Chuliganiškas vairavimas: atimti teises vaikams!

Chuliganiškas vairavimas: atimti teises vaikams!

Buvo tokia visai įdomi nauja automobilizmo laidelė – “Ruoš Roges“, bet pradėjo vaikai per miesto centrą 100 km/h važinėti, bėgti iš avarijos vietos, kelti avarines situacijas ir miesto turtą gadinti. Atimt teises vaikams! – šaukia Original’as. Vilniuje Garliavos nebus! 

Žinot, kad už chuliganišką vairavimą mažiausia bauda yra 12 mėn. teisių atėmimas? Čia pažeidėjai patys save užsifiksavo nusikaltimo vietoje.  Po to padarė avariją, apgadino pusnį ir pabėgo! Aš jau net nepradėsiu apie disrespect’ą policijos pareigūnams ir panašių video kėlimą į internetą… Uždaryti į vieną kamerą su Kalėdų drift’eriu!

59 Komentarai

 1. Tikrai nemanau kad jie 100 spaudzia, bent jau nedaznai.
  “Pusni sugadino” tai epic :D

 2. Išlieji nuoskaudas, kad tavęs kartu nepasiemė ar teisių neturi, kad galėtum pasidžiaugt žiemos teikiamais vairavimo malonumais?

  Baisi avarija, pusnį apgadino, o dieve, juk ji tiek kainavo. :D

 3. Kad ratai 100kmh sukasi, tai nereiškia, kad ir mašina tiek rieda, manau turėtum žinot, Originalai :D dar gerai, jei perpus tiek greičio buvo..

 4. 100km/h ratai sukasi, ekspertai jus :D todėl ir važinėja, kad naktį niekam netrukdyt, nesuprantu ko čia putotis…

 5. originalai, jeigu savo bmw nemoki skerso pastatyt nereikia varyt ant tu kurie moka. O 100km/h ten nieks skersas nepasiekia, tik spydas tiek rodo. Ir siaip sitas epizodas vienas is linksmiausiu.

 6. Maziau putokis ir imk i galva, kaip jie vazineja. Netu vaziuoji, ne tu avarija sukeli, tad ir ner ko cia imti i galva.

 7. Ignai, butent ;)

 8. Ale tu matai. Pusni apgadino :D

 9. Pusni apgadino, kelia truputį nuvalė, pagirti reikia o ne bausti. Prižiūrėtų kaip pridera kelią tai nedriftuotų :D

 10. gi kaip jus nesuprantat gi originalas nemoka driftint o gal net ir bijo tai daryt,todel is pavydo taip ir raso:D

 11. Sutinku su Orgu si karta, Dobojobai kaimieciai..

 12. Orginalas pavydi, kad jam su savo BMW taip nesigauna

 13. Tai kad je cia vazineja apie 60, no big deal… o gal juos meto kelias tai reik skersuot kad ne i griovi nuvaziuot….

 14. Jei vien už Kalėdų eglutės drift video atėmė teises, tai už šitą galėtų ir automobilius konfiskuoti… :) Dar bauda yra vien už važinėjimą tech netvarkingu automobiliu gatvėje.

 15. Jūs, matau, sarkazmo nesuprantat…

 16. Sodint tokius molius, dar gynėjų čia atsiranda tai bent amarai.

 17. Jums jie trukdo naktimis? Ne. Jie visa tai daro rizikuodami savo turtu sveikata ir t.t. + Tai daroma TOLIAU nuo namų, ir dB tikrai nėra daug, tad tegul važinėja naktimis, jeigu tai nesukelia grėsmės kitiems. Būtų kokia trasa/aikštelė, tada taip, dabar kai taip turim, siūlyčiau leisti driftint’i žiemos sezono metu vilniaus gatvėmis po tam tikros valandos nesukeliant pavojaus kitų gyvybei.

 18. Tegu drift’inas kokiam miške ar aikštelėje, bet ne miesto centre arba iš vis aplink Kalėdų eglutę Katedros aikštėje…

  Vilniuje trasas aš mažiausiai dvi žinau: Bukiškyje ir prie Panerių.

  Anoje serijoje Žirmūnų žiede avariją ir padarė.

 19. As nesuprantu, ar tau skauda, kad tusciose gatvese ar ziede smaginasi? Turbut pats niekad nedriftinai ziema ir nesupranti to kaifo. :) Patys savo masinas sudauzo, patiem ir tvarkyt, is taves juk pinigu nieks nepraso.

