ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Topzone rašiau apie pigias kiniškas Android planšetes ir apie porą tūkstančių kainuojančius Samsung Tab, o skaitytojai labiausiai pasigesdavo tarpinio modelio. Tiesiog kokybiško ir praktiško Android tablet už prieinamą kainą. Planšetės kaip Archos 101 G9?

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Archos 101 yra 10.1 colių ekrano, dviejų branduolių Android 4.0 planšetė. Turi puikų gamintojo palaikymą, šią savaitę gavo Android 4.0.4 atnaujinimą, kurio dar neturi net Samsung ir LG tablet’ai. Kartu kaip kiniški modeliai siūlo krūvą papildomų galimybių pvz.: HDMI TV išėjimą, microSD kortelių lizdą ir antrą USB.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Kokybe niekuo nenusileidžia brangiesiems modeliams. Naudoja kokybišką IPS ekraną, kuris netgi tiksliau atkuria spalvas už konkurentus kaip HP Touch Pad ar Galaxy Tab 10.1. Žinoma, palaiko HD rezoliuciją 1280 x 800 px, o platus ekrano formatas leidžia puikiai išnaudoti media peržiūros ir žaidimų galimybes.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Mano Archos 101 G9 naudoja ARM A9 1GHz poros branduolių procesorių, o prekyboje jau pasirodė atnaujinta planšetės versija su ARM A9 1,5GHz.

Standard version: OMAP™ 4 smart multi-core ARM CORTEX A9 at 1GHz.
Turbo version: OMAP™ 4 smart multi-core ARM CORTEX A9 from 1.2GHz to 1.5GHz (at start of 2012)
3D OpenGL (ES 2.0)

Tik reiktų prisiminti, kad Android spartą labiausiai įtakoja ne procesoriaus specifikacijos, o jo optimizacija. OMAP yra vienas populiariausių modelių, turintis puikų programinį palaikymą. Kuo galėjau pats įsitikinti, planšetė be vargo susitvarkė su HD rezoliucijos žaidimais kaip: GTA3, Samurai 2: Vengance ir NFS Shift.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Dar labiau procesoriaus galimybės atsiskleidžia video peržiūros režime. Palaikomi praktiškai visi šiandien populiariausi video ir audio formatai. Full HD 1080p rezoliucija ir 5.1 garsas.

Video Playback: MPEG-4 HD, MPEG-4, H.264 HD, MPEG2, AVI, MP4, MOV, 3GP, MPG, PS, TS, VOB, MKV, FLV, RM, RMVB, ASF
Audio Playback: MP3, WAV (PCM/ADPCM), AAC3, AAC+ 5.13, OGG Vorbis, FLAC, AC3 5.1
Subtitles: .srt, .ssa, .smi, .sub  formats supported

Planšetė atkeliauja su Archos video grotuvu, kuris palaiko visas pilno blu-ray grotuvo funkcijas nuo subtitrų iki audio takelio keitimo. Netgi turi Archos Remote programėlę, kuri jūsų Android telefoną pavers grotuvo nuotoliniu pultu.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Planšetės viduje turime tik 8GB vidinės atminties, bet ją galime išplėsti su 64GB kortele arba tiesiog prijungti 1TB USB diską su filmais, kaip tai padariau aš. Dar yra galimybė stream’inti media tiesiai iš tinklo arba pati planšetė gali veikti kaip media serveris. WiFi/DLNA bevieliu ryšiu 1080p video siųsti tiesiai į jūsų TV. Su LG 55LW980S šia funkcija naudotis buvo vienas malonumas.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Tik įsijungus aparatą, mus pasitinka užrašas “Entertainment your way”, bet Archos 101 G9 tinka ne tik pramogoms.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Vos prieš kelias dienas atkeliavo Android 4.0.4 atnaujinimas, kuris aparatui suteikė naujų galimybių. Pirmiausiai, pakeista vartotojo sąsaja, kuri leidžia žymiai patogiau iš kart dirbti su keliomis programomis (multitasking). Naudotis Google Play parduotuve (Android Market), Google Music interneto servisu, balso atpažinimu.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Atnaujintos senos programos kaip Android interneto naršyklė, pakeista jos vartotojo sąsaja, kuri leidžia efektyviai išnaudoti visą ekrano plotą, kartu labai patogiai dirbti su keliais naršyklės tab’ais. Visose programose suvienodinta vartotojo sąsaja, galima net tik greit peršokti per programų, naršyklės langus, juos uždaryti vienu brūkštelėjimu, bet lygiai taip pat tvarkytis su žinutėmis ir pranešimais.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Android market, nuo Android 4.0 versijos pervadintas į Google Play, nes šalia programėlių parduoda ir media turinį.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

