Apple iPhone 5 fanai pagaidino Samsung Galaxy S3

Apple iPhone 5 fanai pagaidino Samsung Galaxy S3

Samsung vis negali nusiraminti ir palikti Apple ramybėje. Sugalvojo pasityčioti iš naujausio iPhone 5 vėl veblendami pabodusią dainelę: “mūsų Galaxy S3 toks pats kaip iPhone 5, tik pigesnis ir geresnis”. Apple fanai tokio išpuolio neatleido ir reklamą apvertė aukštyn kojom. Pažiūrėkit juokingiausius variantus:

Apple iPhone 5 fanai pagaidino Samsung Galaxy S3

Viršuje matome originalią Samsung reklamą, o apačioje Apple fan’ų atsakymus:

Apple iPhone 5 fanai pagaidino Samsung Galaxy S3

Apple iPhone 5 fanai pagaidino Samsung Galaxy S3

Apple iPhone 5 fanai pagaidino Samsung Galaxy S3

Apple iPhone 5 fanai pagaidino Samsung Galaxy S3

Tai tik pradžia. Panašių perdarytų Samsung reklamų internete šiandien pasipylė lyg iš gausybės rago. Išvada paprasta – geriau jau neprasidėkit su Apple fan’ais. Ypač bandydami įrodyti, kad Jūsų telefonas yra kažkuo geresnis už iPhone 5… :)

54 Komentarai

 1. LG Optimus G nušluostys nosis abiem.

 2. tas paskutinis paveikslelis nuzude :D apple laikydamasi savo tendenciju 20 iphona islaike toki pati ploti tik prailgino ekrana ir dadejo piktogramu eiluciu

 3. Man atrodo, kad samsung’o tikslas panašus ir buvo – kelti kiek galima daugiau šurmulio. Ir jiems pavyko. Su kaupu.

 4. Toks geresnis reklamos apvertimas, nes Samsungas visuomet mėgo reklamą, išskirdamas tik tai, ką jie turi ale geresnio, bet neturi konkurentas.

  • Hehe. Ar logiška būtų daryti teisingą palyginimą reklamoje už kurią patys moka?
   Pas mus tokių reklamų nėra, nes po “supuvusio apelsino” skandalo lyginamoji reklama labai griežtai reguliuojama.

 5. Geresnes savireklamos niekas nebutu sugalvojes, net apple, kurie varydami ant samsungo reklamuoja juos nemokamai visame pasaulyje
  samsung win, apple fail

 6. Bet 3paveiksliuke iBoyju-originalu counter-argumentai (raudoni) tai tokie beviltiski.

 7. Tada tikrai jiems desperatiškai Apple reklamos reikia, jei jie mano, kad naudinga tokia “reklama”.

  Mano nuomone, tai patiems pirkėjams jau atsibodo tokie kliedesiai, dėl ko internete savaime populiarėja tokios Samsung anti-reklamos.

  • O is ko tu sprendi kad tai antireklama? Tai labai gerai reklama, net tu cia parasydamas darai reklama samsungui.

 8. Tarp BMW ir AUDI buvo, dabar tas pats tarp iPhone ir Samsung.

 9. Tas kas parašė raudonai yra skiles vaikas. Nesamonės grynos, tiesiog prajuokino ir tiek:D

 10. Originalas tik apie tai ir tešneka, aiphonai samsungai ir lumios, daugiau nieko.

 11. Samsungas visai suizulejo lygiuodamasis su apple brandu :D cia ne to klase,tegul su htc lygiuojasi tai bus panasiau.

  • pritariu. Samsungas ne su tais brandais “kariauja” :D tegu palaiko lygi kaip htc… O Samsungas niekada nelaimes ale”karu” su Apple ,nes Apple yra kitas lygis, kuris kolkas nelabai turi lygiu. Opelis irgi masina tad ir samsungas liks tik telefonas su dauk reklamos prikistu nemokamu apsu is kuriu jokios naudos ir t.t. Jis skirtas zmonems kurie nori vaikscioti su plyta kiseneje kurios ram ar GHz daugiau nei jo PC tai jo didziausias pliusas. O iPhone subrendusiems zmonems kurie supranta brendo verte ir nenori nesiotis plytos su 70-80% nenaudingu appsu kuriu neiseina istrinti…

  • Ir kuo gi tas jusu apple brandas toks ypatingas, kad kiti negali lygiuotis? :D

   • Kuom gi Mercedes-Benz brand’as toks ypatingas? Kodėl koks Kia nebando su juo konkuruot šioje srityje..?

