Modern Warfare 3 / Call of Duty MW3 ir dedikuoti serveriai!

Modern Warfare 3 / Call of Duty MW3 ir dedikuoti serveriai!

Lapkritis – Call of Duty mėnesis. Šie metai ne išimtis su CoD Modern Warfare 3 (119Lt). Štai netikėčiausia dalis, kad po praeitų metų Black Ops nuomojamų servų fail’o, Activision paklausė PC žaidėjų ir grąžino ne tik IW.net, bet ir viešai prieinamus dedikuotus serverius!

Modern Warfare 3 / Call of Duty MW3 ir dedikuoti serveriai!

Pats žaidimas ne daug pasikeitė. Kaip sako, kam taisyti, kas nėra sugadinta? Kaip kiekvienais metais CoD vis dar geriausias savo kategorijoje. Nesvarbu, kiek CoD rip off bandė išleisti kiti žaidimų kūrėjai, ar EA dar prieš savaitę kabino makaronus su Battlefield 3.

CoD žino savo formulę, viskas ko reikėjo nuo paskutinės PC dalies buvo tie patys vieši MW1 style dedikuoti serveriai arba hostin’ami private matches IW.net. Activision nepagailėjo grąžinti abu! Taip papildomai pridėjo krūvą naujų žemėlapių, ginklų, žaidimo rėžimų ir perkų, upgrades, naują pointstreak taškų sistemą, vietoje senosios kill(streak).

Modern Warfare 3 / Call of Duty MW3 ir dedikuoti serveriai!

Žinoma, SP ir CooP, kurių net nespėjau išbandyti. Tik mačiau eilinį įspėjimą apie kontraversiškas misijas – eilinę duoklę skandalų beieškantiems žurnalistams? Pamatysime, kol kas turbūt visi iki vieno skubės pirmiausiai išbandyti naujus Multiplayer režimus.

Update: Dar keletas screens iš MW3  CooP ir SP.

Modern Warfare 3 / Call of Duty MW3 ir dedikuoti serveriai!

Labiausiai patikusi naujovė turbūt bus Modern Warfare CooP survival mode. Pastarojo idėja panaši į įprastinius CooP zombius, tik smagesnė tuo, kad vietoje kvailų zombių turite krūvas ginkluotų priešų. Su kiekvienu lygiu jie keičia savo ginklus, šarvus ir perk’us. Vėliau prisideda šunys, technika, net oro pastiprinimas su kitomis CoD serijos linksmybėmis.

Modern Warfare 3 / Call of Duty MW3 ir dedikuoti serveriai!

Negražu būtų nepaminėti vieno žaidėjo rėžimo, kurį spėjau išbandyti mažiausiai, bet jau pirmos misijos nenuvylė savo grafika kaip trailer’iuose.

Žinoma, labiausiai patiko puikus gameplay. Prie jo turbūt turėsime ir praeitas MW dalis paaiškinančią ne blogesnę istoriją…

Modern Warfare 3 / Call of Duty MW3 ir dedikuoti serveriai!

Update: kaip jau minėjo komentaruose, CoD visos dalys turėjo puikią vieno žaidėjo istoriją, bet MW3 sugebėjo ją dar pagerinti tiesiog neįtikėtinomis misijomis ir lygiais!

Modern Warfare 3 / Call of Duty MW3 ir dedikuoti serveriai!

Modern Warfare 3 / Call of Duty MW3 ir dedikuoti serveriai!

Modern Warfare 3 / Call of Duty MW3 ir dedikuoti serveriai!

Net įžymiąją CoD D-Day Modern Warfare stiliumi grąžino!

Modern Warfare 3 / Call of Duty MW3 ir dedikuoti serveriai!