10 colių HD rezoliucijos ekranas leidžia patogiai naršyti tiek internetą, tiek skaityti žurnalus. Vienintelis nepatogumas, kad jis gali būti net per didelis, kai norėsite rašyti su on screen klaviatūra ir tiesiog pirštu nepasieksite visų mygtukų. Laimė, Android 4.0 siūlo ir naujus klaviatūros išdėstymo variantus ekrano kampuose.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Dar galite prijungti viską nuo bluetooth klaviatūros, pelės iki PS3 žaidimų pulto. Su pastaruoju galėsite pliekti netgi visus PC ir konsolių lygio žaidimus Android Onlive servise.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Dar planšetė turi integruotą GPS, priekinę HD kamerą video pokalbiams. Papildomai galima įsidėti 3G interneto modemą.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Žmonės norėtų planšetę naudoti GPS navigacijai automobilyje. Tai yra įmanoma, bet planšetė nesikraus su įprastu  automobiliniu 5V USB įkrovikliu, kuris tiesiog yra per silpnas. Taip pat 10 colių aparatas tiesiog juokingai atrodo ant priekinės panelės.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Aš manau, kad telefonas su GPS vis tiek yra geriausia išeitis automobilyje. Iš kitos pusės, Archos 101 G9 sumušė visus darbo laiko rekordus su 14 dienų nekrautu akumuliatoriumi! Vargiai išsikrautų net visą dieną važinėjant su įjungtu GPS. Naudojant Archos įprastai, palikus įjungtą WiFi, pažaidžiant 3D žaidimus, man planšetę reikdavo krauti vidutiniškai kas ~7 dienas.

ARCHOS 101 G9 praktiška 10.1 colių Android ICS planšetė

Mano pastebėti Archos 101 G9 trūkumai: neišvaizdus aparato korpuso dizainas, microSD kortelė yra šiek tiek išlindus, todėl ją lengva netyčia nuspausti ir išimti, ekrano rėmelis yra aukščiau ekrano, todėl už jo kabinasi pirštas braukiant nuo ar link ekrano krašto. Pats ekranas yra pakankamai blizgus, bet atspindžio problemą turi visos šiandieninės planšetės.

Archos Lietuvoje importuoja “Acme Kompiuterių Komponentai”, o patį Archos 101 G9 8GB “Skytech’e” radau už 992 Lt. Dvigubai pigiau už daugumą konkurentų kaip Galaxy Tab 10.1, o planšetė siūlo netgi daugiau. Pradedant populiariausių HD video formatų palaikymu, 5.1 garsu, HDMI išėjimu, galimybe prijungti USB priedus, puikų akumuliatoriaus darbo laiką. Baigiant net žymiai kokybiškesniu gamintojo palaikymu, kuris pirmas išleido Android 4.0.4 atnaujinimą ir netgi aplenkė Samsung, LG planšetes… o XDA forume jau galime rasti Archos su custom Android ICS. Už 168Lt galite Archos galimybes išplėsti dar ir su 3G interneto USB modemu. Vienintelis minusas galėtų būti neišvaizdus Archos 101 G9 korpuso dizainas, bet Android visada rūpėjo tik praktiškumas, o plastmasinis korpusas yra lengvesnis, nesibraižo, leidžia pridėti papildomas smulkmenas kaip atsilenkianti kojelė, USB, HDMI jungtys ir t.t. Kam rūpi išvaizda, tas vis tiek juk perka Apple iPad, o ne jo Android kopiją iš Samsung..? (:

56 Komentarai

 1. gera apzvalga.

  p.s. nebloga tv isitaises turi.

 2. Galėjai parodyt kaip YouTube su flash veikia

 3. Youtube yra Android app, kuris rodo HD.

 4. Made_in_Lithuania

  Google play tai ne dėl ics, čia ant visų automatiškai atsinaujina :)

 5. matau vieną privalumą (prieš netbookus tarkim), tai ilgesnis darbo laikas. (kiek konkrečiai tau išlaikė planšetė iki išsikrovimo ir ką veikei su ja tuo metu? galėtum pasakyt?) kai išeis windows 8 su jiems pritaikytomis programomis tada manau šių planšečių vertė dar labiau pakils ir bus didesnis noras pirkti. Iš video apžvalgos matosi, kad universalumas tai neišpasakytas :D viskas įmanoma.

