Navitel E500 navigacijos testas ir kelionė į Lenkiją

Navitel E500 navigacijos testas ir kelionė į Lenkiją

Aš navigaciją įpratęs naudoti telefone jau nuo Nokia laikų, bet ateina vasara – kelionių metas. Pagalvojau, kodėl nepabandyti tikros navigacijos – Navitel E500. Ypač kai kainuoja šis modelis kainuoja tik 80 eurų, gal pravers kaip tik kelionėje į Lenkiją.

Navitel E500 navigacijos testas ir kelionė į Lenkiją

Atsisiunčiau naujausius žemėlapius 2018 metams. Prikabinau Navitel E500 prie stiklo. Kol kas viskas atrodo net paprasčiau nei su telefonu. Suvedžiau kelionės tikslą Lenkijoje, ir gavau lygiai tuos pačius tris kelio pasiūlymus kaip su Google maps.

Pradėjus važiuoti, iš kart pamačiau dedikuotos navigacijos privalumus. Pirmiausiai, patį kelią ji rodo žymiai paprasčiau ir aiškiau. Matai sekantį posūkį, ir kas laukia už jo. Prieš sudėtingesnę sankryžą vaizdas pritraukiamas, kad iš kart nekiltų jokių abejonių dėl teisingo išsukimo ir eilės pasirinkimo. Ko labiausiai kartais trūksta ant Google maps, tiesiog sumauto aiškumo.

Navitel E500 navigacijos testas ir kelionė į Lenkiją

Dar vienas pliusas su navigacija visa papildoma informacija. Pranešimai apie greičio kameras ir gulinčius policininkus. Greičio apribojimų priminimai, aš net prisiminiau kelias kelių eismo taisykles, ypač apie 50km/h įvažiuojant į gyvenvietes, net jei nėra greičio apribojimo ženklų ant kelio…

Navitel E500 navigacijos testas ir kelionė į Lenkiją

Dar galima ieškoti parduotuvių, restoranų ir turistinių vietų, bet navigacija neturi interneto. Tai čia jau Google laimi visada, ypač kai dar nori iš kart surasti darbo valandas ir vietos telefoną. Taip pat važinėjant mieste, telefonas laimi su papildoma informacija apie kamščius, ir atitinkamai gudresniu maršruto parinkimu priklausomai nuo esamų eismo sąlygų.

Apibendrinant, telefoną ir toliau naudosiu mieste, nes tiesiog paprasčiau surasti vietą su Google. Štai ilgesnėje kelionėje į užmiestį ar užsienį, navigacija jau rodo savo privalumus. Pirmiausiai, offline žemėlapiai veikia visada. Tada nebereikia iš vis jaudintis nei dėl ryšio, nei telefono akumuliatoriaus. Galiausiai, važiuoti žymiai maloniau, nes visi kelio nurodymai tiesiog pateikiamai aiškiai ir suprantamai, ką ne visada gali pasakyti apie Google programėles. Pačią Navitel E500 navigaciją galite rasti Skytech už 80.99 eur.

1 Komentaras

  1. Naudok Here ir negalvosi apie rysi atsisiuntes maps. O del tel akumuliatoriaus, tai pas visus tikriausiai yra autopakrovejas, tai kam dar apkraudinet panele laidais atskiram gps. Cia kokiems furistams jau geriau su gps, o ne paprastam zmoguj kuris keliauja i lenkija desru pirkt.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>