Nike+ Fuelband elektroninė fitneso revoliucija?

Nike+ Fuelband elektroninė fitneso revoliucija?

Nike ir dar daugelis gamintojų sportą bandė paversti linksmu žaidimu, kuris motyvuotų tobulėti, bet retam tai pavyko. Štai Nike+ Fuelband pirmasis produktas, kuris gali viską pakeisti?

Nike+ Fuelband elektroninė fitneso revoliucija?

Visi žino, kad sportas greit pabosta. Ypač kai apčiuopiami rezultatai pasiekiami labai lėtai ir greit pasimiršta. Žmonės reikia matomo progreso, matomų pasiekimų. Čia idėjos atkeliauja iš kompiuterinių žaidimų, kodėl nesukūrus virtualių tikslų, pasiekimų, kurie pildomi atliekant realias sporto užduotis? Kartu leidžia vaizdžiai stebėti savo progresą.

Buvo daug bandymų. Bateliai, kurie seka bėgikų nubėgtus kilometrus, laiką, greitį ir net leidžia matyti, sukurti bėgimo maršrutus kompiuteriniame žemėlapyje. Laikrodžiai, žingsnių skaičiuokliai, kurie atliko panašias funkcijas. Gal vieni išradimai pasiteisino siaurame sporto šakų tarpe kaip bėgimas, bet visai netiko naudoti namuose ar sporto salėje.

Nike Fuelband rado labai paprastą išeitį. Apyrankė skaičiuoja ne nubėgtus kilometrus ar numestus kilogramus, o suvartotą deguonies kiekį ir jį paverčia į Nike energijos taškus. Taigi daiktas tinka visoms sporto šakoms, netgi kasdieniam darbui. Ar tik pirštus barškini prie klaviatūros ar važiuoji dviračiu, renki taškus ir bandai išpildyti dienos, mėnesio užsibrėžtą tikslą. Kartu labai lengva savo pasiekimus lyginti su draugais, nesvarbu, kad jie mėgsta kitokią sporto šaką.

Nike+ Fuelband elektroninė fitneso revoliucija?

Apyrankė kraunasi per kompiuterio USB jungtį, jos akumuliatoriaus pakanka keturioms dienoms. Šiuo metu Nike+ Fuelband bluetooth ryšiu bendrauja tik su iPhone mobiliaisiais telefonais, bet greitu metu turėtų palaikyti daugiau įvairių aparatų. Dienos progresą rodo LED juostelė, dar yra LED ekranėlis su laikrodžio ir papildomomis funkcijomis, o tikslus užsibrėžti, progresą matyti galite Nike interneto puslapyje. Kiek toks malonumas kainuoja? $50 ar $100? Ne, visus $150 (+400Lt) už paprasčiausią LED apyrankę ir naują idėją!

16 Komentarai

 1. nike +fuelband is for pussies.

 2. Nu jo sita apyranke skirta zmonems, kurie nori save apgaudineti, kad sportuoja. Cia taspats kas nusipirkt tuos dirzus is tu teleparduotuviu ir sedint prie teliko “sportuoti”

 3. atrodo toks “osom” fancy super duper daiktas, kad oficialiam puslapyje sold out. o kad matuotu toki svarbu dalyka kaip heart rate nei vienam aprasyme neradau.. pzpzp. tipo super dalykas :)

 4. kam toks ss.. reikalingas, pasiimi android, isirasai runkeeper ir sportuoji ka nori, vaziuoji su dviraciu, iraso marsruta, kiek km nuvaziuoji, kiek kcal. sunaudoji, ikalnes, nuokalnes fiksuojamos, net greitis rasomas, ir daug kitu duomenu.. bandziau kelis sykius vasara, tikrai smagi programa. pvz: http://runkeeper.com/user/235592168/activity/42444518

 5. Vien užrašas “Nike” sudaro gal 70% visos apyrankės kainos :)

 6. Kaip laikrodis tikrai saunei atrodo jauciu prasides varzybos tokio tipo laikrodziu
  Black Dice Guru labiausei patiko gaila kad brangus 68euro

  http://www.youtube.com/watch?v=Vyn0xiPdKMs&feature=related

  http://www.youtube.com/watch?v=VlmppvygXfI&feature=related

  http://www.youtube.com/watch?v=yPw1w6r_iTc

  http://www.youtube.com/watch?v=ApoyKBHgsQc

 7. Visiškai pritariu ceusis.
  This shit is for pussies.
  Nike+ yra daug geresnis dalykas.
  Kiek kilometrų nubėgai, tiek ir rašo.
  O šita nesąmonė – liurbiams, kurie nori pasijusti sportiškais, nors patys žino, kad tokie tikrai nėra.

 8. Ebay pardavineja uz 800$

  • Bepročiai perka, dėl ko kaina $150… To dar per mažą padarė, nes visas išpirko, dabar tik per eBay ir perpardavinės.

   Šiaip net su Nike brand ir viskuo, tai max $50 galima būtų mokėti. Kaip kinai padarytų iš vis už $10 no name tokį pat daiktą.

 9. paskutiniu triju naujienu pavadinimai – su klaustukais gale?

 10. issivaizduok toky turi . ir varai masturbuotis ir ziurai kas geriau uzsimasturbanina per sita apyranke . gali is pinigu su draugais varyt :o .

 11. tu? geneali tavo ideja tu cia riebei pavarei :) :0

 12. “Kiek toks malonumas kainuoja? $50 ar $100? Ne, visus $150 (+400Lt) už paprasčiausią LED apyrankę ir naują idėją!”
  Tiesą sakai Orginalai

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>