Mano pirmas automobilis: jaunimo susireikšminimas

Mano pirmas automobilis: jaunimo susireikšminimas

Internete pasirodė daug diskusijų sukėlęs “Time” žurnalo straipsnis apie šiuolaikinį jaunimą. Naujausi mokslininkų tyrimai atskleidžia, kad tokių susireikšminusių, narciziškų, vartotojiškos kultūros paveiktų tinginių šis pasaulis dar nėra matęs! 

Kiekvienas pyplis šiandien  yra toks “svarbus”, kad negali gyventi be mobilaus telefono. Facebook’e kasdien turi atsižymėti: ką valgė ir kiek kartų kur pirstelėjo, nes tik taip gali suteikti svarbumo ir reikšmės savo niekiniam egzistavimui. Negali nesutikti, bet aš manau, kad telefonai tėra pradžia, o susireikšminimo viršūnė yra pyplių automobiliai. Apie juos taip pat užsimenama.

Įvairūs realybės šou J. Twengi kelia nerimą, nes daugelis paauglių juos supranta tiesiogiai, pvz., Amerikoje yra realybės šou, kuris rodo, kaip paaugliai švenčia savo 16-ąjį gimtadienį ir skundžiasi, kad dovanų gavo per pigų automobilį. „Toks neįtikėtinas išlepimas suaugusiuosius šokiruoja arba sukelia juoką, bet paaugliai mano, kad tai normalu. Jie šitaip ima vertinti ir savo gyvenimą ir jaučia siaubingą pavydą, nes nesuvokia, kad vertybės tokiuose šou yra visiškai iškreiptos“, – pabrėžia mokslininkė. [lrt]

Sakot, Lietuvoje niekas Lexus neperka? Melas! Dar anksčiau perka dviratuką, kuris yra dar pavojingesnis! Mažajam kelių gaideliui sukelia įspūdi, kad jis jau yra ne tik ratuotas skraido virš visų, bet dar yra labai visų mylimas sportuojantis fainulka. Net KET ir dviračių takai tokiems nereikalingi.

Mano pirmas automobilis: jaunimo susireikšminimas

16 prasideda tolesni verksmai, kokia pasaulio neteisybė – vairuoti Marijos žemėje galima tik nuo 18 metukų! Matai, Amerikoje visi yra pažengę ir progresyvūs, supranta jaunimo svarbą, jau ne automobilį, o iš kart normalų Lexus dovanoja sweet 16 proga.

18 būna sukaupta visa dviratukų ir neteisybių patirtis. Ateina vaikai net topzone paaiškinti, kad jiems reikia automobilio! Ne šiaip ten geldos, o tokio, kaip vadina, “padraskyti” su 150kW mažiausiai, bet benzino iš vis neturi imti, geriausias būtų dujom – oru, kad eitų. Žinoma, iki 2000Lt su draudimu ir nesibaigiančiu baku kuro, nes svarbūs žmonės pinigų nešvaisto, moka skaičiuoti, gi ne durni!

Mano pirmas automobilis: jaunimo susireikšminimas

Dar kitus pamokyti gali, kad su šūdais važinėjantys neaiškintų, nes pypliui ne lygis iš vis “be klasės” auto sėsti. Turi būti mažiausiai prabangus limuzinas iki 2000Lt.

ka nors pigiau, kad drasiau vaziuot galetum, rankini uztraukt ant zvyro ir pan. db vazineju su nebloga tai baisu ka bedaryt kad nesudauzyt

Galiausiai, kai jau įsigyja ten tą super drift mašiną-limuziną, sukrapšto centų kurui. Varo tiesiai į pačią pagrindinę gatvę ar aikštę parodyti vairavimo sugebėjimų. Jei kas sustabdo ar ką pasako, tai “pavydi”, nes “patys negali skerso pastatyti”.

Atrodo kažkokia komedija ar humoristinis pasakojimas. Kol neišeini į gatvę, kur penki studentai vieną kambarį nuomoja, bet kieme penkis super drift automobilius sustato. Kuro dažnai nepakanka net automobiliui užvesti, tai įsilašina degalinėje pusę litro buteliuką, kuris būna kaip tik ant penkių super automobilių pasidalinti…

65 Komentarai

 1. Na tu ir verksnys :)

 2. Verksnys ir dar pavydi, nes “pats skerso pastatyti nemoki”, – pakomentuos kiekvienas ypatingo svarbumo jaunasis dviratininkas.

