Kiekvienas gali uždirbti žalius iš Youtube!

Kiekvienas gali uždirbti žalius iš Youtube!

Šiandien Youtube pakeitė reklamos taisykles. Dabar kiekvienas gali tapti Youtube partneriu, uždirbti iš reklamos savo filmukuose. Tiesa, programa veikia tik 20 šalių, Lietuvos tarp jų nėra, bet… 

Galima tiesiog užsiregistruoti UK ar panašiu adresu. Vieną anglišką Youtube kanalą – (PhoneCatTV) buvau užregistravęs jau 2010 viduryje, įkėliau vos kelis mėgėjiško lygio angliškus filmukus ir pamiršau. Kanalas jau sugeneravo virš 300 000 peržiūrų!

Kiekvienas gali uždirbti žalius iš Youtube!

Remiantis interneto gandais/statistika, tokie skaičiai galėtų būti išversti į $300 ~800Lt. Kas nėra daug, ypač sumą padalinus per mėnesį. Kartu, aš per tą laiką įkėliau vos kelis filmukus, jų kokybė buvo mėgėjiška, tai buvo labiau kelių valandų bandymas, nei kažkoks rimtas projektas.

Kiekvienas gali uždirbti žalius iš Youtube!

Jei pabandysim $ paskaičiuoti, pagal šiandien sparčiai populiarėjančią “Piratų matematiką”. :) Kur tiesiog kiekvienas parsiuntimas ar peržiūra padauginama iš kūrinio kainos ir priskaičiuojamos milijoninės žalos autoriams. Tai tiems patiems autorių teisių gynėjams jau galėčiau pradėti kurti ieškinį +100 000 Lt žalos atlyginimui, vien už Originalas youtube kanalo panaikinimą! Tai būtų tik materialiai paskaičiuojama ieškinio dalis. Žinoma, ištrinti filmukai buvo paprasčiausiai neįkainojami…

Jei grįšime prie rimtesnės statistikos ir skaičių, galime nesunkiai pamatyti, kad net vidutinis mėgėjas autorius su interneto pagalba jau gali uždirbti nemažą krūvelę pinigų. Galbūt net didesnę, nei vidutinė mėnesio alga Lietuvoje. Taip pat dabar žymiai lengviau suprasti, kodėl tokių nemokamų servisų kaip Youtube ypatingai nemėgsta senieji pseudo autoriai ir Hollywood’as su visa autorių teisių gynėjų armija. Kai net Jūsų kačiuko pokštai, užfiksuoti video, gali būti publikai įdomesni ir vertingesni, nei visa Lietuvos estrados kūryba kartu sudėta! Nieko nelieka, kaip vadintis vagimis, tiems patiems Google trukdyti visais įmanomais būdais Youtube ir kitus servisus paleisti toliau US ar 20 išrinktųjų šalių. Sėkmingesnius kanalus bandyti uždaryti be įspėjimo, pateikus melagingus ieškinius, kad fone TV ar radijos grojanti muzika prilygsta autorių teisių pažeidimui ar net vagystei… [šaltinis: Youtube Blog]

30 Komentarai

 1. Tai tavo tas TopZone.lt profilis youtube’o negalioja? Neitu tau iš jo pinigų pasidaryti?

  • “This feature is currently not available in your country. Learn more.”
   Deja, kartą užregistravus kanalą, šalies pakeisti nebegali. Dėl tų pačių teisinių nesąmonių, kad pažeistų autorių teises ar įstatymus skirtingose šalyse. Iš tikro, išvažiuoji gyventi į užsienį, vis tiek negali pakeisti šalies…

   Kitas dalykas, lietuviški kanalai youtube niekam neįdomūs. Topzone per visą laiką surinko vos 2,5mil peržiūrų, nes tik lietuviški video. Mano sename kanale “Originalas” atskiri filmukai surinkdavo virš poros milijonų peržiūrų. Ypač gameplay video iš beta testų ar piratinių leakų.

   Kanalas buvo uždarytas, kai tik atsirado muzikos filtrai youtube ir iš kart kelis melagingus ieškinius iškėlė už “muzikos kūrinių vagystes”, dėl žaidimų naudojamų garso takelių, kur pvz. kaip NFS groja fone tipo copyrighted muzika, kurios teises išsipirkę žaidimo kūrėjai… Svarbiausiai, nusiunčiau youtube atsakymą ir laimėjau tuos ieškinius, kad video nepažeidė jokių teisių. Jie tipo nuėmė įspėjimus, atblokavo kanalą, bet prisijungti prie jo nebegaliu, nes rodo, kad tokio nebėra… O su gyvu Google support neįmanoma net susisiekti, kad grąžintų kanalą.

 2. Netikiu. Nemanau kad kazkas dykai dalins pinigus.

  • Kodel dykai? Jie is to irgi turi naudos – lankomumas, parama, reklama.

   Jau senai yra mokama uz video perziuras tam tikruose tinklalapiuose. Ten keliami video net nebutinai turi buti jusu kurti, o tiesiog filmai. Aisku ismokamos toli nuo siu kurios youtube “mokes”.

   Dar, Originalai, galetum dadeti kaip galima uzsidirbti idejus googleje reklama i youtube ir kaip ja ideti. Praverstu daugumai manau. ;)

 3. O kuriuose salyse veikia? Nerandu sarasiuko

  • This change will be in effect today in the countries listed below, and we’ll work to make it more broadly available in countries where the YouTube Partner Program has launched: Argentina, Australia, Brazil, Canada, Colombia, Czech Republic, France, Germany, Ireland, Israel, Japan, Mexico, Netherlands, New Zealand, Poland, South Africa, Spain, Sweden, United Kingdom, United States

 4. Aš gaučiau 6 USD. :D

 5. Man ismeta errora, tipo ”Signup error, please try again later.” kai bandau spaust ”enable my acccount”

  gal kas zinot ka apie tai?

