Nemokamas internetas su visais ryšio operatoriais?

Nemokamas internetas su visais ryšio operatoriais?

Visi Lietuvos operatoriai yra d*rniai, arba tokiais laiko savo klientus. Antras variantas atrodo įtikinamesnis, nes atsibodus mokėti Labas po 5eur už 2GB interneto, jie pasiūlo super mega slaptą pasiūlymą – mokėti dvigubai 10 eur/mėn už 7GB… ir dar sutaupyti nuo standartinės 7GB – 14.5 eur/mėn kainos! Tada pagalvoji, čia tikrai Lietuvoje dabar esi, ar Bitė gal atsidarė saloną emigrantams Londone… bet pakrapštai galvą, vis tiek galai nesueina, nes iPhonų po svarą su šitais planais nėra.

Nemokamas internetas su visais ryšio operatoriais?

Kiek prisimenu, Lietuvoje visas biznis buvo, kad anglai mokėjo po 20 svarų už paprasčiausią mobilaus planą… kol lietuviai gyrėsi apie 1GB interneto už neįtikėtinus 0.3 eur Bitės tinkle dar 2010 pradžioje. Tik jau 2018 renkantis planą, super pasiūlymas buvo 4GB už 7 eur, o šiandien 1GB kainuoja jau 12.5 eurus/mėn!? Čia prieš devynis metus reikėjo investuoti į Bitcoiną ar Bitės planus su +4200% profit augimu!?

Žodžiu, pabaigus skundus ir pavarčius mažą tekstą po operatorių siūlomomis akcijomis, pasirodo, kad tie yra ne ką protingesni už savo klientus. Ir dalina internetą TIESIOG NEMOKAMAI. Jei pereisi iš esamo operatoriaus į “naują”. Kai jų Lietuvoje yra tik trys, tai lygiai pakankamai, vis pereiti “į naują” iš Bitės į Telia, tada Tele 2, ir vėl į Bitę “iš naujo”… kas kelis mėnesius, nes būtent tada internetas pas visus net ne 1GB po 30ct, bet iš vis NEMOKAMAS!

Nemokamas internetas su visais ryšio operatoriais?

Tai pradėkim nuo numerio perkėlimo iš Bitės į Ežį, kas man nekainavo nieko, netgi gavau 8GB interneto kortelėje nesumokėjęs nei cento. Tiesiog apsimetęs, kad Bitė atsibodo, ir dabar jau būsiu geras Telia klientas.. ten mokėsiu po 10.9 eur/mėn vienodai už 2GB po akcijos..

Nemokamas internetas su visais ryšio operatoriais?

Iš tikro, pabaigsiu nemokamus 8GB interneto ir pereisiu į Tele 2, kurie siūlo… lygiai tą patį – 8GB interneto NEMOKAMAI dar trims mėnesiams.

Nemokamas internetas su visais ryšio operatoriais?

Na, o tada jau galėsiu grįžti į Bitę, kurie mane išgelbės su dar dviem mėnesiais interneto NEMOKAMAI nuo tų prakeiktų Tele 2, kur internetas 9.9 eur/mėn įprastai! Ir ratas suksis iš naujo Labas -> Ezys -> Pildyk, +8GB nemokamai, +8GB nemokamai, +8GB už 2 eur su Labas…

Nemokamas internetas su visais ryšio operatoriais?

Kaip bonus, dar ir ryšio kokybę bus galima išbandyti su kiekvienu operatoriumi, ir realiai palyginti, kad net jei visi siūlo tą patį, Bitė kažkaip sugeba pasiūlyti tą patį blogiau… nes nemokami 8GB kainuoja 2 eurus su pačia kortele, ir internetas žymiai lėtesnis toje pačioje vietoje lyginant su Ežiu. Kaip bebūtų, puiki galimybė išbandyti visus tinklus, ir išsirinkti, kuris geriausiai veikia tavo rajone su tavo telefonu, ir dar gauti 8GB ar net daugiau interneto nemokamai! Gal ne tokie ir blogi tie operatoriai Lietuvoje, nes nemokamas internetas gaunasi dar pigiau net nei tas po 0.3 eur už 1GB dar 2010 pradžioje.