  • Jau dabar planšetės graibstomos, o kai išeis Windows 8 – jau niekam nebebus įdomu ir tai bus tik eilinis Microsoft failas. Nesuprask neteisingai, Windows 8 yra cool, bet tos OS reikėjo prieš 2 metus, o ne šiandien, kai niekam jau nebeįdomu.

   Manau po 2-5 metų, Microsoft iškris iš pasaulio TOP 50 IT bendrovių sąrašo.

   • Manau eilinis komentaras, kai žmogus nesuvokia kuo Windows 8 skiriasi nuo iOS ir Android. Trumpai tariant Win 8 planšetė gali visiškai funkcionalumu laptopą pakeisti.

    • tai tu manai, jog su w8 ant plansetes veiks visos tau iprastos programos kaip ir ant pc? klysti, visose tokiose plansetese yra kitokios architekturos procesorius negu PC, ir del to neveiks programos. veiks tik tos, kurios bus specialiai pritaikytos ARM procesoriams

    • Leons > o ar pats nusimanai? Kaip galima komentuoti apie Windows 8 planšetę kaip pakaitalą PC, kai ji nebuvo pademonstruota su realiu hardwaru? Kol kas viskas sukasi tik ant “custom hardware” t. y. tablete su 2 ar 3 Gb RAM atminties ir procesoriumi, neturinčiu apribojimų energijos suvartojimui. Apple lygiai taip pat gali parodyti įrenginį su Mountain Lion, dviem keturių branduolių procesoriais, 128 GB SSD, 4GB ramo, 11 colių ekranu ir t. t., vežančiu viską ir pasiūlyti ji pirkti už 4 tūkst. JAV doleriu. Ką pamiršta „Windows“ tai techninės įrangos limitaciją. Jei žmonės neskuba pirkti iPad’ų už $500, jie tikrai neskubės pirkti Windows 8 tableto už $800 ir 4 valandų baterijos darbo laiku? Ir kam tau planšetės, kad pakeisti laptopo funkcionalumą? Pirksi laptopą ir tiek.

     Skirtingi procesoriai, skirtingos tvarkyklės. Windows 8 bus pirmoji OS tabletams su hardware reikalavimais (jei nenorės vartotojams krūvos lagų dovanoti) ir pirmoji, kurioje vartotojai patys tvarkykles diegsis. Veikiausiai daeisim iki tokių nesąmonių, kaip kad norėdamas spartos, pats atsidarysi tabletą ir jam daugiau ram’o pridėsi :) Kas tokio dalyko norės? Niekas išskyrus kelis geek’us.

     Prisimink kiek laiko prireikė Windows 7, kad pakeistų Windows Xp. Kai Windows 8 ims domintuoti, jau pačios PC industrijos kaip tokios, kad yra šiandien veikiausiai jau nebebus.

     O ėsminis dalykas – vartotojai nori apps’ų. Appsų pasirinkimas ateina iš kūrėjų skaičiaus, kūrėjų skaičius ir parduodamų appsų ir gaunamo pelno. Gaunamą pelną interpretuoji pagal OS/planšetės pardavimus, o tą vėl gi įtakoja vartotojai kuriems reikia appsų. Uždaras ratas.

     Su x86 architektūros tabletais normalaus softo neleisi, nes METRO sąsajai skirti appsai šiaip ar taip patogesni bus. Visoms kitoms architektūroms bus minimalus appsų pasirinkimas, nes desktopinis softas paprasčiausiai neveiks.

     P. S. Microsoft kaio išskirtinumą pabrėžia kelių vartotojų naudojimo galimybę. Kad vieną tabletą, su skirtingais useriais naudos visa šeima :) taigi Apple / Android parduos 4 tabletus 4 nariams, o Mcirosoft – tik vieną.

     Įvertinus ir visa tai, ir tai, kad iš esmės Windows 8 planšetėje nesprendžia jokios problemos ir nesiūlo vartotojui kažko naujo, nesimato kam jos gali prisireikti.