65 Komentarai

 1. Ohoho kainelė. Turbūt tikrai pats geriausias, jei jau Originalas parduoda už beveik tiek pat kaip ir TC :)

 2. Žmonėms už grotų sėsti net nebaisu, kad porą dienų ankščiau MW3 palošti. :D o 119Lt iš vis tik juokas…

  Kaip garantuotai MW3 vėl bus perkamiausias metų žaidimas, o pvz. BF3 net iš tolo nesusilygins. Nesvarbu, kiek reklamavo ir makaronus EA kabino. :)

 3. lol originalas totalus cod fanboy, nors ir as megau anksciau, bet pabandzius bf3 nesinori net ziuret i coda..nes atsibodo tas pats per ta paty, visi mw vienodi..o seip best cod 2 buvo

 4. tikrai ne , anksciau jokiu bf nelosdavau, o codus visus losias..tiesiog bf3 labiau patiko mp nei mw3, o tu tik ir ziuri kur ikist, kad bf3 labai blogas, rip off rip off..kiekvienam strapsni pamatysi.peace

  • BF3 ir yra CoD rip off, nebent nežaidei CoD, kaip sakei.. :D Net juokinga pasidarė po tokių BF3 misijų kaip leidimasis virve, kur 1:1 paimta iš CoD BO, arba AC130 stiliaus su naikintuvais. Tokių detalių kiekvienoje misijoje yra, kur matosi grynai nukopijuota net negalvojant. Dėl ko ir apgailėtinas jų tas žaidimas, o MP buginis. Maži infantry map unplayable, dėl lagų, bugų ir matosi grynai bandymas atkartoti CoD stilių. Didesni dar ne tokie blogi, bet vis tiek tiesiog patys EA tyčiojasi iš BF, o ne tęsinį pakūrė su BF3. Pusiau luptas žaidimas, pusė kopija CoD, kita pusė bugai ir dar bandė reklamuoti, kad TIPO geresnis. Nors net ta pati išgirta grafika vietomis CS laikus primena.

 5. Kodel BF3 nepatinka Originalui turetu buti visiems aisku.
  BF3 negali pardavineti, o MW3 gali pardavineti. Del to ir aisku, kurioje puseje.

  O as… Nezaisiu nei vieno :) tik SP is torrentu persisiuntes pabandysiu :)

 6. FatKidCantSneak

  Pats isbandziau ta bf3 tiek sp, tiek mp, tai nenustebino.
  Bandziau ir ant ps3, draugas turi, tai jis tikras bf fanbojus, bet vistiek nieko gero is jo.. gal po 100000 patchu istaisys bugus..
  Kas jau kas, tai tik grafika ir tera +.

 7. na siek tiek perdeda originalas graziai pasakoja, esu cod fanas, bet kad jau nusibezdejo cod, visgi cod 2 ir cod 4 da best :)

 8. O bus cracked serveriu kaip ant CoD4?

 9. Originalas tik reklamuoja savo MP kad visi tik pirktu tuos CD key uz 119lt, o kad pats SP geras tai neparasys, nes juk paprasta sp galima nucrackinta atsisiust.

 10. Aš nespėjau SP dar išbandyti.. Tik CooP ir MP. Šiaip visų CoD SP buvo super, galbūt išskyrus tik vieną MW2. Tai daug jau nenustebintų, jei 8 dalis būtų lygiai tokia pat puiki. :)

 11. Kad esu zaides is naujausiu tik MW2 tu senesniu visai nezaidziau, tai man asmeniskai patiko MW2 SP ir buvo tikrai idomus.

 12. video tai pz, pries kokius botus losi? be reakcijos visi, su peiliu is belekokiu nuotoliu nuimt eina, ir ziauriai i mw2 panasus, net mapai panasus, pats game geras nieko nesakau.

 13. kas per xuinia su grafika, zaidiziu max rez o viskas atrodo kaip 800×600? AA ijungta o visvien kazkoki edgy lines matosi, nsprt, su praeitom dalim viskas tvarkoj, pc i5 gtx460

 14. Už tokius pinigus COD update’as? Vertinu tai, kas buvo nuveikta iki siol, taciau cia – akivaizdu, kainos santykis neadekvatus (uz zaidimo (COD MW2) papildyma). Marketingas. As sakau NE.

 15. Uz zaidima 120lt toki kaip CoD MW cia nera labai daug, nes maciau Topo centre praeitais metais MW2 uz 249LT [CIA TAI TIKRAI WTF] o siaip 120lt tai ir nevisai juokas. Beje tokius gerus zaidimus kai zaidi eng kalba tai tik gadini ji, pvz BF3 losiu su RUS kalba tai tikrai idomiau losti.

