Edifier Studio 7 stereo audio sistema (Edifier R2700)

Edifier Studio 7 stereo audio sistema (Edifier R2700)

Pirmosios Edifier Studio 6 susilaukė didžiulio susidomėjimo Lietuvoje. Štai apie Studio 7 tik pasirodė informacija forume, sistemų parduotuvėse neliko per kelias dienas.  Nenustebau, nes abu modeliai neturi realių konkurentų savo klasėje ir dar yra siūlomi už ypatingai patrauklią kainą. 

Edifier Studio 7 stereo audio sistema (Edifier R2700)

Edifier Studio serija yra 2.0 audio sistemų serija, kuri išsiskiria savo naudojamais D klasės stiprintuvais. Pastarųjų Studio 7 naudoja net tris, o bendra jų galia siekia visus 128 vatus. Dar įdomiau, kad gamintojai sugebėjo sumontuoti netgi skaitmeninį garso įėjimą pusės tūkstančio litų klasės R2700 modelyje.

Edifier Studio 7 stereo audio sistema (Edifier R2700)

Edifier Studio 7 dizainas yra minimalistinis ir paprastas. Tuo pat metu, labai solidus ir kokybiškas. Sistemos korpusas yra pagamintas iš 18mm storio MDF medienos, paviršius papuoštas medžio raštais. Garsiakalbiai pagaminti gumos ir šilko pagrindu, dėl ko ne tik gerai atrodo, bet pasižymi puikiomis akustinėmis savybėmis.

Edifier Studio 7 stereo audio sistema (Edifier R2700) Edifier Studio 7 stereo audio sistema (Edifier R2700)

Sistemos valdymas yra labai paprastas. Šone turime tris rankenėles, kurios reguliuoja: garsą, žemus ir aukštus dažnius. Dažnių rankenėlės yra sugraduotos, jas lengva ir patogu naudoti. Štai garsas yra reguliuojamas skaitmeniniu būdu, suki ratuką, mirksi LED indikatorius, ir keičiasi garso lygis.

Edifier Studio 7 stereo audio sistema (Edifier R2700)

Problema tokia, kad pačio garso lygio niekur negali pamatyti, taigi niekada nežinai, kokiu garsumas yra nustatytas. Kartais Edifier Studio gali nustebinti, o gal net ir išgąsdinti, jei kiekvieną kartą prie įjungdamas sistemą nesumažinsi garso iki minimumo. Dar R2700 galite valdyti įprastu nuotoliniu pulteliu.

Edifier Studio 7 stereo audio sistema (Edifier R2700)

Edifier R2700 viso siūlo keturis garso įėjimus. Dvi poras įprastų analoginių RCA jungčių ir dvi skaitmenines garso įvestis: optical ir coaxial digital in. Manau, optical toslink jungtis yra labai didelis privalumas, nes leidžia sistemą prijungti prie TV, video žaidimų konsolių ir panašių įrenginių. Netgi kompiuterį galima prijungti su skaitmenine audio jungtimi, nebereiks pirkti ar rūpintis garso plokšte. Žinoma, norintiems pilnai išnaudoti Edifier R2700 galimybes, vis tiek reiktų pasirūpinti aukštesnės kokybės grotuvu arba garso plokšte. Aš teste naudojau Creative X-Fi Elite Pro.

Edifier Studio 7 stereo audio sistema (Edifier R2700)

Maloni smulkmena, kad iš kart yra pridėti visų tipų laidai: 3.5mm, RCA ir toslink. Minusas, kad visi jie yra vos 2m ilgio arba dar trumpesni. Kita problema, kad bendras laidas tarp Studio 7 dalių yra tik poros metrų ilgio, tai tokio vos užtenka prie 50 colių TV. Sistema galinga ir dauguma žmonių turbūt norės ją pasistatyti didesniu atstumu, dėl ko gali tekti papildomai pirkti ilgesnį laidą.

