Beats by Dr. Dre Headphones – stilius ir ausinės…

Beats by Dr. Dre Headphones  stilius ir ausinės...

Jau pabodo Beats by Dr. Dre klausimai ir apžvalgų prašymai, taigi rašau ir daugiau nekartosiu, kodėl Beats man net nėra įdomios kaip ausinės. Tuo labiau apžvalgose su tokiomis negali būti net lyginamos.  

Beats by Dr. Dre Headphones  stilius ir ausinės...

Beats istorija prasideda nuo Monster Inc. kiniškų kabelių gamintojo. Taip, tos pačios firmos, kuri dar neseniai amerikiečius mulkino su “paauksuotais” ir kitaip papuoštais HDMI, audio bei kitais super brangiais kabeliais. Monster jokio nusikaltimo nepadarė, jie tiesiog pardavinėjo kabelius, nes vis atsirasdavo žmonių, kurie sutikdavo už $5 laidą mokėti po $100 ir dar brangiau.

Deja, progresas mažino TV kainas, internete vis daugėjo testų, kuriose pigiausi no name kabeliai niekuo nenusileisdavo dešimtis kartų brangesniems Monster. Gudraus verslo sėkmė sparčiai blėso, bet pagrindinė idėja išliko:

your music doesn’t sound as good as it could.

Populiarėjant iPhone ir mobiliesiems grotuvams, Monster sugalvojo gaminti ausines. Žinoma, pagrindinis tikslas toliau išliko įtikinti pirkėjus apie magišką produktų kokybę. Čia į pagalbą buvo pasitelktos muzikos industrijos įžymybės, tuo metu reklamos versle jau puikiai besisukantis – Dr. Dre. Pastarasis pasiūlė ne tik savo brand’ą ir pagalbą, bet visą muzikos ir sporto žvaigždyno paramą. Viskas.

Beats by Dr. Dre Headphones  stilius ir ausinės...

Tolesnę istoriją patys puikiai žinote? Beats by Dr. Dre. reklamavo visi, o mergaičių dievas – Byberis ar Lady Gaga gavo net po asmeninę ausinių seriją.

Beats by Dr. Dre Headphones  stilius ir ausinės...

Dar svarbiau, kad Monster laidų apgavystės buvo tik niekas palyginus su Dr. Dre reklamos patirtimi. Taigi Dr. Dre toliau mokė Monster, kad Beats esmė net nesibaigia makaronų kabinimu apie audio kokybę, Beats turi būti mados dalis – aksesuaras. Kaip kokia rankinė ar naujas pakabukas moterims…

Beats by Dr. Dre Headphones  stilius ir ausinės...

Nori būti DJ Wannabe, perki Macbook, nori, kad mylėtų Byberis, niekada nenusiimi Beats by Dr. Dre… Monster ausinės tapo ne elektronikos produktu, o stiliumi. Kaip raper’iui reikia kepurėlės, kaip hipsteriui – akinių, taip eilinis varguolis negali pamiršti svajoti apie Galaxy ar iPhone su Beats by Dr. Dre…

Beats by Dr. Dre Headphones  stilius ir ausinės...

Šioje foto matote originalų Monster ausinių prototipą nuo kurio prasidėjo visa Beats by dr. Dre mados industrija. Kaip galite pastebėti, ausinės senokai praradusios prekinę išvaizdą, kokybe vargiai kuo skiriasi nuo kiniškų. Užsidėjus Beats Studio įsitikinsite, kad ir skamba jos neypatingai. Visiškai iškraipytas visas dažnių ruožas, o Beats pavadinimas atspindi ausinių paskirtį – daužyti galvą su bass t.y. bumčikais. Daužyti tiek, kad kai kurie žmonės po to net neprigirdi, o gal nuprotėja, nes pradeda pasakoti apie šių ausinių garso kokybę, net reikalauja apžvalgų topzone… Man teko išbandyti Beats Studio ir Solo. Deja, aš neturiu ką apie šias ausines papasakoti, tai yra mados produktas. Jei laukiat mados patarimų, galit pirkti juodus Beats prie geltonų Adidas treningų

