iPhone Plus HD Extreme+, nes six skambėtų kaip sex…

iPhone Plus HD Extreme+, nes six skambėtų kaip sex...

5.5 coliai! Wow! Iš laimės gali net suplyšti kelnes. Atrodo, kad vakar Apple išsityčiojo net tik iš savęs, bet ir visų iPhone turėtojų, kurie šiandien jau kompleksuoja dėl dydžio. Taip, visos kalbos apie žmogaus rankos ar kitų dalių dydžio standartus tebuvo pasakos, pateisinti mažąjį Apple… iPhone Plus pagaliau užaugo ir tapo “didesnis už didesnį”, ar kažką panašiai Apple norėjo mums pasakyti vakar.

Kažkoks kosmosas, o ne reklama! Visai kaip du nauji iPhone? Dar skirtingo dydžio ekrano??? Nesąmonė! Jei iPhone kam buvo per mažas, tai kreivos jų rankos! Jei neveikė antena, tai nemokėjo telefono laikyti, žiopliai! Dabar šitai avinų bandai Apple suteikia pasirinkimo laisvę!? Jie nebežino ne tai, kad 4 colių telefonas yra optimaliausias, bet iš vis net nėra užtikrinti, ar naujas 4.7 colių iPhone 6, o gal 5.5 colio iPhone 6 Plus yra geresnis!?

Naujas dizainas, man trūksta žodžių, iPhone 6 primena Google šlykštukus, užpraeitų metų bjauriuosius ančiukus!

iPhone Plus HD Extreme+, nes six skambėtų kaip sex...

Aš nekalbu, kad Originalas naujaisiais iPhone yra pasibaisėjęs, juos pirštais baksnoja net Android fan’ai,

You don’t get 1080p on the iPhone unless you get the 6+ which is 2cm taller and 1cm wider than the Galaxy S4, which is just ridiculous, you could beat blue whales to death with something that unwieldy.

net pederastkių mėgėjai juokias.

iPhone 6 results men wearing fanny packs because the phone won’t fit in their pants pocket.

“Niekam nereikalingas NFC” atsirado ne tik iPhone Plus, bet magiškai lyg koks spuogas išdygo  ant senojo iPhone 5!

Taip, iPhone turi nuostabią kamerą. 8Mpx t.y. net dvigubai geresnę už HTC One Ultrapix, arba maždaug trim metais atsilikusią nuo visų kitų telefonų. Filmuoja net Full HD 1080p! Žinot, Retina ekranas didesnės rezoliucijos vis tiek nerodo.  Tiksliau, naujasis iPhone turi ne Retina, o Retina HD ekraną, nes Tim Cook’as rimtai pasiruošė kopijuoti Android’ą, net ir su pavadinimais iš serijos: Super Amoled HD 6S Plus. iPhone 6 Plus dar gerokai atsilieka net nuo praeitų metų Galaxy S4, bet yra bent pradžia…

iPhone Plus HD Extreme+, nes six skambėtų kaip sex...

Apple Watch galima truputį pagirti už naujus gudrius sprendimus nešiojamų prietaisų dizaine. Mažas ekranas, tai palengvinkim jo valdymą su paprastu zoom, sukiojant laikrodžio rankenėlę. Mažame ekrane neveikia multitouch gestai, pakeiskim juos natūralesniu valdymu su skirtingais bakstelėjimais pirštu. Deja, vienintelė ir pagrindinė problema, ne tik Apple laikrodžio, kad panašūs prietaisai šiandien neturi ne tik naudos, bet iš vis prasmės telefonų pasaulyje. Graži vartotojo sąsaja, patogus valdymas, gražios funkcijos (gali žiūrėti planetas, mėnulio fazės, nusipiešti širdelių…), bet nafik to reikia? Be realaus pritaikymo net gražiausi ir patogiausi prietaisai vis tiek lieka beverčiais.

