Nokia Lumia 920: falls to the floor breaks the floor

Nokia Lumia 920: falls to the floor breaks the floor

Žinote tuos Youtube telefonų laužytojus, kurie tiesiog negali susilaikyti nuo naujausių telefonų pirkimo ir gadinimo per savo kvailus video? Pagaliau, ir jiems išaušo atpildo valanda. Pažiūrėkit komiškai nevykusias pastangas bandant sugadinti Lumia 920.

Viskas eilinį kartą prasideda nuo “netyčinio” telefono išmetimo traukiant aparatą iš kišenės ir kalbant.

Nepavyko palikti net rimtesnio įbrėžimo telefoną išmetus iš poros metrų aukščio. Telefonų gadintojai nenusileido, sekančią dieną perėjo prie Lumia 920 daužymo kūjų.

Čia turbūt labiau bijojo sulaužyti virtuvės stalą, tai vėl susimovus prieš kamerą, jau rimtai susinervino ir patraukė į lauką telefoną naikinti su improvizuota beisbolo lazda ir automobiliu. Spėkit, ar jiems šiais būdais pavyko sunaikinti Lumia 920?

Automobilis nepaliko net įbrėžimo, skrydis per visą aikštę taip pat nepadėjo įskelti net telefono ekrano. Čia laidos vedėjas jau labai susinervino ir sukaupęs visas savo jėgas švystelėjo telefoną į viršų. Laimė, telefonas jam į galvą nepataikė, ir niekas nenukentėjo. Galbūt pamoką išmoko.

Nokia Lumia 920: falls to the floor breaks the floor

Dabar pyktį lies ant savo lygio konkurentų: iPhone ar Samsung Galaxy S3. Jų net nereikia specialiai stengtis gadinti, užtenka išmesti iš rankų ar kelnių kišenės…

Galima tik paspėlioti, kur slypi Lumia 920 tvirtumo paslaptis. Galbūt aukštos klasės vientisas Polikarbonato korpusas veikia lyg apsauginis telefono dėklas, ypač apsaugo ekraną, kuris nuo krašto iki krašto yra įspraustas į tą korpusą, o ne įsuktas ar priklijuotas. Pats telefonas viduje dar apsaugotas metaliniu rėmu, o didžiausią pranašumą gali suteikti toks paprastas dalykas kaip lenktas korpusas ir ekranas, kuris padeda atlaikyti net tokius išbandymus kaip pervažiavimą poros tonų automobiliu. Žinoma, prie kokybės prisideda ir aukštos klasės medžiagos, nes net tas pats polikarboantas ar Gorilla stiklas gali turėti tik panašų pavadinimą konkurentų modeliuose, bet dėl gamybos skirtumų daugiau nieko panašaus ar bendro su Lumia.

10 Komentarai

 1. paziurejau tuos video, tai cia kaip parodyja kokia :DDD

 2. Taip atrodo lyg originala nupirko nokia.

 3. su tuo kujo dauzymu tai nesamone. to dauzymu tikrai nepavadinciau

 4. Stora nokia :D

 5. Isvada: Nokios statybininku telefonai

 6. storas tel bet nebaisu kad nukrytes ant zemes sudus kaip koks zaisliukas (iphone5, sgs3,…) Nokia Lumia 920 bus kitas mano tel

 7. Telefonas gal ir neblogas,bet nokia vardas jau pasitikejimo nebekelia.

 8. Yra vienas dalykas, kad nokia nemėtė tiesiai stiklu į žemę. Bet koks dabartinis gorilla glass bijo kritimo face down. Visur nusileisdavo ant krašto. Be to, čia šiek tiek sėkmės reikalas kaip jis nukris, nes dužti gali labai skirtingai.

  O kas gero yra nokia korpuse, kad jis visas yra vienos spalvos, tad net giliai įpjovus nesimatys, kad korpusas pažeistas, nes spalva nebus pakitus.

  Na, o kampai lieka silpnoji vieta, nes jie labai opūs kritimams. Plona vieta.

 9. Toks geras telefonas! Tik gaila, kad iki kitos vasaros tikriausiai taip ir neišeis :)

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>