  Millennials: The Me Me Me Generation – Time Magazine. Apie šiuolaikinio jaunimo susireikšminimą, tuštumą ir tingumą rašo mokslininkai su žurnalistais. Aš tik vaizdžiai pavyzdžiais iliustruoju Lietuvos atvejį.

  • Ech, kaip gerai, kad pazysti visus pyplius ir gali uz juos kalbeti :)

  • Ko ant tų dviračių taip užsisėdęs, gal nenupirko tėvai kai mažas buvai?

  • my two cents in this one. Mano ir Tavo tėvų kartai taip sakė, kai jie buvo tokio amžiaus kaip męs, Tavo ir mano senelių kartai tą patį sakė ir t.t. Kiekviena karta mano kad vyresni nieko nesupranta, o kai išauga tai jaunesnioji karta pasidaro narcizai ir panašūs izai ar astai. Kiekviena karta tai turėjo ir žiūrėk, pasaulis dar nesustojo.

 3. Teisybe :D Svarbu masina nusipirkt kad stovetu lauke ir kad galetu padriftinti penkias minute. Bet vazineja su autobusais ir givena septiniese viename butuke :D

 4. Kol nebus privalomosios karinės tarnybos, tol augs narcizai… iš Ruklos žmonės gryžta pasikeitę- į gerą pusę

  • O as visai norejau privalomos karines tarnybos . Bet deje taip isejo ,kad reikejo rinktis studentavima .

 5. to paulius.. suda te pasikeite, kiek pazystamu isbego durinelio lygio tiek 1:1 gryzo tokio pacio proto..
  to tomas.. taip jis per daug verkia

 6. Justai, bet tu ir pats nestokoji narciziškumo. Gal savikritikos truputėli?

 7. “zinau ,kad dyzelis geriausiai” :D :D Nuo ,kada ir per kuria vieta dyzelis geriau uz benzina ?
  Vienintelis dyzelio pliusas ,kad gali pirkti degalus is furistu ir piltis ukininku dyzeli . O legaliom salygom ,dyzelis net ir ant ekonomijos nusileidzia pries benzina . Tik durni Lietuviai nesugeba normaliai paskaiciuoti visu islaidu , jiem uztenka pamatyti ,kad kuras pigesnis kolonelej ir atseit 1 litru maziau valgo vaziuojant …

  • U mad bro? Dyzelio išlaidos? Ties kuria vieta ir pro kur. Normaliai prižiūrėtas dyzelis tau važiuos ir važiuos X metų, ir remontas bus tik pats pagrindinis diržai ir tepalai. O taip tai benzui kur kas daugiau ant kuro išleisi, negu ant dyzelio, nes su benzu nespėsi važinėt į degalines kas penkias minutes. Taipogi nepamirštam dar vieno fakto normali mašina, lyginant benzas/dujos [Nes rask tokį kuris galės sau leist pilt benzą šaly kaip Lietuva] su dyzeliu, nuvažiuoti 100km su benzas/dujos gaunasi brangiau, negu su dyzeliu, vien dėl kuro ekonomijos, jeigu pravažiuoji daug km. [P.S. Mašinų modeliai tie patys tik skiriasi varikliai su kuro tipu.]

   • Dujos – viryklėms,
    dyzelis – traktoriams,
    benzinas – mašinoms :)

   • Neapgalvoji visko žmogau. Dyzelis neatsiperka per tiek metų, kol standartinis Lietuvis pakeičia į kitą. Kad dyzelinis automobilis atsipirktų, palyginus su benzinus, reikia važiuoti 20-30metų. Per tiek metų dažniausiai būna pakeisti bent keli automobiliai, nes jie jau morališkai pasensta.
    Todėl nutariau pataupyti naujesniam benzui, kuris jau bus labiau ekonomiškas ir turbūt mažiau srėbs to š…

    P.S. Į TEMĄ

    Autoriaus tiesa, bet ne apie visus. Žinau ir pažystu jaunimo kurie nuo 16 dirbo, padėjo tėvams ir taip užsidirbo. Kodėl jam nevairuoti Lexus IS250 2011 metų, jei jis užsidirbo šiam automobiliui? Ar todėl kad jis bus kietesnis už kitus jaunuolisu (kurie neužsidirbo tiek)? Manau kad jam rūpėjo ne pasirodyti prieš kitus, o automobilio kokybė ir konfortas. Jis važinėja ramiai, nedriftina (nebent tam skirtose vietose), važiuoja saugiai. Dabar pavadink tu jį susireikšminusiu :)
    Aš asmeniškai esu 30-ies ir kokius 3 metus neturiu automobilio, tai kodėl negaliu įsigyti Lexus, jei jis man patinka?
    Laikysi mane susireikšminusiu – laikysiu tave idiotu.