 16. na tai kas losest sita mp jau sakykit ar bent kiek geriau nei mw2 failas. gal uztenka pakabos vienos, kad nukalti ka nors, mw2 sunkiai dvieju uztekdavo kartais su nemirtingumais visokiais. ir aisku killstreaku vel pilna nesamoningu?

 17. Originalai, BF3 galbut ir nucopino COD SP, bet MP man asmeniskai BF3 geresnis stipriai.
  Nusivyliau truputi MW3. Labai jau nedaug ka pakeite :| Pasijutau taip lyg losciau tapatai MW2 su papildomais expansionais.

  • BF3 viską nukopino. Jei nepastebėjai visi Infantry map’ai grynai Call of Duty style, tik žymiai prasčiau, be balanso ir iš vis totali nesąmonė PC versijoje su 64 žaidėjais pvz. Grand bazzar ar Metro map’e.

   Patys EA pasakojo, kiek jų game bus geresnis už CoD. Dabar CoD išleidimo proga pas save paleido turnyrą su dideliais prizais.

   Ir visaip kitaip bando privilioti CoD žaidėjus. TIK NESUPRANTA ESMĖS. Jie taip pat durnai atrodo kaip pvz. visureigių gamintojai norėtų pritraukti sportinių automobilių mėgėjus prie savo produkto, aiškindamas, kad didesnis – geresnis ar panašias nesąmones.. Nors sportinių automobilių mėgėjai galbūt vertina visai kitus dalykus, būtent kad lengvas ir greitas automobilis. Visai kaip CoD fanams patinka maži ir greiti žemėlapiai, o jiems net didžiausias minusas BF3 dykumos ir camperiai jose. EA TO NESUPRANTA, BANDO IŠ ŠŪDO PADARYTI KAŽKĄ ar žmones įtikinti, kad pasaulis sukasi į kitą pusę. Tik jei būtų realiai protingi, tai tiesiog būtų padarę normalų BF tęsinį ir taikęsi į BF2 žaidėjus.

   Dabar BF3 nei BF2 fanams patinka, nei tuo labiau CoD. Žodžiu, visiškas fail MP, CooP ir TUO LABIAU MP. Galima netgi įvertinimus pasižiūrėti, kur eilinį kartą CoD +9, po BF3 vos 7 ir tie dar tik už konsolinę grafiką su efektais.

   • Originalai, skaitant tavo postus kuriuose mini BF3 atrodo, kad juos rasydamas is to rage apsiputoji :) (no offence)
    Nzn kuo tau taip tas bf3 nepatinka.
    As asmeniskai bf3 net nebandziau su >32 zaidejais, nes nemegstu zaisti mesmaliu(kas buna mazuose map losiant 32v32…).
    COD MP koncentruojasi solo zaidime(Na bent jau as ten teamwork nematau), todel lyginant mazus COD ir BF3 mapus tau gali atrodyti, kad BF3 yra nesubalansuoti, nors is tiesu tie mapai yra gerai subalansuoti, tiesiog reikia zaisti komandiskai, su savo squadu. Lakstant vienam metro mape nieko nesigaus, ypac jeigu uzsoksi ant squado ar dvieju.

    Mazu mapu idejimas i BF3 nereiskia, kad jie kopijuoja COD.
    Nori pasakyti, kad jeigu i BF3 butu ideje 25x25km mapa, EA nukopintu BIS’u ArmA 2?
    Kekviena kompanija stengiasi pritraukti kuo daugiau zmoniu prie savo produkto. Kadangi yra zmoniu kuriem patinka mazi ir greiti mapai, tai kodel gi ju neidejus?
    Mano akyse MW3 turi tik 1 pranasuma pries BF3, o tai yra tokios durnos sistemos kaip origin neturejimas ;)

   • BF3 “tiek komandinio žaidimo”, kad net ypatingai norint, neįmanoma sukurti party ir prisijungti į vieną komandą normaliai visiems, vieną squad..

