RAZER Mamba Wireless Gaming: bevielis žaidimų pelėnas

RAZER Mamba Wireless Gaming: bevielis žaidimų pelėnas

Labai smagu naudoti puikius produktu, bet tikrai tingisi apie juos rašyti. Razer Mamba žaidimų pelytė pas mane atkeliavo prieš tris savaites, bet tik šiandien prisėdau papasakoti savo įspūdžius. Naudoti smagu, patogu, tai paimi ir pamiršti, kad tokią pelę iš vis turi… :)

RAZER Mamba Wireless Gaming: bevielis žaidimų pelėnas

Pirmiausiai į akis krito įmantri produkto pakuotė. Razer visada mokėjo sukurti puikų pirmą įspūdį, bet šį kartą žengė dar vienu žingsniu toliau. Net ir išpakavę pelę ją kasdien galėsite laikyti ant “altoriaus”. Manau, ne be reikalo pasirinkta tokia įkroviklio forma. Mamba yra šiandienos pelės etalonas. Tobuliausia Razer (o galbūt ir iš vis) kada sukurta kompiuterinė pelytė, todėl gamintojai nepraleido progos tiek patys pasirodyti/pasireklamuoti, tiek leisti pasidžiaugti patiems Mamba savininkams.

RAZER Mamba Wireless Gaming: bevielis žaidimų pelėnas

Pradėkime nuo klasikinės DeathAdder formos. DA dar ir šiandien yra populiariausias ir geriausiais parduodamas Razer modelis, taigi su Mamba gamintojas neišradinėjo dviračio, o panaudojo laiko ir žaidėjų patikrintas, pamėgtas dizaino linijas.

RAZER Mamba Wireless Gaming: bevielis žaidimų pelėnas

Buvo atlikti keli maži patobulinimai. Pvz. šonai ir papildomi mygtukai padengti ta pačia malonia naudoti ir neslystančia medžiaga kaip ir likęs korpusas.

RAZER Mamba Wireless Gaming: bevielis žaidimų pelėnas

Naujo dizaino ratuką galėjote pastebėti praeitoje Razer Imperator apžvalgoje, taigi daug nesikartosiu. Mano galva, puikus dizaino sprendimas, mažiau kibus dulkėms, geriau atrodo ir rečiau reikia valyti.

RAZER Mamba Wireless Gaming: bevielis žaidimų pelėnas

Apačioje turime stebuklingą 5600DPI lazerį. Nemanau, kad kažkam vis dar rūpi pelės raiška, kai jos visos peržengė 3000DPi ribą.

RAZER Mamba Wireless Gaming: bevielis žaidimų pelėnas

Turbūt žymiai svarbesnis faktas yra tas, kad lazeris puikiai atlieka savo darbą, visiškai niekuo nenusileidžia senajam optiniam Deathadder variantui. Nebereikia sukti galvos, dėl stalo ar kilimėlio paviršiaus, iš vis galima pamiršti skaičius ir parametrus, nes pelė tiesiog visur ir visada veikia vienodai – nepriekaištingai!

RAZER Mamba Wireless Gaming: bevielis žaidimų pelėnas

Dar turime nesipinantį medžiaginį laidą (o tikrai nesipinantį variantą kaip Mamb’os aš matau pirmą kartą). Todėl aš jį dažnai net ir pamirštu palikęs įkištą į pelę. Jei norite, galite tą patį USB laidelį perkišti į stovą/altorių/įkroviklį/siųstuvą/imtuvą ir džiaugtis bevieliu pelės variantu. Man patiko toks pasirinkimas, nes Mamba galima pasidėti ant sofos, kai žiūri filmą ar TV, ir tingi pakelti užpakalį. Kartais tiesiog be vargo ištraukti ją iš po stalo, kaip matėte mano praeitame video.

Akumuliatorius veikia apie parą. Nuo ryto pradedi brūžinti, kitos dienos ryte dar turi likusias porą darbo valandų. Jei pelę per darbo/žaidimų pertraukėles laikysite ant altoriaus, o naktį ar kai kompiuteris yra išjungtas, naudosite off mygtuką, tai pačio USB laido jums panaudoti iš vis niekada neprireiks.

