$200 Macbook Air ultrabookas papigiai iš Kinijos

$200 Macbook Air ultrabookas papigiai iš Kinijos

Praeitam video atskleidžiau savo silpnybę pigiam kiniškam stuff ir nemokamoms Android apps. Šiandien be gėdos bandysiu Macbook Air už $200! Ultrabooką už kokį penktadalį tikro Apple kompo kainos!

$200 Macbook Air ultrabookas papigiai iš Kinijos

Tikras Windows 10 Ultrabookas: 14 colių FHD ekranas, sveria kilogramą, sukasi ant Intel X5 ir 4GB RAM. Dar kiniškas logotipas šviečia ant dangčio, tai tik įsirašiau OS X pats, ir dabar maivaus su Macbook Air už $200. Amerikoje durniai moka penkis kart brangiau už tikrą Apple! Krc negirdėję apie siuntimą iš Kinijos, avys.

Jei rimtai, OS X įrašiau tik pasijuokti iš Apple, nes man kaip visada geriau Windows. Ir ultrabook’as nereikalingas, jau prastūmiau jį kanados studentui. Reikėjo pamatyti jo šypseną ir padėką, kad pardaviau ultrabook už $200, kur taupės $800 naujam studijų kompų iš Best Buy. Dabar su sutaupytais $600 žolę rūkys dykai visą rugsėjį!

7 Komentarai

  1. Ponaiti, is kur tiek neapykantos ant zmoniu pabegus is lietuvos?

  2. tai yra pigus kiniskas shudas, kuri net arti negalima deti prie paprasto bet normalaus kompiuterio. Ir garantuoju 1000% kad parametrai visiskai neatitinka tu kuriuos deklaruoja gamintojas. Ir esu tikras, kad ji paemus i rankas vemt norisi.

  3. Toks vaizdas kad Justinai nusigyvenai… Straipsnis trumpas, video irgi nieko nepasakantis tik matosi sugebejai parodyti kad lagina MacOS

  4. Susidaro toks ispudis, jog su Windows technisko atsilikimo nuo OSX ir Linux, Microsoft aktualumo mazejimo ir niekam nebuvimo idomia, bei kad MS Store’e jau net VLC grotuvas yra – autorius deal’ina varydamas ant Apple ar Android vartotoju… Geriau switchink’is kol nevelu i OSX ar Linux ar Android, nes netrukus busi kaip tas GoT rasytojas, kuris 2012m ar pan. dar naudojo MSDOS’sa ir kazkoki writer’i jame :D

  5. Jau keli metai kaip video anglų kalba darai bet kaip turėjai rusišką akcentą taip ir tebeturi, nu bišk pasipraktikuok gi ne taip jau sunku tarmę pakeist :)

  6. Kaip su muitinės mokesčiais buvo ?

  7. Autoriui pagarba už tai kad kažką tai daro ir moka tą daryti. O dauguma komentuotojų net nesuvokia ką ar kaip tai buvo padaryta. Nors vienas supranta kad 90% šiuolaikinių IT prekių tai Kinijos ar Singapūro gaminiai? Seniai praėjo laikai kai Jūsų “balta” technika buvo gaminama USA ar EU. Viskas dabar yra kinų, tik vieniems kinams mokat prie prekės mokestį už reklamą, kitiems dar to nereikia. Pats turiu keletą kiniškos technikos egzempliorių – veikia ir neblogai. Parametrai atitinka gamintojo skelbtus, veikia kaip ir buvo žadėta, kaina – kur kas mažesnė už “baltą” kinietį, o be to parametrus kaip kompo šiam straipsnyje (išleistas kinų apie 4- 5 men. atgal) “balti” gamintojai pradeda kišt į savo techniką tik dabar, ir kaina vos ne trigubai didesne.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>