  • Vazinejau su benzu. 2 litru varikliu. mieste 12litru minimum. kaip nevazinek. ir maziau neiseis. Nes Vilniuje tik nakti taupiai pavazinesi. Isleisdavau 700lt. Dabar su 2 litru dizeliuku valgo maximum 7.4. isleidziu 400lt menesiuj. Su dyzeliuku vazineju 4 metus. Sutaupiau apie 14000 litu. Vaziuojant i Sant peterburga nuo Latvijos pasienio davaziuoju vienu kuro baku :) bakas 60 litru. Dizeliukas stebuklas. Kol mokesciu neivede kaip Vokietijoje tai benzina neapsimoka Lietuvoje pirkt visai.

 8. zjbs zvengiau koke valanda

 9. http://www.youtube.com/watch?v=jOPFWefjpWc nors apsivemk koks traktoriaus garsas

  • Tas “juokingas” garsas dėtų daugelį automobilių per šonus, o didelis sukimo momentas mažose apsukose yra pats smagiausias dalykas. Nes nereikia kriokinti variklio norint staigiai pagreitėti.

  • ir tas garsas daug grazesnis uz kai kuriu benzinu. taip pat naujiems traktoriams masinos ne tik kaina nusileidzia, bet ir kokybe, ir komfortu ir t.t. matyt tik uz belaruso sedejes, tai tiek ir nusimanai.

 10. Juokingiausia, kad pats, lygiai tas pats “jaunimas”. :D

  • Paskaityk straipsnį. Ten konkrečiai parašyta, kas yra jaunimas. Dar rasi, kad varguolių vaikai dar labiau narcisizmu pasižymi, dėl ko “Lietuvos svarbiausi asmenys su dviračiais” ir “800Lt limuzinais” pralenkia tuos pačius Amerikiečius savo ghetto-fabulous egzistencija… Svarbiausia dalis, kad tėvai, mokykla ir visi meluoja jiems, nes nori “pakelti pasitikėjimą”, bet pasitikėjimas yra rezultatas sėkmės, bet ne priežastis, dėl ko keliamas tik narcisizmas, kur kiekvienas nevykėlis pradeda tikėti savo egzistencijos svarbumu ir iš vis nieko nedaro, nes jau yra labai svarbus. Tai tik “800lt limuzinais”, drifto pasirodymais ir belieka rūpintis, kaltinti ekonomiką. O dar internetas, kuris leidžia pypliams visą parą bendrauti, taip įsitikinti, kad visi aplink jų drift’us palaiko, o jei kažką pasakys, tai pensininkas arba pavydi. Dėl ko tik durnėja jaunimas, nes neįmanoma tobulėti tik su tokiais pačiais drifteriais kiaurą parą bendraujant, kai vis aplink yra “durni ir jų svarbumo nesuprantantys”.

   • Neįsižeisk, bet esi labai siaurų pažiūrų žmogus. bereikalo įžeidinėjantis žmone, kurie rimtai treniruojasi ir mokosi Lietuvoje dar gana naujo sporto “Drift”, tai ką snargliukai bando parodyti gatvėje užtraukdami rankini ir nusiveždami autobusų stotelę- toli gražu nėra drift’as. jeigu nematai skirtumo, tai prašom pasiskaityti: http://en.wikipedia.org/wiki/Drifting_%28motorsport%29 .pasakoji apie išlepusius vaikus tai apie juos ir toliau malk savo š… normaliems žmonėms tie lepunėliai niekada nebuvo ir nebus įdomūs, o jeigu perdaug dėmesio į juos kreipi tai manau tau pačiam pats laikas susirūpinti, kad gal ir tau jau dėmesio stoka.