   • Paskaityk http://www.topzone.lt/zmones-atsikrato-samsung-galaxy-pigenu

    Apple visai ne techniškai mandrus telefonus parduoda, o tiesiog madingus.

    Dabar Samsung iš vis kliedi, kad jų Galaxy yra tas pats iPhone, tik pigiau… Čia tas pats kaip Gariūnų prekeivis ateitų į mados pristatymą ir pradėtų šūkauti, kad jo treningai šiltesni ir pigesni… Pagalvotų visi, kad debilas ir tiek…

    Dabar tiesiog daugumai žmonių stebuklingai skamba “internetas” ar “smartphone” žodžiai. Jiems iš kart atrodo kažkas labai sudėtingo ar naujo, dėl ko jie iš kart nepamato/nesupranta tokių Samsung kliedesių, kurie mažai kuo skiriasi nuo to Gariūnčiko elementariausiu atveju.

    • O kaip su Apple vs PC? Negi cia np ims kliedeti apie Kia ir Mersa? Kodel as tureciau uz varda, blizguti ir fankluba moketi nuo 50 iki 100% brangiau?.. Bzdurai ir tiek!

     • Skirtumas toks, kad ne WIndows PC lyginos prie Apple, o patys Apple lyginos prie Microsoft PC. Didelis skirtumas, nes Microsoft’ui visada buvo nusišvilpt ant kelis procentus rinkos teturinčių Apple.

      Dabar gi Samsung tiesiog kliedi apie “kinišką iPhone”.

     • Atsiprašau, jog sukėliau tiek nerimo tavo širdyje. Neketinu kalbėti apie software ar hardware. Kalbu apie brand’ą. Brand’as sukuria kokybės „iliuziją“(?) ir žmogus turintis pinigų juos leis, nes jie tam ir yra skirti(!). Lygiai tas pats brand’o atitikmuo yra ir Windows platformoj, gali pažėti į Vaio kompiuterius ir pradėt visiems aiškint, koks tu varguolis ir kaip geriau galėtum išleist savo pinigus kam nors kitam.

     • Pakartosiu Android nėra Windows, o Samsung nėra Apple ar Sony.

      Galima lyginti iPhone ir Windows Phone, o Samsung ir Android lygiai kaip Linux lieka iš vis tik trečiam plane. Tai nereikia net lyginti kiniško DIY plastmasės gabalo su telefonais.

 12. Aš manau, kad Originalui Samsung’as neseniai nusprendė nebesiųst apžvalgoms sample’ų, tai dabar pradėjo neva stumt :D

  • Tai, kad jis jau senai stumia ant samsungo. Gali obuolys ir visiska slamsta isleist, bet vistiek bus geresnis uz konkurentu telefonus because it’s magic and it’s apple ;)

   • Jis gali ir išleisti kažką įspūdingo, kaip MacBook su Retina, kuriam iki šiol pagal viską nėra lygių, bet haters gonna hate ;)

  • Netgi siek tiek yra tame tiesos ;)

 13. na as tikriausia esu uzkietejes obuolio fanas kad man niekaip samsungas neitinka :) kadaise isigyjau galaxy s1,sakau bus geras daiktas,nebereiks iphone,nes iphone4 nepatiko vien del microsim,panaudojau pora savaiciu ir nervai nebeatlaike,nusipirkau iphone4 :) dabar jau daugiau kaip puse metu naudoju 4s,tesiau sutarti ir pasiemiau galaxy s3.tikrai tikejausi kad samsungas bus gerokai pazenges i prieki :) nu laabai jau nezymiai jis geresnis uz galaxy s1 su custom romu :) vel turesiu zaisliuka kad perrasinet nuolat custom romus :D