RAZER Mamba Wireless Gaming: bevielis žaidimų pelėnas

Razer Mamba (419Lt) naudoju jau tris savaites, žinoma, naudosiu ir toliau. Turėjau progą išbandyti daugumą žaidimų pelyčių modelių, vienos patiko labiau, kitos mažiau, bet net nekyla abejonės, kad Mamba yra tobuliausias kompiuterinių žaidimų žiurkėnas, koks tik kada buvo sukurtas! Ilgai tobulinta forma, malonios naudoti medžiagos, idealiai veikiantys 3 pagrindiniai mygtukai ir pora papildomų šone. Dabar ir bevielis variantas su akimirksniu keičiamais jautrumo profiliais. Tiesiai į dešimtuką, nieko nei pridėsi, nei atimsi!

RAZER Mamba Wireless Gaming: bevielis žaidimų pelėnas RAZER Mamba Wireless Gaming: bevielis žaidimų pelėnas

48 Komentarai

 1. Na kaina nepateisinama net jeigu ji mintimis valdoma :D

  Šiaip labai laimingai naudoju Logitech MX620 ne gaming, bet bevielis, smagus, kasdienis pelėnas :)

 2. pats šita mausa naudoju jau 3 dieną ir esu be galo patenkintas

 3. Kaina tai ka as zinau, neverta tikrai moketi tokiu pinigu…. permoka vien uz varda ir didesne itaiga kad brangi preke kokybiskesne….. apart lempuciu ir patogaus stovo nieko patrauklesnio neturi nei Kone, kuri perpus pigesne ….

  • Taip sakai todel kad neciupinejai tikriausiai. pas mane DA senasis su 1800 dpi. irgi sake visi kad neapsimoka, bet kaip pabande iskart pirmas klausimas kur isigyt ir kaina sako p…. tai vat:) sumokeciau uz ja tuos 419LT be jokios grauzaties:)

 4. Jei prisiminsime praeitą naujieną:

  "Logitech belaidės pelės G700 kaina – 99,99 euro (345 litai)"

  nenustebins Mamba kaina. Skytech su akcija Mamba mačiau už ~370Lt prieš kelis mėnesius.

  Skirtumas, kad vienas eilinis reklaminis briedas, o Mamba visa Razer patirtis sudėta nuo DA prieš nemažai metų išrastos formos iki nepriekaištingai veikiančio lazerio.

  <img src="http://farm5.static.flickr.com/4142/4882156609_9dee7055b9.jpg"&gt;

  Ne vardas ar kažkokie specs ant popieriaus. Beje, tuos ir turi kaip 5600DPi ar 1000Hz. Nors ir 3000DPI su 500Hz toli pralenktų išrankiausių norus ir jų jutimo ribas. Tik premium, geriausia, geriausių pelė, tai pridėjo ir skaičiukus, kad net skaičių fanatikai neturėtų kur prisikabinti.

  Skirtumas su Roccat Kone yra, pvz.: lazeris turi savo kaprizų, jei jam netiko paviršius su Kone. Mamba ant visko veikia vienodai ir idealiai. Taip pat prastesnis bendras Kone dizainas (patogumo atžvilgiu), prastesnis ratuko, šoninių mygtukų dizainas. Razer Mamba turi taip pat retą funkciją – jautrumo keitimas on fly, kuris, iš tikro, veikia on fly ar akimirksniu, paspaudei, nepastebimai pasikeitė profilis. Nieko laukti nereikia.

  Žodžiu, tokia tobula pelė kainuotų apie ~300lt, +100lt premium už specs ir todėl, kad ji šiandien geriausia. Beje, dar bevielė, tai dar +50lt mažiausiai. :D Žodžiu, galėtų lupti net 500lt drąsiai už viską, be turbūt 400lt labiau atitinka šiandienos rinką ir jų pačių pasiūlą. Reiktų džiaugtis, kad įmanoma Mamba rasti su akcijom <400Lt. :)

 5. Prieš du metus kai pasakojai koks DA geras, tai sakei, kad žmogus nemato skirtumo nuo 20k DPI. Kas tau moka už reklamą? :-)

 6. Ar vandeniui atspari?

 7. Pirma, skaičių nepažįsti, nes 20k yra 20 000.

  Antra, rašoma: "Nors ir 3000DPI su 500Hz toli pralenktų išrankiausių norus ir jų jutimo ribas." Kas atitinka, kad įprastai net ir 2000DPI retam reikia.