   • Čia ne mano pažiūros, o mokslininkų išvados. Taip pat vėl komentaras, iliustruojantis tyrimo rezultatus, žmogus iš kart susireikšmina, kad čia būtinai apie jį rašo, iš kart pradeda rašyti pasiteisinimus…

    • na tikrai “rimtais” mokslininkų tyrimais remiesi savo straipsnyje jeigu žmonės neskiria kas yra drift’as ir kas yra snarglių lakstymas gatvėmis…nebeturiu komentarų.

 11. visų pirma, benzas/dujos ekonimiškiau už dyzelį kai važiuojama max iki 100-120km/h ir iki 20,000-30,000 km per metus. Tai ir eksplotacija pigesnė, nes tepalų į motorą mažiau pilasi ir tepalai pigesni ir kuro ekonomija panaši į dyzelį. Dyzelis ekonomiškiau už benzą/dujas tada, kaip važiuoji didesnėm apsukom, daug km per metus, taip pogi pasikrovus. Norint su dyzeliu pasidraskyti jokios bėdos nėra, pagrindinė bėda yra tarpinė tarp vairo ir sėdynės.
  Kalbant papraščiau už 10k E nusiperki 535x modifikacija ir didelė dalis benzų uostis saliarką ;)
  beto, nereik būt vergišku mąstymu, nusipirkai auto, būk malonus sugebėk ją ir išlaikyt ir prižiūrėt, o jei nesugebi – nepirk.

 12. Geriau neerzink pyplių su tokiom sumom. Apie metalo laužą rašo “db vazineju su nebloga tai baisu ka bedaryt kad nesudauzyt”. :D

  Sutaupo 800Lt mokykloje, ir visa esmė, kad ekonomika yra kalta, jei neužteks pinigų ant automobilio. Juk patys svarbiausi ir šauniausi negalėjo sutaupyti mažiau, nei reikia! Šiaip yra nusipelnę to drift limuzino, nes yra labai išskirtiniai ir ypatingi! Vėl ekonomika kalta, jei darbo tokie neranda, nes niekas gi jų svarbumo ir ypatingumo neįvertina!

 13. Įvertinimą reik užsitarnauti, užsidirbti arba išsikovoti/išsireikalauti. Kiekvienas savo kelia pasirenka.

 14. O mane labiausiai užpisa, kad dabar visi galvoja, kad tas jaunimas vienodas. Deja.

  Jeigu vieni daunai nusiperka 316 e36 compact’ą su dujom ir draskosi, tai nereiškia, kad visi tokie.

  Pažystu ir kas neseniai teises išsilaikes turi lexusą trilitrinį, ir tie patys 150 kw. yra. Ir kuro įsipilt sugeba, ir eksplotuoti ir su galva važinėti.

 15. Jei būtų vieni, tai kasdien youtube nesipildytų tokiais video ir dar didesniu žiūrovų kiekiu, kaip fainai mieste driftinti…

 16. Piktas-> gyvenime dar ne tiek dalykų užpis.. o tu dėl tokios smulkmenos neramus. Be to, dauguma, apie kuriuos čia ir rašai tik galvoti ir sugeba ;) nes mąstymui smegenų nepakanka ;) taip kad mažiau kreipk dėmesio į kitus ir daugiau kreipk dėmesį į save, juk sakoma šunys loja – karavanas eina :)

 17. o orginalas turbut jiem pavydi ? turiu e46 330i megstu irgi mieste padriftinti ir vasara ir ziema kas cia blogo ? o taisykles yra ir sukurtos kad jas lauzyti pvz pagal orginala visi turetu ne 1kmh nevirsyti ir ant 30kmh vazinet pagal koky pencininka isvis ant 10kmh kekvienas skirtingas kas kaip nori taip vaziuoja

  • “kekvienas skirtingas kas kaip nori taip vaziuoja” – čia ir yra susireikšminimas. :D

   • gerai as pasakysiu kad visi turi vaiksciot su melynom kepurem ir ne greiciau nei 3 zingsniai per 10 sekundziu darysi ? o kodel ne ? tai irgi gi taisykles , ka kekvienas nori ta ir daro o tu labiausiai susireiksmines jau ne pirma naujiena apie tai.. turbut tavo traktorinis 320d nesugeba nieko ispudingo parodyti :/

   • Būtent apie tai rašo mokslininkai, kad jaunimas iš vis ignoruoja visas taisykles ir autoritetus. Jie yra patys svarbiausi sau, ir taškas.

