Microsoft Sidewinder X8 ir X6 pusryčiams :)

Microsoft Sidewinder X8 ir X6 pusryčiams :)

Šiandien lankiausi Microsoft Hardware naujienų pristatyme, kurio pagrindinė tema buvo Entertainment (žaidimų) produktai.

Microsoft Sidewinder X8

Pati pati naujausia Microsoft Sidewinder pelytė, skirta žaidimams. Atrodo, kad MS šį kartą taikėsi tiek į FPS, tiek į MMO gamer’ius.

Pelė pasirodė keistai patogi: didelė, specialiai dešiniarankiams, patogiai guli rankoje (visai kaip mano mėgiamiausias DeathAdder). Taigi galima sakyti, kad tinka šaudyklių mėgėjams, nes yra patogi, o tikslumas jau ir taip savaime aiškus dalykas, apie kurį net neverta kalbėti betkokioje naujos pelės apžvalgoje.

… bet MS hardware atstovas kaip tik daugiau pasakojo apie pačią Bluetrack technologiją ir “matavimosi varžybas”. Ok, Sidewinder pati geriausia, greičiausia ir tiksliausia ANT POPIERIAUS. Man ir šimto metų Razer Boomslang yra tiek pat tiksli, nes aš tiesiog nejaučiu, ten 2000 DPi ar visi 4000DPi, o 75G pagreičių tikriausiai ir kosmonautai nepasiekia, kad būtų verta apie tokius skaičiukus kalbėti. :))

Taip pat bluetrack’as veikia ant visų paviršių, išskyrus klasikinius atvejus: stiklą ir veidrodį. Vėl, kada bandėte žaisti ant kilimo ar šaligatvio, kad jum būtų aktulus tas pranašumas prieš lazerį? :)

Man iš kart kilo klausimas, o kiek energijos valgo toks monstras? Taigi, juokingos 30h darbo su pakrautu pelės akumu, kas reikštų pelės krovimą kas trečią dieną su įprastiniu naudojimu..

Nepatiko smulkūs šoniniai mygtukai ir senovinis DPI perjungėjęs prie ratuko.. Pats ratukas tabaluojasi labai laisvai, ir yra visiškai netinkamas naudoti FPS’ams..

MMO visai kita kalba. Pelė turi šoninį makro mygtuką, jį spaudžiam ir įrašom savo makro, o jį matome mažame LCD ekranėlyje..

MS atstovas tikino, kad buvo atsižvelgta į žaidėjų pageidavimus, kurių pagrindiniai: pelės patogumas, daugiau mygtukų ir LCD ekranas.. Valio, skelbiu, kad laimėjo MMO fanai! Taigi grynai MMO stiliaus pelė, su daug makro mygtukų ir lempučių, ekranėlių, bet praktiškai visiškas fail šaudyklėms, nes visi mygtukai per smulkūs, o ratukas per skystas.

Microsoft Siderwinder X8 – MMO žaidėjo pelė, gal ir kietesnė su tuo LCD už kokį Steelseries mygtukų ežiuką. :) Kaina, kaip ir visų ežiukų, žiurkiukų ir kitų naminių augintinių apie ~300Lt. Lietuvos parduotuves pasieks jau kitą savaitę!

Microsoft Sidewinder X6

Pakankamai nauja MS gaming klava. Vėl, iš pirmo žvilgsnio, patiko: forma, dizainas, tai yra grynai Razer Lycosa profilis. Tik šone turi atkabinamą numpad, kurį perkėlus į kairę, turime visą macro mygtukų skydą. Cool MMO žaidėjams, FPS taip pat turėtų būti cool, nes pasirodė tiek pat patogi, bet gerokai pigesnė klava už Lycosa.. Ir slaptasis ginklas – reguliuojamo intensyvumo apšvietimas! :)

Microsoft Sidewinder X8 ir X6 pusryčiams :)

Dar keli ne gaming produktai, tai naujos Bluetrack pelės prie stalinio kompo ir nešiojamojo.. Taip pat, Microsoft bestseller’is MS Arc Mouse.

Microsoft Arc Mouse

Šitą taip pat gavau pabandymui, nes pasirodė puiki pelė prie 10 colių netbook’o. :)

Pelytė mažesnė už VX nano, toks pats mažas Radijo bangų siųstuvas/imtuvas.. bet abrakadabra, ir ta mažytė pelytė pokemonizuojasi į Razer Deathadder!! :D Rimtai, praktiškai tokio pat dydžio pelę gaunam, o ir paviršius lygiai toks pats cool!

