$200 Windows tablet gali pakeisti namų kompiuterį?

$200 Windows tablet gali pakeisti namų kompiuterį?

Tablet’ai pakeis kompiuterius, prognozavo žmonės, po iPad išleidimo ir kasmetinio planšetinių kompiuterių populiarumo augimo. Kol viskas nurimo ir pasimiršo, bet štai gavau naują Windows 10 tablet su 12 colių ekranu. Sugalvojau dar kart patikrinti, ar tablet’as gali pakeisti kompiuterį?

Manau, ekperimentas pavyko! Puikiai atsako klausimą, kad $200 ruože tikrai nerasit geresnio Windows kompiuterio. Kas dar svajojo pirkti senesnį, dėvėtą iš skelbimų, taip pat pabandykit bent surasti ką nors panašaus su 12 colių FUll HD IPS ekranu, 6h akumuliatoriumi ir procesoriumi, kuris be vargo rodo net 4K video. Gearbest akcija 100 pirmų Cube iWork1x užsakymų tik $189 ir klaviatūra nemokamai!

3 Komentarai

  1. trumpas ir aiškus pristatymas su dažniausiai naudojamom funkcijom.

    O kaip parsisiuntimas iš Kinijos? Muitus reikėjo mokėti?

  2. Ar patogi klaviatūra kartais pasinaudoti juo? Ar prijungus klaviatūrą planšetė persijunia į desktop režimą ? Ir apskritai, ar galima jį laikyti kaip pilnavertį ultrabooką darbui su ofisu ir laiškais ?

  3. Justas Mikalauskas

    Visada gali naudoti paprastas Windows PC programas, o pelė ir klaviatūra tik dėl patogumo.

    Paštui ir office per akis, kaip galima pajungti ekraną, projektorių, aš būtent dažniausiai tablet imu į susitikimus, kai reikia kompo prezentacijoms.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>