Oculus Rift virtualios realybės akiniai + 3D

Oculus Rift virtualios realybės akiniai + 3D

Visi nuo Google iki Microsoft kalba apie virtualios realybės akinius. Valve ir dirba prie ateities žaidimams optimizuoto varianto… galbūt to pačio Oculus Rift?

Filmuke galime pamatyti žymiausias video žaidimų industrijos žvaigždes: Valve prezidentą, id software įkūrėją, dar ne vieną žymios žaidimų serijos autorių. Visi jie labai optimistiškai ir pozityviai atsiliepia apie naująjį projektą – virtualios realybės Oculus Rift 3D akinius. Pastarieji turėtų pirmą kartą “teisingai” įgyvendinti virtualios realybės idėją. Prieš tai dauguma panašių bandymų tebuvo “ant nosies kabinami televizoriai”, nes matėme tik stačiakampį ekraną su vaizdu priešakyje lyg kokiame virtualiame TV. Nelabai įspūdinga.

Oculus Rift virtualios realybės akiniai + 3D

Oculus Rift išsiskiria tuo, kad pirmą kart žaidėjui pateiks pilną (110 laipsnių) įtikinamą vaizdą + 3D, kokį mes įpratę matyti kasdien. Tam tereikia patį “TV ekraną” padidinti tiek, kad nematytume ir krašto, bei pridėti 3D. Prototipą bandę žmonės tikina, kad vaizdas tikrai natūralus ir įtikinantis lyg realybėje.

Svarbiausiai, pats projektas nėra koks pigus pasipelnymas iš gražios idėjos, o rimtai į žaidimų kūrėjus orientuotas Kickstart’er. Viską remia ir riziką prisiima patys žaidimų kūrėjai, kurie sėkmės atveju, gaus savo Oculus Rift akinių prototipą ir galės pradėti kurti/adaptuoti žaidimus. Tik tada bus pradėti kalbėti apie namų vartotojui skirtą galutinį produktą. Pastarojo pasirodymo data galėtų labai gražiai sutaptų su Nokia, Microsoft ir Google deklaruojama 2015 metų skaitmeninių akinių revoliucija…

2 Komentarai

  1. Atrodo neblogai sumaste. Bus proga ismegint kazka naujo, saunu.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>