    Visas žaidimas orientuotas į casual ar kam patinka lošti su casual random public servuose po vieną. Tiek nuo campinimo mechanikos su sniperiais ir pan. Iki pačios prisijungimo sistemos, kai net neįmanoma prisijungti tarkim 10 žmonių į vieną komandą, kad būtų galima lošti su teamspeak rimtai.

    Pats žaidimas nerimtas, nes net nėra galimybės sukurti private match ar serverį. Tėra public servų nuoma, vėlgi, nes žaidimas orientuotas į pavienius casual žaidėjus.

    Galbūt Dice norėjo pakurti BF tęsinį, galbūt kūrė PC žaidimą, bet po to patys prisipažino, kad viduryje kūrimo perėjo prie konsolių, perėjo prie konsolių publikos norų. Taip gavosi kažkoks pusiau luptas game, nei CoD žaidėjus pritraukė, nei net seniems BF2 fanams patiko.

    • Tu gal kokioje betoje bandei sukurti party? :)
     Nes as su 2 savo draugais puikiai pasidarau party ir losiam vienoje komandoje.
     Nematau problemos kodel 10 zmoniu negali sueiti 1 puse. Jeigu party galima is 10 zmoniu padaryti, tai jngiantis i tuscia serva tikrai sukelti i viena puse.

     Servu nuoma tikrai kvailas dalykas, su situo sutinku, bet ar kartais mw2 to pacio neturejo?
     Man atrodo, kad turejo, bet vistiek visi ji zaide ;)

     Jeigu zaidi normaliam squade tai snaiperiai nera didele problema, o ir uzsikampina jie neilgam, max pora kilu padaro kol mirsta.

     Tiek MW3, tiek BF3 nera rimti zaidimai. Arkadines saudykles.

    • Kaip sakiau, vienas loši su randomais ir būtent į tokius casual žaidėjus BF3 nutaikytas. Pabandyk pvz. su 8 žmonėms susijungti į vieną komandą, net su 4 sunkiai įmanoma. Prisijungsi su party, vis tiek pusę žmonių permes į priešų team. Arba iš vis neįmanoma prisijungti su didesniais party, dėl nesąmoningų error, kad tipo pilnas servas, nors dar pusė jo tuščia ir t.t.

     Kaip vėl net nežaidei CoD iš vis, jei nieko nežinai. MW2 turėjo IW.net, MW3 turi tokį pat + dedicated servai public hostinami, kas nori pvz.: klanai, ISP… Iš vis nei vienas CoD neturėjo nuomojamų servų, išskyrus Black Ops, dėl ko pastarojo MP niekas ilgai ir nežaidė. Visai kaip BF3 nelošia, dėl tų servų lagų. Esmė ne nuomoje, o kad net neina išsinuomot normalaus servo, tai yra tik ant visokių šūdų Core 2 Duo pasenusių jie pakurti, po to lagina, hitbox nesąmoningi ir t.t. Kai paskelbtų viešai servų failus, kaip CoD, tada Lietuvoje TEO ar fanų puslapiai tikrai pakurtų gerą servą Lietuvoje su mažu ping ir ant gero kompo su Intel i7, kad vežtų 64slot be lago.

     Bet EA visa tai nesvarbu, jie jau kuria BF4 kitiems metams, o šitą BF3 jau numetė likimo valiai po 2 savaičių išleidimo! Tik rašo, kad kuria patch ir DLC, bet iš tikro, visi žino kaip EA viską daro ir eilinį kart meluoja..

     • “Visai kaip BF3 nelošia, dėl tų servų lagų.” Nei vienam serve kuriam losiau nebuvo man didesnio lago negu ~120.
      Beto zmoniu losianciu BF3 yra daug. Ir su jokiom hitboxu problemom nebuvau susidures.
      Jeigu prisizaidei bugovos betos tai nereiskia, kad isleistas game yra blogas.
      Akivaizdziai esi COD fanbojus :) net nera reikalo su tavim testi sio pokalbio, nes nieko naujo ir nepasakai.