    • Nes kvailos taisykles sukurtos CCCP laikais , vokietijoj autobanuose ner jokiu greicio limitu bet autoavarijose zuvusiu zmoniu skaicius 3x mazesnis negu lietuvoje paemus pagal milijona o lt uzsimusa tik todel kad kiti durneliai bando lakstyti su kibirais ir plikom padangom o jai turi normalu aparata gali draskytis be problemu

     • Vaikas – tai žmogus, kuris nejaučia atsakomybės nei už save, nei už kitus. Ir nesvarbu koks to vaiko amžius. Įdomu sužinoti, koks būtų jausmas, jei toks “turiu normalų aparatą ir galiu draskytis be problemų” kliudytų išbėgusį ant kelio vaiką? Jei Vokietijoje gatvėse pasidrąskytumėte, mažai nepasirodytų, nes vokiečiai pedantiški ir jiems taisyklės, kaip ir skundimas – šventas dalykas. Todėl ir nelaimių keliuose daug mažiau…

     • Nelygink Vokietijos ir Lietuvos. Ten žmonės mąsto visiškai kitaip, už tat ten ir autobanai ra ir žmonių mažiau užsimuša.

     • Tinka ir visiems drifteriams.
      “Dabartinei kartai būdinga nesuvokti savo veiksmų. Tai labai būdinga išplautoje vertybių sistemoje – rengiuosi, kalbu, darau ir nejaučiu savo elgesio pasekmių“, – taip auklėtinių elgesį įvertino Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius.”

    • Nepyk bet nemanau kad tu labai didelis autoritetas jaunimui.. Irenk Drift trasa ir sumažės “”drifteriu”” mieste plėtok savo miesto infrastruktūra

     • neidomu trasose vazinet buvau kacergineje kelis kart ner idomumo driftas gime gatvese ten ir liks :)

    • Tą patį pasakojo apie dviračių takus, o kai juos įrengė, tai specialiai dar blogiau važinėja per visą gatvę, bet tik ne takais…

     Taip pat rašo, jaunimas lauks, kad mama įrengtų. Patys tokie gudrūs, bet net negalvoja nieko daryti.

 18. Su straipsniu visiškai sutinku. Lietuvoje teises reikėtu duoti ne nuo 18m,o ne 40m. Kada protiškai bus subrende. Nes dabar ten vėjas pučia ir tiek. Tai gaisrininkai negali pailsėti nes tokiu kvailius reikia traukti iš sumaitotu laužu.

 19. AndNotASingleFuckWasGivenThatDay

  Gal duot nosinę ašaras nusišluostyt Originalai?

 20. Aš tik vieno nesupratau – prie ko čia mano mašina, o didieji rašytojai? :D

 21. Džiza, tavo modelis labiausiai “tinkamas” jauniesiems drifteriams :DD na tikriausiai straipsnio autorius taip galvoja, visgi FWD pati geriausia varomoji bazė šiam išlepusio jaunimo sportui :DD
  Atvirai pasakius didesnės nesamonės už šitą straipsnį jau senai neskaičiau, visgi didelis AČIŪ autoriui, nes prisijuokiau sočiai, o juoktis atrodo sveika. tai bent vienas tautietis iš kailio neriasi, kad mes visi būtume sveiki :DD

 22. Kas per idiotas sugeba taip paviršutiniškai matyti šiuolaikinį jaunimą. Jei pavydit jaunystės, tai nereikia skųstis jaunesne karta, susitaikytumėt geriau su tuo, kad laikai pasikeitė, vertybės irgi. Neneigiu, kad yra tokių narcizų – jų pilnos centrinės Vilniaus gatvės, bet tai nereiškia, kad jie tokiais ir liks, juk su laiku ateis ir protas. O juk ne visi ir yra tie narcizai – tai, ką matote televizijoje, kartais, iš tikrųjų net dažniausiai, yra netiesa. Labai kvaila iš jūsų pusės aklai pasitikėti žiniasklaida, juk iš tikrųjų jūs nieko nenutuokiate apie jaunimą – nesate jaunimo gretose, tai prašau ir nesmerkite jo. Pats esu nepilnametis ir mane tiesiog juokina jūsų nusistatymas prieš jaunus žmones. Jūsų įsivaizduojama situacija yra stipriai nutolusi nuo realybės.