  Dar man patiko tie on fly profiliai Photoshop ar APB designer, kur kai reikia labai tiksliai per pikselį ar porą pastumti objektą, tai dabar labai lengva, nes gali perjungti į žemesnį profilį ir tiksliai pastumti.

 8. Nesąmoninga, pervertinta, išpindėjusi pelė… Kurios aš taip noriu! O.O

 9. suprantu dar kai pele perkama uz ~100Lt, bet jeigu tam skiriama 300-400lt tai tik viena galima pasakyt apie pirkeja – totalus noliferis adictas. Aisku nekalbu apie tokius kuriems per diena praleisti 100-200euru tera menki skatikai.

 10. Apvare Orginala :D

 11. laukiam konkurso kur prizas roccat kone :)

 12. Nu bet logiškai pamąstyk – kad pašaudyti CS'ą ar pažaisi ten tą nežinau net pavadinimo (eilinis litų darymas)… KAM TIE 400litų? Geriau jau pc upgrade… Pelę laisvai galima gerą iki 150 MAX (jau aš ir tiek nemokėčiau, nes papraščiausiai man to nereikia)… Todėl tokios pelės yra tik eiliniams iphone gerbėjams, arba profesionaliems dizaineriais(PS),projektuotojams,3d ir t.t.t. t.y. ten kur sukasi pinigai ir rekia tikslumo, nors tam yra specialios įrangos x]…

 13. Tik geekams ir pasiturintiems tokia pele. Normaliai liaudziai ir jau mineto MX620 per akis, su kuria ir "bang for buck" zymiai geresnis.

 14. jei jam patinka tureti gera daikta tai kas cia blogo? cia tipo kam pirkti smartphone jei ir su 3310 gali paskambint ar sms parasyt. kam pirkti 23 coliu monitoriu jei ir su 17 gali atlikti tuos pacius darbus. jeigu jums to nereikia tai nereiskia kad kitas debilas jei jis tai perka. dirba jis ar nedirba su 3d ar kitais dalykais koks skirtumas… niekas jums neliepe begti ir pirkti tos peles taip kad nesiparinkit ir kitu neparinkit su tokiom nesamonem.

 15. Nu orginal'ai zyurek tum man suviliojai su apzvalga,katik ir as uzsisakiau sita pele ir jinai atkeliauja pas mane. :) Tikiuosi jinai bus verta tu pinigu.

 16. "Dar man patiko tie on fly profiliai Photoshop ar APB designer, kur kai reikia labai tiksliai per pikselį ar porą pastumti objektą, tai dabar labai lengva, nes gali perjungti į žemesnį profilį ir tiksliai pastumti."

  Metų išradimas :D G9 jau šitą turėjo, jie tik dabar sugebėjo įdėti? :D

  Metanabol, kompiuterinės grafikos dizaineriai TIKRAI tokio nepirktu. Čia tik FPS maniakams naudinga pelė, o kitose srityse laaabai lengvai rasi žymiai pigesnę (ir gal, net geresnę) alternatyvą.

 17. Visi on fly DPI šiandien leidžia keisti, bet pas nieką jis neveikė on fly. Nuo Roccat iki Logitech pakimba pati pelė, kol persijungia, arba nepersijungia iš kart.

 18. Viska ta pati turi G500. Tik tas G500 dizainas ne visiems priimtinas ir nera wireless.

 19. Originalai, gal gana nusišnekėt? :D Niekas ten nepakimba, nereikia meluot skaitytojams.

 20. Turiu Logitech G5, yra 3 jautrumo padėtys, keičiasi be jokių driverių, on the fly kaip sakai (ir be jokių pakibimų ar kokiu ten nesamonių), nes turbut hardwaro lygyje keičiasi čia. Tik va buvo bėda kad laidas nusilankstė, teko patrumpint.