     Taip, dėl didelio turimo $$$ kiekio Microsoft Windows 8 stums, bet jau per vėlu, jau prieš porą metų per vėlu buvo. Reikėjo priimti skaudų sprendimą, Windows kaip desktop OS nebenaujinti visai, o mesti jėgas kurti tik Windows OS skirtą tabletams, be tokių nesąmonių kaip kad desktop app supporto. Va tada, gal dar būtų kažkas pavykę. Juk Windows 7 gera OS, nieko jai ten nereikia. O dabar normalūs vartotojai Windows 8 nesupras kaip dekstop OS, o planšetėse jos irgi nieks nesupras. Laukit Windows Vista arba Windows Me lygio Fail’o,…

 6. Nu grazi apzvalga, bet man vistiek kliuna pats aparatas:
  1) Ta pigi korpuso plastmase tokia pigi tik foto ar tikrai ji is labiausiai apgailetinos kada matytos plastmases gabalo?
  2)Kaip su tuo 3g ir gps. Gps supratau veikia bet kaip signalo stiprumas ir ar siaip puliu nera, beje kas per priedai 3g ir kas per kainos?
  3)Po biski renku kuria plansete butu galima naudoti car pc projektui, bet tai kaip sitam dalykui krovima masinoje organizuot, paciam statyt konverteri nuo akumo?
  Ar gal matei kur papildomu priedu kaip baterijos dakroviklis(kalbininkai atleiskit) pwz kaip iphone turi.

 7. as nesutinku su tuo faktu, kad kam rupi isvaizda tas perka ipad. tarp ipad ir kitu planseciu pagrindinis skirtumas yra os. butent del iOS turiu grazu samsunga:-)

  visa kita ok. apzvalga gera.

 8. Kuzavas. Yra pirkti masininiu pakroveju per juos gali ir pajungti maitinima.

 9. ir kur yra disku “1TB su filmais” isigyti ;) ?

 10. Žmonės „iPad“ perka ne dėl išvaizdos, o dėl to, kad ši planšetė vienintelė kuri nelagina ir nepakimba kas puse valandos. Pabandykit naršyti su 4.0.4 ilgiau nei pusvalandį, naršyklė pradeda nebesuvokti tavo gestų, darai zoom, ji bando stumtis, bandai stumti vaizdą – jis bando didintis kol galop visai užlūžta.

  O dėl 992 Lt kainos – tai ką žinau, antras iPad’as devėtas už tiek išeina, arba pirmos kartus su 64 GB, tad kvailas tas, kas tokį brudą perka. Kainuotų 400-500 Lt, būtų kitas reikalas.

  Iš vis kokio velnio Android planšetes pirkti, kai jos esminio dalyko nuo Apple nesugebėjo nukopijuoti – spartaus veikimo?

  • Šitas dėvėtas dar pigesnis būtų.. :) Jei lygini, naujus, tai naujų kainas imi, kur net pasenęs iPad 2 beveik du kart brangesnis. Jei dėvėti, vėl panašus kainų skirtumas arti poros kartų susidaro.

   Esmė, kad iPad nerodo HD filmų, nepalaiko USB HDD ir visų kitų galimybių.

   iPad gal gražesnis, paprastesnis, madingesnis.

   Android visada varžėsi kitais dalykais kaip praktiškumas, platesnės galimybės. Dėl ko Archos kaip idealus Android planšetės pavyzdys, o visai ne Samsung TAB, kuris tiesiog iPad kopija/nesusipratimas.

   • Tai, jų dėvėtų ne per daugiausiai yra, o iPad 2 jau užverstas skelbiu.lt Čia aišku kalbėjau, jei naują Archos imti.

    Dėl filmų – dabartinis HD palaiko, o dėl senesnių – tokiam ekrane HD ar ne HD beveik taip pat atrodo, be to tai nėra pirminis ekranas per kurį filmus žiūri. Bent jau mano įsivaizdavimu planšetėse žmonės serialus, filmukus ir filmus kelionėse žiūri, kur ten neteikiama pirmenybė vaizdo efektams ir garsui kokybiškam, nes tai naudoji laiko prastūmimui :)

    Dėl universalumo – koks variantas tau priimtinesnis. Kai žmogus sėdi lėktuve ir per iPad filmą žiūri, ar kai žmogus sėdi lėktuve ir su Android tabletu filmus žiūri, o pre planšetės prijungtas dar išorinis HDD :D :D Kažkaip neteko matyti tokių veikėjų.

