AEE S70 MagiCam – gera alternatyva GoPro Hero 3?

AEE S70 MagiCam  gera alternatyva GoPro Hero 3?

Šiandien veiksmo kameras naudoja: sportininkai, fotografai, automobilių mėgėjai… Nustebtumėt, jei sužinotumėt, kaip dažnai tokias kameras naudoju aš topzone video apžvalgose. Jos yra kompaktiškos, lengvos, veikia kelias valandas ir filmuoja dažnai neprasčiau už gerokai didesnį foto aparatą.

AEE S70 MagiCam  gera alternatyva GoPro Hero 3?

Žinomiausiu modeliu nuo pačio veiksmo kamerų atsiradimo vis dar išlieka GoPro Hero (dabar jau trečios kartos modelis – Hero 3). Šiandien jį palyginsiu su naujiena Lietuvoje – AEE S70 MagiCam. Ypač kai AEE gamintojas drąsiai teigia, kad S70 modelis su GoPro gali varžytis ne tik kainos, bet ir kokybės, galimybių aspektais.

AEE S70 MagiCam  gera alternatyva GoPro Hero 3?

Pradėkime nuo to, kad abi kameros yra tikrai panašios. Dydis skiriasi vos keliais milimetrais, ir svoris – tik keliais gramais. Kameras galima prisukti prie to pačio montavimo. Abi filmuoja 1080p, iš kart atkeliauja su vandeniui atspariu dėklu ir gali būti valdomos su išmaniuoju telefonu per WiFi.

AEE S70 MagiCam  gera alternatyva GoPro Hero 3?

Čia pasirodo pirmieji skirtumai, AEE filmuoja 1080p rezoliucija, bet dviguba didesne 60FPS kadrų kaita. Su vandeniui atspariu dėklu gali panerti į daugiau nei dvigubai didesnį gylį iki 100 metrų. Svarbiausia, S70 pakuotė atkeliauja su visais svarbiausiais priedais, kuriuos GoPro parduoda atskirai.

AEE S70 MagiCam  gera alternatyva GoPro Hero 3?

Pakuotėje rasime kelis tvirtinimus, tinkamus plokštiems ir lenktiems paviršiams. Laikiklius kamerai su reguliuojamu dviejų ašių pasvirimu ir galimybe kamera tvirtinti su vandeniui atspariu korpusu arba be jo. Išorinį USB mikrofoną (naudingas priedas važinėjant motociklu) ir spalvotą ekraną.

AEE S70 MagiCam  gera alternatyva GoPro Hero 3?

Įprastai su veiksmo kameromis tenka filmuoti aklai, todėl ekranas yra vienas naudingiausių priedų, nes leidžia žymiai paprasčiau sukomponuoti kadrą, kai jį gali matyti. Taip pat gerokai supaprastina navigaciją po kameros nustatymus, nes leidžia matyti visą menių ir turi papildomus mygtukus jame naviguoti.

AEE S70 MagiCam  gera alternatyva GoPro Hero 3?

Dar AEE pridėjo kelis fizinius mygtukus: WiFi, ekspozicijos ir automatinio filmavimo nustatymams keisti. Iš vienos pusės, lyg patogi galimybė iš kart matyti ir reguliuoti pagrindinius kameros parametrus. Iš kitos, mygtukus uždengia dauguma įprastų tvirtinimų, net ir komplektuojamas vandeniui atsparus korpusas.

AEE S70 MagiCam  gera alternatyva GoPro Hero 3?

WiFi leidžia valdyti kamerą iš planšetės ar mobiliojo telefono. Pradžioje nustebino mobiliosios peržiūros veikimo sparta, video atsilieka vos puse sekundės, kai GoPro vėlina apie 2-3 sekundes. Deja, po poros minučių programėlės naudojimo, ji sulėtėja iki panašaus poros sekundžių vėlinimo. Nėra aišku, dėl sulėtėjimo kalta pati programėlė ar Android įrenginys.

AEE S70 MagiCam  gera alternatyva GoPro Hero 3?

Šį kartą kamerą sugalvojau išbandyti su Phantom 2 quadcopter’iu. Čia išlindo dar viena smulkmena, dauguma produktų šiandien yra optimizuoti naudoti su GoPro Hero, dėl šios kameros populiarumo. Nors AEE S70 turi labai panašią priedų jungtį, ji nėra suderinama su GoPro priedais ir ne visai atitinka GoPro montavimą. Aišku, kelios elastinės juostos šią problemą išsprendė. Ypač kai abi kameras specialiai prie quadcopterio pritvirtinau nestandartiškai, kad galima būtų maksimaliai išbandyti abiejų kamerų galimybes, atsparumą vibracijai ir “duobėtam” skrydžiui.

AEE S70 MagiCam  gera alternatyva GoPro Hero 3?

Labiausiai nustebino AEE S70 vaizdo kokybė, kuri daugeliu aspektų pralenkė GoPro Hero 3! AEE kamera buvo pastebimai atsparesnė saulės atspindžiams, neturėjo “jelo” problemos (kurią quadcopter’io vibracija sukėlė Hero 3 kadre). Dar AEE leidžia filmuoti platesniu kampu t.y. matyti šie tiek daugiau vaizdo viename kadre. Žinoma, 60fps sparta filmuotas video atrodo žymiai sklandžiau už Hero 30fps variantą netgi ir galutiniame 30fps youtube filmuke.