Jobs’as dabar vartosi grabe, nes per vieną keynote Apple sugebėjo paskelbti daugiau nesąmonių, nei per visą savo istoriją kartu sudėjus! Didesnis už delną telefonas, tiksliau, net du skirtingi modeliai! Pagrindinės naujienos ir varžybos – specifikacijų, nusiritus iki Android lygio ir ten stipriai pralaimint. Nevykusios reklamos iš Apple! Techniniai telefonų ir privalumų pavadinimai. Panašu, kad be Jobs’o neliko ir Apple, bent tokio, kurį žinojom paskutinius keliasdešimt metų. Tim Cook’o gaminamas iPhone, geriausiu atveju, gali varžytis tik su Android’ais, bet ne stebinti naudotojus ir nustatyti naujus standartus, nes tam reikia ne 5.5 colių kelnėse…

23 Komentarai

 1. Kaip visada, pilnas neapykantos Originalas :)

 2. Sitas telefonas yra geris.Jau vient ziurint kai zmones ji laiko rankose seile varva:) jau issirinkau modeli,tai bus iphone 6 space grey 64gb :)

 3. Taip, bet kai kurias aspektais galima sutikti su Originalo nuomone – susidaro toks vaizdas kad Apple bando, pabreziu bando neatsilikti nuo konkurentu, nebezino ko imtis.

 4. na gerai bent tai, kad po iphone 6 isleidimo atpigs iphone 5s…

 5. Specialiai užsukau čia Originalo trolinimo paskaityti :-D

  Nes dažniausiai kuo labiau loja tokie kaip teksto autorius, tuo geresni ir labiau pavykę produktai būna. Panašu neišimtis bus ir šis Apple telefonų atnaujinimas.

  Apple niekada nebuvo kompanija, kuri viską padaro pirma, nesvarbu kaip. Tai kompanija, kuri pirma padaro gerai. Gamina produktus ir paslaugas, kuriomis žmonės naudojasi ir mėgsta naudotis. Nesvarbu, kad Samsung jau seniai turi telefonus su dideliais ekranais, nesvarbu, kad NFC pries 4 ar 5 metus paleido. Lažinuosi, kad jau po metų Apple Pay turės didesnę rinkos dalį ir daugiau vartotojų, nei Google NFC servisas ir kas tada iš tų penkių metų ir kas iš to jei tu esi pirmas. Būti pirmam suteikia galimybę susirinkti early adopterius, turėti daugiau inoformacijos ir patirties tobulinant produktą. Ką parodo apie kompanija tai, kad turėdama visus šiuos pranašumus kita kompanija ateina ir praktiškai visada viską paima ir padaro geriau. Tuo Apple ir skiriasi nuo kitų, kad jie tiesiog padarys gerai ir tu žinai, kad jų produktais bus malonu naudotis, kad jie veiks ir kad atitiks to laiko poreikius/trendą.

  Samsung tuo tarpu visada bus tiems, kuriems svarbiau už patį produktą, patogumą ir malonumą naudotis bus dėžutėje pridedama knygutė su techniniais parametrais ir galimybė pasakyti, kad jo telefonas turi dvigubai daugiau branduolių, 0,2gHz greičiau veikia ir turi 0,2″ didesnį ekraną ir vien nuo to žmogus jausis geriau :).

  Didžiausias skirtumas, kad vieni tiesiog mėgaujasi daiktu ir nekreipia dėmesio į kitus, kiti fanatiškai nekenčia kiekvienam žingsnyje bandydami parodyti koks jų daiktas yra geresnis ir pranašesnis, koks kitas asmuo yra kvailas, kad tiesiog mėgaujasi savo daiktu :).

  Tikrų tikriausias nepilnavertiškumo kompleksas. O apie tai literatūros pilna :)

 6. Jie bando ne atsilikti, o tiesiog aklai pildo naudotojų norus. Tik kaip žinia, tokia strategija niekur neveikia, nes patys naudotojai nežino, ko nori…

  “In any mobile gadget, size is always a tradeoff: You want the biggest possible phone when you’re looking at it, but you want the smallest possible phone when you’re carrying it.

  Apparently, the people have spoken, and they fall into the looker camp: The people want bigger. (Steve Jobs was in the other camp. Of larger phones, he said at a 2010 press event, “No one is going to buy them.”)”