 21. LOL… Pamenu kai as sakiau, kai isejo Mamba, kad ji yra nesveika pele, bet kaina kandziojasi, tai Originalas apsiputojas klykavo, kad eiline pele su nesveika kaina ir vare kaip tik galedamas, o dar kad beviele jin tai isvis nesamone ir panaisiai, o stai siandien prisimines toki saita kaip topzone, uzsukau paziureti ir radau Mamba apzvalga :D Originalai, tikrai kas tau moka uz reklama ? :)

  BTW apie kokia tu ten pakibima sneki, G9 naudoju nuo pat pasirodymo ir perjungiant jautruma jokio pakibimo nera ir nebuvo, viskas on the fly keiciasi akimirksniu, be jokiu draiveriu.
  P.S niekad ir nebuvau susirases G9 draiveriu…

 22. Aš pirmą G9 turėjau, kai dar turbūt net LT pardose nebuvo.. Tikrai ne šaudyklėms ji skirta.

  <object width="480" height="360"><param name="movie" value="http://www.dailymotion.com/swf/video/x5jhf4_logitech-g9-vs-razer-deathadder-and_tech?additionalInfos=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://www.dailymotion.com/swf/video/x5jhf4_logitech-g9-vs-razer-deathadder-and_tech?additionalInfos=0&quot; width="480" height="360" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed></object>

  Pradžioje >500lt Mamba kainą paskelbė, tikrai pasistengė. http://www.topzone.lt/forumas/1712-razer-mamba-wi

  Iš kitos pusės, visų tų funkcijų ir specs vertė būtų ~500lt, tai dabar net laimi šimtą su retail kaina 400Lt. O pati pelė, tai niekam nereikia tų 5600DPI, vargiai kas naudoja ištraukęs laidą, nes čia gi destop PC didelis mousas, kur vistiek tik namie prie stalo naudoji. Tiesiog sugalvojo pakurti parodomąjį modelį, tai ir sudėjo viską, ką turėjo geriausio, atitinkama kaina.. Čia grynai kaip retam kam reikia ten kokio Porsche GT Turbo su šimtais arklio galių ar super stabdžiais.. bet toks pasirinkimas yra, jei kažkas užsimanytų geriausio iš geriausių, ar vien pačios firmos reklamai, kad tokį yra jie pakūrę.

  Kam reikia tiesiog pelės, tai DeathAdder 3,5G vos 180Lt, laidinė, 3200DPI, ta pati Mamba forma ir mygtukų išdėstymas, tik ratukas seno dizaino ir šonai, nėra on fly profilių.

 23. Nesupratau to įmesto video esmės? Tu pats saves iš šono paklausyk. "Lamiškas", "lamiškesnis", reikėjo dar "lolas" arba "noobas" kažkur įderint, tikrai "pagerintu" apžvalgą…
  Parodyk tu man RIMTĄ apžvalgą kurioje būtų paminėtas Logitech G9 pakimbimas arba nepersijungimas iškart. Tu pateiki klaidingus faktus tenorėdamas išgirti Razerius.
  Razeris pavėluotai įdėjo šia funkciją ir ji tikrai nei truputį nėra geresnė už tą kurį buvo naudota G9.

 24. Pirma, ji yra lamiška žaidimams, ypač šaudyklėms. Vien dėl ratuko, po to šoninių mygtukų nepatogumo. MMO galbūt gerai, ten visada gerai daugiau mygtukų, ir p jų išdėstymas.

  <embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://www.dailymotion.com/swf/video/x5ib1c_logitech-g9_tech?additionalInfos=0&quot; width="480" height="360" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed>

  Antra, tas video turbūt originalas.blogas.lt laikų. Galbūt net iš vis pirmas pelės video.. :)

 25. Visų pirma, tai kiek aš žinau FPS mėgėjai naudoja 1,2,3… ginklų keitimui, nes taip yra žymiai greičiau ir patogiau, kadangi tu įsijungi būtent tą ginklą ar PR atveju item'ą kurio tau reikia būtent tuo momentu, ratukas naudojamas tiktai "zoom" funkcijai. Dėl mygtukų,t ai nebent pas tave kreivi pirštai, nes jis tikrai patogus (nykščio pagalvėlė pirmam, o nykščio vidurys antram mygtukui), dėl MMO, tai nežinau,g al ir tavo tiesa.

  Vis dar lieka tas pats klausymas dėl video ir vis dar lieka tas pats prašymas parodyti man tikrą/rimtą apžvalgą kurioje būtų paminėtas prastas G9 "on-fly" perjungimas.