 18. Call of Duty Modern Warfare 3
  D’Toid – 9.5
  IGN – 9
  Edge – 9
  1UP – A-
  Videogamer – 9
  Joystiq – 4.5/5
  CVG – 9
  Game Informer – 9
  GameTrailers – 9.3
  The Telegraph – 5/5
  Eurogamer.cz – 9
  turbūt net nereikia tęsti ar priminti BF3 scores, kur tuose pačiuose portaluose vos 7 sukrapštė.. Kaip faktas Activision ir IW tiesiog žino tokio žarno idealią FPS formulę. :) EA tuo tarpu, tik cypauja, kad kažkas CoD blogai, o pas juos TIPO geriau. Nors realybėje, kad EA reiktų savo problemas labiau žiūrėti, nei bandyti kitus apšikti, tada galbūt realiai kažkokį žaidimą pavyktų jiems nors kartą išleisti sėkmingą.

  • Kazka tu cia jau spangsti originalai :) Kokius vos 7 sukrapste?

   BF3
   IGN – 9
   Metascore 89 (User rt 7,2) (MW3 Metascore 90 User rt 2,6)
   Videogamer – 8
   .
   .
   .
   Toliau tingejau ziureti.
   Asmeniskai man tie scores isvis 0 verti :) User rating svarbiausia, nes jie susideda is daugiau negu 1 zmogaus nuomones.
   Pvz ArmA 2 scores yra zemesni, bet jo MP man asmeniskai yra daug idomesnis nei MW3 bei BF3.
   Kekvienas zmogus turi savo skoni zaidimuose, butent todel negalima pasikliauti ‘kritiku’ duodamais balais.

 19. Vis vien MW3 toli kad ir iki to pačio Quake 2 :)

 20. Beje, kada bus naujas Half-life? Episode 3 berods taip ir neišėjo? WTF?!

 21. geriau activision susidraugautu su EA (tajp nkada nebus :D) ir sukurtu mw4 su bf3 grafika :D butu pasaka, o kam problemos su rezoliucija einat i zaidimo failus, player2 folderi, config.cfg ir pakeiciat r_imagequality is 1 i 4

 22. Kai kazkada atsirado info jog mw3 leaked,tai anglijoj ant kiekvieno kampo,parduotuvese ir autobusu stotelese pristate mw3 plakatu,iskart pasidare itartina,na ir itarimai pasitvirtino:isejo mw2 dlc uz 39.99 svarus anglijoj.zaisiu sia ziema cod2 ir lauksiu arma3,nes is video youtubej tai pasirode rimtas zaidimas su zmogiska grafika,beje ka cia kalbet apie zmogiskus zaidimus,kai visuose zaidimuose turim tarkim po 3 apkabas su 30 soviniu,2vi prie dirzo,1na sautuve,issaudom 5 sovinius ir uzsitaisom..kur mes ta apkaba su 25 soviniais dedam…?:D Kad sukurtu kanors reality temoj ar bent duotu laisvai modinti zaidima,o dabar parduoda pron vaikams su +18 amblema,net graudu,toks ispudis kad cod 4 ne mw serijai priklauso nes lyginti ji su mw2 ir mw3 net pamojna butu..

 23. Juokas ima negyvai skaitant cia jusu komentarus apie BF3 Vs. CoD…
  Man visiskai vienodai kuris geresnis.
  Turiu Black Ops, MW2, BBC2 ir BF3 (PS3).
  Losiau praktiskai tik Battlefield serija nes losiu tik For Fun ir tik su draugais.
  CoD multiplayer asmeniskai man pergreitas (quake style), begi mini mape ir fragini kaip koks totalus botas…
  BF3 kita kalba… Daug daugiau veiklos nei begimas ir fraginimas… yra technikos dideliu zemelapiu gali “aciputes” vaziuot tanku, skraidyt, laipiot ant pastatu, kranu, ar sedet krume campint ir ziuret kas vyksta aplink :D

  Zodziu visi renkasi pagal savo norus, poreikius ar skoni. Nematau as cia tikslo lygint juoda suda su rudu :D