 7. yes!! grįžo originalo rant’ai :D pasiilgau, dažniau tokių :D

 8. Mykolas Lukošius

  Pirksiu iPhone 6 plius, nes Apple žmonės perka ne dėl kažkokių skaičių, o dėl super sklandaus veikimo ir patirties kurią suteikia išbaigtas daiktas. O Originalas tiesiog pavydi, kad negali nusipirkti ir liepia kitiem nepirkti :D

 9. Yra tikrai geru telefonu tokiu kaip sony z3,htc naujausias ir kitu gamintoju,bet apple visada pasistegia dizaino prasme,ir bendrau paemus mlonu naudotis.Kolkas siai kompanijai sekasi.su laiku gal viskas pasukeis ir veliau liks tuj nostalgija kaip ir nokiai

 10. Pildo nepildo bet vel kai soks per pardavimus ir visa kita, istorijos pamokas zinom… o jei taip yra, tai ko reikia visuomenei ?
  Atnaujinimu si kart mazai. bet ar grazinant technologijas atgalreikia teisti ? Visos imones ta daro, tik kitas klausimas kaip… jei apple sugeba padaryti sena ir gera produkta naujai, kodel gi ne + zmones juo naudojasi, kai tuo tarpu konkurentai tyli ir skundziasi turedami jau technologija keli metai, vadinasi yra kazkas netaip.

  O del tu telefonu ir atnaujinimu, tai galima lyginti ir samsung s paskutines serijas siemet. Dydis jau kita kalba, bet cia lenktynes ir rinkodaros specialistu reiktu klausti, o ne svaistyti komentarus turint savo nuomone, manau kompanijos kaip samsung ar dabar apple zino ko nori vartotojai ir kas yra patrauklu ir perkama, geras pvz, kiek plytu pardave Galaxy Note, net pati kompanija buvo isiziojusi ir pastovus stygius siu “dezuciu” gamyboje. Dabar telefonas tampa pilnavertisku TV, Muzikos centru, zaidimo konsole ir t.t.., kitu atveju ir Siemens C35 tinka atlikti skambinimo operacijai :)

 11. Dėl ekrano dydžio sutinku su Justu, tikrai nereikėjo leisti 6 plius, galbūt 6c, bet tikriausiai nepasiteisino tas su 5c, tai ir neišleido, o galbūt kitais metais sulauksim.
  Iš kitos pusės gal apple orientavosi į fanus, kuriems reikia plančetafono, kita vertus, išėjus 6 plius, iPad mini tapo lyg ir bevertis.
  Lyginimas su Nexus 4 tikrai neverta, nors ant popieriaus gal ir vienodi, bet naudojantis tikriausiai tikrai pasijus skirtumas ekrano ir kameros, žinom kokios “nuostabios” yra Nexus 4 nuotraukos.
  Dėl HD raiškos irgi klausimas, manau per greitas šuolis, nes teks optimizuot daug programėlių veikti skirtinga raiška, o tas gali atsiliept jų veikimo sklandume. Plius, ar beterijos talpos pakaks, kad telefonas tarnautų bent vieną parą.
  Dėl klaviatūros, tai man labiau patiko senas žodžių pasiūlymas debesėliuose, nes tai kažkas išskirtinio ir savotiškai smagaus. Panašėjimas į android tikrai nekelia susižavėjimo, nes dingsta “Think diffrent” įdėja ;/
  Sutinku, kad Jobsas vartos karste, aišku, jeigu pardavimai bus dideli, o jie tokie ir bus, tai Cookas galės spjaut ant kapo ir sakyt: Ha, tu klydai ;/
  Mano nuomone įdealiausias iPhone 6 galėjo būti 4,7 colio, ir su 6 plius baterija, visa kita 6 specifikacijos. Bet čia tik varguolio nuomonė ;) Aišku, reik sulaukti išleidimo ir apžvalgų, o ne burti iš kavos tirščių :)