  • Ne visi jauni žmonės yra idiotai, ir ne visiems mašinas perka tėvai, ir ne visiems reikia draskytis keliuose, dabar dėl daugumos idiotų imama nuomonė, kad VISAS jaunimas yra toks. F that.

 23. Masinos geresnes ir tiek todel maziau avariju o ir seip man tikrai poch ant tu taiskyliu :) o jus ir toliau verkit kad pazeidineja

  • Ne mašinoj esmė, sugeba ir su 20+ Senumo mašinom kurios atrodo kai stock’as ir galios turi tikrai daugiau negu stock’as lėkt 300+km/h ir neišsitėkšt, nes proto užtenka, o tau tik laiko klausimas, kada laužydamas taisykles paliksi teises.

  • Sneki ir nusisneki, neturi ka pasakyt normalaus- patylek su savo ta malalietkos nuomone. Pazeidinek tu tas taisykles,tik kai per zinias rodys,kaip tu padarei avarija ir uzmusiai kanors,neslepk paskui akiu, o lik toliau toks kaip dabar esi “isdidus keliu erelis”.
   Suauk mazvaiki…

 24. nepradekit stumt ant dyzeliu :D o seip orginalai neverk bereikalo…

 25. A koks tavo skirtumas kokios zmogus nori masinos ? :) Cia jau jo reikalas kokia imt,nauja nenajau ar galinga,ar ne.Iki 2k ar iki 50k. Kiekvienas renkasi pagal savo norus ir galimybes.Bet aisku cia visi varguoliai ir tu cia geriausia su savo Bmw :) Just saying :)

 26. Originalai, viskas ok, tik noretusi daugiau straipsniu, pozityvesniu, nes apie tinginius ir taip viskas aisku, geriau butu suzinoti kiek yra lietuvoje dauk ir labai sunkiai besimokanciuju ir kaip padaryti kad jie neissibegiotu……
  beje lazinuosi kad pastaruju yra daugiau nei tinginiu.

 27. is esmes straipsnis teisingas, bet reikia nepamirsti, kad ne visi tokie yra. originals savo komentarais panasus i toki dar ne visai subrendusi narciza. atrodo pats noretu tokiu buti, bet nera galiybiu. as tik is jo komentaru sprendziu ir apie kai kurias jo rasomas nesamones.

  yra pazistamu ~20 metu ir dauguma turi neblogas auto, patys kurui sugeba uzsidirbt.

 28. As ir nesuprantu, is kur tiek heito ? Ypac keista, kad driftas kazkuo uzkliuvo. aisku, kai marozai ten tiesiog padangas drozia tai nieko grazaus, bet yra tie zmones, kurie rimtai tuo uzsiima… Pejs

 29. Galima net tiesiogiai pastebėti ryšį, kai studentai grįžo į savo kaimus, tai Vilniaus gatvėse per pus automobilių sumažėjo tiek važiuojant, tiek šalikelėse pristatytų.

  • Cia manau labiau del to jog vasara, ir zmones isvaziuoja poilsiauti ar tai prie ezero ar tai į Palanga ar į kitas salis.
   Vasara visalaik buna maziau masinu miestuose.

 30. Nu suprantu tuos kurie nori “pasidraskyti” mieste, tipo lauzyti taisykles, bet nesuprantu kaip jie nesuvokia, kad tai reikia daryti isitikinus, kad nesukels pavojaus aplinkiniams. Bet lietuvos kregzdziu mylėtojai dar su nenuvytusiu žaliu lapu ant galinio stiklo specialiai reikia pasirodyti draugams arba aplinkiniam dėl to dažniausiai žūsta nekalti žmonės.

  Prieš BMW nėko blogo neturiu koks jis bebūtų svarbiausia yra tai kas jį vairuoja, o kažkodėl taip jau lietuvoje įprasta, kad chuliganai renkasi chulingankes ir kitas BMW auto.

 31. Dar vienas tokio siuolaikinio susireiksminimo pavyzdys: http://mokslas.delfi.lt/technologijos/broliai-lavrinoviciai-dingsta-is-bites.d?id=61843615

  Tik gaila, kad Bite pergreit ir pernelyg pataikuniskai sureagavo i dvieju “muzikantu”(matyt bus perauge jaunuoliai) paaimanavimus savo skukiaknygeje….

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>