 14. Du pešas, trečias laimi. :)

 15. Aš esu vienas iš tų “apple hater’ių”, bet bent kol žmonės man nekiša savo kvailų įsitikinimų, kad jų obuolys yra kažkas įspūdingo ir geriau už visa kita. O tokių asilų pasitaiko tikrai nemažai.
  Brand’as? Kam jum tos nuograužos ženklelio reik, už kurį sumokat bent 50% telefono kainos? DIZAINAS? Kas iš to dizaino kai gal tik 1-2 iš 100 žmonių naudojasi savo Iphone’u, be jokių guminių įsmaukalų ir kitokių kondonų? Tai kada jūs matote savo “ispūdingo” telefono dizainą ir “puikųjį” brand’ą? Nejaugi jūs grįžę namo nusiimate tuos įdėklus ir fap fap’inate prieš nuograužą?
  Kai moki už Samsung’ą tai bent žinai už ką moki (gal ir ne viskas reikalinga, ne viską panaudosi, bet ne tame esmė). Žinai, kad viskas kas gali būti šiuolaikiniame smartphone, jame yra. Pigi plastmasė? Bet bent jau smagiai rankoje laikosi ir nebijai, kad suduš. Bent jau man tai iphone’u dizainas nuo 4’ojo yra tikrai nepatogus, gal ir neblogai atrodo, bet rankoje laikyti tikrai nėra smagus, tiesiog laisvai neguli delne. Vienintelis dalykas kuris man nepatiko S3’uose, tai jų didžiulis ekranas, man jis atrodo šiek tiek per didelis, na ir gal samsung’as prikiša nepraktiškų ir iš dalies nereikalingų funkcijų, bet jei nori ir moki naudotis telefonu normaliai tai jos tikrai nesimaišo, vis gi galima jomis ir nesinaudoti. O blogiausiu atveju, jeigu jau visai užknistų stock ROM’as samsungo, gali bet kada persirašyt į custom ROM’ą ir problem solved.
  DABAR APIE ORGINALĄ. Visų pirma (NE Į TEMĄ BIŠKĮ) žiūrėdamas “The Office” suvokiau, kad Orginalas labai panašus į šį http://www.popcritics.com/wp-content/uploads/2008/07/kevin_the_office.jpg žmogelį. :D
  Na, o dabar pastumsiu. Orginalai, tu kaip nėščia moteris, tau nuotaikos keičiasi ne valandomis, o sekundėmis. Vieną kartą rašai, kad visoki vos ne adaptai nesugeba naudotis smartphone’ais, naudoja tokius puikius (tuo metu tau taip atrodė) telefonus kaip Galaxy s2 ar kitus android flagmanus tik skambinimui ir žinučių rašymui, vietoj to, kad išmoktų normaliai jais elgtis. Peikiai visus one-click žaidimus ir telefonus, sakei kaip bukėja šiulaikinė visuomenė. O tada matyt ir pats tapai bukas ir kitam straipsnyj, rašai, kad android yra šūdas, kad ten viskas labai sudėtinga, kad geriau naudotis WP7 telefonais (beje, man jie patinka, bet tai nereiškia, kad aš turiu stumt ant visų kitų OS, o ypač po to kai pats jas gyriau šimtą metų) ir atsisakyti visų android galimybių vardan minimalistinio dizaino ir paprastesnio naudojimo. Ir pradėjai stumt ant android. O DABAR NET APPLE PALAIKAI, kas man atrodo tikrai žemas lygis ir didelis nuosmukis. Vieną kartą apsispresk kas tau geriausia, o ne šokinėk nuo vieno prie kito, peikdamas dalykus kurių tuo metu nenaudoji. Taigi manau, kad ir pats prisidėjai prie tos bukos visuomenės ir esi vienas iš didesnių bukapročių.