    • iPad 64GB žymiai brangesnis, nei 64GB kortelė į šitą Archos. O USB flash raktai, dar pigesni ir talpesni ir nereikia jokių diskų.

     Svarbiausiai, iPad nerodo HD filmų be konvertavimo ir neturi HDMI išėjimo į TV. Pačios planšetės ekranas netinkamo formato 4:3 filmams.

 11. Tai, kad dabar visos kinietiškos jau tapo su IPS ir kainos prasideda nuo $200++. Nors jeigu iškart su lietuvviška garantija tai gal ir 1000Lt normali kaina. Nors paskutiniu metu jaučiamas kainų kritimas ir turint omenyje gandus, kad netgi pats Google kartu su Asus žada kažką į rinką paleisti, tai greitu laiku 10 colių tapšninukai va tiek ir turėtu kainuoti. Manau ir pačiam Samsung teks nusileisti ant žemės.
  Ir kaip jau sakė, Market pervadino į Google Play tikrai ne dėl ICS. Bet matomai Originalas, jau įrenginių be ICS neturi tai nežino :)

  • Pasenę apžvalgos, kur naudoja seną Android 3.2 pačią pirmą versiją, kuri programiškai turėjo klaidų, dėl ko akumuliatorių iškraudavo ar lėtai veikdavo.

   Aš bandžiau jau su visais atnaujinimais HoneyComb 3.2.1 (Archos FW 3.2.80), o dabar aną savaitę netgi atnaujinimas Android ICS 4.0.4 atėjo, kuris dar pakėlė spartą, pridėjo naujas akumo, interneto taupymo galimybes, šiaip pačią OS žymiai patobulino su naujom funkcijom ir vartotojo sąsaja.

   Svarbiausiai, kad aš net neroot’inau tablet’o. Dar nebandžiau custom ROMs iš XDA, kurie realų spartos pokyti sudaro ant visų Android aparatų ir netgi leidžia spartinti šią planšetę iki 1,5GHz, nes akumuliatorius vis tiek net su OC rašo, kad kelias dienas veikia.

   • Tebūnie atnaujintas soft’as yra stabilesnis ir ženkliai pagerino baterijos naudojimą. Bet išlieka ekrano, korpuso kokybės, kameros ir kiti klausimai. Pas tave viskas įvertinta labai teigiamai, o kitur – priešingai.

    • viskas teigiamai,nes pats tokia turi :)

    • Forume buvo daugiau aptarta http://www.topzone.lt/forumas/11457-archos-101-g9-8gb-android-3-2-honeycomb-tablet-dual-core-3g-gps.html
     Gali būti, kad yra Archos prastų modelių kaip 8 colių G9 ar senesnės kartos, kur buvo įkelti video youtube.

     Aš pastebėjau tik tą ekrano kraštą, kur kabinasi pirštas braukiant link krašto ar nuo krašto.

     Dar lauke, automobilyje naudojau kai buvo minus temperatūra, tai neveikia ekranas šaltyje. Dėl ko automobiliams dar vienas minusas.

     Daugiau visą mėnesį turiu 10,1 colip 9 kartos – 101 G9 planšetę ir kažkokių problemų nei su ekranu, nei su korpusu nekilo. Gali nebent konkrečiai įvardinti, kas buvo blogai tose apžvalgose, nes ten daugiausiai rašo tiesiog pigaus korpuso įspūdis. Tai čia plastmasinis korpusas, kuris dėl praktiškumo padarytas toks, kad būtų lengvas, tilptų didelis akumas, gerai veiktų 3G ir WiFi antenos viduje. Kadangi tarkim HP Touchpad gražesnis, bet jis žymiai sunkesnis ir storesnis su tuo metaliniu korpusu, netgi nepalaiko 3G interneto, neturi papildomų junčių ir nieko. Lygiai tas pats su Galaxy Tab, kur gal gražus, bet nėra HDMI, nėra microSD, nėra USB, kojelės ir nieko. Jei tik dėl mados perki, vis tiek iPad geriausias. :)

 12. SGTab 8,9 spartintas iki 1,8Ghz pas mane istempia pusantros dienos.

 13. kiek tas modemas kainuoja 3g? ar cia i komplekta ieina?:)

  • Nejau tai sunku paiskaityti ? Už 168Lt galite Archos galimybes išplėsti dar ir su 3G interneto USB modemu.

