LG Optimus 4X HD (LG P880) Android telefonas

LG Optimus 4X HD (LG P880) Android telefonas

Iki šiol LG telefonai nesusilaukdavo daug dėmesio. Aš jau buvau spėjęs užmiršti vos pernai pristatytą Optimus 2X. Štai šių metų LG Optimus 4X HD turėtų viską pakeisti? Internete telefono populiarumas ir teigiamų atsiliepimų skaičius auga kiekvieną dieną. Galbūt greit pralenks net tą patį Samsung Galaxy S3?

LG Optimus 4X HD (LG P880) Android telefonas

Manau, LG Optimus 4X HD tą padaryti nesunkiai gali. Pirmiausiai, iš visų konkurentų išsiskiria savo ypač kompaktišku dydžiu ir svorių. LG P880 yra ne ką didesnis ir sunkesnis už pernai buvusį 4,3 colio Galaxy S2, bet tokio pat dydžio korpuse sutalpina visą 4,7 colio HD ekraną. Yra malonus laikyti rankoje, dangtelio tekstūra primena odą. Vienintelis minusas yra garsiakalbis, kuris lygiai kaip su Galaxy S2 užsispaudžia ir yra prastai girdimas, tiek telefoną paguldžius ant stalo, tiek laikant kišenėje.

LG Optimus 4X HD (LG P880) Android telefonas

Pats HD-IPS ekranas taip pat maloniai stebina tiksliu spalvų atkūrimu ir padoriu ryškumu. Nokia ClearBlack dar neprilygsta, bet jau yra įžiūrimas net saulės atokaitoje. Taip pat veikia 1280 x 720 px rezoliucija, leidžia patogiai naršyti web puslapius ir gražiai atvaizduoja nuotraukas.

LG Optimus 4X HD (LG P880) Android telefonas LG Optimus 4X HD (LG P880) Android telefonas

Man patiko LG Android 4.0 versija. Veikia sparčiai, nėra perkrauta nereikalingu šlamštu, o tik labai saikingai papildo standartinio Android funkcionalumą. Prideda visų mėgiamas greitąsias nuorodas notification bar’e, leidžia vienu paspaudimu priminimus užsirašyti tiesiai virš ekrano ar bet kurios programėlės, siūlo integruotą akumuliatoriaus taupymą. Dar turi puikų video grotuvą, susitvarkantį su įvairiausiais video formatais.

LG Optimus 4X HD (LG P880) Android telefonas

Telefonas naudoja keturių branduolių 1,5 GHz procesorių su Tegra 3 vaizdo lustu. Puikiai susitvarkė su visais bandytais Full HD video ir naujausiais 3D žaidimais. Standartinės programos veikia panašiai kaip visuose naujesniuose Android, galbūt tik paštas  sukasi šiek tiek sparčiau. Dar pastebėjau, kad dideli PDF ar Word dokumentai telefone veikia gerokai sparčiau, nei pvz.: dviejų branduolių Xperia S ar Galaxy Tab 8.9 planšetėje.

Mano bandomas telefonas nėra galutinis modelis, dėl ko naudoja silpnesnį, nei turėtų būti 2150 mAh akumuliatorių. Jo darbo laikas svyravo nuo paros, jei paliksime įjungtą 3G, WiFi ir GPS, iki 3-4 parų, jei nepatingėsime išjungti wifi ir 3G tinklo, kai jo nenaudojame.  Labai neblogas rezultatas, turint galvoje, kad Optimus 4X HD sukosi su standartine LG Android versija. Kaip minėjau, pastaroji nėra apkrauta nereikalingu šlamštu, todėl veikia tiek sparčiai, tiek taupo akumuliatorių.

LG Optimus 4X HD (LG P880) Android telefonas LG Optimus 4X HD (LG P880) Android telefonas

Bendrai yra vienas gražesnių ir patogesnių Android variantų. Turi daug malonių smulkmenų kaip originaliai atrakinamas ekranas, lyg praskleidžiant užrakto uždangą. Nors nėra visiškai tobulas, ypač nepatiko programų stalčius, kuriame programos niekaip nerūšiuojamos, iš vis iš stalčiaus gali būti išmestos į šiukšledėžę, kas yra tiesiog nelogiška (Išmetamos tik programų ikonos, bet ne ištrinamos pačios programos). Taip pat standartiniai skambučio ir žadintuvo garsai skamba tiesiog tragiškai.

LG Optimus 4X HD (LG P880) Android telefonas

Priminsiu, kad naudojau tik LG Optimus 4X HD prototipą, todėl niekaip negalėjau užregistruoti telefono ir parsiųsti oficialaus atnaujinimo, kuris ištaiso kameros nesklandumus.  Dėl to pamatysite daug problemų su autofocus tiek nuotraukose, tiek video pavyzdyje. Telefonas tiesiog pastoviai pameta focus ir vis bando jį suderinti iš naujo.