6 Komentarai

 1. Jei neklystu, Bitė, kuomet pirmą kartą pasiūlė planą “neribotas”, pastarasis kainavo viso labo 22 LT, būtent litus, o ne eurus. Šiandien už 22 Eurus tokio neįsigysi. Kainos per pastaruosius 5 metus padidėjo mažiausiai 4-5 kartus. Paslaugų kokybė, praktiškai, nepasikeitė, gal tik interneto greitis ir aprėptis šiek tiek didesni.

 2. Justas Mikalauskas

  Arba suprastėjo, nes jau nepamenu, kada mačiau net arti 300mbps.
  Kaip prieš keturis metus reklamuojant 4G tinklą.
  http://www.topzone.lt/bite-4g-neriboto-interneto-greicio-testas-troleibuse

  Tame pačiame straipsnyje, dar 2015 Labas planas su 1.5GB ir 300mbps greičiu kainavo tik 1.45 eur/mėn…

 3. Moralas, kad planu kainas pakele, bent tele2 toks. Tai jauciasi, kad internetas paspartejo ir jau 100mbps istraukia :DD O deka to, kad jauciu maziau interneto pradejo naudot, nes kas turejo uz ta kaina 8-16GB, dabar 4-8GB turi. Tai WIFI labiau naudot pradejo visi. Aisku viesame transporte kai prilipa tiek zmoniu piko metu ir visi susigrude kosmaras kas… apie koki wifi ten kalbeti :DD

 4. prisimenu kaip kazkada cia aiskinai visiem, jog Bite nepralenkiama rysio kokybe, kainom ir apreptim, ignoruodamas, jog jos LTE apreptis baigiasi miesto ribuose. Aisku todel kad pats naudojai Bite. Sian ziuriu jau kita dainele:)) o jei i tema, tai ko cia suki galva budamas nevarguolis, Tele2 senai siule ir po siai dienai siulo neribota plana uz 21eu. Kurios LTE buvo ir yra geresnis nei Bites. Greiciai taip pat pakankami, ypac toliau nuo didziuju miestu.

  • Todel papus dejau ir LT tik daniska kortele naudoju :D. nes viskas neribota ir ar taip, ar taip moku, o LT ir kitur EU man 10 ar 15gb.. uztenka, kol keliauju :D. Nesamone su tais planais uz vos pora gb ir net neapsimoka jau pirkti korteles lietuviskos, jei kas is emigrantu grizta. Juokinga ir tiesiog pasityciojimas, kai praktiskai visur EU gali uz pan. kaina per men gaut daug daugiau. Aisku, not beating the free part ir ejima per operatorius, bet gal as jau geriau susimokesiu, ir turiu vapse viska neribotai – skambuciai, sms ir ok, kai keliauju biski gb riboja :D. Bet kazkaip nepajauciau, nors ir Spotify su Netflix beperstojo variau. Toks jausmas, kad grizciau i LT su visam ir vis tiek daniski planai labiau apsimoka :D. PATHETIC.

   • Eglute, nesupratau taves. Visi LT operatoriai siūlo planą su viskuo neribotai. Tai kuo ta Daniska kortele geriau? nebent pigiau.. Bet 21eu pakankamai adekvati kaina uz viskas neribota. O GB uzsienyje cia ne Danu nuopelnas, o EU. Lietuvoje tas pats – visoj EU turim nemokamus GB, tik priklausomai nuo plano kiek tu nemokamu GB uzsienyje. Del EU kainu nzn kaip dabar, bet kai pries 10 metu gyvenayu UK, ten radau pigiausia plana uz 15 svaru per menesi su 3GB, kai tuo tarpu Lietuvoje toks planas nei 15 litu nekainavo:)))

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>