IT diskusijos - topzone.lt

Go Back   IT diskusijos - topzone.lt > Geležis / Hardware > Ką pasirinkti?

Sveikas atvykęs į topzone.lt!

Jūs esate NEprisijungęs. Jei norite naudotis visomis forumo galimybės, Jums reikia užsiregistruoti. Registracija yra labai paprasta, greitai ir svarbiausiai nemokama!

Prisijunk dabar ir naudokis visomis topzone.lt forumo galimybėmis. Prisijungęs galėsi:
  • Skaityti ir rašyti visuose topzone.lt forumuose.
  • Gauti ir siųsti asmenines žinutes, su kitais nariais bendrauti el. paštu ar skype.
  • Užduoti rūpimus klausimus, kuriuos atsakyti padės kiti diskusijų dalyviai.
  • Įkelti ir parsiųst bylas.
  • Taip pat NEMATYSI daugumos reklamų!

Registruoti naują vartotoją

Jau esi topzone.lt forumo narys? Prisijunk savo slapyvardžiu ir slaptažodžiu, daugiau nebematysi šios žinutės.

Reply

LinkBack Temos įrankiai Rodymo būdai
Old
  (#1)
Pulkininkas Kriskill is a jewel in the roughKriskill is a jewel in the roughKriskill is a jewel in the roughKriskill is a jewel in the rough

Prisijungė: Aug 2011
Galia: 42

Plansetinis kompiuteris - 2011-10-14, 12:07

Sveiki, taigi reikia issirinkti tableta su dual core procesoriu,hd vaizdo kamera ir su android arba ios radau tokius: galaxy tab 10.1,ipad 2 ir asus transformer renkuosi modeli iki 1700 lt 3g nesvarbu nes turiu wifi.Kuris geresnis,kokybiskesnis,greitesnis?Beje 16 gb irgi pilnai pakanka.Galit pasiulyt ir kitus variantus
Reply With Quote
Reklama
Old
  (#2)
Kapitonas Dumpling will become famous soon enoughDumpling will become famous soon enough

Dumpling's Avatar

Amžius: 24
Galia: 25

Re: Plansetinis kompiuteris - 2011-10-14, 17:39

Na, esu bandes topocentre ipad1/2 ir asus transformer tai asus tikrai daug labiau patiko, ir siaip funkcionalesnis Nelabai tiesa sakant domiuosiu tablet'ais Siaip pabandyk pats nueit paciupinet i kokia parduotuve (bent jau ipad tai daug kur buna)
Reply With Quote
Old
  (#3)
Pulkininkas Kriskill is a jewel in the roughKriskill is a jewel in the roughKriskill is a jewel in the roughKriskill is a jewel in the rough

Re: Plansetinis kompiuteris - 2011-10-14, 18:33

Na buvau ciupinejas tik ipad 2 tai patiko savo dizainu ir paprastumu,asus transoformer gal ir geri viduriai ,bet dizainas man jo tai o samsunga manau ir pajamsiu ,nes ir dizainas ir viduriai man patinka.Mano plansete turi buti su manim ,nes lapis jau paseno ir sunkus ,o plansete kaip ir ji atstos ,beje noriu kazko stilingo tas asus tai man nelabai prie sirdies tai rinsiuos tarp samsungo ir apple.
Reply With Quote
Old
  (#4)
Majoras begin is an unknown quantity at this point

begin's Avatar

Prisijungė: Aug 2010
Amžius: 26
Galia: 24

Send a message via Skype™ to begin

Re: Plansetinis kompiuteris - 2011-10-14, 18:58

Asus Slate manau kolkas bene geriausias sukurtas plansetinis kompiuteris skirtas visai auditorijai
Su Windows 7
Su Lieciamu Ekranu
Su i5
Su SSD

Manau visai neblogai taciau jo kaina 1100$

Reply With Quote
Old
  (#5)

Re: Plansetinis kompiuteris - 2011-10-14, 19:45

Gal ir neblogas bet:kaina 1100$-2750lt + siuntimas i lietuva uz tokia kaina galima nusipirkti nebloga lapi.Su i5 ssd kais kaip velnias,bus sunkus,beje su pirstais win 7 valdyt nepatogu taigi sis variantas labiau asus fanboyams negu man.Beje iskur info apie ji radai?
Reply With Quote
Old
  (#6)
Majoras begin is an unknown quantity at this point

begin's Avatar

Prisijungė: Aug 2010
Amžius: 26
Galia: 24

Send a message via Skype™ to begin

Re: Plansetinis kompiuteris - 2011-10-15, 20:29

Pamaciau Engadget.com kad toks isejo senokai...

Čia galima nusipirkti

Kaina 2780Lt + 70 uz siuntima i Lietuva ( Baltic auto shiping Oro pastu )

Reply With Quote
Old
  (#7)

Re: Plansetinis kompiuteris - 2011-10-16, 00:24

Apsisprendžiau imsiu galaxy tab 10.1 beje didelis ačiū už info apie siuntima kaip tik ieškojau :-)
Reply With Quote
Reklama
Reply

Bookmarks

Tags
kompiuteris, plansetinis

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Rašymo taisyklės