  • Varguolio kompleksas? :) Kurioje vietoje aš stumiu ant tavo mylimo telefono? Aš tiesiog įkėliau internete pasirodžiusias perdarytas Samsung reklamas. Visai kaip praeituose įrašuose tėra konstatuojami faktai, ką nusprendė teismas, ir kaip tas pakeitė žmonių nuomonę apie Samsung galaxy. Reiktų pradėti skirti elementarius dalykus.

  • Pritariu tau Kevinai, tu originalai apsispresk ar Android ar iPhone, nes jau ir forume ir čia tos pačios per tas pačias temas apie Android vs iPhone jau užknisa. Tu geriau ką nors normalaus pašnekėk, apžvalgas kokias vertas dėmesio, o ne iš tuščio į kiauro pilstyti. Tu gal išeik į lauką, pasižmonėk, nes dabar žiūriu beviltiškas nolifer’is darais. Tu nepyk ką aš parašiau, o apmastyk gerai.

  • Pora komentaru:

   dalis perka del dizaino ir brando (ir kad galetu pafapint zinoma:)) bet yra ir zmoniu, kurie perka del to kad tai geras, visad veikiantis irenginys, taip pat ir nesudetingas naudotis, bottom line: tiek daug sumoki uz kokybe ir tiek, nereikia cia nervintis jei pinigu neturi :)

   O del custom ROM, prazaidziau su Galaxy S2 ir tavo pasakymas ” gali bet kada persirašyt į custom ROM’ą ir problem solved.” is tikro reiskia kad problemos tik prasideda :D

  • Tu teigi, kad apple fanboy’ai garbina tą apple ir Iphone, o pats ką darai? Androidas geriausias, samsungo dizainas ledas :D I smell fanboy

 16. Is sito palyginimo Lumia atrodo tikrai fantastiskai… bet yra problema – dauguma siu features yra nepatikrinti ir neistestuoti:

  Fakeview kamera – didziausias fail, tai aisku kad gerai atrodys su profesionalia kamera ir apsvietmu darytos nuotraukos, bet kaip pats telefonas fotkina?;
  Tellme – kazi ar veikia bent is tolo tiek kiek Siri;
  Skydrive – ar tikrai turi icloud lygio funkcionaluma, auto sync visuose irenginiuose;
  185g svoris – tikrai nieko ismanaus, Nokia lengviausiu Samsungo keliu nuejo, didina aparatus tiesiog, smartplyta isleido.
  NFC – be mobile paymentu infrastrukturos tai tik bluetoothas veikiantis 1 cm atstumu;
  Optical image stabilization – reklama fake, neaisku ar veikia bent tiek kiek iphone 4s kameros stabilizatorius;
  City lens – irgi unproven, gal tik Helsinkyje ir palaikomas;
  Super sensitive touch screen – naudos kaip is super sensitive mouso;
  Wireless charging – sukurs daugiau problemu nei isspres, per prezentacija problemu turejo.
  Live tiles, DLNA – galima isvis prie WP8 punkto pripliusuot;

  Esme mano pasisakyme ta, kad Nokia giriasi tuom ko dar realiai neturi, ir zinant reklamines apgaules – reiketu buti atsargiems ir pasiruosti nusivylimui. Nesu nei vieno, nei kito telefono fanas, tiesiog stengiuosi neutraliai ivertint telefonus is vartotojo puses. Tik linkiu kuo didziausios sekmes Nokiai, gal pasaulyje sumazes slyksciu Androidu :)

  Na o cia specialiai tau Originalai:
  http://9to5mac.com/2012/09/16/first-iphone-5-geekbench-results-dual-core-a6-more-than-doubles-ipad-3-score-narrowly-beats-high-end-androids/

  Prisimink kaip stumei ant A6 proco (“Pridėjo A6 procesorių, kuris turbūt net 4 branduolių neturi. Ir šiaip niekam nėra įdomu, ką jis iš vis turi. Tik naują pavadinimą, greičiausiai…”), bet paziurek, du corai po 1 ghz veikia greiciau nei SIII ir dar uzima maziau vietos ir aisku maziau baterijos naudos, ka manai apie tai? Gal ir Lumiai toks praverstu? :)

  • Aš jau realų telefono prototipą mačiau, kamera, iš tikro, veikia. Tai yra stabilizuoja pastebimai foto ir video, bei fotkės lenkia net Nokia 808.

