LG Smart Activity Tracker – laikrodis, bluetooth ir GPS

LG Smart Activity Tracker  laikrodis, bluetooth ir GPS

2013 pranašystė pildosi, sulaukėme pirmos tikrai išmanios apyrankės. LG Smart Activity tracker yra: laikrodis, telefono/muzikos grotuvo laisvų rankų įranga, sporto pagalbininkas ir pulso matuoklis. 

LG Smart Activity Tracker  laikrodis, bluetooth ir GPS

Pirmas prietaisas, kuris ne tik gražiai atrodo ar yra madingas, bet atlieka daugybę naudingų funkcijų. Svarbiausiai, moka realiu laiku bendrauti su telefonu, todėl iš kart Jus įspėja apie praleistus skambučius, žinutes. Leidžia vienu piršto prabraukimu pakeisti dainą muzikos grotuve. Seka Jūsų sporto pasiekimus, įveiktą kelią ir pulsą.

Netgi yra suderinamas su LG Smart TV fitness programėle ir video žaidimais. Taip sukuria papildomų įdomesnių užsiėmimų namuose, deginti kalorijoms ar siekti užsibrėžtų sporto pasiekimų.

6 Komentarai

 1. Dovydas aka qrad

  Tai čia žymiai geresnis variantas nei Sony Smart Watch?

 2. Nike fuelband maybe?

 3. jo galesi daba ir nusipirkti ta nesamone

 4. turiu jau virs puse metu Sony smart Watch – pakolkas nieko panasaus pas nieka nera ir nematau i ka galeciau keisti, daug informatyviau, praktiskiau ir aiskiau :)

  • o tai smart watch, veikia gerai ? rysis nedingineja ar pns.. ? nes turejau pirmaja versija “LiveView” tai patikimumo nulis.. zek jau atsijunges, tai vel kazkas teko parduot..

 5. liveview ir as turejau lygiai tos pacios bedos buvo, dinginedavo kartais, strikdavo, tai buto mates pirmas produktas ir nedagalvotas.
  su smartwatch viskas kitaip. tik kol ji naudojau su savo senuoju ARC S jis man irgi pamesdavo rysi ir kartais problemos kildavo su stabilumu, bet cia buvo paties telefono kalte (1 branduolys, 512mgb ramo, softo optimizacijos stoka) tai kol neperejau prie galxy note II kalėdu proga pasidovanojęs, tol nesupratau kaip šauniai dirba smart watch. realiai pastebejau, kad veiktu gerai šitas priedas reikia bent galaxy SII ar panašaus lygio ragelio. suderinamumas nesvarbu koks bebutu ragelis, viskas tvarkoi, tik viena skirtuma pastebejau, kai su ARC S buvo, tai skambinant galedavai ir atsiliepti skambuti ir atmesti, su note II tik matyti aisku, taciau tik atmesti. realiai bedos nera, i ranka vistiek nesnekesi, o sneki arba su laisvu ranku iranga arba i rageli pati, tai atsiliepi su klavisu ant ausines arba telefonu. bet siaip daiktas nepamainomas. pripratau ir neisivaizduoju telefono be jo :)
  lietuvoje pas vienintelisu mobili linija maciau, uzsisakiau balandi vos pasirodzius, parveze per keleta dienu – 350LT ir jis ju vertas, tik ekranelis gaila nera toks labai jau atsparus ibrezimams, bet cia ir telefonas nesvarbu su kokiu stiklu bebutu, per laika nusidevi

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>