Projektoriai atkeliauja į telefonus ir video kameras

Projektoriai atkeliauja į telefonus ir video kameras

Dėl didelių telefonų ekranų filmus galima žiūrėti ir rageliuose, tačiau telefonų gamintojai vis didindami ekranus telefonus padaro labai didelius ir nepatogius. Tam, kad būtų patogu žiūrėti filmus mobiliajame nedidinant korpuso, galėtų pagelbėti maži projektoriai. Samsung į telefoną W9600 įmontavo projektorių su kuriuo būtų gana patogu žiūrėti filmus. Taip pat projektoriai praverstų ir video kamerose, bei kituose prietaisuose.

12 Komentarai

 1. Patiko pirmo sakinio dalis cituoju Dėl didelių telefonų ekranų filmus galima žiūrėti ir rageliuose :DDD. O siaip labai naudingas dalykas ypac tiems zmonems kurie daro konferencijas turi ka parodyti ir tt. Zingsnis i prieki.

 2. Speju kokibe nekokia

 3. wow tikrai gera ideja

 4. Istobules su laiku. Prisiminkit kokios buvo pirmosios kameros telefonuose.

 5. Šone projektorius užima kaip visa PC dėžė ir kainuoja kelis tūkstančius.. o šalia telefonas su lazeriu vos šimtą baksų tą patį gali, tik ne dienos šviesoje. Į patį telefoną integruoti nelabai apsimoka, bet padaryti tokį priedą prie kameros, telefų ir visko su video išėjimu visai neblogai.

 6. nu aisku kokybe apgailetina ir tikrai dabar nenaudingas dalykas, gera filma ziureti tai visai nuodeme butu :D nu aisku per laika istobeles ir gal greitai pasieks tikro profektoriaus lygi, manau minimum 3 metus laukti reiks kol tiek istobules :)

 7. Jei geriau pagalvoji, tai pats konceptas sau prieštarauja. Telefas, kurio esmė būti mobiliam, visur gali naudoti + projektorius, kuris niekur neveikia, tik tamsiame kambarėlyje..

  Tai kokia nauda turėti telefą ar netbooką, kurio ekrane nieko nesimato, nebent rusyje gyveni ir išlįsti į lauką negali..? :)

  Nors mini projektoriaus aš norėčiau, kuris veiktų ant wi-fi ar DLNA standarto ir galėtum naudoti su dauguma prietaisų. Tikrai pritaikymą surastum, kad ir tokį http://www.topzone.lt/microvision-picop-video-zai

 8. Aš taip ir galvojau, jog ne Originalas parašė straipsnį, nes telefonuose ne naujiena tie projektoriai, va kinai jau prieš 1,5 metų pagamino http://www.radiocool.lt/pirmasis-mobilusis-telefo

 9. Jei būčiau redagavęs, tai man jau pačiam pastraipą greičiau parašyti nuo nulio, todėl palikau kaip buvo.

  Aš mačiau tuos kiniškus, bet Samsung šį kart gamino. Kinai, visokių su TV ir 5 garsiakalbiais prisigalvoja, bet niekas jų neperka, nes šlamštas..

  Samsung, tikiuosi, vistiek kažkas arčiau realybės ir tikrų modelių pardavimui.

 10. konceptinis modelis su projektorium Chinoje 2007 buvo pagamintas. Tik dbr pradejo taikyti, keista

 11. amerikoj jau pardavinejas LG Expo su nuimamu projektorium :)

  <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/hWlhOYGXAuw&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/hWlhOYGXAuw&hl=en_US&fs=1&&quot; type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

 12. Skelbimuose nelabai brangus tas LG Expo.. jei atsiras LT, tai manau, bus visai įdomu išbandyti. Kadangi per video labai neaišku ar ten toks silpnas tas projektorius, ar tiesiog kamera prastai filmuoja tamsoje.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>