 26. Butent.. Ir pasakymas, kad ji yra lamiska zaidimams, tai tu nebent esi lamiskas, o ne pele. Su savo G9 kiek saudykliu loses, nei vienoj problemu nemaciau ir nematau iki dabar. Vienintelis dalykas kuris susidevejo, tai didesnio peles korpuso dangtelis, kuris buvo padengtas guma, tai ji atsilupo, daugiau jokiu minusu joje nematau.. Ratukas kuo tau uzkliuvo nezinau, man jis saudyklese labai retai kada naudojamas…

 27. Ratuku speed'a gali per configus suletint kiek nori, jei tau pergreit sukas.

  Maba tikrai nerverta tokios kainos, tapati G9/G500 su kitokiu dizainu ir wireless.

 28. "tapati G9/G500 su kitokiu dizainu ir wireless." nesvaik :)

 29. Vis dar laukiu, Originalai.

 30. Originalui,sakai logitech G9 ratukas nepatogus, tai gal tu jo perjungti nemokejei?:DDDD

  ten yra 2 funkcijos 1. sukasi ilgai. 2. spragtelijimais spec saudyklems :))

 31. Baterija laiko parą? Blemba mano Logitech bevielė su paprastom batareikom iš Maximos beveik 2mėn. išlaiko, atsibostų kraut tokią. :D

 32. Nu ir ka turi tas mamba, ko g500/g9 neturi.

 33. Jūsų palyginimai Mamba su G9 ar G500 patys šaukia: "Kodėl Mamba kainuoja ~500 LT ir aš jos neįperku ar tiesiog gailiu pinigų, bet aš jos žiauriai noriu!!!!!"

  P.S. Kas jums ją liepė pirkt? Jaigu jūs tokie nepatenkinti, tai ir likit prie G9, o nevarykit ant žmogaus ar pelės. :)

  P.S.S. Visi kaltinat Orginalą, nes jis išpeikė G9 ir išgyrė DA, bet patys nesuprantat jog jūs lygiai taip pat pasielgėt su Mamba, išgyrėt G9, o išpeikėt Mamba :) Tokia mano nuomonė :)

  P.S.S.S. Manau tikrai gera pelytė bet tai galėtų būti trečios kartos DA (optinė) :)

 34. Midaugai, P.S.S.S.S……

  Kur aš išpeikiau tą Mambą? originalas pateikė melagingą informaciją siekdamas išgirti savo mėgiamus Razer, tai va aš ir laukiu kol jis pateiks man šaltinį tos "patikimos" info.

  P.S.S.S.S.S…. “Kodėl Mamba kainuoja ~500 LT ir aš jos neįperku ar tiesiog gailiu pinigų, bet aš jos žiauriai noriu!!!!!” Paskaityk pats ir pagalvok ant kiek durnai tu čia nuskambėjai.

 35. Dar įdomus pastebėjimas.
  Citata:
  "Jau antrus metus iš eilės įspūdingiausias atnaujinimas yra kosminės kainos..?" (kalba eina apie naujuosius Logitech gaminius.)

  “Logitech belaidės pelės G700 kaina – 99,99 euro (345 litai)”
  nenustebins Mamba kaina. Skytech su akcija Mamba mačiau už ~370Lt prieš kelis mėnesius. "

  Tai taip gaunasi, jei Logitech pagamina brangią pelę, tai jie užsikelia kosmines kainas, o jei Razer dar brangesnę išleidžia, tai čia jau nieko nebestebina ir, tai jau nebe kosminė kaina. Keista.

  P.S.: Manau, jei jau darai apžvalgas, tai reikėtu savo fanboy'ismą padėt į šalį ir daryt apžvalgas pagal rimtus faktus ir neatsižvelgt į gamintoją, kad ir kiek jis tau patiktu. Nesakau, kad Razer gaminą blogas peles, priešingai, jie gamina vienas iš geriausių, bet tas tavo varymas, bet tu bandai apmėtyt šiukšlėm kitų firmų peles vien tik tam, akd Razer dar geresnis atrodytu. (on-fly perjungimas, nepatogus mygtukai ir tt, nors rimtesnėse apžvalgose šie "minusai", net nėra pamynėti.