48 Komentarai

 1. stiprus straipsnis :D

 2. Toks kietas straipsnis, kad net nėra prie ko prikibti :D

 3. Suvaryta į vienus vartus :D

 4. beats ausiniu turetojai cj tuoj ateis ir gins :DD originalai gavai priesu dabar :DD

 5. Tokia nuomone susidariau kad ausines is maksimos uz 20lt geresnes nei sitos

 6. Straipsnis geras. Tik jei jau uzsikelei kartele lygindamas tokios kainu kategorijos produktus, tai buk geras, neberasyk daugiau apie Koss ir kita slamsta. Nes nebedaug truksta, kad parasytum Acme ausiniu apzvalga.
  Laukiam apzvalgu apie Sony, Senheiser, Technics, AKG, Pioneer ar Marshall ausines

 7. AndNotASingleFuckWasGivenThatDay

  Pirmas normalesnis straipsnis iš tavo naujausių. Praktiškai pirmą kartą pritariu. Galima kabintis tik, kad vėl savo varguolius mini, bet šiaip normalus straipsnis visai. :D

 8. Geras tik vienas dalykas – plonas laidelis bybaunams ir labai, kaip tokio dydžio ausinės, portabilios.

  Aš turiu Denon AH-D2000 ir kad ir atvirkščiai “portabilios”, bet kokybe kaip reikalas perspjauna Beats.

 9. Smagu, kad kazkas domisi ir pateikia mums sita informacija. Mazesne tikimybe prisigauti.

 10. Tiesiai sviesiai, puikus straipsnis.

 11. Man labiausiai patinka tie kur perka kopijas ir aiškina, kad groja taip pat gerai kaip beats. Vis dar nesuprasdami, kad juos gaidina… :D

 12. Stipru originalai, puikus strapnis!

 13. RESPECT

 14. Aš ir pliusą duosiu,žiūrėk gal ne viskas ir prarasta su tavim,dar sugebi rašyt :)

 15. Tas lil wayne ar kaip ten tai tokis apsirūkęs psichas.

 16. juokinga kai originaliu beats pirkejus gaidina, bet tai ant kiek gaidina ju kopiju pirkejus? :DDDD

 17. Manau vienintelis pliusas, kad žiemą šildo ausis, nes kitokių tikslu jas dėtis ant ausų net neįsivaizduoju. Šiaip gera “etiketė” skirta žmonėms, kad iš tolo būtų galima pamatyti, kad tas žmogus yra DiBiLaS.

 18. Visada buvau prieš šias ausines, kadangi kokybė garso tikras š nesuprantu kaip tie ale pusiau garsūs LT DJėjai sugeba grot su tom ausinėm :D jos nebent dėl išskirtinio dizaino turi pliusą, Beto teko čia man klausyt orginalias beats solo ir kopija geros kokybės garso neatskirsi visai tai galima saky, kad orginala naudoji kitiem nes skirtumo kaip ir neturi :)

 19. Vienintelis dalykas del kurio galeciau pagirti sia firma tai butu marketingas. Kaskada bandziau ju ausines, tai kokybe kaip Acme.

 20. puikus rant’as. Originalas at his finest :)

 21. Kaip laukiau, kad kur nors atsirastų toks straipsnis apie Beats :D Ir štai pagaliau jis atsirado :D

 22. O iš vis, kur būtų galima išbandyt šitą marketingo triuką? Topocentre galima?

 23. Čia aš vienas poste nepastebėjau užuominos kokios apie M$ produktą? Pvz.: “nusipirkus Lumia xxx komplekte geresnės ausinės būna, varguoliai”.

 24. kas juokingiausia, kad varguoliai neatskira kas yra kas, susizavi blizguciais ir jais nori pasikelti savo verte, pasirodyt, kad jie “turtingi”, arba, kad “supranta” kokius gerus, kokybiskus produktus perka, ir(!), nei vienas varguolis niekad neprisipazins, kad tai pirko del savo paties ivaizdio (kuris daugelio atveju niekam nerupi).

