Philips Fidelio L1 – aukštos klasės iPod ir iPhone ausinės

Philips Fidelio L1  aukštos klasės iPod ir iPhone ausinės

Philips man visada asociajavosi su plačiai visuomenei skirta vidutinės klasės audio technika. Kol prieš kelias savaites netikėtai sužinojau apie naujausias Philips Fidelio L1 HiFi ausines ir gavau jas išbandyti. Šiandien parašysiu savo įspūdžius.

Philips Fidelio L1  aukštos klasės iPod ir iPhone ausinės

Philips Fidelio L1 yra specialiai į Apple (iPod, iPhone ir iPad) įrenginius orientuotas produktas, bet tinka naudoti ir su kitais mobiliais grotuvais ar telefonais. Fidelio gali būti tiek mobilios ausinės, tiek headset’as, tinkantis telefono pokalbiams ir valdymui balsu.

Philips Fidelio L1  aukštos klasės iPod ir iPhone ausinės

Yra gana standartinis kompaktiškas ant ausų prisispaudžiantis modelis. Pagamintas iš aliuminio, aptrauktos oda, yra labai lengvas, kaip priklauso tokiai klasei.

Philips Fidelio L1  aukštos klasės iPod ir iPhone ausinės

Philips aprašyme teigia, kad ausinės yra pusiau atviro dizaino, bet aplinkos triukšmą izoliuoja geriau už daugumą mano bandytų uždaro tipo modelių. Puikiai tiks žmonėms, kurie nori atsiriboti nuo gatvės, viešo transporto ar panašaus triukšmo.

Philips Fidelio L1  aukštos klasės iPod ir iPhone ausinės

Pakankamai tvirtai laikosi ant galvos, nespaudžia ausų. Paminkštinimai natūraliai pasikreipia, kad girdėtume tikroviškesnį garsą, ausines galėtume be nuovargio naudoti ilgą laiką.

Philips Fidelio L1  aukštos klasės iPod ir iPhone ausinės

Philips Fidelio L1 tiks pasivaikščiojimams gatvėms, bet bėgioti ar sportuoti su jomis nerizikuočiau, nes jos gali tiesiog nuslysti nuo galvos. Odinis paviršius nesuteikia pakankamai sukibimo, kad aktyviai judant, lankelis nepradėtų slysti.

Philips Fidelio L1  aukštos klasės iPod ir iPhone ausinės

Dar maloni smulkmena yra nesipinantis medžiaginis laidas. Jį galima atjungti nuo ausinių, viso pridedami du laidai: įprastas ir su integruotu mikrofonu, telefono valdymo mygtukais.

Philips Fidelio L1  aukštos klasės iPod ir iPhone ausinės

Šiuo metu jokio Apple įrenginio nenaudoju, tai Fidelio L1 mėginau su Nokia Lumia Windows mobiliuoju telefonu. Mygtukas ir mikrofonas leidžia telefoną valdyti balsu. Su iPhone leidžia išgirsti klausomos dainos pavadinimą, turbūt naudoti Siri bei reguliuoti įrenginio garsą.

Philips Fidelio L1  aukštos klasės iPod ir iPhone ausinės

Philips Fidelio L1 yra optimizuotos mobiliems įrenginiams, varža tik 26 Ohm, palaikoma įėjimo galia iki 200mW. Taigi ausines reiktų jungti tiesiai  į mobilųjį įrenginį ar kompiuterio garso plokštę.

Philips Fidelio L1  aukštos klasės iPod ir iPhone ausinės

Philips Fidelio L1 skamba detaliai, gerai atkuriamas visas dažnių ruožas nuo žemų iki aukštų dažnių, aiškiai girdimi visi muzikos instrumentai. Deja, pats skambesys yra suderintas turbūt daugiausiai klausyti pop, rock stiliui. Pastebimai paryškinti žemi ir aukšti dažniai, kurie muzikai  suteikia gyvumo ir smagumo, bet užgožia smulkiausias detales. Ką ypač gerai galima pastebėti paklausius subalansuoto modelio kaip Beyerdynamic DT880 ir tada užsidėjus Philips L1.