 36. G9 aš lyginčiau su Roccat Kone ar Imperator, nes panašūs pliusai ir minusai, tik jos kainuoja vos 200Lt, Logitech už kažką nori 350Lt.. Už tas specs ar daugiau besimaišančių mygtukų, lievesnį ratuką? Jei prikrauni daugiau funkcijų ant pelės, tai šaudyklių atžvilgiu ji nepasidaro geresnė. Kai žmogui tereikia 5 mygtukų, veikiančios, patogios pelytės. Na, kaip Logitech MX518 ar dar G5 laikais jos dar buvo arti tokio tikslo. Dabar nuo G9 grynai daugiau mygtukų, daugiau DPI, daugiau lempučių ir didesnė kaina.. Kas dar tokia logika vadovaujasi? Tik Kinai http://www.topzone.lt/cyber-snipa-stinger-ir-alum… skirtumas, kad Logitech tipo dėl vardo dar +250Lt prie tokio š užsideda..? ((: Kitaip nei š nepavadinsi, nes jie nieko nedirbo, nei prie formos ergonomikos, nei prie pačio valdymo kocepto. Net Roccat už <200Lt dabar išleido Pyra modelį, kur vėl tikslas buvo sugalvoti, kaip patogiau padaryti FPS valdymas, kad nesimaišytų tie 5 mygtukai, būtų neįmanoma prasukti ginklo ar netyčia išmesti granatą ar peilį ištraukti.

  Logitech visiškai prie to nedirba, jie tik krauna funkcijas. Geriausias pavyzdys buvo paskutinė G klava, kur prie USB, ausinių ir kitų laidų dar maitinimo bloko storumo laidas iš el. lizdo klavai maitinti! Nes tiek tų šudukų jau prikrauta. Galbūt MMO fanams patinka ten matyti vieną info ekrane ir turėti tuos macro, bet šaudyklėms vėl paprasta, patogi klaviatūra, o papildomi macro mygtukai iš vis nereikalingi tokiuose game.. Žodžiu, galbūt nėra jos blogos ir galbūt kažkam patinka, bet tikrai ne šaudyklių fanams, ką jie kartais bando aprašyme įrašyti.

 37. O nori pasakyt Razer neužsimeta dėl vardo? :D Nejuokauk. Kas liečia lemputes, tai Logitech lemputės bent jau funkciją atlieką, o ne apšviečia savo logo. kodėl tu jau 3 kartą aplenki mano klausymą? Tai kaip ten su tuo "on-fly"?
  Logitech peles gamina atsižvelgdami į platesnę rinką. G serija nebuvo skirta FPS mėgėjams.

 38. Man neįdomu ieškoti, ką kiti ar tu manai, nes aš rašiau savo G9 naudojimo įspūdžius. Taip pat skirtingai nei tu, aš išbandžiau visas Razer, Logitech ir kitas gaming peles bent populiariausias, kad galėčiau objektyvai pasakyti, kas su viena gerai, o kita blogai, ir kodėl kaina neatitinka realybės vienos, o kita už 400lt yra pigiau parduodama, net nei kainuotų tokių specs panašios firmos pelės modelis.

  Taip pat Razer tikrai nėra brangios pelės pvz. DA ar klavos kaip Lycosa. Aš turbūt jau trečius metus turiu Lycosa, ji kaip nauja atrodo, net purvas prie mygtukų nekimba, kuo turbūt ir išskiria ta klava. Kad daugiau net panašių nėra, o kaina iš medžiagų kokybės, kur Logitech per mėnesį susidėvi ir dažai pradeda luptis, kur ta pati Razer DA už 180Lt po trijų metų tas padengimas kaip naujas atrodo ir toks pats jausmas. Tas pats su Lycosa, kaip minėjau, net valyti nereikėjo, kai ant kitų klavų mygtukų turbūt jau būtų mikrobų karalystė ir pilys matytųsi išaugę. :D Lygiai tas pats su Mamba, kur lazeris ant visko veikia, ne kaip Logitech tik, kur jam patinka, tai vien tokio lazerio kaina turbūt ir sudarytų skirtumą. Jei Logitech tarkim sugalvotų analogišką pelę padaryti, su tokios kokybės medžiagom ar normaliai išdirbtu dizainu, tai pagal jų dabartines kainas ir kokybę, ji kainuotų >1k Lt… Tame ir skirtumas, kodėl vienos kaina vadinasi 'kosminė', o kitos net mažesnė, lyginant su kitom tos pačios firmos ar konkurentų kainom.