   • Tau saunu, kad matei, nes mes ir didzioji dalis pasaulio dar ne, tiesiog suprask, sunku tavim patiketi, kai esi prisiekes Lumia fanas :)

    Pries sokant prie isvadu reikia palaukt normaliu Nokios stabilizationo ir improvinto iphono5 stabilizationu palyginimu, nes kolkas tai aisku kad Lumia fotkes lenkia 808 – gi su profesionaliu fotiku darytos :)))

    Na o del procesoriaus? Jokiu minciu nekyla? Gi taip stumei :)

 17. Apple fanai jau rikiuojas niujorke prie apple shopo, nors dar savaite ar dvi liko :D Kaip kazkoks anglas rase, kad tai pati apple juos nusamde :D

 18. “Draudžiama keiktis, įžeidinėti kitus, kelti konfliktus, bereikšmes ginčus ir fan’ų karus.”

  “Apple iPhone 5 fanai pagaidino Samsung Galaxy S3″

  Man panasu i fan karu kelima, nes tirkai abejoju ar kam rupi tokios naujienos.

 19. which one to buy?

  tai ka rinktis? lumia 920 ar iphone..

  1) kurio korpusas stipresnis? kurio kokybiskesnis?

  2) idomu kaip windows ir IOS kuri stabiliau veikia? (nesu apps fanas, tik pagridines)

  3) kaip bus su akumu? nokiojoje 2000 mah regis tikrai geirau laikys nei 1400 (silpnesnis nei 4s, kuris dar net ir mazesnis uz 5, tad siurbs daugiau energijos)

  4) ar reikalinga kazkokia speciali programa “zune” ant 920, tam kad ikelti failus (muzika pvz)? (symbian tai tiesiog drag and drop budavo) ar ant iphone 5 bus butina it

  5) esu melomanas, tai ant kurio geriau muzika girdisi? :) / (palyginkite 4s su lumia 900 pvz)

  Telefona renkuosi 2-3 mentams…

  padiskutuokite, argumentuokite?

  aciu labai

 20. kuo skiriasi apple4 nuo apple 5,man domina dizainas…storis ir pan. nes man reik nupirkt dekla apple 4 ir kokio man reik,randu apple5 …ar tinka?ar skiriasi storis,matmenys?

 21. Juokas ima is jusu fanatu vieno ar kito telefono.. Pas mus seimoj pora Iphone’u su Samsungu s3 puikiausiai sugyvena ir niekas niekuom nesiskundzia :)))Kas ka norejo tas ta isigyjo be jokiu “madu”, fanatizmo ar pan.

 22. kažkoks Rytis ir hexogen . hateriai cia pyksta ant kiek vieno originalo posto.

  eikit su savo grabais 10metu senumo ir trūnykit.
  sėdi čia prie kompo , gal net ir normalaus smartphono nelaikę. juokinga daros net skaityti tas jusu peizalones

  papraso pirk ar iphona ar Nokia lumia.
  tai tas kisa kaskokius grabus ir rodo savo debilizma
  gi jei jam reiks 2-3 metam. jis ta tela paskui pakeis
  nereikia jam grabo kuris ilgiau už jy gyventu.

  gali but pilna klaidu. but haters gona hate

 23. seip tai labai laukiu lumijos.
  puikus telefonas,
  nesu koks fan boy, bet kaskaip wp patrauke mane nuo andoido
  samsungai dar toli iki ko nors gero
  ju tel skiriasi tik dydziu, spec., ir kur kolonele ir kamera ikis

 24. bet jei labai norit androido.
  patariu rinktis is HTC . puikus telefonai
  ir kompanija nesikisa visur , nekovoja cia, i teismus nelaksto,

  LG is viso galejo nesikisti i rinka smarphonu.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>