Edifier Studio 7 stereo audio sistema (Edifier R2700)

Edifier Studio 7 sistemą sudaro trys poros garsiakalbių: 6.5 colių žemų dažnių su fazės inverteriu, 4 colių vidutinių ir 3/4 colio tweeter’is. Visi garsiakalbiai yra labai aukštos kokybės, pagaminti šilko pagrindu, apsaugoti nuo išorės trukdžių. O pagrindinis R2700 pasididžiavimas yra trijų dalių D klasės 128W stiprintuvas: 32W x 2 + 16W x 2 + 16W x 2. D klasės stiprintuvai pasižymi savo efektyvumu, dėl ko sistema yra tokia galinga, bet nenaudoja daug energijos ir daug nekaista. Būtent pastarieji faktoriai leidžia sutaupyti daugiausiai pinigų, nes galingų maitinimo ir aušinimo komponentų tokiam stiprintuvui iš vis nebereikia. Edifier Studio 6 jau įrodė tokio stiprintuvo privalumus. Štai Edifier 7 ne tik patvirtina 6 serijos rezultatus, bet viską perkelia į naują lygį su 3 dalių stiprintuvu ir garsiakalbiais.

Dabar žemų dažnių garsiakalbis šokinėja lyg išprotėjęs, o pasukinėjus ekvalaizerį, dreba ne tik stalas, bet visos sienos. Įdomiausia, kad Edifier Studio 7 šioje vietoje gali varžytis ir aplenkti net nemažą dalį 2.1 sistemų su dedikuotu žemų dažnių garsiakalbiu! Dar svarbiau, kad lyginant su Edifier 6, trijų sistemų dizainas pagerino ne tik žemus, bet ir vidutinius dažnius.  Edifier 7 yra universaliausia mano klausyta 2.0 stereo sistema, kuri puikiai tinka klausyti rock, jazz, klasikiniai muzikai, nes gerai subalansuotai skamba visame dažnių ruože. Kartu truputį pažaidus su žemų dažnių ekvalaizeriu, Edifier Studio 7 negalėtum nerekomenduoti ir klubinės šokių muzikos bumčikų mėgėjams ir vakarėlių rengėjams.  Sistemą gali puikiai išnaudoti net filmuose ir žaidimuose, kaip matėme video, su ArmA 3 kiekvienas netikėtas šūvis ir sprogimas gali išgąsdinti lygiai tai pat kaip ir tikrame gyvenime.

Edifier Studio 7 Lietuvoje importuoja “ACC Kompiuterių komponentai”. Skytech sistemą buvo galima įsigyti už 543Lt. Deja, tik spėjo Studio 7 pasirodyti parduotuvėse, ir buvo iš kart išpirktos. Ne veltui, tikrai išskirtinė sistema už neįtikėtiną kainą. Taip, ant laido buvo pataupyta, nesunku būtų įdėti ir garso indikatorių, bet visos šios smulkmenos iš kart nublanksta, kai tik įjungi ir pradedi klausyti Edifier R2700. Iki šiol nei Microlab, nei patys Edifier neturėjo iš vis nieko net panašaus, o ką kalbėti apie sistemas ~500 Lt ruože. D klasės stiprintuvas tiesiog leido pradėti naują garso sistemų klasę, sumažinti 2.0 HiFi kainą per pus, o gal net daugiau. Lyg to nebūtų gana, Edifier sugebėjo dar ir skaitmeninį audio įėjimą sumontuoti R2700 modelyje.

Edifier Studio 7 stereo audio sistema (Edifier R2700)

Patiko apžvalga? Spausk like youtube ir paremk topzone, balsuodamas Login 2013. Balsuoti galima po kartą kiekvieną dieną. 

53 Komentarai

 1. Reikia atskiros garso plokstes ar uztektu defaultines ?

 2. @Alfa, turbūt net neskaitei įrašo..

 3. tipo šitos už solo 7c geresnės ir galingesnės?

 4. Tada klausimas ar verta garso plokste, nenoriu uz tai moketi 1k lt

 5. Yra galimybė naudoti be garso plokštės, per digital in pajungus.
  Žinoma, garso plokštę verta nusipirkti, jei norėsi pagerinti garso kokybę. Dabar ebay galima nelabai brangiai rasti gerų PCI modelių iš tos pačios X-Fi serijos arba Asus Xonar už 200-300lt.

  @dawnofwar žymiai geresnis stiprintuvas už Microlab 7C ir trijų dalių dizainas didžiulį skirtumą sudaro, visai kitoks žemų ir vidutinių dažnių atkūrimas.