Lyginant vaizdo detalumą, abi kameros pasirodė labai panašiai, filmuoja labai gerai savo klasėje, siūlo panašų dinaminį diapazoną. Pagrindinis skirtumas yra tik spalvų balanse. GoPro Hero 3 filmuoja neutraliai, todėl video spalvas galima daugiau derinti video redaktoriuje. Iš kitos pusės, be papildomo spalvų reguliavimo, GoPro filmukas atrodo gana blankus ir nuobodus. AEE pasirinko priešingą strategiją, iš kart filmuoja su paryškintomis ir šiltesnėmis spalvomis, nereikia jų papildomai reguliuoti video redaktoriuje.

AEE S70 Lietuvoje importuoja “ACC Kompiuterių komponentai”, rekomenduojama kameros kaina nesiekia 1000Lt. Manau, AEE labiau taikosi į namų naudotojus, todėl S70 kainuoja apie 500Lt mažiau už panašių specifikacijų Hero 3 Black Edition. Taip pat iš kart atkeliauja su visais reikalingais priedais. Labiausiai nustebino, kad AEE video kokybė net ne vienu aspektu pralenkė GoPro Hero. Žinoma, profesionalai toliau pasiliks prie GoPro, dėl didesnės priedų gausos ir neutralių spalvų, suteikiančių platesnes video apdirbimo galimybes. Štai namų naudotojui AEE S70 gali būti ne tik geresnė, bet ir pigesnė alternatyva. Kameros aptarimas ir daugiau pavyzdžių forume.

25 Komentarai

 1. sudas tas gopro

 2. Kameras nevienodai pritvirtinai, todėl vienoj matosi jello, kitoj ne.

 3. Kameros pritvirtintos vienodai ir remiasi viena į kitą.

  Jelo kyla dėl skirtingų filmavimo nustatymų. Hero per didelis shutter greitis, pagal 30fps. Kitas mano video su Hero 3, prie Zenmuse Gimbal prisuktu.

 4. lyg viska perskaiciau bet neradau kuris cia tas hero modelis ???

 5. Gera apžvalga, kainos apylygės, bet AEE S70 lenkia spalvom, komplektacija, ir filmavimo greičiu. Visi pliusai AEE. Brangūs tie žaisliukai.

 6. Rašai, kad go pro kainuoja 500litų daugiau, bet lygini patį pigiausią modelį už 850litų.
  Palygink 3+ Black Edition ir tada žiurėkim kaip bus, nes duotų smarkiai į kaulus tam AEE.
  Taikosi į namu vartotojus, o nerti galima iki 100metrų, paprastai tiek nenardo namų vartotojas, tai realiai nenaudingas dalykas. Mygtukai irgi – kokia prasmė iš jų jei viską uždengia case.
  Rip off’as nuo go pro ir tiek :)

 7. AEE S70 ir reiktų lyginti su Black Edition, nes abi skirtos filmuoti 1080p 60FPS. Forume yra daugiau video ir palyginimų. Čia vienas įdomesnis video su paskersta AEE ir Hero 3 Black.

 8. Prašau palyginkite naktinį filmavimą.

 9. Labai gera apzvalga. O kiek kainuoja ta skraidykle? Noreciau tokia aparatura nusipirkt ir savo soda is paukscio skrydzio pafilmuot.

 10. Jei nori sodą nufilmuoti, pigiau kaip paslauga naudotis, kad nufilmuotų. http://rewind.lt/paslaugos

  Pats quadcopter 5000Lt, GoPro 1000lt, bevielis video 1000Lt, ir nepatartina tokio pirkti kaip pirmo quadcopter.

  • as tai nesuprantu is kur tu tokais kainas istrauki phantomas 2 5k ????
   o ta apzvalga jei butu padaryt pries gerus metus tai tikrai butu saunu, nu bet siuo metu eina GoPro 3+ ir tikrai yra labai didelis skirtumas tarp 3white ir 3+ black….

  • Čia Phantom 2 Zenmuse 3D. Prieš porą mėnesių tik pasirodė prekyboje, Europoje kainos buvo 1200 svarų ~5000Lt. Dabar matau, neblogą antkainį buvo užsimetę, jau po 3500Lt galima rasti Amazon Uk.

   Sutinku, didelis skirtumas, dėl to ir pirkau Hero 3, o ne 3+ chaltūrą. :)

 11. Pastebėjau, GoPro Hero3 neturi net elementariausios zoom funkcijos.

 12. Siūlau Justai išbandyti Polaroid Cube. Atrodo geras, geresnis lešis (platesnis), kamera apsaugota nuo smūgių ir vandens. Turi įvairius laikiklius, ir šiaip specifikacijos neprastos: “1080p HD video, 6MP CMOS sensor, 124° wide angle lens, and built in battery that records up to 90 minutes.”
  Vienas minusas nuotoliniu būdu (wifi, bluetoth) nėra valdomas.

  Ir kaina tik 99 dolcų. http://www.polaroid.com/cube

 13. Kur galima rast nusipirkt Aee s70? randu lietuvoje pigiausia apie 800lt

 14. Justas Mikalauskas

  ACC importuoja, tai kiekvienoje kompų pardoje pvz. Skytech 225eur.

 15. Aee s70 geras variantas, + priartinimas + Lcd ekranas + judesio ieskiklis, super kamera, amerikonai daug naudoja AEE , pvz http://youtu.be/16lsUckp7kQ
  video kokybe puiki!

 16. Klausimas: noriu pirkti AEE kamera, bet kiek teko klausti draugu, sake kad video yra sukarpomas kas 15 min., tai galima panaikinti? Kad video butu vientisas.

  • Gali buti, taip padaro del to, kad paskui butu lengviau reikiama video vieta susirast, kad nereiktu paskui 90min video ieskot 5min video.

  • Justas Mikalauskas

   Visos sukarpo, kad tilptų į 4GB bylas, nes FAT daugiau nepalaiko.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>