Jei mėgstate muzikos klausyti per mobilų grotuvą, jei mėgstate jame equlizer’io nustatymus pasirinkti pop ar rock, ar muzikos klausotės per iPod ar iPhone, Philips Fidelio L1 ausinės jums patiks. Jos dar paryškins Jūsų mėgiamą muzikos skambesio stilių. Tiks, jei norite išnaudoti iPhone voice over galimybes bei ausines naudoti kaip heaset’ą pokalbiams, telefono valdymui. Lietuvoje Philips Fidelio L1 galite įsigyti už 900Lt. Lygiai kiek kainuoja aukščiausios klasės Sennheiser HD 25-1 II ir Beyerdynamic T50p mobiliesiems skirtos alternatyvos, kurios siūlo subalansuotą skambesį ir dera prie neutralaus balanso grotuvų kaip Sony X. Manau, tik skonio reikalas ir Jūsų turimo grotuvo, kurias pasirinkti.

14 Komentarai

 1. Na gal daikciukas neblogas, bet 900lt uz ausines.. nesamone kazkokia ;) gyvenime nepirkciau nors ir netureciau kur deti pinigu nepirkciau tokio daikto,gali uz 100lt padores ausines nupirkti :) nu gal dar + kad cia telefonui skirtos kalbetis galim, o daugiau kaip ir nieko neizvelgiu :) cia tik mano nuomone

 2. Sennheiser aukščiausia klasė kainuoja gerokai daugiau nei tu paminėjai turiu omenyje Orpheus ir jos kokybė nesilygina su iki šiol tavo reviewintomis ausinėmis ir tai. Bet lietuvoje nėra reikalo jas reviewint, nes jei neturi Numavičiaus finansų vargei ar jas kada norėsi pirkti. Sennheiser 800 savo ausimis teko girdėti kaip jos groja ir tikrai galiu pasakyti, kitiems sennheiser ir audio-technica modeliams iki jų dar toli. Bet kas man graudžiausiai atrodė, jog beveik visos Bose ausinės kainuojančios 500-1400LT patenka į sennheiser 800 lygį, ko dėja nepadaro nei viena kita firma.

  Nežinau tau tenka pirkti ar gauni ausines, bet galėtum pareviewinti DENON AH-D7000, Sennheiser 800, Audio-Technica ATH-W5000 Raffinato series, tikrai visiškai kitaip muziką interpretuojančios ausinės :) Iš pigesnės klasės, bet kone taip pat skambančios Bose OE Triport(ne OE2, jų kokybė absurdiška), Bose QuietConfort 15, Bower & Wilkins P5

  • Čia lyginamos mobiliems skirtos ausinės, o ne audiofilų…

   Asmeniškai mano mėgiamiausios ir dabar naudojamos yra Beyerdynamic DT880 (250Ohm). Puikiai atkuria muziką, tinka filmams ir žaidimams prie PC su stiprintuvu, nenuvilia ir su Galaxy S2 naudojant, man net labiau patinka už kitas bandytas mobilias ausines. Tik gal ne taip gerai triukšmą izoliuoja, kai yra pusiau atviros, bet gatvėje neklausau, o kitur man pakanka.

   • Siūlau tuomet BOSE OE Triport išbandyti, tikrai vertos dėmesio ausinės už savo kainą.

    • keista, kad paminejai galaxy S2, nes jo garso kokybe tikrai nieko gero lyginant su dauguma konkurentu, o ka jau kalbet apie sena galaxy S su voodoo. Galaxy S3(nors ir man nepatinka)bet kaip ir senasis galaxy S turi wolfson cipa, kuris su voodoo gali S3 padaryti vienu geriausiu smartu jei svarbus “integruotas” garsas.
     Ir apskritai jungti tokias ausines prie bet kurio smarto be papildomo stiprinimo yra tiesiog siu ausiniu neisnaudojimas:)

  • Sennheiser Orpheus, used in good condition £19,900.00

 3. Sveiki visi,
  Gal kas bandė, turi nuomone apie AKG, domuosiu modeliu Q 460 yra priedais HA 450 . Ačiū.

 4. uz 100 lt ausines? juokauji :D garantuotai netures sound cancellation, stiprintuvo ir dar prades galva spausti po 10 min.

 5. Na as pirkau sennheiser hd 202 west http://www.avitela.lt/p/sennheiser-hd-202-ii-west/
  nu man pasiseke – as uzmokejau 80litu uz jas pries 1,5 metu TOPOcentre. Labai mandru neturiu babkiu pirkt, bet situ pilnai pakanka viskam, kam tik prireikia. O rodos ir meska ausies nera pritriedus…
  Nezinau, ar uz 100 lt negalima ko bepagriebt… Senheiser cx 300 kazkada kainavusios 100litu, dabar jau dvigubai beveik kainuoja :O Tai…gal tikrai nelabai ir bera, ka pasirinkt.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>