 6. Kokie yra paprastesni budai gauti optical digital out isgauti, neperkant garso plokstes uz ta pacia kaina kaip pacios koloneles kainuoja? Laptopui

 7. creative sound card daba isvis suda kure tiesiog baisu tik asus xonar geriauses pasirinkimas tarp garso ploksciu

 8. pats turiu edifier 1900 III tikrai labai gera kokybe labai kokybiskas garsas gera fyrma geras koloneles gamina respect

 9. Nusipirkau vos tik atsirado musų parduotuvėse. Na ir ką…? Visus lūkesčius tenkino su kaupu, ir dar kaupu.:) Muzika klausyti vienas malonumas, net ir po mėnesio per kūną dar laksto šiurpuliai.:) Filmus žiūrėti taip pat gerai tinka, spec efektai, dužiai…mmm…:) Kaip sako garso specialistai, aukštos kokybės kolonėlėms nėra jokio skirtumo kokia muzika atkurti, ar daug bumčikų, ar instrumentinę, ką ir įrodo edifier 7, su visa garsu susidoroja puikei. Naujausias “Sel” albumas net naudojant default ekvalaizerius, drebina sienas, grindis ir visa kita kad ojojoi:D Justas dar nepaminėjo kad šiame modelyje naudojami daugejuostčiai filtrai, kaip ir brangesniuose hi-fi modeliuose. Tad kaip mynėjo autorius, nieko nuostabaus kad jas iškart išpirko, nes tai puikus pirkinys už lb gerą kainą.
  P.S Pats naudoju loptopa, tai pirkau išorinę garso plokštę Creative USB HD x-fi kaina ~270lt. Bendra suma gavosi 800lt. Bet tai muzikos kokybe viska atperka su kaupu. Tai manau pats geriausias variantas nešiojamu kompiuterių savininkams, kurie nori po sunkiu darbu pasinerti dar negirdėtą muzikos žavesį:)
  P.S.S. Su Creative USB HD x-fi nutiko kaip ir su Edifier 7 kolonėlėmis, buvo išpirkta per keliata dienu.:)

 10. Niekam tikusios, nes:
  D klasės stiprintuvas (A arba AB klasės būtų žymiai geriau);
  stiprintuvas įmontuotas į kolonėlę, valdymas šone (visiškai nepatogu, nebent naudoji atskirą pradinį stiprintuvą).
  Tačiau už dydį, panaudotus garsiakalbius ir pagaminimo kokybę galima pagirti.

  • Tai ko tada neperki pvz. Microlab 7C, jei tiek žymiai geriau? Ar čia dar vienas iš serijos, iš vis šūdą naudoju, Delfi komentuoju?

   • Nematau nei vienų kompiuterinių kolonėlių, kurios 100% atitiktų mano poreikius, dėl to mane tenkinančias kolonėles gaminsiuosi pats. Delfi nekomentuoju, kurių galų… :D ? Čia tik mano tokia nuomonė – nemėgstu skaitmeninių stiprintuvų ir aktyvių kolonėlių.

 11. Sakai sienos dreba? Nuo 128 watt’u sistemos? :D

 12. Pou jauciasi, kad neklausiai Studio 6… Jos irgi puikiai drebina viska… Taciau kokybe surinkimo papuole prasta ir jau po nepilno menesio sugedo is oro….

 13. Diletantiska apzvalga ir koloneles diletantams :) Kaip jau minejo komentaruose d klase nedziugina visai. Siulyti pirkti asus xonar prie sito sedevro, tai svelniai tariant nesamone – ne tas koloneliu segmentas. creativo tai pirkti nebent is e-mu serijos, bet irgi reik turet rimtesnes kolonkes. Jau vien apzvalgoje pasakyti zodziai “dreba stalas, sienos, sokineja belekaip garsiakalbiu membranos” sudaro “rimta” ispudi :D Skaitmeninis garso reguliavimas galbut butu ir gerai, jei jis rimtai igyvendintas, kadangi kanalu disbalansa galima padaryti labai maza, skirtingai nei su paprastu analoginiu potenciometru, kur tarp kanalu gali buti iki 20% paklaida. Bet nereik tiketis kad i si kinietiska zaisla bus sudetas rimtas skaitmeninis reguliavimas. Bus idetas toks skaitmeninis reguliavimas, kur kai sumazini garsa krenta muzikos rezoliuzija(bits per sample) http://www.thewelltemperedcomputer.com/Intro/SQ/VolumeControl.htm Jau geriau tada reguliuot su ta rankenele kur ant kolonkes yra, nors ir nepatogu, plius paklaida gali buti tarp kanalu, kas reiskia kad gali viena kolonele garsiau groti, o kita tyliau. Per daug prirasiau… :) Kas perka tokias koloneles nelabai suka smegenus del tokiu dalyku, nes jiem tai stebuklingai geros kolonkes. O realybe yra kitokia.

