a.m.p gain – bluetooth laisvų rankų įranga

a.m.p gain  bluetooth laisvų rankų įranga

Antec gain – bluetooth priedas, kuris leidžia Jūsų ausines ir kitą audio aparatūrą paversti beviele. O dar geriau šis daiktas gali būti panaudotas automobilyje? 

a.m.p gain  bluetooth laisvų rankų įranga

Mane nustebino aparačiuko dydis, nuotraukose jis atrodo kaip visas MP3 grotuvas, o realybėje tėra vos didesnis už pačią 3.5mm jungtį. Mažytis nuotolinis pultelis su keturiais mygtukais šonuose ir vienu per vidurį. Jungiasi prie ausinių, audio sistemos ar kito 3.5 audio įėjimo, tada gali būti kabinamas prie marškinių, kišenės ar net pačio audio laido.

a.m.p gain  bluetooth laisvų rankų įranga

Viskas, įsijungiate mobilųjį telefoną ir muzikos jau galite magiškai klausyti bevieliu būdu. Vienodai paprasta prijungti nešiojamą kompiuterį ar bet kokį kitą mobilųjį įrenginį su bluetooth.

a.m.p gain  bluetooth laisvų rankų įranga

Automatiškai galima naudotis nuotoliniu Antec garso ir dainų peršokimo valdymu. Antec gain turi integruotą mikrofoną, todėl bet kokias ausines ar audio aparatūrą gali paversti laisvų rankų įranga, vienu mygtuku atsiliepti į skambučius arba iškviesti telefono valdymo balsu funkciją.

Antec Gain garso kokybę turbūt būtų protingiausia lyginti su tais pačiais mobiliaisiais aparatas. Šiandien įrenginį bandžiau su Lumia 620 ir 920. Abu telefonai pasižymi aukšta garso atkūrimo kokybe. Nenuostabu, kad Antec jiems truputį nusileidžia, prijungus telefoną per bluetooth, jis groja šiek tiek tyliau, nei tiesiai per 3.5mm jungtį. Nors garso kokybė man patiko, praktiškai neatsiliko nuo abiejų Lumia. Antec Gain gali būti drąsiai naudojamas su aukščiausios klasės telefonų modeliais, o su pigesniais ir senesniais bus net upgrade audio kokybės prasme.

a.m.p gain  bluetooth laisvų rankų įranga

a.m.p gain interneto parduotuvėse galima įsigyti už ~130Lt. Už šią sumą dar gausite paprastas į ausis įkišimas ausines, bet jau minėjau, kad turbūt Lietuvoje šis daikčiukas bus žymiai labiau mėgiamas automobilyje. Kur gali būti prijungtas tiesiog prie audio grotuvo ir veikti kaip laisvų rankų įranga. Paprastai kraunasi iš USB, o groja apie 6h vienu įkrovimu.

P.S. Nori laimėti? Balsuok už topzone.lt Login 2013!

21 Komentarai

 1. Labai skiriasi nuo Sony Ericsson MW600 pats naudoju mw600 ir rezultatu esu patenkintas.

 2. Turiu ir SE bluetooth adapterį, tai Antec man patinka labiau, nes kraunasi paprastai per USB iš cigarečių lizdo, mygtukai patogesni, truputį geresnė garso kokybė ir žymiai geresnis mikrofonas.

 3. Bet vistiek vienu metu negali ir krautis ir groti, tai visumoj masinoj uzsiknisi pakraudineti sita s. taspats kaip ir su MW600.

 4. Idomus aparaciukas, reiks paziuret kur ju cia pirkt yra

 5. Sony iš vis nesikrauna su USB laidu automobilyje. Šitas kraunasi ir greit, dėl ko gali palikti prijungtą.

 6. Nelabai matau čia praktiškumo. Dauguma naujesnių ir brangesnių magų turi imontuotus bleutooth.

  p.s. Kada padarysi 620 apžvalgą?

  • Ne visi nori draskyti originalią panelę, kad įdėti kinišką magnetofoną.
   Prarandi ne tik estetinį vaizdą bet ir valdymą ant vairo, informaciją prietaisų skydelyje etc.

   • Kas dėl estetinio vaizdo tai taip, bet kitiems funkcionalumams grąžinti yra specialūs tarpiniai moduliai, kurie bendrauja tarp mašinos kompiuterio modulių ir grotuvo.

    • Kurie yra ne visiems automobiliams, palikoma ne viskas ir vistiek turi kažkokį tragiškai atrodantį gaidį. :D
     Šitoks variantas gerokai paprasčiau, man pvz tenka su skirtingomis mašinomis važinėti, tai tikrai idealus variantas. Tik aš Sony Ericsson MW-600 – tai reikės ir šitą nusipirkti – gal geresnis bus.

 7. Kaip tai nekrauna? Puikiai kraunasi su mašininiu microUSB pakrovėju iš prikurkės

 8. Turiu yatour yt-m06 ir bluetooth prieda, gana patogus daiktas. Yra dar mazas remote mygtukas atmesti arba perskambinti.

 9. 620 ir 920 aukšta garso atkūrimo kokybė? Nuo kada?

 10. Nokia BH111 Bluetooth su ausinėmis kainuoja Omnitelyje tik 69lt, manau, kad geresnis pasirinkimas

 11. Daiktas geras paciam visai praverstu o tai is kasetes iseinantis bene metrinis laidas jau pradeda uzknist, man tik vienas klausimas kilo masinos negaila pro eisiskiu plenta vazinejant ir paskui i salininkus sukant? :D

 12. Kokia čia kamera ir kaip prikabinta kad taip purtosi ir trankosi į kažką?

 13. o ar galima sita aparaciuka prijungti tiesiog prie seno muzikos centro, ir streaminti muzika is laptopo ar telefono

  galetum parasyti jei yra galimybe apie wireless audio souliutons namie

 14. Gali jungti prie ko tik nori su 3.5 jungtimi: ausinės, garsiakalbiai ar automobilio AUX.

 15. Tai taip ir nesupratau – o laidas į magę kur jungiasi, jei ten nėra 3.5 jack?

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>