BB10: ne runkeliams naudoti smartphon’us…

BB10: ne runkeliams naudoti smartphonus...

Pažiūrėkite šį mielą eksperimentą su beždžionėlėm… oi, norėjau pasakyti, iPhone ir Android naudotojais. Miela žiūrėti, kaip žmonės iš per didelio proto nesugeba net paprasčiausiu telefonu naudotis.

Čia ne pirmas kartas. Pamenate, kiek versmo buvo dėl per paprasto Windows Phone? Per penkis metus runkelis sugeba perprasti vieno mygtuko iPhone/Android sistemą, o tada atsitinka tokia nelaimė – sukuriamas dar paprastesnis telefono modelis, kuriam ir to paskutinio mygtuko nereikia! Stebuklas? Ne, runkeliai žliumbia, kokia neteisybė, kokia kankynė, dabar iš naujo reiks dar paprasčiau viską daryti mokytis… Kodėl man kontaktai iš SIM kortelės neįsirašo? Kaip dabar aš muzikėlėm su draugais per bluetooth keisiuosi? Ir dar kiek visokių problemų per tuos smartphon’us…

37 Komentarai

 1. Ei, runkeli, pats atsidūręs jų vietoje ir nematęs tokio telefono nežinotum ką spaust, kad atrakint. Kuo toliau, tuo baisiau su tavo ‘naujienom’ ‘apžvalgom’. :)

  • pritariu seniau apžvalgos būdavo kurkas geresnės nei pastaruoju laiku

  • @Rokas. Taip, bandykime įtikinti save ir kitus, kad tikrai labai sudėtinga tais vieno mygtuko smartphone naudotis…

   @Ernestas, nu, pardoksas… vis “blogiau rašo”, vis daugiau skaitau. Net gėda prisipažinti. :)

 2. Originalas vis dar beviltiškai wannabe užpakalnis kitus vadindamas runkeliais ir vargoliais.

  Matomai bičas rimtų kompleksų turi. Visada taip būna, kai užuot specializavesis į vieną sritį, bando tapti visų galų meistru – technikos, automechanikos, sociologijos, politologijos ir ekonomikos

 3. originalas mandras dabar, nes microsoft su nokia jam pasalpa israse, tai dabar jis nebevarguolis tai kam jam geras apzvalgas rasyt?

 4. telefonai telefonai telefonai…. :D visi runkeliai,kurie be smartfonu negali gyventi ir jis tapo brangesnis nei tevas su motina :D turbut yra tokiu,kur sedi visa vakara bite.lt omni.lt ar tele2.lt ir tampo zasinus ziuredami i tuos smartfonus,o ryte papila diskusiju,kuris geresnis.na ir gincijasi tada visi,kad va ziuredamas i LG jam maloniau buvo,kitas kad greiciau uzsikaifavo i HTC beziuredamas :D juokas pro asaras jau

 5. totalus runkeliai :D orginalai u made my day :D

 6. man originalas paskutiniu metu primena ta veikeja kur seniau administravo technews puslapy, ten jis gyresi kiek visko jis sugeba ir kaip daug jis visko gali, ir dar koks jis turtingas, jei neklystu nikas SB buvo… na kas IT daugiau domisi tas manau zinos apie ka as sneku :D

 7. Kokia prasme sio straipsnio, pasaipa? Jei jau neturi ka rasyti tai ir nerasyk.

  • Čia niekas nesišaipo, čia konstatuoja faktus. Giriasi, kiek ROM moka perrašyti, o kitokio telefono net nesugeba atsirakinti. Laikas susimąstyti.

   • Jei jau moka ROM persirašyi, tikrai nebus panašių bėdų, kaip šiam video… Juk tie žmonės atsilikę (IT srityje), jiems nereik kažko mokytis, nes užtenka ir vieno apvalaus mygtuko.

   • Ne vieną su Android 4.2 matęs, kur Google Now pastoviai iškviesdavo vietoje foto albumo kameros režime, kai atsirado swipe gestas analogiškas Windows Phone..

 8. turiu, nieko gero.

 9. man kas patinka, kad kol naudojo androida, tol viskas buwo ciki, bet dabar jau windows phone pizdiec, o androidas shudas :D ydomus tie jo blogai, ir apzvalgos, bet labaj jau parsidaves. ir ka jai zmogus ismoko tuo android naudotis perashyt, kam jam pirkti ta kvailafona kur viskas paprasta, kur be interneto, net telefonu knygutes neatsiversi.. neishsenkanti tema cia.. zodziu lazda turi du galus. Pone Windows phone garbintojau.

 10. O man apzvalgos patinka. Taip ir laikyk. Viems geras nebusi. Zmones is pavydo prisneka visokiu nesamoniu.

 11. Neginu Justo, bet manau jus truputi nepagaunat point’o jo straipsniu.

  Zmogus cia desto ne objektyvu moksla ar zinias, o raso naujienas ir savo subjektyvia nuomuone pagristus straipsnelius. Gal jam asmeniskai Android sudas nu ir kas? :) Cia tik jo nuomuone. Man pvz Windows yra sudas, nes esu uzauges su Linux’u, bet visiskai nejaucio diskomforto jeigu jie jam patinka.

 12. Nu anksčiau tai geri laikai būdavo. Už nesąmonių šnekėjimąrašymą duodį į veidą ir bičas nutyla. Jei prakalba dar kartą pradedi po vieną dantis išmušinėt.
  Dabar gi distrofikai ala Užpakalnis rašinėja nesąmones apsižodžiauja be jokios baimės save išskirdami kaip labai protingus ir prisitaikančius prie bet kokios GUI. Čia tik telefonai ir tikrai nėra jokio reikalo kito asmens vadint kokiu nors burokėliu ar dūsaujančiu individu.
  Aš tai jei neturiu ką pasakyti tai tyliu. Jei blogeris neturi ką įdomaus parašyti tai geriau patylėti. Žmonės skaito apžvalgas norėdami gauti informaciją ir duoda klausimą jei ko nors nesupranta. Negali ko nors gero parašyti ar žmoniškai atsakyti tai gal geriau nutylėti…
  Beje kodėl vartotojas turi taikytis prie galimybių?