 6. Uz 100 stuku perziuru 250 Lt… Geriau jau darba susirast…

  • Kodėl? įkėli video ir ir plaukia views ir pinigai

  • Tame esmė, kad paprastas youtube filmukas iki 300 views per visą laiką susilaukia, ir viskas… Visai kaip yra tūkstančiai blogų, bet juos per mėnesį vos keli žmonės aplanko. Tai gali kasdien po filmuką įdėti, bet vis tiek net to pirmo $100 negausi, jie nieko įdomaus neturi parodyti.

   Kas supranta, kas jiems ir kitiems žmonėms įdomu. Tai gali sukurti pigiai svetainę ar youtube kanalą, kur vieną įrašą milijonai žmonių peržiūri, nes jiems įdomu ar patinka. Čia beveik jau darbas. Kaip kiekvienas gali pabandyti būti muzikantu ar fotografu, bet tik kas realiai supranta tą sritį, tas gali gyventi iš muzikanto ar fotografo darbo.

   Skirtumas tik toks, kad dabar nereikia turėti video studijos ar brangios kameros. Gali net su telefonu filmuoti ir youtube nemokamai viską talpinti, tereikia turėti įdomią idėją. Ko žmonės negalėjo seniau daryti be interneto. Galbūt turėjo daug gerų idėjų, bet tiesiog buvo per brangu visas jas išbandyti.

  • tai gi neiks nesiulo tik kelt video ir laukt litu ? :D dirbu, o kaip papildoma uzdarbi isimeti i youtube video ir tau pinigai kaupiasi, ka ne zjbs?

  • Youtube nėra nieko naujo. AdSense jau ilgą laiką gyvuoja ir kainos realios surašytos US/UK reklamų, lietuviškos kokius 3 kart pigesnės. Bet esmė ta pati, jau yra kelis metus blogas.lt ir dešimtys tūkstančių blogų, bet +99% nepopuliarūs ir net tūkstančio lankytojų nesulaukia. Tai ką svajoti apie milijonus. Visai kaip youtube dar daugiau kanalų, dar didesnė konkurencija ir dar lygiai tie patys 99,9% kanalų tiesiog neįdomūs, kad net dėti tos reklamos ten neapsimoka.

   Lietuviški kanalai iš vis negali būti populiarūs, nes tik 3 milijonai esam patys. :) Jei kursite angliškai, tai dar yra šansas, bet vėl reikia kažką sugalvoti, kas dar nesugalvota, o jau yra lolcats, komedijų, automobilių, IT, ginklų, madų, muzikos kanalai… Kažką dar naujo ir įdomaus riekia sugalvoti, o būtent už idėją gauni tuos pinigus, o filmuoti, registruoti kanalą dažnai centus kainuoja.

   • Esi neteisus , Lietuviu yra zymiai daugiau negu 3 milijonai aplinkui pasauli , pvz : Pishiu net chikagoi kai kurie zino :) , tas kanalas manau po metu bus labai populiarus tarp lietuviu visam pasauly.

 7. Dabar ant bangos lets play Minecraft:D filmukai, kokie 10 filmuku kiekviena savate yra tarp žiurymiausiu, o paskui visokie video klipai, prikolai, smashing iPhone 4S ir kokie gameplay.

 8. man idomu kaip su tais zaidimu video? tam youtube partners puslapy lyg ir raso, kad jie nenori video su game footage

 9. Kas jau yra, tai niekam neįdomu… Čia tas pats būtų kaip bandyti kopijuoti Angry Birds ar facebook. Abu populiarūs, abu labai sėkmingi, bet nėra nei vienos kopijos net arti populiarios. Kaip tuos pinigus gauni už naują idėją, o ne darbą video ar elementaraus žaidimo kūrimo…

 10. Tarkim užregistruoju savo account’ą,kad gyvenu US,pinigai parkeliaus į paypal,ar kokią saskaitą?

  • Ne, pirma tuo US adresu atsiųs laišką, kur bus patvirtinimo kodas. Tą suvesi, kad teisingas adresas, tada gali rinktis, kad čekį arba western union perlaidą nori pasiimti.

   • “Ne, pirma tuo US adresu atsiųs laišką, kur bus patvirtinimo kodas.”

    O kaip būtų galima apeiti šita?

   • Apeiti… :D Tam ir padaryta, kad tikrą adresą turėtum įrašyti. Kaip juo gauni čekius arba svarbius laiškus iš Google. Jei pats nevažinėji į užsienį ar giminių neturi, tai belieka laukti, kol Lietuvą oficialiai pridės prie partnerių.

 11. O butinai turi but tarkim ant to vieno video 100000 perziuru ar ant paskyros?

 12. Esat mate Sindicate Project jis turi duhuja perziuriu tai kiek $$$$$$

 13. Lets make some money! :)

 14. jai uzeiti su proxy tuos salies kuri yra sarase, tai tada galima uzpildyti anketa ir laukti patvirtinimo

 15. Idomu kiek pishius is savo video susirenka :) Perziuriu beveik 5 milijonai. :))

  http://www.youtube.com/user/PishiusAnekdotas/featured

 16. Pishius negauna pinigų iš peržiūrų, nes jis nėra pasidaręs šito triuko. :]

 17. Tai jei pvz koks gamgam style turi 1 500 000 000 jam ten milijonais ir moka ?

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>