 20. Tas pats kaip girtam aiškintis, kad tik savo automobilį sudaužytų…

 21. Na, jei atvirai, iš pradžių galvojau, kad straipsnis tiesiog pilnas sarkazmo, bet iš tavo atsako į komentarus suprantu, kad ne… “bėgti iš avarijos vietos” – jei sutinka abu vairuotojai dėl aplinkybių, tai nėra ko pasilikt :) O dėl “disrespect’o”, kam yra tekę kada rimčiau su policija susidurti, tie žino, kad nelabai ten yra ką gerbt.

  • Įdomu tai, kad tie kurie gerbia niekada rimčiau ir nesusiduria… :D

   • Nežinau ar pačiam, tamsta, kada teko susidurt su jais, bet man net nusikaltimo nepadariusiam yra tekę keletą kartų komisariate pabūvot ir apskritai, gatvėj susidurt. Tai galiu pasakyti, kad jie labai pasipūtę (dažniausiai), o kartą netgi cigarečių pirkti iš jų pasiūlė su baltarusiškom banderolėm :) Bet jo, yra viena(s) kita(s) gera(s) pareigūnė(-as)…

 22. is dalies tiesa kad tokiems reikia ir teises atimt ir baudike gera ipist . ziema su galu varoma afigenai ……
  rwd ftw

 23. Pritariu Ratuotui. Iš pradžių galvojau, kad čia sarkazmas – pasirodo, kad ne… Ir iš avarijos vietos jie šiaip jau nebėgo – įvažiavo vienas į kitą, third-party mašina tik avarinę situaciją sukėlė. Va ji, skaityk, ir “pabėgo” iš įvykio vietos.

 24. Justai, Bukiškyje trasa praktiškai neegzistuoja jau gerų porą metų, kelio danga ten baisesnė nei Kauno gatvės…

 25. Dabar turbūt užsnigta, naktį tikrai niekas nenaudoja jos, galėtų patenkinti driftint aplink. Dar prie Liepkalnio gatvės yra trasa ir aikštelė. Vėl dykai važinėt yra, o jei nori, kad sutvarkytų, tai reikia pirma pinigus rinkti už važinėjimą.

 26. Visų pirma jie ne savo turtu rizikuoja (nieko tos lupenos nevertos) o miesto ir kiekvieno mūsų.
  Visų antra taisyklės galioja visada ir visiems, o ne “Aš nemačiau nieko aplink, tai galiu daryi ką noriu.”

  • Esme ir yra tame kad daugelis to nesupranta ir nenori suprast, civilizuotam pasauly auto entuziastai turi atskiras masinas arba bent sportiniu padangu komplekta savo auto kuri uzsideje sau patenkinti vaziuoja i trasa ir issidrasko i valias, o cia nusiperka uzmusta graba ir vaizduoja kieta drifteri gatvej kol nenuima ko nors nuo vaizdo.

   • Tai vat, o paskaityk vien kiek čia urvinių šaukia, kad čia viskas ok…

   • Tokie grabai vadinami “beater’iais”. Jų tokia ir paskirtis – būti sudaužytiems. O vaidinti niekas nevaidina – jei driftini, tai driftini, jei ne, tai ne. Ką čia ir pavaidinsi… Be to jų šito “projekto” vienas iš tikslų ir yra parodyti, kad yra problema Lietuvoj su tuom(čia panašiai kaip homoseksualai su savo paradais). Jei nematei ankstesnių epizodų, yra vienas su Policijos ir Zuoko “interviu”…

 27. Atleiskit visi skaitantys kaip pasakysiu, bet turiu

  Negalvojau, kad dauguma paauglių taip sparčiai durnėja, aš visada maniau, kad straipsniai “neraštingumo tema” tik skrupulinga statisti, o kalbos – vien nusenusių diedukų, ir pakvakusių močiučių – deja, smegenų nubenkartėjimas – šių dienų reali realybė. Ir spartus. Užimtumą reikia praleisti turiningai, kad atsirastų supratimas kam visos tos “kvailos taisyklės”, juk aš kietas, kad pagalvoju apie save, o jei mane dar kas nors pamato pralekianti miestu – išviso zašibys. Tektų man pradėti pamoklauti: “o ar norėtų, kad su tavimi taip elgtųsi… “, “o ar norėtų, kad jį taip pertrenktų… “. Čia teko matyti, kaip naktimis siautėjo kelių gaidelis, partrenkinėdamas žmones einančius per perėją – vien dėl alkocholio, kitas – malonumo. Gyventi mieste – tankiai apgyvendintoje vietovėje – vien tai įpareigoja galvoti ne vien apie save, o kitus. Su kitokiu požiūriu mieste nėra ką veikti, nes yra gyvulys, o ne žmogus, tarp kurių galėtų būti.
  Privalomas švietimas, spaudimas – nes neišsilavinęs žmogus kelia pavojų kitiems žmonėms, kaip ir kitas plėšrusis gyvulys. Keisti konstituciją ir ten nurodomas žmogaus teises, nes męs nemokame ir nežinome ką su jomis daryti, kol nėra supratimo.
  Aivarai, spaudžiu ranką.