 24. originalas yra totalus cod fanboyus , cia jau seniai visiem aisku. bf3 iskeike tiek kiek kogero niekas kitas iskeikes nebuvo , o mw3 nieko blogo neiziurejo :D vien tas kad cod fov ant tiek sumautas kad toks jausmas kad zaidi ly ziuredamas pro rakto skilute , grafikos visiskai atgivenusios , o mp be keliu nauju game mode nieko gero pasiulyt negali.
  Taip bf3 irgi turi trukumu , bet tie trukumai su laiku bus ishtaisyti. ir ka tu dar nusisneki bf3 kopijuoja cod? tu gal is menulio iskrites? ar is dar auksciau? bf visiskai kitaip orientuotas zaidimas nei mw , galbut vientintelis dalykas panasus tai bf3 deathmatch mode kai mazam mape buna bent 40 zaideju.
  Dar siektiek apie tuo dedicated serverius. ponas originalas ant tiek fanboyjus kad net pamirso paminet kad zaisdamas dedicated serveriuose nieko nepasieksi , nes ten paprasciausiai neduoda xp :D sekmes zaidziant zaidima dedicated serveriuose kuriuose negalesi nieko atsirakint kai tuo tarpu zaidimas ir koncentruotas i tai ,kad zudyk priesus kol atsirakinsi viena ar kita pribumbasa.
  Prie viso sito dar noreciau pridurt , nesu nei cod nei bf fanboyjus, tarpkitko turiu visus cod orginalius ir visada labiau megau cod , bet paprasciausiai bf3 turi zymiai daugiau ka pasiulit nei mw3 ir darbo i jy ideta kurkas daugiau. Nereikia keikt vieno zaidimo vien delto , kad jo konkurentas tau patinka labiau nei jis.Tai tiek, Dekui uz demesy :)

  • Matosi konsolinis casualas: grafika ir XP jam svarbiausia.. :D

   Žmonėms dažniausiai svarbiausiai MP žaidime yra pats gameplay, balansas, kiek žmonių jį lošia ir kaip galima lošti komandose. Grafika tik po to jau kažkelintoje vietoje, kaip CoD ji net nėra bloga.

   Vat BF3 gyrė Frostbite engine, o realybė tokia, kad nieko nėra naujo be blur ir prožektorių ant ginklų. Netgi CoD visi objektai ant stalų sunaikinami, visi ekranai, šviestuvai. BF3 gyrėsi apie dinaminį apšvietimą, deja, pusėje vietų net automobilių lempoms ir švyturėliams nieko padaryti negali. Netgi nesprogsta automobiliai c4 priklijavus SP. Nekalbu, kad istorija, gameplay, balansas ir viskas totalus šūdas. Dar krūva bugų ir EA tik sako, kad pataisys, bet jau oficialiai išlindo, kad dirba prie BF4 kitais metais. Tai nei šitą užbaigs, o ką per metus EA kreivarankiai sukurs man baisu ir įsivaizduoti ketvirtoje dalyje..

   Kaip abu žaidimai galbūt turi savo fanų, tik BF3 nuvylė net senus BF2 ir pan. fanus, kas daugiausiai pasako.
   Dabar BF3 MP – casualams, konsolininkams patiks, kuriems tik grafika ir dideli map pacampinti. Dar daug XP rinkti. SP ir CooP jokios vertės neturi.
   MW3 MP – kam patinka tiesiog veiksmo MP FPS su draugais pasitaškyti kartais, nauja poinstreak, killstreak sistema, nauji maps, nauji game modes ir ginklai + serveriai, viskas ko tereikėjo prie MW2 (nes jam šiaip priklauso metų žaidimo titulas). +SP super įspūdis. +CooP dar keliolika valandų gameplay su draugu. Žodžiu, mano lūkesčius net viršyjo.
   O su BF3 visiškai atvirkščiai, EA tiek prižadėjo, tiek pasakojo kas geriau už CoD.. bet sumoje ir pusės pažadų neišpildė savo, ką kalbėti apie “gerumą, geresnį” lyginant su CoD ar bandant pritraukti CoD žaidėjus su grafika ar unlocks, kas jiems mažiausiai rūpi..