 14. Pavidoliams svarbu pasipasakoti, ką prisiskaitė internete. :D Nors patys net pigiausių creative X-Fi neturėję, sėdi su integruota, o pasakoja apie HiFi! Gal tada mažiau pasakokit, mažiau apsijuoksit…

  Už panašią kainą nebent Microlab 7C būtų alternatyva su AB amp ir 110W, bet pats tokias turėjau, jos buvo geros savo laiku. Iki atsirado Lietuvoje Edifier, o dabar išvis Studio 6 ir 7, kurios visiškai kita klasė ir lygis, būtent dėl stiprintuvo, kuris leido sutaupyti didžią dalį kaštų ant maitinimo ir aušinimo, už likusius pinigus buvo sudėti visai kito lygio crossover, garsiakalbiai, netgi digital in sugebėjo už tą pačią kainą pasiūlyti, rezultatas nelyginamas su Microlab 7C, nes Edifier geresnius žemus turi, vidutiniai dažniai taip žymiai detalesni, visas dažnių ruožas gražiai subalansuotas. Seniau apie kažką panašaus (pvz.: Edifier S2000) tik pasvajoti galėjai be tūkstančio litų, dabar už pusę kainos yra Edifier 7… o Microlab 7C buvo tiesiog pigios ir galingos, kol nebuvo alternatyvų.

 15. ar galiu pajungti sias koloneles prie TV kur yra sios jungtys ?
  http://download.p4c.philips.com/files/2/26pfl3404h_12/26pfl3404h_12_cow_.jpg

  ar reikia kokius nustatymus pakeisti ? nes kazkodel man nieko nepavyko

 16. Gabrielius Budinas

  Studio 6 turiu ir visai zb palyginus pagal kaina. tik garso plokste reikes pagriebti kokia geresne tada bus dar puikiau, o cia ka artistai raso nesamones apie kokybe tai yra ne viskas. is seneliu Brig,Vega arba nuo elfines juostines mages stipreka pasijunge prie radiotechnikos kolonkiu kaime su samadielkiniu subwooferiu gazdina kaimynus, pripise Gaspadoriu alaus kalba apie w tipo kuo daugiau w ir kuo didesnes kolonkes tuo geriau, o krc nezino kas tie hz khz ir t.t juokingai darosi tokiu degradu klausytis :D

 17. Pasakysiu tik tiek, kad pajungus tokio tipo koloneles reikia isjungti visus enchantments (paturbinimus is garso plokstes ale del kokybes). Elementarus pvz.: Atkeliavo koloneles, pajungem prie laptopo, garsinant kokybe apgailetina, jauciasi nesvarumai, zemi kazkokie nesvarus, vidutiniu negirdeti.. Control Panel susirandam garso plokstes nustatymus, visus navarotus off. Garsas pagereja kaip minimum 2x, nes nebera jokiu priedu ir garsas nebeleidziamas per jokius filtrus ar ekvalaizerius.

  • Gabrielius Budinas

   krc man lygiai tokia pat sitoacija. kai turejau pries studio 6 logitech x530 tai buvau privares parametru visokiu daug, tai windowsus persirasiau nes nebebuciau atkures tu normaliu parametru. kai pasijungiau studio 6 su tais parametrais tai issigandau galvojau, kad ruskaya radio per elfini juostini su maskvyciaus antena bangas pagaves :D

 18. tai per ka klausot muzika ? winamp, media player, VLC kaip ir tokiam dalykui jau nebetinka manyciau

 19. Turiu savaite Studio 7. Yra pajungta prie TV. Pradžioje buvau pajungęs per optinę , bet keistą nebuvo garso žiūrint AVI formatu filmus per vietinį TV grotuvą, todėl dabar yra pajungtą per analoginę jungtį ( kiek žinau jis vistiek paskui konvertuojamas į skaitmeną) tai jokio skirtumo kokybėje nepajutau , bet atsirado garsas visuose filmuose.
  po kol kas leidau muziką MP3 formatu per TV grotuvą. Tai nustebino, kad tokios kolonėlės be subo labai puikiai atkuria žemus dažnius…Žemų per akis (kambarys 20 kv)
  Vienintelis manau tų kolonėlių trūkumas – valdymas

  • Reikia nustatyti, kad skaitmeninis išėjimas yra 2.0 PCM. Pagal nutylėjimą turbūt 5.1 nustatytas, dėl to nėra garso.

