iPhone X – pakeis VISUS išmaniuosius telefonus!

iPhone X  pakeis VISUS išmaniuosius telefonus!

Vakar Apple pristatė naująjį iPhone X, kuris pakeis visus išmaniuosius telefonus! Čia dar per kukliai pasakiau, Apple iPhone X pakeis visą mobiliųjų industriją! Nejuokauju, per dešimt metų išbandžiau šimtus telefonų, ir dar nei vieno nemačiau net arti panašaus į naująjį Apple iPhone X.

Tuo pačiu, galima sakyti, kad Apple šiemet nepristatė visiškai nieko naujo, kad visas naujoves Samsung, Nokia demonstravo jau prieš kelis metus. Bet nepamirškime, kad mes kalbame, ne kas ir kur pirmas demonstravo, o kas išleido pirmąjį TIKRĄ TELEFONĄ, kuris pakeis ateitį. Pažiūrėkime, kodėl būtent iPhone X yra pirmas telefonas visose srityse.

iPhone X  pakeis VISUS išmaniuosius telefonus!

iPhone X – pirmas ‘viso ekrano’ telefonas. Kol Xiaomi ginčyjosi, kuris gamintojojas buvo pirmesnis, o Samsung aiškino, kurio modelio rėmeliai plonesni. iPhone stilingai išleidžia iPhone X, kuris bus pirmasis viso ekrano, berėmis (ar dar kaip tai bus ateityje vadinama) telefonas. Paprastai tariant, telefonas su dideliu ekranu, kuris užima visą telefono plotą. Ir čia visai nesvarbu, kokio storumo ar spalvos linija eina aplink ekraną.

iPhone X  pakeis VISUS išmaniuosius telefonus!

Esmė, kad telefonas turi žymiai didesnį ekraną, žymiai mažesniame korpuse, ir dar atrodo geriau! Subalansuotas dizainas, dar dailesnis už paprastą smartphone. Naudoti dar paprastesnis, dabar jau viskas valdoma ekrano braukymu! Nokia demonstravo panašų telefono valdymo idėjas prieš beveik dešimt metų, bet kažkodėl Apple pirmieji jas pritaikė populiariame produkte. Vos ne visi gamintojai jau yra pristatę berėmius telefono modelius, bet kažkodėl visiems naujas dizainas buvo tik didžiulė problema, ir tik Apple su iPhone X pirmi pasidarė naudą bei visą reklamą iš naujojo ekrano.

iPhone X  pakeis VISUS išmaniuosius telefonus!

iPhone X – pirmas tikras bevielis telefonas. Vėl pamenu Nokia Lumia su bevieliu krovimu, lygiai tuo pačiu Qi, kurį gamintojas pareklamavo porą metų, ir po to net pats pamiršo. Apple pasiima visišką tą pačią Qi technologiją ir padaro iš to revoliuciją, nes tai nėra šiaip bevielis krovimas, tai įkroviklis visiems Jūsų mobiliems gadget’ams! Padedi telefoną, laikrodį, ausines ant stalo, ir tos magiškai įsikrauna. Kažkas grynai iš ateities ir filmų? Ir kodėl Nokia ar Samsung taip nesugalvojo anksčiau?

iPhone X  pakeis VISUS išmaniuosius telefonus!

Apple Watch – pirmas išmanus laikrodis. Jei apie ateities filmus, tai turbūt visi esat matę, kai žmonės ateityje kalba be jokių telefonų. Žodžiu, naudoja Apple watch, kuris dabar veikia be iPhone, ir leidžia magiškai skambinti, kalbėti nieko nelaikant rankose. Turėjome laisvų rankų įrangą, turėjome laikrodžius, veikiančius be telefono, bet kažkodėl Apple vėl yra tas gamintojas, kuris paima visas senas idėjas ir padaro, kaip turėjo būti nuo pradžių. Kai turi telefoną, turi laikrodį, ir nesuki galvos, kas prie ko prijungta, kas ir kur skambina, tiesiog atsiliepi su tuo, kuris arčiau po ranka.

Apple Store – pirmoji išmaniųjų mokykla. Čia iš vis… esat matę Nokia Lumia reklamas/mokymus kaip geriau fotografuoti? Esat buvę Bitės salone išmiųjų kursuose? Apple daro lygiai tą patį, tik žymiai plačiau ir stipriau, kviečia vaikus mokytis programuoti, startuperius vaidinti dirbančius, o paprastus žmones mokytis fotkinti su iPhonu pačiose Apple parduotuvėse. Genialu!? Nesvarbu, kokio gerumo fotoaparatas ar telefonas, jei dauguma naudotojų net nežino, kuria puse jį reikia laikyti fotografuojant, tai ką ir kalbėti apie įspūdingas nuotraukas. Telefonų kameros jau yra stebuklingos, tai šiandien reikia auklėti naudotojus, nes tik nuo jų sugebėjimų nuotraukų kokybė gali pagerėti dešimtis kartų! Aš nekalbu, kad Amerikoje foto ir video srityse tiek mokymo, tiek darbo įstaigose, Apple jau yra standartas. Niekas net nežino, kaip tuos pačius dalykus padaryti su Windows PC. Tai pradėkim vaikus mokyti programuoti, startuperiams atidarykim Coffee Inn Apple parduotuvėje, ir po kelių metų jie net nebežinos iš kurios pusės atrakinti Android telefoną ar kaip įjungti Windows kompiuterį. Apple fanai for life. Genialus pasaulio užvaldymo planas.

iPhone X  pakeis VISUS išmaniuosius telefonus!

