PS3 SIXAXIS DualShock 3 gamepad’as tik už 42 litus!

PS3 SIXAXIS DualShock 3 gamepadas tik už 42 litus!

Konsolių gamintojai mėgsta savo konsoles dalinti praktiškai veltui, už savikainą, nes visus savo turtus susikrauna iš priedų. Puikus to pavyzdys yra Sony DualShock 3 žaidimų valdiklis, kuris įprastai kainuoja visus 200Lt! Dažniausiai jo pakanka vieno, bet be antro jautiesi lyg negalėdamas išnaudoti smagiausios konsolės dalies – split-screen galimybės. Išeitį siūlo DealExtreme su vos 42Lt kainuojančiu PS3 Dualshock žaidimu valdikliu..?

PS3 SIXAXIS DualShock 3 gamepadas tik už 42 litus!

DX yra kinų parduotuvė. Asortimentą sudaro: kiniškos kopijos, grąžintos, pažeistom pakuotėm, nebrandint’os ir panašios pigesnės prekės. Juk šiandien praktiškai viskas yra gaminama ar bent surenkama Kinijoje. Ne išimtis yra ir tos pačios konsolės, jų priedai. Vienintelė problema, kad prekių siuntimas iš Kinijos kainuoja, o Lietuvoje dar papildomai laukia muitai ~21%+3% prekės kainos.

PS3 SIXAXIS DualShock 3 gamepadas tik už 42 litus!

Laimė, DX visoms prekėms siūlo nemokamą siuntimą įprastu paštu. Registruotu taip pat nemokamai, jei tik prekės kaina yra didesnė už $20. Dar įdomiau, kad Kinai yra tokie įžūlus, kad net neprašyti ant visų prekių sudeda suklastotus dokumentus. Tai yra nesvarbu, kiek kainuoja jūsų prekė, jie muitinės dokumentuose (bent man siųsdami) visada siuntinio vartę pažymėdavo iki $10. Pagal Lietuvos įstatymus, muitais apmokestinamos prekės tik brangesnės už ~70Lt (~$30). Taigi sumoje toks gamepad’as su siuntimu ir nuliniais muitais kainuoja 42Lt be jokių užslėptų mokesčių.

Pats siuntinys mano namus pasiekė šį kartą lygiai per porą savaičių. Kas yra vidutiniškas prekės pristatymo laikas, nes ilgiausiai jos būna užlaikomos mūsų muitinės. O ji dirba grynai pagal nuotaiką, kartais užtenka savaitės, o kartais nervina krapštydamiesi iki mėnesio.

PS3 SIXAXIS DualShock 3 gamepadas tik už 42 litus!

Sulaukiau DualShock PS3. Atkeliavo jis neoriginalioje pakuotėje, bet pats nieko nesiskiria nuo originalaus, buvusio prie konsolės. Prekės aprašyme nėra parašyta kokio tipo tai prekė: kopija ar iš tos pačios Sony gamyklos. Pabandžiau pats pažaisti seklį ir paieškoti skirtumų, trūkumų. Nieko įtartino neradau, viskas atitinka nuo Sony logotipų iki serijinių numerių ir teksto šrifto, kitų smulkiausių detalių. Pabandžiau pultą prijungti prie konsolės, taip pat nepastebėjau jokių neatitikimų.

PS3 SIXAXIS DualShock 3 gamepadas tik už 42 litus!

Medžiagos, spalvos ir mygtukų kietumas atrodo identiškai. Žodžiu, vienintelis būdas atskirti atskirtį senąjį DualShock tapo tik jo truputį purvini ir pasitrynę mygtukai. Ilgiau pažaidęs su abiem, pastebėjau, kad naujasis turi šiek tiek klibantį L1 mygtuką. Kas kažkokios įtakos gameplay ar pan. neturi, bet tiesiog leido pastebėti, kad mygtukas kliba, nes pats pultas nėra suveržtas arba yra šiek tiek kreivas kairėje pusėje. Dėl to atsiranda tarpelis L1 mygtuko vietoje, truputį tamsiau šviečia diodai šalia.