LG Optimus 4X HD (LG P880) Android telefonas LG Optimus 4X HD (LG P880) Android telefonas

Jei nuotrauką pavyksta gerai sufokusuoti, ji atrodo tikrai neprastai: ryškus, aštrus ir detalus vaizdas, neblogai atkuriamos spalvos. Deja, dauguma nuotraukų dalinai yra out of focus arba iš vis nepataiko su focus, ką matome antrame variante ir dar geriau video, kur focus tiesiog pastoviai keičiasi, lyg pulsuoja.  Sako, kad problemą išsprendžia telefono FW atnaujinimas. Deja, negalėjau to išbandyti ir patvirtinti.

Mano nuomone, LG Optimus 4X HD vis dar yra per daug nuvertinamas lyginant su panašiais modeliais kaip Galaxy S3, nors siūlo tas pačias galimybes ir netgi daugiau. Yra kompaktiškesnis ir lengvesnis, malonesnis laikyti rankoje, kartu naudoja panašaus dydžio 4,7 colių HD ekraną. Tik pastarasis yra žymiai ryškesnis už Samsung HD variantą, geriau matomas lauke. Telefonas veikia su Android 4.0, kuri nėra perkrauta bereikalingom funkcijom, todėl sukasi sparčiai ir taupo akumuliatorių. Gaila tik, kad atnaujinimo nepavyko parsiųsti ir geriau išbandyti kameros, bet neskaitant autofocus problemos, kitais aspektais ji niekuo nesusileidžia konkurentams. Siūlo tokias pat detales ir ryškias nuotraukas bei filmuoja Full HD video.

29 Komentarai

 1. Jis pasmerktas žlugti… Jo kampai užapvalinti ;D O šiaip puiku, kad jėgos lyginasi, kas vartotojams tik į naudą.

  • Bet baikit žmonės kliedėti. Apple nelaimėjo bylos dėl užlenktų kampų, jie ten gale nesvarstyti buvo. Apple laimėjo bylą, dėl 132 pls. Samsung’o manualo, kur surašyta buvo kaip ką nuo Apple kopinti. Taip pat dėl „bounce“ efekto pasiekus puslapio apačią ir dar kelių programinių dalykėlių. Dėl dress kodo Apple nieko nelaimėjo, todėl ir žala tik 1 mlrd. o ne 2,6 mlrd. kurių prašė Apple

 2. Įdomiausia, kad korejietiškas telefonas, o nei vieno patento nepažeidžia. Originalus lock screen, ikonėlių grid ir pačios ikonėlės bei menu efektai.

  Taip pat dizainas nepanašus į iPhone, nėra mygtuko, ir ekranas per visą telefoną.

  Žodžiu, kaip visada Samsung tik seka pasakas, kad net nebandė kopijuoti Apple. O yra dokumentai pačių surašyti, netgi konkrečiai ką nukopijavo. Taip pat akivaizdu, kad netgi visai nesunku sukurti originalų telefoną, Apple net paminėjo pavyzdžius: Nokia ir Sony. LG Optimus taip pat visa linija niekada nebuvo panaši į iPhone. Vienas Samsung bando nevykusiai teisintis, kad visi telefonai “stačiakampiai ir su ekranu prieky”.

 3. Į iPhone gal ir nepanašus, bet su AT&T S2 jie beveik dvyniai.

  • Korpusas panašus į Galaxy S2, bet skirtumas toks, kad tam pačiam korpuse 4,7 ekranas vietoje 4,3 colių tilpo. Taip pat kitas pagrindinis skirtumas yra OS, kur LG graži neperkrauta OS, o Samsung grynai iOS kopija ir dar prikrauti kalnai extra šlamšto, kuris vis tiek neveikia, tik telefoną stabdo.

   Šiaip LG Optimus 4X HD galima būtų pavadinti Galaxy S3, jei tą laikytume logišką S2 evoliucija. Padidino ir pagerino ekraną, padarė spartesnį telefoną ir OS geresnę. Jei dar Jelly Bean laiku išleistų, tai iš vis galėtų būti vienas pavyzdinių Android telefonų.

 4. yra įžiūrimas net saulės atokaitoje
  http://www.youtube.com/watch?v=jtHucbZksZ4
  bet tokio pat dydžio korpuse sutalpina visą 4,7 colio HD ekraną.
  TOKIO PAT DYDZIO KAIP sgs2??? BLEM JUK TAS LGA TOKIO PAT DYDZIO KAIP SGS3 LOL
  http://www.youtube.com/watch?v=ympx5H8gepo&feature=related
  JUOKUTIS.

  • Ką rašiau, įžiūrimas dar lauke, bet Nokia Lumia ryškumu neprilygsta. Tuo geriau už galaxy S2, kurio nepridengęs ranka ant saulės nepanaudosi. Galaxy S3 iš vis net prie lango kai veidrodinis kartais būna.

   Pasvajok…
   Galaxy S2 – 125.3 x 66.1 x 8.5 mm
   Optimus 4 – 132.4 x 68.1 x 8.9 mm
   Galaxy S3 – 136.6 x 70.6 x 8.6 mm
   kiekvienas papildomas mm į plotį didžiausią skirtumą sudaro, kai telefonas jokiu kampu nebetelpa kišenėn. S3 ne tik platesnis, bet dar ilgesnis, iš vis plyta lyginant su S2.

