Navitel R1000 video registratorius su GPS

Navitel R1000 video registratorius su GPS

Turiu dešimtį veiksmo kamerų, ir dar gavau naują video registratorių automobiliui – Navitel R1000. Sugalvojau palyginti geriausią Xiaomi veiksmo kamerą su registratoriumi, ir surašyti savo įspūdžius.

Navitel R1000 video registratorius su GPS

Pirmiausia, pasirinkau Navitel R1000 modelį, nes jis yra super kompaktiškas. Gali registratorių pasikabinti ant priekinio stiklo ir praktiškai pamiršti. R1000 modelis sugundė ir magnetiniu laikikliu, kamerą bet kada gali pasukti ar iš vis paimti į ranką, ir filmuoti veiksmą, kuris nebūtinai vyksta automobilio priekyje. Deja, greit supratau, kad mažos kameros, mažas ir akumuliatorius, neturi net minutės, iki registratorių reikia vėl padėti ant magnetinio stovo, kol jis nespėjo išsijungti. Tai magnetinis laikiklis pravers tik tuo, kad kamerą gali lengvai nuimti ir paslėpti baigęs kelionę.

Pirmą dieną pažaidęs su magnetiniu tvirtinimu, likusią savaitę R1000 naudojau jau kaip paprastą registratorių. Vėl man svarbiausia, kad jis tiesiog veiktų, pasuki raktelį, įsijungia kamera, ir pradeda filmuoti. Dar video kokybė būtų gera.

Navitel R1000 video registratorius su GPS

Lyginant video kokybę su Xiaomi 4k, veiksmo kamera filmuoja gražiau, ta prasme, kad video labiau primena filmą. R1000 filmuoja praktiškai, kad būtų lengva įskaityti automobilių numerius ir ženklus, tiek dieną, tiek naktį. Dar įdomus privalumas, kad ant R1000 video visada matai greitį, ir jis net labai tiksliai atitinka spidometro rodmenis.

Visą savaitę buvo tiesiog baisus oras kameros testams. Visada apsiniaukę arba sninga, arba murzinas stiklas nuo kelio druskos, Lietuva… bet R1000 rezultatai vis tiek nenuvylė. Puikiai atlaikė visus žiemos išbandymus, ką galite pamatyti patys video žemiau.

Apibendrinant, Navitel R1000 kainuoja 89 eurus Skytech. Video kokybe pralenkė Xiaomi veiksmo kamerą. R1000 video visada galėjau įžiūrėti automobilių numerius, net filmuojant naktį ir per pūgą. Dar patiko, kad pati kamera yra super kompaktiška, užkišta už veidrodėlio liktų praktiškai nematoma, jei nepatingėčiau paslėpti ir USB maitinimo laidą. Vienintelis kompaktiško dizaino trūkumas, smulkūs mygtukai dažnai pasispausdavo netyčia, bandant paimti kamerą į ranką, ar pakeisti nustatymus. Mažas akumuliatorius, jo realiai nėra, tik atjungsi kamerą ar užgesinsi automobilį, ir ji išsijungs per pusę minutės.  Dar juokingas dalykas, kad buvo taip šalta, jog 3M lipdukai, pridėti klijuoti kameros laikikliui ant stiklo, tiesiog sušalo ir nelipo. Testui teko panaudoti paprastą dvigubą izoliaciją.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>