PS3 SIXAXIS DualShock 3 gamepadas tik už 42 litus!

Pabandžiau išardyti pultą. Vidus nieko nesiskiria nuo įprastinių variantų. Galbūt tik rudos spalvos plokštė, nebrandintas neįprastos spalvos akumuliatorius ir žemesni LED gali išduoti, kad tai tikriausiai bus kiniška Playstation pulto kopija. Varikliai ir mygtukai sutampa, kas turbūt yra svarbiausia dalis, kad bendras pulto veikimas niekuo nesiskiria nuo originalaus. Taip pat suveržus varžtus, pavyko panaikinti tarpą ir L1 mygtuko klibėjimą.

PS3 SIXAXIS DualShock 3 gamepadas tik už 42 litus!

Apibendrinant, kol kas pultas veikia puikiai, mažai kuo skiriasi nuo senojo, netgi yra sunkiai atskiriamas neišardžius. Analogai, mygtukai ir rumble veikia identiškai, kas man buvo svarbiausia. Manau, kad tikrai idealus variantas, jei ieškote antro konsolės pultelio ir nenorite išlaidauti, nes viskas siuntimu man kainavo 42Lt t.y vos 1/5 įprastinio Sony pulto kainos! Tikiuosi, Dealextreme greit galės pasiūlyti ir PS3 Move kopiją, nes mokėti +200lt už šviečiantį burbulą… Gerai, nėra daug, bet iš principo nesinori remti Sony ir Microsoft’o konsolių verslo, nes jie neįrodo, kad yra to verti. Ypač kai net nesugeba ar yra per išdidūs pasižymėti Lietuvą savo žemėlapyje…

34 Komentarai

 1. Va cia tai kaina kai pasiziuredavau kad tas originalus pultelis kainuoja virs 200 litu tai jau gryna nesamone o cia yra sauni iseitis sutaupyti pinigu :)

 2. Isvis normalios kinieciu firmos yra labai geros- kokybiskai gamina.

 3. Kai super kaina. Bet man kitaip pasisekė aš kai pirkau Playstation 3 iškart buvo įdėti 2 orgai pulteliai.

 4. Sveikinu su geru pirkiniu.

 5. Aciu, tau ! Sita prigriebsiu :)

 6. Dar parduotuvės aprašyme pastebėjau
  “Built-in 500mA rechargeable battery”

  Gali būti, kad talpesnis akumas įdėtas, dėl ko atrodo kitaip. Ant pačio akumo nėra jokių užrašų, tai sunku nustatyti, kokios talpos, iš tikro.

 7. Originalai, yra tas ps3 move valdiklis pats.

  • Jis DX kainuoja brangiau, net nei UK Amazone ar ebay…
   DX: Genuine PS3 Move Motion Controller – Right Hand – $54.90
   UK: Playstation Move Controller – Black (PS3) – £29.50 ~$49

   Tegu padaro kokią kopiją už 40Lt, tada pirksiu. :) Beje, Move dar kameros reikia ir dviejų pultų realiai. Iš vis kostmosas kainos viską atskirai perkant, kai ebay visas starter pack gali rasti už ~$50.

 8. Jeigu kam įdomu iš PC turėtojų, jie irgi gali pasijungti tokį joystick’ą prie savo PC. Tai tikrai labai geras/teisingas būdas, nes nemanau , kad už 50 litų kažką geriau gautumėt. Tik kokį acme’s šš.

 9. Kad dealextreme jau galima ir move nusipirkti tik kaina jo ten ir nepati maziausia.
  http://www.dealextreme.com/p/genuine-ps3-move-motion-controller-right-hand-56797?r=49994175 – desines rankos pultas
  http://www.dealextreme.com/p/genuine-ps3-move-navigation-controller-left-hand-56798?r=49994175 -kaires rankos pultas
  Viska sudejus gaunasi 100$.