   Analoginis garsas iš TV yra prastos kokybės, nes TV žemo lygio dalys stovi. Jei pajungi per skaitmeninę jungtį, tada visa info yra perleidžiama tiesiog Edifier ir jau jos užsiima garso atkūrimu nuo pradžios konvertavimo informacijos iki galo grojimo per garsiakalbius.

   • Na pas mane yra įdomiai. Yra tik vienas skaitmeninis garso išėjimas . Jungiasi Optinis skaitmeninio garso adapteris, po to optinis garso kabelis ir į kolonėles
    Jeigu noriu prijungti kitaip tada į ta pačia skyle kišu garso adapterį ( jie yra pridėti komplekte) po RCA kabelį ir jį į kolonėles …garso kokybėje nepastebėjau jokio skirtumo tik manau, kad tik optiniu galėčiau pajungti 5,1 sistemą ( TV palaiko dolby digital plus ir tt. formatus)

   • Pažiūrėk TV nustatymus arba filmo grotuvo, žaidimų konsolės, kad būtų teisingas Digital Out nustatytas 2.0 arba stereo. Tada galėsi tiesiai prijungti.

    Dabar prijungi adapterį, kuris tuo labiau kokybiško garso neatkurs. Kadangi skaitmeniniu formatu iš vis ne garsas yra persiunčiamas, o tik informacija. Čia panašiai kaip kompiuterio tinklu MP3 byla yra siunčiama, kuri turi tik informaciją apie garsą, o kokybė priklausys tik nuo to įrenginio, kuris jau tą informaciją pavers į garsą ir brangi garso plokštė vienaip tą garsą atkurs, o pigus adapteris, TV ar telefonas visai kita kokybe. O per kiek kompiuterių, telefonų ar jungčių informacija buvo persiųsta, tai įtakos iš vis neturi, kol siunčiama skaitmeninė informacija.

  • Blogai zinai. Analoginis signalas per analogine jungti keliauja i stiprintuva, o po to jau i garsiakalbius. Pagal tavo mastyma tai butu dvigubas konvertavimas.

   • Edifier gerokai pataupė asisakydami nereikalingų elektronikos modulių, tai garso signalas analoginiu patapmpa tik po galinio stiprintuvo einant tiesiai į garsiakalbius. Visa kita yra “skaitmena”. Elementariai vien dėl DRC ir skaitmeninių filtrų analoginis signalas yra konvertuojamas į skaitmeninį, apdirbamas, filtruojamas, pastiprinamas ir tik gale tampa “analoginiu” po žemo kontūro filtro. Daryti atskirą signalo kelią išlaikant funkcionalumą būtų smarkiai brangu. Kolkas jų neklausęs, bet laukiu atkeliaujant R2730DB ir labai nustebsiu, jei per rca įėjimą bus geresnis, nei per optinį/koaksalinį.

 20. Šiaip puikios kolonėlės tik:
  1. nesimato koks garso lygis , tai nepatogu naujai įjungęs kolonėles neprisiminsi kokiu garsu ankščiau klausei, todėl gali truputi išsigasti :) pas microlabo kolonėles yra
  2. Trumpas laidas, o prailginti brangu + deficitas 5 pin XLR laidas

  Jei reikia garso kokybės be vikruntasu- tai viskas OK

  Tuoj turi pasirodyti pardavime Studio 8 – bendra 140W galia

  • Ieškojau ir aš 5 pin XLR laido prailginimui, nieko gero neradau. Tokių laidų skirtų apšvietimui yra, bet jie čia netinka. Gal kas žino kažkokį sprendimą?:)

   • nusiperki lemonoje garsekalbių laido, 5pin xlr jungtis ir susilituoji siulyčiau pakeisti ir pacių garsekalbių dėžėse laidus į storesnius.

