Lietuvis gali pabadauti, bet ant išmaniojo susitaupo

Lietuvis gali pabadauti, bet ant išmaniojo susitaupo

Bitė skelbia, kad lietuvių negąsdina augančios išmaniųjų kainos. Atvirkščiai, vidutinis Lietuvos gyventojas gali pabadauti, bet ant kasmetinių naujovių vis tiek susitaupo. Jei dar prieš metus populiariausi pirkiniai būdavo už 150 eurų, tai dabar išleidžiama po 200-250 eur vien telefonui, ir dar domimasi jų aksesuarais. Pastarieji naujuose Bitės salonuose užima ne mažiau vietos už pačius mobiliuosius įrenginius. 

Bitė išskyrė tris aksesuarų kategorijas: išmaniųjų namų, laisvalaikio/sporto ir žaislų. Apie išmanius namus daug nepasakosiu, nes tai nėra naujiena ar ypač įdomi tema. Vieną kartą namams susipirkai spalvotas lemputes, connected elektros lizdus, kameras, termometrus ir pamiršai.

Lietuvis gali pabadauti, bet ant išmaniojo susitaupo

Štai sporto ir laisvalaikio srityje rasime ne tik fitness apyrankes, išmaniuosius laikrodžius, bet visas GoPro kameras, selfie stick’us, ausines ir panašius dalykėlius. Laisvalaikis – įdomiausia, populiariausia išmaniųjų priedų kategorija šiandien, o Bitė mane labiausiai nustebino vitrinomis, prikrautomis kiniškos elektronikos.

Lietuvis gali pabadauti, bet ant išmaniojo susitaupo

Pirmiausiai, Azijos gamintojų telefonai pvz.: Meizu. Ką tik publikavau M1 Note apžvalgą, tai Bitėje tokio telefono turbūt dar greit nepamatysime, bet praeitų metų Meizu MX3 ir MX4 modelius galima ne tik įsigyti, bet ir išbandyti salone.

Lygiai kaip visas populiariausias kiniškas apyrankes ir laikrodžius. Tie patys gamintojai, kurių apyrankių apžvalgas įkelsiu Balandį, tik modeliai praeito sezono ir po visų mokesčių kainos dvigubos Lietuvoje. Net populiariausias startup naujoves radau nuo Misfit Shine iki mobilaus bluetooth žvejybos radaro.

Lietuvis gali pabadauti, bet ant išmaniojo susitaupo

Galiausiai, laisvalaikis pereina į žaislus su kameromis ginkluotais dronais. Bitės atstovas iš dėžės ištraukė beveik analogišką V333 apžvalgos quadcopterį. Toliau mažesni, vaikiški RC automobiliai ir sraigtasparniai su Bluetooth. Labiausiai dėmesį traukiantis Furby, kuris nemiegojo pristatymo metu ir bandė perrėkti pranešėjus savo dainelėmis su šokiais. Išjungimo mygtuko nėra, tai gali Furby migdyti, trankyti ir kratyti aukštyn kojom, Furbis tik daugiau užsiveda ir toliau kaifuoja:

-Dar, dar! Ir stipriau!

 

Lietuvis gali pabadauti, bet ant išmaniojo susitaupo
Mažąjį Furbį bandė sutramdyti du vyrai, nepavyko...

Man patiko naujas Bitės salonas. Pirmą kartą lietuviškoje parduotuvėje apsilankyti tapo ne mažiau įdomu nei Berlyno Saturn prekybos centre ar Azijos elektronikos parduotuvėlėje. Jautiesi lyg atėjęs į technologijų portalą, tik matomas naujienas gali gyvai pačiupinėti.

11 Komentarai

 1. Susimokėjo bitė turbūt. Net delfi paminėjo, kad LTE bitė nesugebėjo dar pasiūlyt. :D

 2. Justas Mikalauskas

  Prasitarė, kad Bitės 4G+ oficialus startas po poros savaičių Balandį.

  Man ir atrodo, kad truputį apgavo, nes demo rodė praeitais metais, lyg reklamavo Sausį įjungtą 4G+, o po to vėl pradingo viskas. Kai Meizu M1 bandžiau, tik 3G H+ daugiausiai, tada Ežį įdėjau, Sausį ir buvo reklama, demo 4G veikė, o dabar bb tas pats 3G paprastiems naudotojams.

 3. Tam yra skelbiu.lt nusperki lt su grantija kuris parduodja kainuoja 1400 lt skelbiu lt uz 800 .lt panaduota pora miensiu :D

 4. Kur cia toks salonas atsidare?

 5. Justas Mikalauskas

  Zemaites gatvėje buvau, bet atnaujino Akropoliuose, Mega ir dar kelis.

 6. Aš geriau kokį skanesnį kebabą suvalgysiu, ir toliau sedėsiu su savo S1

 7. Lai pabando telefonus pardavineti be issimokejimo termino, tada prades verkti, kad niekas neperka telefonu

 8. Justas Mikalauskas

  Atėjo SMS, kad Bitė 4G+ startas Balandžio 15d.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>