MWC 2010 pirmosios dienos apžvalga

MWC 2010 pirmosios dienos apžvalga

Dar tik pirmosios MWC 2010 dienos rytas, bet dauguma populiariausių telefonų gamintojų jau spėjo pristatyti savo šių metų naujienas. Sony Ericsson, Samsung ir Nokia kelios naujų modelių foto ir video.

Sony Ericsson suskubo būti pirmieji, galbūt todėl, kad jau apie pusę metų pasakoja apie savo 2010 telefonus. Žinoma, flagmanas  – Xperia X10 su Android operacine ir 4 colių touch ekranu, Snapdragon platforma.  Toliau į daugialypę terpę orientuotas Symbian modelis – Vivaz, kuris palaiko HD video filmavimo galimybę ir turi 8Mpx kamerą. Netikėta, kad vietoje kažko naujo Sony nusprendė vėliau išleisti pro Xperia ir Vivaz modelius, kurie skiriasi tik savo dydžiu ir papildoma klaviatūra. Taip, su klaviatūra, bet dar kompaktiškesni, nes bus išleisti vėliau.

Get the Flash Player to see this content.

Krūva low end TIPO žalių modelių. Nieko ypatingo, nebent labai mylite gamtą, ar tiesiog norite pigaus telefono.

MWC 2010 pirmosios dienos apžvalga

Samsung Bada.. Nežinau, atrodo tikra bauda…

Get the Flash Player to see this content.

Sako greitas, bet net facebook app reikia laukti ketvirtį minutės! Tas pats su widget’ais, kuriuos gali TIPO dėti bet kur, bet daugiau vieno į vieną ekraną neįdės, nes visada iššoka tas pats pranešimas “neužtenka vietos”. Klava Android rip off, tik įspūdis, kad prasčiau veikia. Galiausiai, visas dizainas grynai kiniška kopija iPhone sukryžminto su Android…

MWC 2010 pirmosios dienos apžvalga

Laimei, kiti modeliai toliau naudoja Android ir Symbian.Vienas įdomesnių buvo Samsung Halo su 3,7 super AMOLED ekranu, Android 2.1, 8MPx kamera ir integruotu projektoriumi!

Get the Flash Player to see this content.

Vieninteliai Nokia kol kas kažką slepia. Nors Nokia Conversations Youtube kanale jau radau naujosios Symbian UI3 filmuką.

Taip, primena iPod muzikos grotuvą, Sony paveikslėlių peržiūrą, o Nokia N900 Maemo stiliaus programų tvarkyklę. Tik viskas padaryta gražiai, savaip ir svarbiausiai, veikia. Tuo ir skiriasi kopinimas, kaip kinai daro savo iPhuonus, ir tiesiog gerų idėjų, naujovių integravimas į savo operacinę. Ką visai neseniai atliko Microsoft su Windows 7, dabar Nokia bandys kažką panašaus pakartoti telefonų srityje. Vieno paspaudimo navigacija po visus meniu, patogi programų tvarkyklė ir multitouch palaikymas turėtų būti ta paskutinė detalė, kurios jiems labiausiai trūko. Labai tikėtina, kad Symbian UI3 sulauks nemažesnio pasisekimo nei Win 7 OS pasiekė kompų rinkoje.

Update: Nokia stendas. Visai netikėtai buvo paskelbta, kad Nokia bendradarbiaus su Intel, sujungs Maemo 6 su Intel Moblin, kurs bendrą Linux distribuciją – MeeGo.

MWC 2010 pirmosios dienos apžvalga

Update: Microsoft Windows 7 mobile.

Get the Flash Player to see this content.

Ne Microsoft’ui tas operacines rašyti..? Ta pati pasaka iš  naujo: kerėpliškas, lėtas ir nesveikai stringa.. Grynai Bauda #2, ok, gal su gražesne vartotojo sąsaja. Tik Maemo ir Android linux totaliai pwn’ina šiuos Windows 7. Ypač kai jie net adobe flash nepalaiko..

Get the Flash Player to see this content.

20 Komentarai

 1. Jau vakar visą šitą šlamštą mačiau, nieko ypatingo. Jei parodoje nieko gero nepamatysiu, pasiimsiu sau N900.

 2. HTC gali kažką įdomaus su Android pasiūlyti arba Nokia su Symbian. Sony Ericsson, tai man tokie abejotini su tuo Xperia X10, nes iPhone dydžio, kelnėse palapinė su tokiu kišenėje. Xperia mini toks įdomus sprendimas, bet neaišku, kaip praktikoje veiks.Nokia turėtų pristatyti naujus Maemo modelius, nes jie bent vieną Maemo turi išleisti dar šiais metais. Aišku, mažesnį, su geresniu akumu už N900. Labiau į telefą panašų, o ne pocket PC.

