Originalo BMW: 360 video iš Australijos

Originalo BMW: 360 video iš Australijos

Elecam 360 veiksmo kamera vos $130, pats laikas išbandyti sukurti savo 360 youtube video. Pirmasis mano 360 filmas apie BMW 320Ci Australijoje.

Rekomenduoju žiūrėti tik telefone youtube programėlėje arba per VR akinius, nes kol kas 360 gerai veikia tik mobiliuose įrenginiuose. To video į youtube teko kelti du kartus. Kaip nufilmuoti nebuvo lengva, garsą praktiškai būtina įrašinėti atskirai, taip pat reikia apgalvoti kiekvieną sceną lyg kokį žaidimo lygį. T.y. šalia įprastų video/audio dalykų, dar reikia galvoti apie visą erdvę, ir žiūrovo, kameros ir daiktų poziciją po kiekvieno dublio, dviejų video sujungimo liniją…

Originalo BMW: 360 video iš Australijos

Čia viskas labai supaprastintai, nes didžiausias Elecam 360 privalumas yra ne tik maža kaina, bet naudojimo paprastumas, kad kamera pati įrašo dvi puses video į vieną bylą, ir leidžia peržiūrėti vaizdą telefona realiu laiku.

Galutinis rezultatas vertas vargo? Kol kas 360 video įdomūs vien kaip naujovė. O gerai suplanavus visą filmą, manau, galima gauti žaidimo įspūdį t.y. žymiai labiau įtraukiantį video, kurį įdomu bus pažiūrėti ne vieną kartą.

5 Komentarai

  1. what’s up bitches ?
    Really? ;DD

  2. kada tu pagaliau ismoksi be to baisaus akcento kalbet.

  3. Nu gi sakem kad ištrink. Atrodo kad tu čia susilažines esi, ir speceliai iekeliai…

  4. Justas Mikalauskas

    Akcentas, kad suprastumėt ir Lietuvoje. :D

  5. Akcentas pas jį nes jis lenkas. Kaip ir visi youtuberiai jei nori kažkokį review daryti tai geriau kopijuok, kitus, kurie tikrai kažką jau pasiekė aišku ne 100%, bet kažkiek reikia pakopijuoti, kad pats content’as būtų gražus ir ne toks padrikas, kaip pas tave.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>