Microsoft Sidewinder X8 ir X6 pusryčiams :)

Kaip MS atstovas sakė,  MS Arc Mouse dabartinis MS bestsell’eris. :) Greitu metu gausime spalvotas versijas ir netgi Mac baltąją pelę! (Dabar klykia visi iPuodu, iKitoŠlamšto savininkai. :D Tikriausiai antra balta pelytė po mighty mous’o).

IMO, MS Arc’as tai yra produktas, kokius reikia daryti, tai yra galvoti kažką naujo, kažką krūto, “stebuklingo”.. :) O ar tavo pelė 2000 DPI ar 5000 DPI, 5cm ar 50cm ar su 10 ir vienu mygtukų, tai niekam nerūpi… bet patogios, naujoviškos pelės, klavos visada rocks! :)

P.S. Dar truputį Microsoft Arc pelės info ir fotkių forume..

21 Komentarai

 1. nice :)

  turiu X6 klavą, ir pirmą sidewinder pelę – tikrai džiugauju:)

  O žmona džiaugiasi Arcu prie notebuko :)

  Ir o bet tačiau baltas Arcas sounds labai labai nice :)

 2. Dar super secret 1337 slaptai pristatytas MS produktas..

  xBox Station Portable! :D

  bent ant šono krepšio taip rašo “jump in xBox 360″. :D

 3. Kažkas murzinom rankom apčiupinėjęs kameros objektyvą buvo, ir nemačiau. :(

 4. Su kuo foktinta? Web cam’u? :D

 5. Ten iš video, jau suspausto, iškirptas pirmas screen.

 6. O gavai konsolę, įdomu ką dabar sakysi apie pastarąsias, pabandęs su tam skirtu daiktu žaidimus žaisti.

 7. Šiaip tik krepšį gavau tą xBox Live, kažkaip rimtai toks atrodo, kad xBox360 skirtas nešioti. :D

 8. Xboxa pirkai, ar irgi gavai naxalevai ?

 9. Pirkau visai neseniai, papigiai gavau, tai ir pirkau, kad tik 500 Lt jau flashintas kainavo su 20GB HDD ir tik mėnesį naudotas. :)

 10. Blemba uz tiek as irgi paimciau :D

 11. Kelias dienas buvo skelbimas http://www.topzone.lt/forumas/xbox360-konsoll.html, galėjai aplenkt mane. :p

 12. Jei dar kur toki pigu pamatysi geros bukles, pranesk :D

 13. Pasijungiau Sidewinder X6, kažkaip pro vieną raidę vis į kairę mistypinu, gal dėl tos makro eilės šone.. :)

  Sidewinderis ilgesnis už mano Lycosa, netelpa su pelės kilimu normaliai ant klavos stalčiaus.. :/ bet numpad galima išvis atkabint, jei nenaudoji, tada mažesnė ir už Lycosa gaunas. :)

  http://www.topzone.lt/forumas/1965-microsoft-sidewinder-x6-uaidimsh-klaviatyra-gaming-keyboard.html

 14. Nusiperku pele uz 35lt ir tuos pacius FPS uz draugus su kosminem pelem dar geriau zaidziu. Jei esi bukas ir leidi tiek pinigu niekams, tai atsiprasau. Pasigyrimui..

 15. Jis nepirko :D

 16. Ką tik gavau pačiupinėt X8 – nu nzn – man ratukas tikrai netabaluoja :) gal kokia brokuotą čiupinėjai?

 17. Taigi trys ar daugiau tokios pat pelės buvo pristatyme, dvi matosi video. :D Aš turiu galvoj, kad jis yra laisvas visada, vos ne kaip laisvas yra Logitech G9 ant free mode.. kai labai sunku tiksliai pasukti per vieną eilutę, tai taip pat žaidime meniu ar ginklą išsirinkt sunku būten tą, nes reik tikslumo, o kai pasipriešinimas toks mažas, tai net CoD mesdamas granatą su MM Button, gali netyčia pasukti per eilutę..

 18. Nu nežinau nežinau, man jausmas visai ok, idomu bus pabandyt geimint, o ne excelio lenteles scrollint :).

  vat kažkada bandžiau kažkokią kur ratukas gali būt dvejopas – ir laisvas, ir spragsintis. Tai ten net jausmas toks nepadoriai dirty kai suki ratuką laisvu režimu :)

  iš tavo parašymo supratau kad ir čia taip pat :)

 19. Pvz. man ant Arc’o ir per laisvas ratukas, bet ji ne žaidimams skirta, tai ok. Tik X8 yra gaming su panašiu ratuku, tai nelabai gera idėja tokios klasės pelei..

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>