Android 4.1 Jelly Bean Google Galaxy Nexus telefone

Android 4.1 Jelly Bean Google Galaxy Nexus telefone

Nors vakar Google pristatyme visas dėmesys buvo skirtas Nexus 7 planšetei. Android 4.1 Jelly Bean neblogiau veikia ir Galaxy telefone, netgi dauguma aspektų lenkia iPhone ir Windows Phone konkurentus.

Pirmą kartą Android atrodo tikrai sparti operacinė. Puikiai sukasi metų senumo Galaxy Nexus telefone, nereikia net jokių Quad Core! Svarbiausiai, turi visas naujausias išmaniųjų telefonų funkcijas. Valdymas balsu ir Google Now – akivaizdus bandymas nukonkuruoti Apple Siri. Tuo tarpu, plytelės su naujausia informacija ir puiki kamera tapo tikriausias spyris dar tik neseniai pasirodžiusiems Microsoft’o Windows Phone telefonams.

Galima netgi teigti, kad Google pagaliau pavyko surinkti visas geriausias konkurentų idėjas, net tobuliau įgyvendinti viename aparate. Tiesa, pačioje telefono Google taip ir nepristatė, o Jelly Bean atnaujinimą greitu metus gaus vos pora mobiliųjų Androidų: Nexus S ir Galaxy Nexus. Tuo tarpu,  net naujausi: HTC, Samsung, Sony išmanieji eilinį kart liks ant ledo. Dauguma dar nespėję net į Ice Cream Sandwich vakarėlį, jau gali nesvajoti apie Jelly Bean šiais metais. Labiausiai nuliūdino, kad patys Google nepristatė naujo Android telefono. Galbūt tradiciškai siurprizą saugo Kalėdų ir Naujųjų metų sezonui…

22 Komentarai

 1. Tai dbr man dilema ka imt ar
  Nokia Lumia 800
  Lumia 900
  Ar si?

 2. Geriausia palaukti rudenio/žiemos, kada Microsoft pristatys į parduotuves Windows Phone 8, didelė tikimybė, kad ir Google galbūt net dar naujesnį Android pateiks ir naują telefoną.

 3. Laukiam The New iPhone :)

 4. Idomu ar gaus Xperia S si update :) Aisku tik vakar buvo isleistas 4.0 :D

 5. O gaus s2 atnaujinimą?

 6. bet roma tikiuos nuportins

 7. Iš kur tokia informacija, kad gaus Galaxy S? Ar tu čia konkrečiai apie neoriginalius ROM kalbi?

 8. Kas iš tos spartos, jei UI tragiškai atrodo? :D

  • Pilnai pritariu. Androideriai visa laika skaiciuoja visokius performance skaiciukus, bet kad telefono GUI baisus ir visuose Android chlamuose vienodas nekreipia demesio. Juk svarbiausia quad core’as :D Tik patys nezino ka su tuo daryti, nes ir pigiausiu fufliaku Angry birds galima palosti.

 9. Paskutiniu metu rinkdamasis “Samsung” nė kiek nenusivyliau. Smagu, kad galima atnaujinti ir senesnius telefonus.

 10. pirkit lumia nesigailesit :D :D D:

 11. Nu galetu ir s2 nuleakint.

 12. Galetų ne tik galaxy S išeiti bet ir S plus :(

  • S plus išvis kukčioja kampuky bo net 4.0 negaus, o ir neoficialaus korektiškai veikiančio ICS nėr ir kogero nebus (nekalbant apie kreivas betas)

 13. Samsung telefonai iš vis negaus update, ten visi modeliai yra Google.

 14. Gaila. Bet ir tu orginalai slysti samsung telefonai gaus updata. Bet samsung galaxy s iii. Ji gaus paskutini metu ketvirti.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>