 10. Mačiau viename užsienio internetiniame puslapyje Duelshock 3 ORGINALUS pultas kainavo 135lt.

 11. Praeivis, kas čia per žodis – ORGINALUS?

 12. Pamenu man preke is DX siunte mazdaug 45 dienas, tai cia tos 2 savaites yra tikrai nedaug. :*)

 13. Kaip su vibracija? Viskas tvarkoje? Pačiam reikėtų dar vieno pulto, o kaina iš ties labai priimtina.

 14. Ispanijoj mačiau tokį patį už 10 eurų naują pardavinėja parduotuvėse.

 15. Ar būtinai reikia bluetootho vesijos v2.1 ar veikia ir su v2.0?
  Gal galėtum pabandyti originalai?

 16. Prie PS3 jį reikia naudoti, o ne PC.. :D Oficialiai su PC nesuderinamas, yra driveriai, bet reikia konkrečiai pagal bluetooth modelį žiūrėti. Šiaip ant Windows pakankamai sudėtingas jį priversti veikti, ypač per bluetooth, dar per USB laidą lengviau, o bluetooth turi būti tiek suderinamas, tiek reikia jo driver’ius perrašyti ir t.t.

 17. ka daro tas split-screen ? tipo kad dviese zaidziant per puse ekranas pasidalina?

 18. Pagal Lietuvos istatymus, muitas + PVM nuo 160lt, o ne nuo 70.

  • Komercinės paskirties prekės visos yra apmokęstinamos muitu ir PVM, bet iki 70 – neskaičiuoja, nes mokestis mažesnis už sąnaudas gaunais. Jei siuntinys ne komercinės paskirties, tada nuo 160 litų. :)

 19. o kaip analogai. ar jie veikia normaliai, nes ant originalaus ps3 pulto jie susidevi gana greitai. idomu ar ant sitos kopijos jie nors kiek laikys.

 20. Pirmąjį gamepad turiu nuo PS3 įsigijimo, dar dabar puikiai veikia. Aišku aš su tuo PS3 lošiu.. 5 games į metus max, to pusė jų su vairu. :D Kai tik nusipirkau konsolę, o dabar pereiti Uncharted 1, 2, GT Prologue, GT5, heavy Rain, daugiau ir nepamenu, kad ką būčiau lošęs.. paprasčiausiai bent manęs daugiau games ant PS3 nesudomino, kiek bandžiau. RDR dar buvo ok ir L.A. Noire kartais įsijungiu.

  • pagal save galiu sakyti, kad augant man vis labiau atsibosto sedeti prie PS3 ir kuo toliau tuo trumpiau sedziu prie jo. net negaliu uzbaigti pradeto zaidimo, nes tiesiog pradeda atsibosti. suauge pagrinde losia call of duty online. as ir losciau bet su nulauztu ps3 neina prisijungti prie psn.

 21. originale, tavo linkas i tuos pultelius nebeveikia. Ar sis pultelis tiek pat su viskuo kainuoja?
  http://www.dealextreme.com/p/designer-s-dualshock-3-bluetooth-wireless-sixaxis-controller-for-ps3-red-53676?r=49994175

  • Gi parašyta kaina, o DX visom prekėms siuntimas nemokamas.

   Vienintelis skirtumas gali būti kokybė. Ją geriausiai pažiūrėti, pagal atsiliepimus ar tą forum po preke. Ten būna dažniausiai užduoti klausimai, jei kelios panašios prekės DX, tai kurią geriau imti.

 22. Na nežinau kaip autoriui pasisekė, bet tas genuine pas juos visaip buna, perku dažnai, problemų pastoviai buna, veikia visai ne taip kaip originalus, kitaicų daug, turi rašyti, tada atsiunčia kitą, bet ne kiekvienas manau turi noro ir laiko aiškintis

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>