 5. Puikus telefonas, pirkau ir nesigailiu. Tik baterija galėtų ilgiau laikyt, bet ir taip neblogai.

 6. jei ne paslaptis,kiek laiko? Ir kaip intensyviai naudojant?
  Ir dar klausimas Originalui,sakei šitas žaisliukas visus filmu formatus iškart palaiko ir čia dėl jo geležies viso,o tarkim HTC one X tiek pat sugeba,nes geležis lyg ir identiška :)

 7. Visi telefonai gali software būdu rodyti visus kodekus, bet software būdu net 720p video strigs…

  Jei telefono procesorius palaiko spartinimą konkretaus kodeko, tai tada gali žiūrėti net 1080p to formato video be problemų. Viskas priklauso tik nuo procesoriaus, galima pažiūrėti jo specifikacijas, kokiu kodekus spartina.

 8. Greit jį Optimus G pakeis, neskubėkit dar šio pirkti ;)
  O Optimus G specifikacijos tikrai įspudingos: http://www.gsmarena.com/lg_optimus_g_e973-4941.php

 9. Taip, iki Kalėdų turėtų pasirodyti parduotuvėse Optimus G
  http://www.topzone.lt/lg-optimus-g-naujos-kartos-android-telefonas

  Dar talpesnis akumuliatorius, geresnis ekranas ir plonesnis telefonas.

 10. Dabar net nežinau ko laukti, optimus G ar optimus nexus (jei tik LG juos gamins). Na tikiuosi kad nexus bus geresnis ar bent jau nenusileis optimus g ;)

 11. Bet optimus G kaina įtariu bus skirtinga nei 4x, per tas kalėdas

 12. Logiška, kad Optimus G bus naujas prabangus LG modelis, o Optimus 4X dar atpigs. Vis tiek manau, kad Optimus G kainuos iki poros tūkstančių, o Optimus 4X jau gal vos tik virš tūkstančio per Kalėdas.

 13. Eilinis Android fail’as – naujas telefonas isleidziamas su jau pasenusia OS :) zinoma zada updeita, bet kai isleis, nauja android versija bus:)

 14. Pirk Google Nexus, jei nori pirmas gauti visus updates.

  • Nieko vertas komentaras, zemas lygis lysti i asmeniskumus.

   Esme, kad jeigu nori kitokio Android telefono, nei googlinio, pvz LG, tai gali eit n* jei nori updeito? Isvis kalba eina apie nauja, svieziai isleista telefona, kuris iskart su pasenusia OS. Net ne apie busiancius updeitus cia. Ar labai daug yra noreti isigyti telefona su up to date OS? Originalui to jau per daug:)))

   P.S. google stock zadintuvas/laikrodis viska pasako. Updeitu kaina – plikas telefonas.

   • Toks Android telefonų minusas. Jei nori Android, turi susitaikyti, kad updates gausi po pusmečio, o gal iš vis tik metų..

    Jei nori gauti updates laiku, tai iPhone, Windows Phone ir dar Google nexus.

    • Na minusas cia per svelniai pasakyta, greiciau jau puses telefono truksta be os ir updeitu:) del to visi nauji androidai – daug tiesiog detaliu vienoj vietoj:)

     • Jei esi bent kiek pasinešęs ant androidų ir nori turėti naujausią android(kaip aš :) ), tai be problemų sugebėsi susirašyti custom ROM ;)
      Originale – manau kad ir rinksiuos nexus jei bus optimus g pagrindu padarytas ar geresnis. Neimsiu tik tuo atveju, jei jo geležis bus slabnesnė už optimus g, prastesnė kamera( kaip kad buvo su galaxy SII ir galaxy nexus). O kadangi tai bus LG, tai kaina tikrai nesikandžios, nei nexus nei G ;)

     • Lumia 920 vis tiek bus geriau. :D

     • Mane kaip tokį android faną dabar labiau androidai domina ;) Gal kai pasirodys WP8 pakeisiu nuomonę :)

 15. dzon maklaud

  draugiskai siulau eiti statyti palipines prie apple, juk ipone 5 iseis tuoj. nebus lygiu visoj galaktikoj

  • iphone niekur nebuvo paminetas, kai sitas zmogus postino, bet jis pasamoniskai zino kad apple updeitina savo produktus, nors ir nekencia iphonu:)))

 16. Nereikia tu palapiniu kai yra internetas ir jame darai uzsakymus.

 17. Bet kuriuo atveju LG Optimus Android išmanųjį telefoną nesiūlyčiau neštis į naktinį klubą ir bandyti nufilmuoti vakarėlį, nes garso kokybė – visiškas nesusipratimas. Vien dėl šio varianto nepirkčiau šio modelio.

 18. Per garsiai muzika groja, kad įrašytum su bet kokiu telefonu ar paprasta kamera, kurių mikrofono jautrumas nesireguliuoja.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>