 12. Nesuprantu ko cia obuoliu megejai susirinki :o nors ir ruduo :D
  Kodel visi sako kad apple gamina super duper kokybiskus produktus kai vos ne puse zmoniu pajuto kas yra wifi bugas kai del litavimo kokybes susiknisa visas wifi ir apple pripazysta ir keicia ? tai kame kokybe ?
  eilinis mobas su kitokiu UI nei android. Rinkodarininkai atsirado paziurejo ka kiti pridare ir dabar tipo sukiso ta ir tapo geriausi :) pff god damn lietuva irgi technologiju krastas paziurejo kaip kitos valstbes 3g ysivede ir pagalvojo mes irgi taip padarysim tik geriau :D ir gavom 3g po 10 metu su levesniu coveriu :D

 13. Ro petras: ir ka tai pakeis ? Pirko zmones ir pirks, o tai daug ka manau pasako… juk siais laikais kai pasirinkimas milziniskas, zmones gali rinktis jei gauna toki prabangu nevarguoliams skirta s…. ir aplamai prie kiekvieno telefono galima kabintis tiek, kad is jo liks tik s kruva, bet tai nieko nepakeis.

  To mindaugas: tai kad kaip minejau telefonai yra media centrai, o ne tik paskambinimui skirtas aparatas. Del iPhone 6 plius, tai buvo juk mineta kad prisitaikys automatiskai ekranas prie programeliu, zaidimu ir panasiai. O ir dydis, jei kiek domejaisi tai Samsung Note zmones graibste ir klausimas del ko ? Kai telefonas uzema puse galvos ir skambinimas darosi kaip su plansete.
  Del baterijos velgi, galbut info ir realybe skirsis, bet skelbiant tokia info lyg ir nemeluodavo ir vartotoju poreikiai skirsis ir del laikymo gincytinas reikalas :)

 14. Kad ir kaip tavęs nemėgstu originalai, bet šį kartą tu teisus. Tikrai nusivyliau. Tikėjausi pagerinto iPhone 5S, o davė android kopiją. Ankščiau man iPhone buvo telefonas kuris tiesiog veikia be bereikalingo dėmesio atitraukimo, lago ir gražiu tiek OS tiek device dizainu. Gal teks pasilaikyti 5S…

 15. Išankstinis „iPhone 6“ užsakymų skaičius pagerino „Apple“ rekordą

  Manu daugiau komentaru nereikia, koks sudas ir senos technologijos…. :DDDD apie ka ir buvo kalbeta….

 16. Nesuprantu kas nepatinka?Ar jus kazkas vecia pirkti iphone plus su 5.5 ekranu?Apple pristate kartu ir mazesni.Nepatinka dizainas,funkcijos?laukit kitu metu arba likit su tokiu telefonu kuri turite.Visa aibe pasirinkimo is android telefonu.Kame problema?Niekas nevercia ir apple laikrodzio pirkti.Sakot zaisliukas?Pirkit sveicariska Rolex ar dar koki.Kas jums darosi zmones.

 17. Fanny pack nera pederaskė jeigu nežinojai rašydamas straipsnį tai gal reiktų išsiverst bent jau su google translator, nes fanny pack tai yra taip vadinamos turistų piniginės su diržu ant juosmens. Štai tau tikslus angliškas apibrėžimas ką reiškia fanny pack: a small pouch on a belt, for money and small articles, worn around the waist or hips.

 18. Vienintelis vertas demesio komponentas siame telefone yra operacine sistema, kuri del to, jog yra prirista tik prie vienos aparatines platformos, kuria kontroliuoja tas pats gaintojas, yra geriau isbaigta ir optimizuota nei Android. C++/OC taip pat duoda pliuso nasume. Visa kita – nematau kazkokio didelio ispudzio. Asmeniskai man dizainas visiskai nepatrauklus, “senamadiskas”, aparatine dalis nieko ispudingo. Koks yra uzsakymu skaicius nera visiskai rodiklis pacio daikto savybems.

 19. youtube.com/watch?v=znK652H6yQM

 20. Jie bando ne atsilikti, o tiesiog aklai pildo naudotojų norus. Tik kaip žinia, tokia strategija niekur neveikia, nes patys naudotojai nežino, ko nori…

  Berods apie windows 8 rypavai, kad microsoftas aklai kisa savo naujoves, ir nesiklauso useriu noru. Dabar rypauji del atvirkstinio varianto. Gal apsispresk?

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>