   • Tu ziuri kalbi pats nesuprasdamas apie ka kalbi. bf3 konsolininkams? mw3 yra visiskas konsoles portas , net FOV neina pasikeist kartoju. Ir jo tikrai nera ko giria. Kuo jis pagerejo nuo mw2? atsirado nauji mp map ir keli game modes? visa ta galejo idet i DLC ,bet aisku geriau ikist kvaila sp ir viska parduot uz 60$. Apskritai spanksti apie ta single player moda kai jis visiskai niekam neidomus , net ir didziausiam debilui turetu but aisku ,kad zaidimas yra koncentruotas i multiplayer.
    Balansas? kuo tu ji iziurejai bloga? viskas priklauso nuo komandos su kuria zaidi, kai 2/3 komandos zaidzia uz engineer aisku nieko gero nereikia tiketis.
    Tu gali klykaut kiek tik nori ,kad mw yra kazkoks super zaidimas , bet pats zinai ,kad taip nera ,nes ten paprasciausiai NIEKO naujo nera. Na aisku yra sp kuris kaip visada su SUPER ISPUDINGA SLOW MOTION PABAIGA. Tai tiek.

    • Kaip tai niekam neidomus SP, man idomus :D nesu as toks turtingas kad zaidimus pirkciau… Bet nepasakyciau kad MW3 SP yra kazkuo tai ispudingesnis uz BF3…

   • MW2 buvo GTOY 2009. MW3 yra puikus MW2 atnaujinimas, kas nesugedę nekeitė, bet net mane nustebino, kiek naujų dalykų pridėjo. Kaip visada gauni 3 puikius žaidimus SP, CooP, MP už vieno kainą. Jų tokia kokybė, kad galėtų kiekvieną atskirai pardavinėti po $60. Tai nesuprantu, ko čia verki? Kad neįperki pats ir net nebandei MW3?

    Dabar BF3 reklamuoja 3 dalis, bet patys pripažįsta, kad tik MP bandė kurti sąžiningai, bet ne to užbaigti normaliai neišėjo kaip visada pas EA… Apie replay value iš vis tyliu, normalūs map gal 4 tėra, normalus game mode vienas conquest.. Kiek galima žaisti keturis maps vienu game mode? Savaitę? Man BF3 būtent tiek užtruko su visu SP, CooP ir MP. Čia tikrai daug pažadų, o ar verta net 100lt neaišku.. Galbūt verta, jei patinka casual stiliaus MP žaidimai, ypač ant konsolės galbūt smagesnis BF kaip ir paskutinės BC dalys xbox live ar PSN žaisti ok, bet PC nelabai, ypač kai net BF1942, BF2 fanai nepatenkinti.

   • Kas jau kas, bet tai čia tu originalai amžinai verki dėl grafikos :) Kad arba per negraži ir neveža ant tavo SUPER Pentium III kompiuterio, kuris deja ne Apple, nes Apple neįperki. Todėl tavo kompiuteris apgailėtinas ir nežaidi kažko geresnio, tik MW3, kurį pagal SP įdomumą net Tetirs tikriausiai du kartus lenkia, nes pabaiga labiau netikėta. AI beje, Tetrio ir grafika gražesnė.

    O kalbant be išsidirbinėjimų, tai MW3 ir BF3 vienas nuo kito skiriasi tiek, kad net veikiausiai puse žmonių neatskirtų kuris žaidimas yra kuris pažaidę ten 1-2 valandas. Bet kadangi BF3 išėjo pirmas, tai logiška galvoti, kad MW3 tik nukopijavo viską.

 25. mw3 netgi daugiau casual nei bf3. Su tavim gincytis yra lygiai taspats kas su kalbancia papuga kuri tik moka viena per ta pati kalbet , visiem aisku ,kad tiek mw tiek bf turi savo trukumu , bet juokingiausia kai viena zaidima iskeiki atrasdamas kiekviena smulkmena o apie kita ne blogo zodzio nepasakai , nors ten jo lygiai tiek pat kiek ir kitame , nepaisant to kad praktiskai nieko naujo i jy neideta.

