Kai net kavai gerti reikia išmaniojo telefono programėlės…

Kai net kavai gerti reikia išmaniojo telefono programėlės...

Aš dažnai mėgstu naudoti įvairiausiomis telefono funkcijoms nuo žibintuvėlio iki navigacijos. Kartu nesu didelis “facebook”, “forsquere” ir panašių “pasigirk, ką šiandien valgei” servisų fanas. Nesidomėjau labai ir Coffee Inn programėle, bet gavau tokią nemokamai išbandyti dar prieš išleidimą, suteikiau šansą. 

Kai net kavai gerti reikia išmaniojo telefono programėlės...

Programa neatrodo kažkuo ypatinga. Keli puslapiai, galimybė peržiūrėti: populiariausias kavas, meniu naujienas ir Coffee Inn kortelės likutį.

Kai net kavai gerti reikia išmaniojo telefono programėlės...

Už tai smagu stovint eilėje kavinėje išsitraukti telefoną ir pasimaivyti su šituo app’su. Pastebėjau, kad ne vienas šalia eilėje stovėjęs atkreipė dėmesį ir net nustebo ar susidomėjo telefone ekrane vartomu kavinės meniu. Turbūt čia ir yra visa programos esmė – suteikti dar vieną galimybę žmonėms viešai pasimaivyti su savo iPhuon’u. :)

Kai net kavai gerti reikia išmaniojo telefono programėlės...

Jei vertinsime iš Android vartotojo pusės, programai trūksta praktiškumo. Mieste sugalvojau užsukti į artimiausią Coffee Inn, bet kavinių sąrašo programėlėje neradau, teko įprastai naudotis Google paieškos ir žemėlapių pagalba. Programa rodo Magic Card likutį, bet daugiau nėra jokios išsamesnės statistikos apie sukauptas nuolaidas ar užsakymų istoriją. Dar toks kvailas dalykas, kad turi telefoną ir programėlę, bet vis tiek turi nešiotis ir Magic kortelę. Manau, pradėjus naudoti programą, būtų logiška turėti galimybę gauti nuolaidą be kortelės, galbūt parodžius telefone bar kodą, naudojant NFC ar kažką modernaus…

Dar galime pafantazuoti, kad ateityje būtų smagu turėti galimybę telefonu pateikti savo užsakymą prieš užeinant į kavinę. Atėjus, tavęs jau lauktų garuojantis užsakymas, nereiktų net eilėje stovėti ar krapštyti centų…

6 Komentarai

  1. Reiks eiti su ipadu pasimaivyti:D

  2. Hmm. Tai, kad apmokėjimam jeigu palaiko galima tada panaudoti mokipay. Irgi neblogai, tik reikia klijuoti lipdukus ir t.t.

  3. Taigi su mokipay gali matyti savo pirkimu ataskaita. nuolaidas,naujus pasiulimus. O tas lipdukas tikrai nesukelia nepatogumo :-)

  4. O Moki pay tik Omnitelį veikia?

  5. Ir Bitėj veikia.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>