 14. OptimusPrime

  Ipad ir netik ipadui bet ir samsungui reiketu tu usb ir visu kitu jungciu nes jos labai naudingos.

 15. Gal siek tiek ne i tema, bet is kur gavai Onlive? Man ant galaxy tab 10.1 is market neina parsisiust, o internete rasti apk neveike. :?

 16. P. S. Siūlymas. Kai kitą kartą apžvalgą darysi, nepatingėk papildomą mikrofoną prisijungti :) bus garsas daug kokybiškesnis :) Arba telefoną pasileisk su diktafonu greta, po to užklijuosi. Bus malonumas apžvalgas žiūrėti :)

 17. Kažkas čia neaiškaus. Tau išlaiko 7 paras? Čia nenaudojant ar kaip? Nes kitose apžvalgose vienas iš didžiausių minimų trūkumų – tai trumpai laikanti baterija. Būtų gerai jei patikslintum kokiomis čia sąlygomis testavai bateriją

 18. Deja, ekranas ne IPS, o pigesni variantas – MVA ( http://reviews.cnet.com/tablets/archos-80-g9-8/4505-3126_7-34841245-2.html?tag=mncol;rvwBody ). Tiesa, kai kurie naudotojai skundėsi, kad planšetė kaista. Nepajutai nieko panašaus?

 19. Aprašyme buvo IPS parašyta, kaip lyginant su HP Touchpad, tai ekranas niekuo nenusileidžia, netgi tiksliau spalvas atvaizduoja. Nėra to HP ir Apple mėgiamo geltono atspalvio, nuotraukoms “pagražinti”.

  Archos 80 G9 nieko bendro su 101 G9 neturi. Apie 80 G9 forume buvo rašoma blogų atsiliepimų, kad yra brokuotų, korpusas prastas, kaista, ekrano apšvietimo problemos. Su Archos 101 G9 visų minėtų trukumų nepastebėjau.

  • Kuriam aprašyme buvo minimas IPS? Kiek pats žiūrėjau specifikacijas jų, tai rašo tik, kad “wide viewing angle”. Beje, pačiam praktiškesnis atrodo Touchpad 4:3 ekranas ar archos 16:10?

 20. Sakykit ar eina su juo rasyti sms skambinti?

 21. Skype gali rašyti ar skambinti su video. Tuo tarpu, kaip telefono turbūt prie ausies nedėsi. :D SMS programos by default nėra, nebandžiau parsiųsti.

 22. Tai reiskia neina. Taip pvz:labas kortele isimeti ir rasinejes ar sneki.

 23. Čia planšetė, o ne telefonas… Bandei į savo pc kadanors labas kortą ikišt??

 24. Kam pirkt kinietį už 1000 litų, kai galima nusipirkt Asus TF101 už 1200 (bent prieš kelis mėnesius tiek mokėjau) su ta pačia OS ir nepriekaištinga kokybe?

 25. Pries devynias dienas isigijau Archos 101 g9 turbo 8gb. Sumokejau 1100lt. Kolkas pastebeti trukumai:
  1. Neveikia GPS.
  2. Narsant internete ar zaidziant zaidimus plansete persikrauna arba uzlagina mazdaug kas 40min – 1h. Bet video playeris veikia be problemu.
  3. Plansetei uzsirakinus kartais neina atrakini. Ta prasme, gali maigyt ijungimo mygtuka, bet nieko neatsitinka. Tenka irengini perkrauti.
  4. Gana daznai neveikia usb jungtis. Tik is 2-5 bandymo prijungti flasha plansete sureguoja.
  5. Kamera tikrai sudas.
  6. Nors pirkau Turbo aparata, vistiek jauciasi lagas. Jei ijungtas skaipas, tas lagas labai padideja. Neisivaizduoju kaip turetu lagint Classic archos 101 g9…
  7. Tie krastai kuriuos Orginalas paminejo apzvalgoje: su laiku po jais gali prisirinkti purvo, ir tai gali eigiamai atsiliepti plansetei.
  8. Baterija laiko DAUG trumpiau negu tikejausi. Per nakti, nieko nedarant, issikrauna 30%. Aktyviai naudojant, baterija visiskai issikrautu per 4-7 valandas.
  9. Smarkiai kaista kairys apatinis kampas, tai siek tiek nervina.
  Aplamai, kaip uz tokia kaina neblogas irenginys. Kadangi pirkau pagrinde filmu ziurejimui, esu patenkintas. Beja, kazkas klause apie plastika – jis tikrai nera toks prastas kaip atrodo. Ekrano spalvos atrodo graziai, daug geriau negu tuose video.:)