  • “lygiai taspats kas su kalbancia papuga kuri tik moka viena per ta pati kalbet” Būtent veidrodį atsinešk ir diskutuok tada, kiek BF3 geresnis, MW3 net nebandęs. Nes aš daugiau jau neturiu ką pridėti. :)

 26. Originalas. As Battlefield fanas, loses visas BF dalis, Project Reality ir t.t.
  Pilnai patenkintas BF3 :)

 27. losiu sp dabar siuzetas geras :) laukiu finalo ir ziuresim ar tesis istorija ar ne :D

 28. call of nooby nigga ops buvo failas, su visais lagais bugais. Paziuresim kaip su situo susitvarke. Geimo pirkt nenoriu, nes paskui orginalas uzkims berekaudamas, kad CoD vel daugiau pardave. Gal rasiu greitu laiku kur ismesta.

 29. OHO rip off’as prajuokino

  įdėjo map pavadinimu infantry jau fsio originalas virsta ponu troliu…

  koks skirtumas to map pavadinimas ir style svarbu praleist laiką smagiai.

  išvis galėtu EA ir Activision sueit į vieną ir sukurt vieną galingą game.
  Tai bent pasibaigtų lėlių karas.

 30. Niekas EA kreivarankiams ir pasvajoti neduotų sugadinti dar vieno žaidimo. :D

 31. as pastebejau, kad maziau lankausi visokiuose lol.lt ar kituose fun webuose. Ateinu geriau cia paskaityt kokiu nauju bajeriu orginalas prirase :D visada iseinu prisizvenges. Nuosirdus aciu tau ;)

 32. :D neeeeeeeeeeeeeee.. soup nusove :( nieksai :D

 33. Totalus MW3 vergas, gal jau surimtėkim ir pradedam daryti normalias temas apie žaidimus ir ju +/-, o ne vėl test apgailėtina kara per kuri niekas nepasikeis.

 34. orginalui patinka vienam pries visus komentatorius kovot :D visi ji cia varto belen kaip, bet jis vistiek teisesnis, nes jis cia revieweris :D Juggernaut teisus, kad niekas nepasikeis, bet bent pasijuoksim ;)

 35. Niekas nepakeis nuomones kam geriau BF3 ar MW3. Galima nusistatyi preis bet kurį, zaidziau abu ir tik skonio reikalas kam kurį zaisti, turi kiekvienas trukumu ir pliusu, bet kalbant apie mp rezima dauguma zaideju vertina MW3.

 36. BF3 daugiau taktiniam žaidimui su squad, o MW3 for fun.

 37. Ziuriu daug kas ginciajasi kuris geresnis – BF3 dominuoja kaip gera grafika ir technika – MW3 ispudingu Sp ir 4fun multiplayer kas nori is tikro squad patirti ABU sie geimai neitin tinka Squad zaidimas yra Arma 2, Arma 2 OA Ten tikrai reikia squad nes ten karo simuliatorius reikia dirbti isvien kad kazka yvykdytum + pasizymi gera grafika viskas sprogsta duzta namai griuva

  YRa zmones kam patinka vieni zaidimai kitiem kiti ir nevarykit ant zaidimu Visi yra savotiskai idomus linksmi ir itraukiantys

 38. e Originalas gal pardavinesi “Gotham city Imposters”? nes geras zaidimas kaip cod panasus ir pigus tai kad jei pardavinesi tai as pats pirmas nusipirksiu :D beto jau MW3 is taves esu pirkes :)

 39. Man jau asmeniškai COD darosi same shit different disk.
  Ištikrųjų man toks pinigų plovimas iš žmonių, tu tikiesi, kad jie išleis kanors naujo ir įdomaus ir ką gavom, tai MW3 taspats kaip MW2 kiti map, gun ir taipogi turime COD elite už kurį turime mokėti papildomą mokesti, kad galėtumėm pasidžiaugti naujais mapais ir dar beto dar papildomą mokestį reikia mokėti kas metus…
  “TIPO ELITE MEMBERSHIP”

  Šį kartą aš už BF3, kadangi mano pirmasis bf serijos žaidimas, tai negaliu lyginti kitų serijų su šita

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>