Galaxy Fold – Samsung ekrano katastrofa

Galaxy Fold  Samsung ekrano katastrofa

Vakar youtube pasirodė pirmieji Galaxy Fold telefono video. Pažiūrėjau porą. Wow, gal net pralenkė lūkesčius, atrodo visai įdomiai, reiktų bent pačiupinėti realiai parduotuvėje ar parodoje. Ir staiga prisiminiau, kad paskutinėje parodoje Samsung net neleido prisiliesti prie Galaxy Fold. O visi video specialiai įkelti tik Samsung remiamų influencerių, kai pačio telefono ne tik nusipirkti, bet net pamatyti realybėje niekas negalėjo.

Ir tada iš karto pasidaro aišku, kodėl abu žiūrėti video tokie panašūs, lyg skaitomi iš Samsung reklaminio bukleto. Ir nei žodžio apie pačio ekrano kokybę, apie per vidurį akivaizdžiai matomą sulenkimą, apie plastikinio ekrano atsparumą subraižymui, arba kampe esantį notch, kuris Galaxy Fold visada uždengia turinį dėl 4:3 ekrano formato…

Bet neatėjo net vakaras, ir pasipylė naujienos apie per pirmą dieną naudojimo sulūžusius Galaxy Fold telefonus! Vieni galvojo, kad reikia nulupti apsauginę ekrano plėvelę, kuri pasirodė yra pačio ekrano dalis.. Kitiems ji pati pradėjo luptis jau pirmą dieną naudojimo, o tretiems ekranas tiesiog pradėjo kvailioti, nedarant nieko!

Galaxy Fold  Samsung ekrano katastrofa

Na, visiems pasitaiko nelaimių? Nebent Samsung vos prieš du metus turėjo tokį pat akumuliatorių fiasko, kur telefonai tiesiog sproginėjo kišenėse, ir turėjo būti išvis išimti iš prekybos. Šiuo atveju, pirmą dieną sulūžęs telefono ekranas neatrodo toks pavojingas, bet iškart kelia klausimą. Ar Samsung žinodami pačią problemą, būtent specialiai ją bandė nuslėpti? Neleisdami žurnalistams net prisiliesti prie telefonų? Išsiųsdami Galaxy Fold modelius tik remiamiems influenciariams, kur įspėjimo lipdukai apie ekrano problemą buvo pašalinti, tikintis, kad bent vieną dieną ar savaitę iki video paleidimo ir preoders pildymo telefonai būtų atlaikę… o po to jau 1980$ surinkti už preoders, ir pačius pirkėjus galima kaltinti kreivom rankom. Kaip Samsung jau įgudę su praeitais modeliais visas remonto išlaidas perkeldami ant naudotojo ir draudimo bendrovių.

Galaxy Fold  Samsung ekrano katastrofa

Kai tik pasimiršta sprogstantys Galaxy Note, kai tik pamiršti Galaxy S8 strigimus po pirmo mėnesio naudojimo. Praleidi Galaxy S9 net nebandęs ir tada sakai, ok, gal suteikim Samsungui antrą šansą, išbandykim naują Galaxy S10 ir Fold. Video atrodo tikrai neblogai. Yla vėl išlenda iš maišo. Ir dar kartą patvirtina, netikėti social media hype, pačiam nepabandžius, nepriklausomai kiek gerai atrodo video apie naują modelį. O visos informacijos ribojimą, ir tokių video darymą prieš išleidimo dieną, iš vis galima priskirti Fake News. Kai specialiai ir sąmoningai tik palankūs faktai yra pateikiami už tiesą, nes tiesa matuojama tik laikais ir pasidalinimais šių laikų internete.

9 Komentarai

 1. Pilna video internete, kur su nenulupta spec polimero plėvele viskas kuo puikiausiai veikia ir atrodo.

 2. Justas Mikalauskas

  Taip, pilna video, kaip ne Samsung telefoną perka, ir kuo puikiausiai veikia ir atrodo. :D

 3. išvis – iš viso
  iškart – iš karto
  Jau galėtumėt įsidėmėti, ne pirmus metus rašot

 4. Justas Mikalauskas

  Dabar jau ir oficialiai nukelia išleidimo datą.

  “company has temporarily canceled the pre-sale for this smartphone originally scheduled to take place in Shanghai next Wednesday in China. According to the company, the venue is the reason for the cancellation. However, many believe that Samsung may be struggling with the display issue that rocked this device.”

 5. . Kitiems ji pati pradėjo luptis jau pirmą dieną naudojimo, o tretiems ekranas tiesiog pradėjo kvailioti, nedarant nieko! — Kiek teko girdeti kad visi sugedo tik del nuluptos pleveles ir pati ji neatsilupo ir uzraso kad lupti negalima turejo tik review modeliai. Na dar vienetinis atvejis kai ant lenkimo liko plastelino ir jis buvo atlenktas kas sugadino mechanizma, ar kazkas tokio. O gal galima linku kam ji pati nusilupo, arba kur sugedo jos nenuluptam ?

 6. Justas Mikalauskas

  Taip gerai veikia, kad atšaukė Galaxy Fold išleidimą. :D

  Ir viską parodo, kur dizaino klaidos, kodėl sugenda per pirmą dieną. Net nėra paprasto būdo pataisyti problemą nepakeitus viso sulenkimo dizaino.

 7. Justas Mikalauskas

  Failai nesibaigia…
  “„Samsung“ bando paslėpti gėdą: išreikalavo, kad būtų pašalintas „Galaxy Fold“ išardymo aprašymas”

 8. Justas Mikalauskas

  Pataisė, ne pirmą dieną sulūžta, bet pirmą savaitę, jei labai, labai saugai telefoną. :D

 9. Kalbant apie fake news. Tai tavo straipsni irgi galima priskirt prie to. Rasai jau turedamas isankstini nusistatyma pries samsung. Tavo minimas s9 pas mane veikia be priekaistu 2 metus jau. Pries tai labai senai turejau s4 ir s2. Abu be priekaistu veike po 3metus. Keiciau tik del to, nes moraliskai paseno.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>