  Tik isigijus tablete nebuvo GTA3, o atsisiuntus downloaderi, jis po atidarymo iskart uzsidarydavo…
  Beja, OnLive veikia tik JAV ir UK, taigi Lietuvoje juo naudotis nepavyks. Labai gaila del to.

 26. Veikia onlive bandžiau ant xperia ray tik neeina jo is google play atsisiųsti tai reik apk ieskot

 27. Ir pas mane kaista kairysis krastas,apatinis,po hdmi lizdu.Baterija taipat,krauti kasdien tenka….mat visa diena 3G modemas veikia.Privalumai lyginant su Samsung GT P1000 ,didesnis ekranas,stabiliau veikia klaviatura.O ypac patiko pabandymas,kai narsiau pasijunges HDMI kabeliuka i TV.Puikumelis.
  Trukumai-kartais uzsioziuoja ,pakimba,nors ir pravalau jo atminti,aiskinsiuos

 28. Iš kart nusipirkus ir parsinešus planšetę nepavyko per USB prievada prijungti nei vieno iš turimų keturių flshiuku nekalbant jau apie išorinį hdd. Priduotas į garantinį.

 29. nusipirkau ir as ta turbo.na nzn,bet man veikia viskas gerai,bet tie ekrano krastai tikrai minusas.o del baterijos nelaikymo ir cpu kaitimo ir laginimo tai ir man taip buvo kol neismokau naudotis android(tai mano pirmas androidas)tiesiog kaip daug visko prijungineji ir lagina.tiesiuog isjungi nereikalingas programeles ir td jokio lago nelieka,niekas neuzlusta,cpu vos siltas buna(ikaista tik zaidant 3d zaidimus,bet ir tai nedaug)o baterija laiko 10-15val,taip kad as db turiu lb pasistengt kad ji per diena iskrauciau.beto jaj jau taip atsitinka kad vistiek lagina,ar seip kai daug i ji visko prikisat,restartuokite-iskart atsigaus.man per usb pavyko pajungt tik korteliu skaitytuva ir flafiuka.dvieju hdd ir dvieju usb peliu pajungt kazkodel nepavyko.vienos peles reagavo lazeris,kitos iskart uzgezdavo tik isijunges.teks ieskot sprendimu,kai ka suzinosiu pasidalinsiu info.

 30. pajungiau ir hardus.jungiant per micro usb tikriausiai jiem permazai sroves.jungti reikia per 3g stikui skirta usb ir nepamirsti nustatymuose ijungti ji ir tada viskas veiks puikiai.pajungiau ir monitoriu.veikia puikiai.tik peles dar nevienos nepasiseke pajungti.gal kazkokios tvarkykles reikia,bet kolkas nieko apie tai neradau…

 31. Nereikia pasakoti pasaku mano konkreciu atveju pripazintas gedimas, turiu gedima patvirtinanti rasta. Neveike nei mini usb nei 3g modemo usb. ….pinigus atsiemiau nenoriu daugiau tureti reikalu su Archos

 32. O kas dabar yra ‘gera planšetė už prieinamą kainą’? Kad atitiktų straipsnyje aprašomus privalumus – jog turi visko net daugiau, o kainuoja vos ne dvigubai mažiau.
  Pažiūrėjau tame skytech, tai
  ARCHOS 101XS 16GB Tablet with Magnetic Coverboard/ 10.1″ Capacitive Multi-Touch 1280 x 800/ ARM Cortex Multicore A9 1.5GHz, 1GB RAM/ Android 4 ICS (Upgradable to Android 4.1)/ 720p Front Camera/ Wi-Fi/ Bluetooth/ GPS/ G-Sensor/ Compass/ MicroSD Slot/ USB, Mini HDMI/ Built-in Speaker & Microphone – 1152 Lt
  TABLET GALAXY P5110 10″ 16GB/GT-P5110ZWASEB SAMSUNG
  – 1176 Lt.
  Tai nieko nesiskiria.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>