Face ID – telefonas atpažįsta naudotoją. Microsoft rodė kompiuterio atrakinimą su veidu, Samsung tą patį reklamuoja telefone, Snapchat’as leidžia išsipaišyti veidą, bet tik iPhone garantuoja veidų atpažinimą didesniu tikslumu nei buvęs pirštų anstpaudų skaitytuvas. Rodo dar nematytos kokybės papildytos realybės efektus tame pačiame Snapchate. Leidžia netgi atsiskaityti telefonu be jokių slaptažodžių ir viso saugumo vargo, telefonas tiesiog atpažįsta šeimininką ir patvirtina mokėjimą. Vėl kažkas iš fantastikos filmų?

Lygiai prieš dešimtį metų tokius fantastikos filmus rodė Nokia, ir Intel pasakojo apie ateities vizijas. 1:1 iPhone X reklama iš 2007-tųjų. Pilno ekrano telefonas, laikrodis groja muziką tiesiai į Apple AirPod’us, kurie pasikrauna su visais prietaisais nematomai, juos tiesiog numetus ant stalo.  Visi prietaisai sujungti nematomai, ir tiesiog veikia, tiesiog groja, skamba, kuris tuo metu yra arčiausiai po ranka. Magija, fantastikos filmai, ateities vizija?

Arba vakarykštis Apple pristatymas naujo iPhone X ir Apple Watch, kuris antrą kartą pakeis visus mobiliuosius įrangenius. Viskas iki tiek iš fantastinio filmo, kad Apple keičia savo parduotuves mokyklomis, kurios jau nuo mažų dienų vaikus auklės gyventi ateityje. Dabar gali verkti Nokia, Samsung ir Xiaomi, kad jie viską jau buvo sugalvoję prieš kelis metus, bet atėjo Apple ir viską paėmė, pavogė, ir parodė, kaip viskas turėjo veikti nuo pradžių! Nieko, konkurentai dabar galės atsigriebti kopijuodami iPhone X per ateinančius dešimtį metų.

11 Komentarai

 1. Įdomūs tavo pastebėjimai, realiai išvis, kaip tu sugebi lyginti android ir ios? Android su penkioliką branduolių ir 6gb ramo sukasi lėčiau nei ios su dviem branduoliais ir 2gb ramo. Android rekomenduojama perkrauti kartą per parą, o iphone uptime jau pusę metų, ir net nereikia perkrauti, kad nustotų laginti, ar šeip galėčiau patogiai ir nesinervindamas mamai paskambinti.

  Skirtumų pilna, bet jie negali būti lyginami tarp visiškai skirtingos sistemos ir optimizacijos irenginių.
  O tu čia parašei iš apsisnargliavusio heiterio akių, nors pats apart kinietiško šlamšto androidų nelabai ką daugiau ir bandei.

  • Justas Mikalauskas

   Toliau pavadinimo skaitei?

   Aš būtent lauksiu, kol kiniečiai nukopins iPhone X kitais metais. :D

 2. Aš laukiu kol tą berėmį telefoną savo crashtestuose išbandys pirmieji nepriklausomi turėtojai :)

 3. Tokia pati nesamone tik didesnis. Ubagu telefonas.

 4. Čia iphonininkų forume skaitei , kad androidą perkraut kas dieną reik? Nexus 4 turiu nuo 2012 metų, nei stringa nei perkraudinėju. Išvis išjungtas tik išsikrovęs būna. Androidas androidui nelygu, ne taip kaip ios, kur trys telefonai per pusę metų išeina. Nusiperka šūdiną arba bloatwaro prirašytą sulygina su iphonu už 1k eur. Skraidantys.

 5. Beremis ekranas.prajuokino:D o kas ta juostele islenkta uzdengianti dali zaidimo,filmo ar kas ten bus ziurima per visa ekrana?visas internetas apie tai kalba.ir tas veido skeneris ar tikrai jau toks butinas telefone?nu gerai idejo,bet tik todel kad nesugebejo integruoti pirstu skeneri i ekrana.nors cia visi fantazavo,kad apple tai padaris.

 6. apzvalga kaip ir dauguma sio autoriaus “Apzvalgu” – nesuprasi jis rimtai, ar su sarkazmu raso. :D kas del iphone x, tai man sis telefonas labiau panasus i samsung su ios. tik tiek, jog asmeniskai man, s8 yra grazesnis.. :) nors nieko keisto, naujaji amoled ekrana apple siam modeliui perka is samsung… :D

 7. Ko jus kaip mazi vaikai pykstates del situ tel as daug turejau tel ir su ios ir android ir galiu pasakyt kad dabar viskas digtoja maerkrtingas daro neswarbu kiek mhz are kiek ramu vistek reikia pikrt visokiaas power bank ir t.t

 8. Nana, koks ten buvo laikrodis kur skambint buvo galima? Ne labaratorinis variantas tik. Apple LTE watch’as failina big time, pasirodo aktyvus LTE be telefono iskrauna baterija per 1 valanda. Daug kas grazina ir ima non-lte del sios priezasties.

 9. cia geriausias bajeris koki girdejau – “rekomenduojama”
  Cias kas Steve Jobs rekomendavo ?

 10. Laukiau kiek laiko, kol atpigs, bet jau nekantrauju ir svarstau pirkti iš operatoriaus: https://www.telia.lt/privatiems/telefonai/apple/iphone-x-256gb. Tačiau ta kaina atbaido, kad ir kaip norisi. Gal geriau 8 plius? Šiuo metu naudojuosi Huawei P9. Geras telefonas, bet jau labai norisi grįžti prie ios.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>