 25. Vienu zodziu straipsnis copy/paste pats originalas net nebande situ ausiniu. As nesakau, kad jos best of the best pats turiu Studio pirkau pries metus bukle vis dar ideali niekas nenusidevejo nors naudoju beveik kasdiena. Nera jos tokios blogos kaip dauguma sako taip gal perbrangios kaip ir apple produkcija. Bet tikrai jos ne tos pacios kaip maximines ar dar kokios kitos.

 26. Linksmas straipsnis :D man patiko

 27. Tamsta, jei jau apsiėmėt daryt apžvalgas, darykit jas be tokių pareiškimų, kaip kad Jūsų, gerbiamasis pirmoje pastraipoje. Kaži apžvalgas dėl savęs ar dėl liaudies darot? Mažu reikėtų nusileist ant žemės. Mano manymu, turėtumėt vengt tokių žodelių kaip “eilinis varguolis”. Tamsta tikriausiai pats neseniai patapai aukštesnės klasės. Anksčiau nepastebėdavau tokių išsišokimų. Vieša vieta, ne uždaras draugų būrelis, kad žodžiais švaistytis. Solidumo daugiau, prašom.

  Tpfu, net pyktis suėmė. Mat jį, kad kur velniai nujotų.

 28. Neatidžiai skaitei :) “Visiškai sudaužytas dibilas dar pradės pasakoti, kad Beats tikrai skamba, nes po galvos sutrenkimų jau šiaip neprigirdi…”

  Dar pamiršau paminėti, kad niekas nenori būti dibilas, dėl ko yra net nemažai Beats vartotojų, kurie ne tik save įtikino, bet dar kitus bandys tikinti, jog Beats yra vertos kiekvieno lito. Nu, nes niekas nenori galvoti, kad yra dibilas, kuris išmetė tūkstantį ar daugiau į šikną. Lygiai tas pats būdavo su tais Monster kabeliais, kur atsirasdavo komentarų, kad pagerėjo TV spalvos ar garso kokybė… :D

 29. voiceofdeath

  Kalbant apie kabelius, iki atsirandant hdmi brangesni scart kabeliai rode geriau, uz ju pigiuosius analogus ,kadangi scartas tai analoginis standartas kur kabelio kokybe turi reiksme kitaip nei hdmi.

  Del ausiniu tai sennheiser ar audio-technika apgroja tuos beatsus per visus galus net ir 3x pigesni modeliai, skant garsas nera viskas sudino popso klausitojams reik ir grazaus eyecandy dizaino.

 30. Audio kokybė gali priklausyti nuo kabelio, jei pajungsi pačiu, pačiu pigiausiu už du litus ir normaliu storesniu variniu ekranuotu, kuris kokius 30Lt kainuos, o Monster prašydavo 300lt vien dėl to, kad tiesiog raudonas kabelis su Monster logotipu.

  HDMI dar geriau atskleidė visą jų verslo idėją, kai skaitmeniniams kabeliams iš vis nėra jokio skirtumo, nes jie arba veikia, arba neveikia, kitokių variantų ar jokios kokybės nėra.

  • Todel, rca kabelius pats pasidariau. Kai jungi prie aukstesnes klases audio sistemos norisi but uztikrintas, kad viskas kokybiskai padaryta. Nusiperku kistuku, mikrofoninio kabelio uz 4-6 lt/m: twisted pair +/- ir dar ekranas tankiai pintas. Ekrana reikia sulituoti viename kistuko gale su minuso laidininku. Gaunam labai kokybiska ir pigu rca kabeli. Perkant gatava kabeli uz 10-15lt ne velnio nezinai kas ten viduje. O dazniausiai pataupyta buna: labai ploni laidininkai, ekranas retai pintas.
   Del skaitmeniniu kabeliu tai tu beveik teisus. Daugelyje atveju uztenka tesiog papasto uz kelis litus. Bet tarkim jungiant koki usb DAC (garso plokste), geriau jungti toki usb kabeli, kur maitinimo 2 gyslos butu storesnesnio vario, nepamaisytu ir feritinis ziedas.
   Del beats ausiniu tai cia ir taip aisku kad popsuchinis slamstas. Belekurios ausines is sito saraso suvarytu tas beats http://www.headfonia.com/full-size-headphone-recommendations/ Ir nereik komentaruose svaigt apie zvaigzdziu metalus – yra ir uz padoria kaina ausiniu. Plius norint tikrai pajaust ausiniu kokybe, reik klausyti ne nuo telefono ar kompo integruotos – tam skirti DAC su ausiniu stiprintuvu.
   Vienzo kas ant mados ta ir perka zmones. Cia panasiai kaip su marsrutizatoriais, dlink, tplink da best jiem.