 21. Del kokybes svarbu ir mp3 failo kokybe as kaip pasijungiau technics buitini stiprintuva ir modifikuotas s30 + suba tai teko istrint puse muzikos nes kokybe tragiska pasijuto iskart. Nesisiunciu maziau kaip 320kbps nes neimanoma klausyt. Beje testavau winampa vs aimp turiu pasakyt winampas net su dfx neprilygsta aimp kokybei apie kitus grotuvus net nekalbu.

 22. vienasniekas

  gal kas nepastebejo: garso reguliatorius veikia ir kaip iejimo keitimo mygtukas. taigi galima ir be pultelio

 23. Bėda, artimiausiu metu parduotuvėse kolonelės pasirodys tik 2013-06-19.. ir niekur nera ju like, visur ispirkta

 24. turejau pries tai microlab solo 6, tai su edifier nepalyginsi. as naudoju su native instruments audio dj 2 garso korta. Kokybiska mp3 (320kbps) ypac smagu mixuoti… O kai pagalvoji, kad toki garsa gauni tik uz 500 pinigu, tai cia ir puteikis su maldeikiene ahujelintu!

 25. Turiu sias koloneles ir noriu pajungti per skaitmenine jungti. Kaip tai padaryti? Per coxial ar optical iejimus? Reikia pirkti papildoma adapteri? Ar pasijus skirtumas nuo RCA?

 26. Sveikas,

  Pajungus kolonėles yra girdėti ~10-15 dB (iš 20 cm atstumo) šnypštimas. Tai normalu?

 27. Neturi būti jokio šnypštimo, gal mikrofonas PC įjungtas.

  • Nieko kito nepajungus, tik į elektros šaltinį.

   Šnypštimas yra pastovus, jis garsėja didinant garsą.

   Be je turiu paminėti, jog muzikos ar filmų skeldžiamas garsas užgožią šnyptimą.

  • + Šnypštimas girdimas Aukštūjų dažnių kolonėlėse. O žemuose dažniuose girdimas silpnas ūžimas.

   ++ Šiek tiek skaitinėjau internete apie “hiss/white noise”. Tai gali būti, jog šnypštimą sukelia stiprintuvas.

  • Pabandyk kitą pritaisą prijungti pvz. telefoną. Jei tas pats, tai galima kreiptis į garantinį.

   • Tiek per pc, tiek per telefoną, tiek per mp3 grotuvą tas pats.

    Teko, kaip ir minėjai, kreiptis į garantinį.

    Iš jų taip pat sulaukiau atsako, jog šnypštimo netūrėtų būti.

    Dėkui už pagalbą. Geros dienos !

 28. Šiandien pasiėmiau šia sistemą :) tai galiu pasakyti kad groja tikrai puikiai nors mano garso plokštė kompe ir integruota :( Tik Edifier šiek tiek pakeitė komplektaciją dabar laidas kuris eina į antra kolonėlę yra toks pats lenktas kaip ir Edifier Studio 8 modelyje manau tai į gera jeigu nori arčiau sienos dėti kolonėles;)

 29. Tikrai labai patenkintas studio 7 garso sistema. Naudoju be papildomos garso kortos, bet kokybė tikrai daug geresnė nei prieš tai naudotos creative 2.1 sistemos, vien dėl pačios sistemos struktūros, 2.1 sistema per daug užgožia žemais dažniais ir aukštų neatkuria taip, kaip norėtūsi, tai studio 7 manau puikus variantas muzikos mėgėjams, nenorintiems išleisti ~1500lt atskiroms kolonėlėms, stiprintuvui ir laidams.
  Beja, laidas tarp kolonėlių dabar ~3m, tad prie visų televizorių manau galimės pastatyti :D

 30. Justai,

  praieškojau forumuose informacijos, bet niekur neradau:

  renkauosi tarp Edifier Studio 7 ir Microlab Pro 3. Pakankamai nemažai lyginai Edifier Studio 7 ir 8 su Microlab Solo, bet nelabai su Microlab Pro 3.

  mane šiek tiek gąsdina integruoti stiprintuvai, pvz Microlab Pro 3 sugedus stipriintuvui, gali kolonėles prijungti prie kokio seno stipriako ir klausyti toliau.

  matau, kad tikrai geri atsiliepimai apie Edifier 7, bet kaip jis lyginasi grynai garso kokybe su PRO 3? Nes niekur PRO 3 normalaus review nerandu.

  dėkui.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>