GTA 4: pasinerk į žaidimą!

GTA 4: pasinerk į žaidimą!

Grand Thieft Auto 4 pašalintas iš prekybos po žmogžudystės, bei apiplėšimo Tailande. Vienas paauglys, prisipažino apvogęs ir nužudęs taksi vairuotoją, įkvėptas garsiojo žaidimo GTA 4. Tailando žaidimų tiekėja tiekianti šį žaidimą praneša, jog ketvirtoji GTA dalis bus išimta iš prekybos visose Tailando parduotuvėse ir pakeista kitais žaidimais.

Remiantis policijos duomenimis, jaunuolis norėjo sužinoti: ar realybėje taip pat lengva pavogti taksi automobilį kaip virtualioje erdvėjė? Laikraščiai skelbia, kad paauglys neplanavo durti taksistui, tačiau tai įvyko vairuotojui pradėjus priešintis. Vaikinas buvo sugautas vėlyvą šeštadienio vakarą, bandydamas išvažiuoti iš Bankoko miesto gatvių.  Taksi vairuotojas buvo rastas sunkiai sužeistas ant galinės automobilio sėdynės. Policija nustatė, jog berniukas tai padarė pastūmėtas žaidimo, nes jokių protinių sutrikimų policininkai nepastebėjo. Ladda Thangsupachai kultūros ministerijos direktorius teigia jog:

“Laiko bomba kuri turėjo kada nors sprogti, jau sprogo. Ir jos padarinių gali būti dar daugiau.  Šį kart pasitaikė taksi vairuotojas, bet kitą dieną jo dalia gali ištikti žaidimų parduotuvės pardavėją.'”

16 Komentarai

 1. Norejo pabandyti ir pabande na jo…

 2. Tikriausiai per daug žvaigždučių surinko, kad mentai pagavo.. :D

 3. Jau toks vaikas :D Originalas, teisingai sakai. Reikejo daugiau pabadyti zmoniu butu visas idomumas, arba prieina prie mento istraukai ginkla ir menta nusauna, tada vaikeliui butu pz.

  Isvis nesuprantu, tokiam neleist reikia prie kompo, isvis i psyhine isvezt toki

 4. Cia kaip seniau kazkur skaiciau, kad vaikia prisiziureje teletabiu i atidenktus sulinius sokinejo :D

 5. Tai dabar dar jokių per daug didelių blogybių nėra. Aš įsivaizduoju, kas dėsis kaip bus išleistas GTA4 ;)

 6. kaip cia atsisiusti?

 7. man patinka sis zaidimas

 8. labai ydomus zaidima

 9. geras zaidas iš visu Gta darliu.,..,.,.,.,

  taipt ir Gta san andrejas ,.,.,,..,.,.,.,.,., ……….

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>