Fiido D1 elektrinis dviratis – ate Xiaomi M365 scooter

Fiido D1 elektrinis dviratis  ate Xiaomi M365 scooter

Ką tik atkeliavo mano naujas Fiido D1 elektrinis dviratis! Tik spėjau užsakyti jį pirmadienį, ir bam, jau kurjeris beldžiasi į duris su dėže po keturių dienų! Gerą įspūdį paliko ne tik siuntimo greitis, bet visas elektrinis dviratis, kuris pakeis mano Xiaomi M365 elektrinį paspirtuką. Galima sakyti, išėjo upgrade visomis prasmėmis, o kaina praktiškai ta pati!

Fiido D1 elektrinis dviratis  ate Xiaomi M365 scooter

Didžiausias Xiaomi paspirtuko privalumas man, kad jį galiu visur pasiimti. Nereikia palikinėti ant gatvės, jaudintis, kad nupyzdins iš kart Vilniuje kaip dviratį. Dar patogiau įsimeti į bagažinę, kai važiuoji į parką ar pajūrį.

Fiido D1 elektrinis dviratis  ate Xiaomi M365 scooter

Fiido D1 dviratis užima dar mažiau vietos bagažinėje, nes susilenkia keturis kartus! Tuo pačiu išsilanksto vienodai poros mygtukų paspaudimu mažiau nei per minutę. Svarbiausia, išlankstytas jau tampa didesnis nei paspirtukas, ir iš to žymiai patogesnis važinėti duobėtomis Vilniaus gatvėmis.

Fiido D1 elektrinis dviratis  ate Xiaomi M365 scooter

Pirma, nustebino, kad dviratį galima ištempti net iki mano dviejų metrų ūgiui tinkančio dydžio. Atsisėdęs jautiesi patogiai, keliai nesiremia į vairą, netgi gali pilnai ištiesti kojas mindamas pedalus. Dar svarbiau, didesni ratai, didesnis rėmas ir minkšta sėdynė žymiai sušvelnina važiavimą gatvėmis. Jei nuo Xiaomi M365 kratymo kojos pavargdavo jau po kelių kilometrų, tai su Fiido D1 prasukau dešimt kilų vienu kartu, ir net nepajaučiau!

Fiido D1 elektrinis dviratis  ate Xiaomi M365 scooter

Čia prasideda visas elektrinio dviračio smagumas, kai kilometrus gali sukti, ir nereikia net skaičiuoti, nes visai nepavargsti mindamas su elektrine pagalba. O jei jautiesi tingiai, tiesiog paspaudi mygtuką, ir Fiido D1 virsta mopedu, suki rankeną ir leki net nemindamas. Dviratis yra galingesnis už paspirtuką, o pridėjus pedalus, iš vis niekada nereikia pristabdyti net į stačius kalnus. Būtent pedalai yra didžiausias privalumas prieš paspirtuką, nes Fiido tampa tiek galingesnis, tiek greitesnis, tiek smagesnis važiuoti, kai norisi truputį pajudinti kojas. Čia kaip ant treniruoklio gali pasirinkti norimą sunkumo lygį, ir važiavimas dviračiu tampa tik malonumas, kai visi keliai virsta nuokalnėm, kur minimas tik pramoga, jei nori riedėti dar greičiau.

Apibendrinant, paprastas dviratis dulka garaže, nes negali palikti ant gatvės dėl vagysčių, nepatogu pasiimti su automobiliu. Elektriniu Xiaomi M365 scooteriu važinėjau du metus, kuris yra patogus variantas trumpoms kelionėms mieste. Motociklu nebevažinėju, nes nepatogu rengtis ir po to būti su moto rūbais. O štai elektrinis dviratis išsprendžia visų trijų transporto priemonių problemas, ir surenka privalumus į vieną.  Tai Fiido D1 yra kompaktiškas, kad būtų lengva įsimesti į bagažinę ir nusinešti dviratį į namus. Kartu išsilanksto iki normalaus dviračio dydžio, tai važiuojant jautiesi lyg ant paprasto dviračio, tiksliau dar patogiau, nes virš dešimt kilų pralėkti su Fiido yra tik malonumas. O Kanadoje su elektriniais dviračiais iš vis per dieną prasukdavom po 50 kilometrų, ir vėl net lašo prakaito nenubraukiant važiuojant per stačiausius kalnus Vancouveryje. Fiido D1 – paspirtukas, dviratis ir motociklas viename, o kainavo vos 490 eur su greituoju siuntimu į Europos sąjungos šalis.  Didžiausia problema, kad visi dviračiai išperkami kai tik papildo sandėlį. Tai tiesiog pasisekė pataikyti nusipirkti D1 už tokią kainą su greitu siuntimu šią savaitę, dar vienas dviratį užsakiau iš kinų sandėlio, kur siuntimas užtrunka mėnesį. Taip pat galite rašyti man, jei norite nuolaidos kuponų arba kad užsakyčiau dviratį, ir pasiimsit Vilniuje: [email protected]

6 Komentarai

 1. Justas Mikalauskas

  Fiido D1 – https://bit.ly/2X8wBph
  Discount code: GBFD0004
  Limited quantity promo!

 2. Patikėjęs Originalo rekomendacija, ir aš tokį elektrinį dviratį paėmiau. Pirmi įspūdžiai labai teigiami. Atrodo tikrai solidžiai pagamintas. Paspirtukas ES2 dabar dulka kampe…

 3. Esi is Vilniaus gal? Gal aprodytum gyvai? :)

 4. as su Fido D1 nuvaziuoju 25 km. Sveriu 80kg. Cia normalu?

 5. Justas Mikalauskas

  Čia nauji Fiido D4s ir Xiaomi Z20

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>