 28. Jei ką tai Norbertas yra rimtas drifteris, o šita laida yra tik ant prikolo.. na bet botam nesuprasti :)

 29. http://projektai.delfi.lt/sauguseismas/sauguseismas/sbrundza-chuliganiski-vairuotojai-vilniu-paverte-dziunglemis.d?id=61055179

  S. Brundza sako, kad gatvę, kurioje netrūksta adrenalino nestokojančių vairuotojų, ir lenktynių trasą lyginantys stipriai klysta, nes „lenktynėse chuliganizmo nėra. (…) O čia daugiau džiunglės kažkokios“.

 30. Buvo seniau Britvu, krosinuku,keturaciu, bei visokiu auto lenktynes Karaliaus Mindaugo gatvei ten tikrai budavo smagu kol neuzdraude visksiai.. ten nei gyvenamu namu nebuvo gatve plati viskas buvo normalu nuo 22 h rinkdavosi ir budavo gerai ir tne tikrai nieko pries , bet kad po visa miesta laksto driftina dar nukabins masina kokia netycia iskirps kadra ir nk nezinau bus tai tikrai nemanau kad tai yra gerai.. tegul vazuoja i dideles aiksteles kaip orodromo aleksote ir ten gales driftinti. ten leidziama ir savo trasa gales pasidaryti..

 31. I nevilti varo tokie zmones kurie teigia jog niekam NETRUGDO. Suvazines tas vaikas drifteris bomza koki is po kampo islindusi ir kas tada… ses cypen ilgam ir gailesis.

 32. Jei tai yra besivystanti profesija – gerai, bet tam yra vieta ir taisyklės, negi dabar visi išeisim į gatves su savo profesijomis girti. Ar tai toks profesinės vietos supainiojimas būtų visiems priimtinas?
  Jei taip visi imtų, reikštųsi, nebūtų vietos ant svieto. Tai riboja ir mūsų pačių, kitų laisves. Kaip nenori,kad būtų ribojamos Tavo laisvės, Taip neribok kitų, neapskaičiuotais poelgiais. Kai duckface galvoj ir du pirščiukai – to galima tikėtis.

 33. Eilines orginalo nesamones, ratai ant sniego prasisuka ir todel greitis 100km/h.. turbut su savo tarka nebuvo kontroles išsijunges ir nežino kad taip yra :D aš pvz su savo bmw vietoi stovedamas galiu filmuot spydika kuris 160 laužia… Manau tuo žiedu skersa važiuodamas jis kaži ar 60km/h viršijo taip kad patilet tau geriau, o del avarijos, gi pats i pusni ivažiavo, niekam jokiu nuostoliu nepadare tik kad pusni sugadino ir aišku savo auto :) taip kad nera prasmes kviest mentu nes jie nieko nebutu padare. Taip kad eik tu geriau toliau pri pc nfs lošk…

 34. vietoj ant leduko per 3sec galima iki <200km/h kai nera ka veikt, ant speedo rodo, ir mentai negaudo

 35. “Atimt teises vaikams! – šaukia Original’as.” Tik pamiršta jis vieną dalyką, kažkada ir pats buvo tas “vaikas”.

 36. “Apgadino pusnį…” :D

 37. Nematau cia nieko blogo, jaunyste kvailyste… Kai kurie namie snargli valgo kiti linksminasi kol dar jauni esa :)

 38. baik verkt

 39. Cia yra lietuvos “auto kandys”. Viskas tuom ir pasakyta. Negali sau leisti isigyti ir pasiruosti tikro sportinio automobilio ir dalyvauti tam skirtose vietose ir renginiuose, tai nusiperka kazkokius triperius ir laukia sniego :D Bet juk nereikia nieko smerkti, esam kaimieciu tauta, toks ir mastymas.

 40. Vilniuj gal ir yra trasu ar kazko panasaus kituose miestuose nera, man pvz ziemos linksmybes irgi patinka, tenka ir mieste taip pasivazineti, nes pas mane mieste nera jokiu trasu ir pns, parduotuviu aikstelese tai stulpai virsta tai ten nelabai malonu, cia jau vyriausybes problema kad nera pakankamai daug specialiu vietu kur tai galima daryti

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>