Microsoft SideWinder X6 žaidimų klaviatūra #4

Microsoft SideWinder X6 žaidimų klaviatūra #4

Microsoft gaming transformeris – SideWinder X6. Transformeris, nes nulauži vieną galą ir priklijuoji prie kito. :)

“Ne šiaip, nes laužyti smagu…” bet dešinėje numpad atlieką savo įprastinę funkciją, o kairėje jis tampa macro klavišų rinkinių.. Jei netingit, galite net visus FPS mygtukus persiprogramuoti ant jo.

Microsoft SideWinder X6 žaidimų klaviatūra #4

Tik programuoti? Ar ne patys Microsoft vakar kažką pasakojo, apie žaidimų paprastumą… Tarkim imi xBox360 gamepad for PC, sėdi ir žaidi. :)) Realiai man tie macro lygiai taip pat buvo nereikalingi..

Microsoft SideWinder X6 žaidimų klaviatūra #4

Vat nestandartinis mygtukų layout  dėl tų macro, tai tikrai sux hard. :( Klava man patiko: mygtukai žemi, veikia puikiai, naudoti patogu, bet tie macro tikra rakštis.. Ką bespaustum, tie šūdžiai viską sumaišys. Spaudi control, gauni S6, spaudi A, pataikai Caps Lock, spaudi F1, grybą pjauna F3.. Visą layout sudarkė 6 kvaili mygtukai, kurių per dvi savaites nei kart ir nepanaudojau, o lygiai per tas savaites mistyp’int nei kiek per juos neatpratau.. :/

Microsoft SideWinder X6 žaidimų klaviatūra #4

Apšvietimo reguliavimas man tikrai patiko.  Ne tik gali išjungti, įjungti, bet ir nusistatyti kokį nori, lygiai kaip garsą su tuo suktuku gali pasireguliuoti tik truputį. :)

Galiausiai sudedam taškus ant i:

* Mygtukų Išdėstymas – 3
* Mygtukų mechanizmo kokybė (kietumas/tikslumas/atsakas) – 5
* Papildomos funkcijos – 5
* Dizainas – 5
* Medžiagų kokybė – 5
* Naudojimo malonumas (patogumas, nuovargis, medžiagos) – 3
* Kaina – 5
* Įvertinimas – 4,4

Lieka kokybiškos klavos įspūdis, medžiagos geros, viskas padaryta rimtai, nekliba, nebarška. Turėtų tarnauti tikrai ilgai. Mygtukai veikia labai tiksliai ir gerai, lygiai kaip Lycosa, tik be guminio paviršiaus, bet spaudyti vistiek panašiai patogu. Laisvai galėjo surinkti 5/5, o nesurinko, nes tuos S1-S12 macro mygtukus Microsoft’as galėtų pasidėti… :))

P.S. Taip, ir svarbiausiai kaina: Microsoft SideWinder X6 keyboard  – 210Lt! Kai Logitech G15 ar Razer Lycosa visi beprotiški 310Lt!

19 Komentarai

 1. Na turiu Lycosa ir esu tuo patenkintas, paprasta gera klaviatura tik kaina buvo didoka ;)

 2. Microsoft galėjo būti tokia pat patogi ir pigesnė, bet tie macro mygtukai viską pašiko.. Aš ir naudoju Lycosa originalią.

  Dabar yra mirror edition ir kita be touchscreen ir apšvietimo, tai truputį pigesnės, bet manau, neapsimoka imti, vistiek originali Lycosa geriausia. :) Tik tie laidai trys nereikalingi, bet guli po stalu, nekliūna praktiškai. Nors galėjo visai nedėt ir kainą pamažint. :)

 3. Man Razor da best!!!!!

 4. normali ta klava tik reikia ipratimo biski.bet vistiek nekeisciau i savo logitech :D zemi mygtukai tokie begarsiai beveik, ciki tokia :)

 5. Aš irgi pastebėjau, kad šone tie S makro mygtukai maišyt turėtų. Įpratęs spaudinėti šone esančius tai tikrai netyčia pasispaustų makro. Gera apžvalga :)

 6. Aš tai jau kelis metus SlimStar, dabar Lycosa naudoju, kurios yra low profile, tai kai grįžti prie tokio IBM style senos kaip G15 ar univere, tai tikra kankynė man..

 7. Gera apžvalga. Kuo toliau tuo mažiau jaudinies ir tuo įdomiau papasakoji :).

  Aš asmeniškai imčiau Microsoft tik dėl nudažytų mygtukų, kurie matosi be apšvietimo ir kainos.

 8. Jei apsvietimas butu melynas, tada imciau tuoj pat. O ga yra su melynu apsvietimu?

 9. Vistiek malonumas prie Razer Lycosa grįžti.
  Ne veltui ji 100 Lt brangesnė. :)

 10. Tokią klaviaturą pats Billas Geitsas norėtu turėti, mmm kasnelis :)

 11. susiprogramuoji kad S6 būtų ctrl ir viskas ok :]

 12. Iš dalies išsprendžia bėdą, nes mane ant Windows užknisdavo tik S6+C, kurie susimaišydavo, o pamatydavai, tik kai tuščias clipboard.. ir tekdavo grįžti ir perkopint..

  O kokiam FPS vistiek negerai, nes Esc ir F1 normaliioje vietoje, bet po jais spaudi S1 ir S2 vietoje tab, caps ir shift. Šaudyklėse labai daug Tab, shift ir caps maigyti reikia. Jei perprogramuosi ir tuos, tai tada WASD ir 1,2,3.. bus nestandartiškai nutolęs, vėl nepataikysi, nes ten gi niekad nežiūri į juos, o refleksiškai spaudinėji. Per pusmetį priprasi, poto nusipirksi naują klavą, reiks pusmečio atprasti. :D

  Tikėkimės pasimokys, kokią X7 išleis be šitų S1-S12. Tada tikrai pagal kainą ir kokybę būtų labai gera alternatyva G15, Lycosa ir panašioms. Nors ir dabar MMO’čikams X6 viena iš geresnių tikriausiai, kadangi daug macro klavišų po ranka kairėje sugrūsta. :)

 13. Yep – MMO šita klava tikrai ok :) Dėl šaudyklių nelabai galiu pakomentuot.

  Bet laikui bėgant priprantama, ir tie S1-6 nebesispaudinėja.

 14. įdomu koks laido ilgis :)

 15. Standartinis kaip ir visų, apie 2m, tingiu traukti iš dėžės dabar, kad pažiūrėt, nes jau Lycosa pasijungęs…

 16. Andrius49378

  Norėčiau tokios

 17. man tai netrukdo macro mygtukai uzteko 2 dienu priprasti nereikia cia jokio pusmecio kaip kazkas rase

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>