 31. Varguolis sako OP už straipsnį.

 32. Susibiesines

  Beats by Dre paprasciausiai marketingo triukas. Dre nera kazkoks garso inzinierius kad vienas kazkokias ausines sukurtu. Kaina nenormali as uz tokia kaina isigijau Sennheiser HD 25-1 II – garsas balansuotas, todel galima dirbti ne tik triuksmingoje patalpoje (naktiniai klubai, video translecijos, live pasirodymai) bet ir irasu studijose naudoti vietoj monitoriu. Pparastas vartojimas irgi diskomforto nesukelia nors garsa izoliuoja puikiai bet ausys nuo ilgo naudojimo nepavargsta. Didziausias feature’as kad kiekviena detale keiciama, kazka nuluzo nusipirkai nauja ir pakeitei o ne lytuoji ar tiesiog ismeti.

 33. as naudoju JBL 5.1 audio systema namuose ir noreciau pamatyti JBL J88i ausyniu mobiliam telefonui apzvalga

 34. Ir iskart po sio straipsnio yra beats by dr.dre ausiniu reklama :D.

 35. Jei nori kietai atrodanciu ausiniu ir puikiai grojanciu, patariu rinktis skull candy produkcija

  • Jos ne ka geresnes uz sias ;/

  • Skull candy tai tik pusėtinai gerai atrodo. Neitin patogios, vidutiniškos kokybės. Aš už denon ir sennheiser, prieš akg nieko blogo neturiu. Sony labai vidutiniška kokybė, pioneer nieko įspūdingo, bet it nieko blogo.

 36. Man atrodo, kad autorius nėra net turėjęs tų ausinių, t.y. BEATS BY DRE. Manyčiau vertinti ausines pagal jų kokybę, garsą, komfortą galima tik tada, kai tu jas naudoji kokį minimum mėnesį laiko “on daily basis” kaip sakant, po mėnesio, pasikeist variantą ir dar mėnesį kitas naudoti, tik tada tu gali pasakyt kas blogai, kas gerai, kas skiriasi ir pnš, o ne tik remtis kitų nuomone ir marazmais. Užsidėjo vienas čiuvas ausines dviem dainom, nepatiko, atsiprašant “ai na*uj čia šūdas paskutinis” ir viskas, internete po forumus varo ant kokybės ir t.t.
  Toliau, neesu loveris šių ausinių taip pat (ir jų neturiu), tačiau teko paturėti, pusbrolis davė panaudoti gerą mėnesį, o kai pasiimė atrodo, kad kažkas dingo, kažko trūksta iki tol kol nusipirkau “Senheiser HD 202″ pačios paprasčiausios, patogios komplektacijos, ausų neskauda, tiek žemi, tiek aukšti puikiai girdisi, garsas izoliuotas.
  Toliau – greit sulūžo, štai ir minusas išlindo vienas.
  Šiuo metu naudoju ausines nuo savo Nokia Lumia 800, izoliacija – pasakiška, bosai puikiai girdisi (kadangi pagrinde klausau rep’o, hip-hop’o) ir toliau nežadu kitų pirkti iki tol kol šitos tarnaus puikiai :)

 37. Sveiki,straipsnis labai geras,patiko.Pats turiu beats studio2 muzikos kokybe tai tikrai negeriausia,sangeizer daug geresnes,bet beats turi kelis pliusus:1 daug keliaujant labai gerai uzlenkei galus ir daug vietos neuzima.2 keiciasi laidas.3 surinkimo kokybe gera.
  minusai.1 tokiu pinigu nevertos (puse kainos uz Dr.dre varda ☺).2 baterija kraunama laiko apie 8-10 val.priklausomai kokiu garsu muzika klausysites.
  p.s.cia tik mano asmeninis poziuris.

 38. man kaledom senelis saltis atnes beats solo 3, kurios yra superines

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>