  Galiausiai, Symbian turi potencialo, nes visokie N98 gali būti nauji lyderiai, jei, iš tikro, nauja OS visur kinetic scrolling ir kitą palaiko. O visi meniu tikrai one click, kaip ir programų tvarkyklė su kryžiuku viršuje, ką jiems siūlau daryti + realaus laiko peržiūra kaip Maemo. :)

 3. Samsung Beam, iš tikro, vadinasi. Halo tik codename. Visai plonas, kaip su projektoriumi gale. Tik tas projektorius, tai nieko ne geriau, nei kiniškas už $100.. net pusiau tamsoje vos matosi kažkas. Taip pat Bauda UI ant Android… Fee..<img src="http://farm3.static.flickr.com/2779/4358355783_f163d0bf79.jpg"><img src="http://farm5.static.flickr.com/4027/4359099490_d68281be58.jpg"><img src="http://farm5.static.flickr.com/4032/4359099554_af0033ec1f.jpg"&gt;

 4. ciuwas pirmoj ft uzmiges ant scenos :D

 5. Aš tai dabar labiausiai laukiu Windows Mobile 7 pristatymo :)

 6. Hmz… Nieko naujo neparodė naujas Symbo UI… Tikėjaus daugiau. Na, gal čia dar ne viskas.

 7. Symbian U3, o kitų metų pradžioje bus Symbian U4.. Tai čia tik pataisyta dabartinė symbian, o sekanti bus panašesnė į Android.

 8. http://www.microsoft.com/presspass/presskits/wind… Už pusvalandžio jau ir WM7 pamatysim :) Tikėkimės. Pagal pocketnow.com:It seems as though the new Windows Mobile 7 will support XBox Live as well.

 9. Buvo reklama, kur parodytas Win7 telefas ir namų ekranas.. visas UI kaip zune, tik apačioje matosi xBox Live, o viršuje telefo mygtukas.. Čia per MWC2010 už užuolaidos stendas paslėptas. :D

  <img src="http://farm3.static.flickr.com/2795/4359422740_1d1e9690f3_o.jpg"&gt;

 10. Na, kiek žiurėjau tos konferencijos, tai visai neblogai atrodo. Jei manasis Touch Pro galės paleisti WM7, tai tikrai reikės išbandyti ;)

 11. Kažkaip vardą susigadinę žiauriai nuo 6,0.. bet šitas atrodo smagiai, galbūt ir turi vilties. Tik naršyklė tokia lame ant zune buvo, o čia nieko naujo nerodė.Iš tikro, palaiko xBox Live. Draugai nuo konsolės iš kart persikelia, matomi jų avatarai, achievments, galima parašyti žinutę ar sužaisti mobilų žaidimą.http://www.topzone.lt/forumas/4252-windows-phone-7-turls-pilna-integracija-su-xbox-live.html#post73697

 12. O ko tu tikiesi originalai? 40 mPx aukščiausios kokybės projektoriaus? Jei visi reikalauja stulbinamu kiekių energijos, ir užima labai daug vietos. (kaip telefonui)

 13. Šiaip čia LED projektorius, o šių metų pabaigoje pristatys lazerinį, kuris bus panašaus ryškumo į paprastą LCD TV. :)

  Yra video tų win, tai stringa nesveikai, visai kaip ir senieji 60 ar 6,5.. http://gizmodo.com/5472222/windows-phone-7-series

 14. haha, ir iš tikro, pakūrė tą Opera Mini ant iPhone.. įvertino vienas UK žurnalas demo kaip dar spartesnę ir geresnę už safari.. bet opera tik naiviai tikisi, kad dėl web spaudimo ir ne rich HTML atvaizdavimo jų naršyklė nesipjaus su Safari.. bet aš jau garantuotas, kad Jobsas pasakys tikrai NE, nes jam net baisu pagalvoti, kas būtų, jei fanai pamatytų, kad yra geresnių už safari. :D

  Beje, belieka tikėtis, kad vieną dieną nuleakins.. nes dabar per Jailbreak turbūt leidžia.

 15. Tas Sony Vivaz šiandien greičiausias Symbian telefas :)
  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YOBg1E6YW7w&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/YOBg1E6YW7w&hl=en_US&fs=1&&quot; type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

 16. Tikiuosi Nokia N98 bus tokia kaip toi nuleakintoi foto , jeigu tenai tikra . Tada turesiu ant ko pinigus taupyt ir keist savo N97 .   O tas SE Vivaz tai slyksciausias telf koks tik buves .

 17. Nu blemba … pilna siuksliu kazkokiu tik Nokia  su Symbian ^3 nenuvyle ir windows mobile 7 tikrai ispudingai atrodo… iki siol buciau pirkes is touchscreen serijos tik iphone o dabar bus stiprus konkurentas , tikrai patraukliai atrodo tas zune stiliaus meniu

 18. Nieko aktualaus man :) Laukiu nesulaukiu ka HTC parodys :)

 19. HTC jau pristatė, tiksliau nuleakino… Nieko naujo, viskas jau sausio mėnesio buvo žinoma. Dabar tik oficialūs specs ir pavadinimai.Tai buvęs HTC Bravo, dabar yra Desire. Tas pats Nexus One, tik su ištaisytas bug'ais ir tikrais mygtukais vietoje touch. :)http://www.topzone.lt/forumas/3834-google-nexus-one-antrasis-google-telefonas-by-htc-4.html#post73809

 20. Aš tai kažko tikiuosi iš Nokia & Intel

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>