 13. Va, kur tiesa, atjungti reikia runkelius nuo interneto, nebus durnų komentarų!

  • Interneto anonimiškumas pagrindinė tokių komentarų priežastis,nes nežinai, ar su vaiku ar su suagusiu ginčijiesi. Diskusijose dalyvauja betkas.

  • Reikia atjungt tokius kaip tu, nebus durnų apžvalgų!

 14. Jūs čia visi spirgat, bet kaip visada rezultatas yra tas pats, ateinat ir vėl čia. :D:D:D Va štai tokie veiksmai yra runkeliški. :D Lojat kad blogai bet toliau čia sėdit tuo parodydami kokie esat skystalai ir nesugebat net savo pozicijos laikyti. Nepatinka šito blogo turinys vyniokytės lauk iš čia, nepatinka vieno ar kito veikįjo pasisakymai, rašiniai (čia kažkas paminėjo Užkalnį) ar yra dar toli iki tokių dalykų supratimo tada neskaitykit, nustokit sekt naujienas facebooke ir pamirškit, bet nea, nesigauna, nes runkeliškumas mušasi per viršų. :) Štai kodėl toks veikėjas kaip Užkalnis turi kone 30k skaitančiųjų jį kasdieną, štai kodėl topzone dar nenuėjo į svetainių kapinyną. ;) Pasakysiu populiariai, duskit pavidolei. O autoriui linkiu sėkmingai tęst tai ką daro. ;)

 15. Dauguma žmonių yra runkeliai, bet negi tik tik paimi niekada nematytą telefoną ir OS ir iš kart viskas aišku? Na daugmaž taip, bet jeigu pasimeti kur nors ar ko nors nerandi, vien dėl to, kad nepratęs prie naujo valdymo, tai iš kart runkelis?
  Pats pritariu dėl to, kad dabar yra internetas ir visokie bluetooth yra atgyvena, bet kartais pasitaiko tokių atvejų, kad reikia greitai persimesti failais, o interneto nėra arba labai prastas ryšys. Per BT tai padaryti galima žymiai greičiau.

 16. Vardinkim daiktus tikrais vardais. Microsoft nesugeba padaryti failų persiuntimo per Bluetooth ir tiek, kaip ir nesugeba visų kitų dalykų padaryti. Todėl Lumių niekam ir nereikia, o Nokia parduoda daugiau telefonų su Symbian, nei su Lumia. Juk ten OS su kvadračiukais ir skirta darželinukams. O tokie kaip Originalas, tai gyvena iš Nokia pašalpų ir loja :) Lygiai taip pat, kaip Gazprom nusiperka krūvą kitų žurnalistų, kad ant atominės stumtų :)

  o dėl HOME mygtuko nebuvimo – pakibus appsui, ar osui, reiks batarkę išimti, kad perkrauti :)

 17. Galbūt vieną dieną Gazprom ir topzone nupirks, tada nors išauklėsim tuos runkelius kliedesių čia neskleisti!

  • Ką čia nusikalbėjei? Ar bent supratai? Ką bendro turi dujas išgaunanti kompanija ir runkeliai(atsilikę žmonės)?

 18. AS nesuprantu, andsamsung, htc ETC kalti kad updeitu neduoda ir pamirsta savo vartotojus, taciau jie bent gali custom romus isirasyt jei jau gamintojas neatnaujina, bet va nokia tai nepamirsta savo vartotoju , tik kad isleido liumija 800 ir poto isleido wp8 ir kas turi lumia 800 ragus gavo, ir sedi su wp 7.5ar 7.8 kuris nesugeba net puse to ka sugeba, sumautas niekam tikes IOS.

  • Kaip įsivaizduoji, kad jie tiesiog įrašys 8.0? Vienas dalykas. Tie telefonai yra seni ir jų techninės galimybės prastesnės už lumia x20. Antra, tai koks tikslas yra pilnai į 8.0 atnaujinti? Tiesiog nauji telefonai po to nebebus perkami.

   • O kad MS uzsicommit’ino pries vartotojus teigdami, kad device’ai atnaujinimus gaus bent 2 metus, tai cia nieko tokio… Ir kas dar pries gerus metus sauke, kad WP tokia lengva OS, kad niekam nereikia rimtos gelezies? Ar ne MS su Nokia? Manau, kad nieko blogiau negali buti, kaip pasizadejimas pirkejams del supporto, o veliau rago imusimas…

 19. Nu pamatė Justas, kad Užklanis runkeliais vadindamas populiarų blogą turi, tai ir sumąstė irgi imt vadinti. Matom kas iš to gaunasi, komentarų lyg ir nemažai.

 20. Jūs aišku suprantat, kad čia yra ištrauka iš user interface testing (surenkami atsitiktiniai žmonės iš gatvės, jiem liepiama padaryti kažkokią užduotį garsiai išsakant savo mintis. Už tai jie paskui gauna kažkokią pinigų sumą). Tai yra vienas iš geriausių user experience testavimo metodų, kuris naudojamas ne vien tik telefonams, bet ir web saitam, šiaip programom ir pan.
  O Blackberry sutaupė ant reklaminio video – sumontavo tuos pačius testavimo metu nufilmuotus filmukus :)

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>