Nemokamos programos iPhone ir iPad: 3 žingsnių gidas

Nemokamos programos iPhone ir iPad: 3 žingsnių gidas

iTunes iPhone ir iPad programėlių parduotuvėje vyksta stebuklai, visos programėlės gali būti įsigyjamos nemokamai! Užtenka telefono nustatymuose pakeisti vos porą punktų. Svarbiausiai, nereikia net jokių Jailbreak’ų!

 1. Install two security certificates (first, second), which can be easily downloaded from the web site that provides this service.
 2. Set a new Domain Name Server (DNS 91.224.160.136) in your iPhone or iPad internet preferences.
 3. There’s no step three! [Pagal: in-appstore.com]

Juokinga Apple App Store palikta spraga, kuri leidžia parsiųsti visas parduotuvės programėles ir apmokėti in-app, in-game pirkimus neišleidžiant nei cento.

Nemokamos programos iPhone ir iPad: 3 žingsnių gidas

Šis programėlių parsiuntimo metodas veikia jau kelias dienas. Panašu, kad Apple  net nebando taisyti spragos, tiesiog desperatiškai trina visus video ir puslapius apie šią parduotuvės problemą.

17 Komentarai

 1. Orginalai, nebijai, kad pačio puslapį apple ištrins?

 2. Dar negirdėjau, kad Apple mafija būtų pasiekus Lietuvą, kuri grobia žmones, uždaro puslapius ir konfiskuoja kompus… :D

  Šiaip net Gizmodo vakar paskelbė šią naujieną, nors kažkada buvo jų kompus konfiskavę, už naujieną apie Apple prototipinį iPhone.

  • Tai Apple ne už tai Gizmodo pagaidino, o už tai, kad supirkinėja vogtus daiktus. Jau senai aišku, kad ten ne pametė tą 4-to prototipą, o pavogė ir iš programerio ir pardavė. Sėdi tas bičas jau

 3. Video kaip matau jau uzblokuotas. O kaip del iPhone4? Tikriausiai visiems cia iphonams? Pabandziau katik, bet perkant programele gaunu: cannot connect to itunes store.

 4. Tai veikia tai neveikia, nesuprasi. Pavyko viena angry birds levely nusipirkt ;)

 5. Nieko neleidzia siustis is appstore… :( uzluzo turbut :D

 6. Orginalai, o tu nesuvoki, kad pati Apple samoningai toki dalyka galejo padaryti? Matai tu pareklamavai, tuoj koks 15min.lt pareklamuos ir dar daugybe kitu naujienu puslapiu. Reklama kuri jiems nei cento nekainavo, o suzinojo milijonai zmoniu. Apple nesvarbu, ka apie juos sneka, svarbiausiai, kad tik apie juos sneka. Pamastyk giliau.

  • Nepagaunu tavo logikos. Kogero tu nežinai, kad apple pasiima ~50% nuo app ar parsiųstų dainų. Tai koks tolkas jiems tai daryti ir beje. Jei tai būtų tyčia tai nebūtų trinę video susijusių su tai.

   • Bet jie nuo to nenubednes, kad kelias dienas vartotojai gales siustis nemokamas programas. Kaip tik pritrauks nauju klientu, kurie prades naudotis app store.
    O siaip nemanai, kad butu lengviau jiems ta menkute klaida istaisyti, negul trinti visus video is youtube?

    • App store taip pilna nemokamų apps ir demo mokamų apps. Šiaip Apple ne Google, kad iš vis kažką daryti nemokamai. Viskas kas Apple, tai turi būti premium ir turi būti kuo brangiau, kuo mažiau žmonių prieinama, kad kuo didesnės kainos išsilaikytų.

 7. Bye,bye video..:D

 8. O šiaip, patariu nesinaudoti šiuo laužimu, nes Apple žadėjo po to ištrinti visus accountus piratų, kaip kad Microsoft trina Xbox sukčiautojus

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>