Mad Catz Cyborg Rat pelė: pakvaišusi žiūrkė?

Mad Catz Cyborg Rat pelė: pakvaišusi žiūrkė?

Hey, iš kokios laboratorijos pabėgo šis mutantas? Tikrai pateisina savo pavadinimą – Mad Catz Cyborg Rat (pakvaišus kompiuterinė žiūrkė)! :)

Mad Catz Cyborg Rat pelė: pakvaišusi žiūrkė?

Kažkada pasišaipėme iš Logitech G9x pritaikymo galimybių, bet šį kartą… pažiūrėkite patys.

Mad Catz Cyborg Rat pelė: pakvaišusi žiūrkė?

Mad Catz Cyborg Rat pelė: pakvaišusi žiūrkė?

Dizainas tikrai išskirtinis, bet pats patogumas? Galbūt pelę tikrai galima pritaikyti prie kiekvieno rankos, o gal visi svoriai ir reguliavimas tik reklaminis triukas, nes įsivaizduoju, kad visi metaliniai mechanizmai tikrai ne plunksnos lengvumo.

Laidinis pelės variantas Amerikos parduotuves pasieks Kovo mėnesį už 99 baksus, o štai balandį galėsime rinktis truputį brangesnį $129 bevielį variantą. Kol kas neaišku ar šie modeliai pasieks Europą ir Lietuvą.

13 Komentarai

 1. Oba, kokia faina. Kaip iš kokio Transformeriai 2 filmo.

 2. Va čia tai geras, pamačiau ir isimylėjau…

 3. tikrai turėtų būti patogi :)

 4. Is kur tas patogumas kai tiek nesamoniu prikista. Kaskokia durnyste ne pele…

 5. OOo neee… Maniau, jog tai kokia PS išdaiga, o pasirodo, kad toks daiktas iš tiesų egzistuoja :(

 6. Atsakau į klausymą. Ne- pakvaišęs gaidys.

 7. Reikes nusipirkti, nes gali prisitaikyti kaip nori sau :D nuostabu :) ir dizainas grazus :) gera ydeja, visalaika galvojau apie tokia :)

 8. blee as noriu tokios !!!!!! :D

 9. Nekeisciau savo G9 y sita atsarginiu daliu komplekta :)

 10. Neblogai atrodo :D Bet man pati mieliausia pele yra Razer DeathAdder :D

 11. Atrodo tai tikrai gerai :D , dar visos tos dalys , gali kaip koky lego issiardyt . Ir kas del to svorio ? daug geriau kada geimine pele turi svorio ir dar kada tas svoris reguliuojas . Bet bent jau man , G9(X) Geriau , paprastesne daug.

 12. kazin koks bus dpi ir kiti dalykai, be to manau turetu buti labai paklausi nes beveik ant bet kokios rankos gali prisitaikyt. Tik kazin kaip tie tarpai ne bus taip, kad kliudys… Bet man asmeniskai patinka ir noreciau isbandyt sita pele

 13. Pritaikymas kiekvienai rankai tikrai bus privalumas. Tarpai kartu ir privalumas ir trukumas. Privalumas, kad intensyviai zaidziant delnas maziau prakaituos, o trukumas – prisiters ir pridulkes labiau nei uzdara.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>