 39. Kitaip sakant apsimeluojam ir bandom išvengti atsakomybės. Na sėkmės pateikiant ir toliau klaidingą informaciją savo skaitytojams. :)

 40. Nejuokink, nes čia taip pat atrodo, kaip bandydamas papasakoti, kad iPod grotuvo kokybė ar garsas yra geriausias iš visų, nes paprasčiausiai niekada neturėjai pvz. geresnio Sony modelio ar kito, kad net palygintum…

  Kažkada ir man atrodė, kad Creative Fatal1ty ausinės labai geros ar Genius pelė super.. :) bet kai išbandai visus, tuo pačiu ir geresnius, pasikeičia/praplatėja ir vertinimas. Jei kažkada Genius buvo etalonas, tada pasirodė geresnė G5, tada Deathadder, po to Roccat Kone, dabar Mamba.. kyla standartai, kas prieš metus buvo geras, šiandien jau gali būti labai vidutiniškas, nes yra žymiai geresnių.

 41. O ar aš bent vienam savo post'e pasakiau, kad Razer gamina prastas peles? Tavo pasakymas tau labiau pačiam labiau tinka. :)
  Pasiskaityk savo apžvalgą: http://www.topzone.lt/logitech-g700-beviele-pele-
  Kiek supratau tu nei vieno iš tų gaminių, net rankose nelaikei, o jau spėjai apvaryt Logitech ausines, nors kitose apžvalgose jos tikrai labai netgi aukštą įvertinimą turi, tiek dėl svorio, tiek dėl patogumo, tiek dėl aukštos garso kokybės. :)
  Galėjai, bent jau sugaišti keletą minučių ir permest akimis kitus review, jei jau neteko pačiam išbandyt. http://www.engadget.com/2010/08/05/logitech-g700-

 42. Aš nerašiau, kad jos blogos, bet rašiau, kad turėjau G35, kurios gavo daug kritikos paskutinį kartą http://www.topzone.lt/logitech-g35-ausines-ir-kos… neatrodo, kad su G930 bent į vieną minusą būtų atsižvelgta.. visi patobulinimai, tai dar daugiau funkcijų. Vėl puikiai atitinka strategiją: +funkcijų +kaina, taip kas metais maždaug nuo G9 išleidimo, kas ir rašoma ten…

  Antra, kaip minėjau, man nusišvilpti, ką tu ar kiti žurnalistai rašo.. Dažniausiai jie tokie lamos yra, kad net nepastebi, kad atvirkščiai ausines užsidėję, prie shitpod pasijungę ir pasakoja, kokios geros… ŽIAURU. Aš suprantu, jie tik žurnalistai, jie lankė Lietuvių kalbos paskaitas, ne fizikos, kad iš vis galėtų kažką apie PC dalis rašyti ar vertinti..

  <embed src="http://www.youtube.com/v/boJP0hmgfOM?fs=1&hl=en_US&rel=0&hd=1&quot; type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="495" height="340"></embed>

 43. Jo, profesionalių žmonių komanda yra lamos. :D Viskas aišku.

  Ir prie ko čia ta lietuvių kalba dabar? :D Ar aš, bent puse žodžio užsiminiau apie lietuvių blog'erius kurie apsimeta, kad review daro ar youtube vartotojus? Aš kalbu apie šios srities profesionalus, kurie būtent iš to duoną valgo, o jie lamos tavo žodžiais :D Tai kas tu tada išeina? Jei jau profesionalai lamos? :D

 44. Žurnalus ir portalus >90% rašo žurnalistai/humanitarai.. Jų darbas yra gražiai rašyti, bet jie negali pateikti savo nuomonės apie PC ar jų dalis, nes tai ne jų kompetencija. Turbūt kažką pasakoti turėtų elektronikos/programų inžinierius apie kompus, fotografas apie fotikus, o gydytojas apie vaistus.. bet dabar žurnalistas turi pats išbandyti, pats sugalvoti, pats parašyti, nors jo profesija buvo TIK rašyti. Yra keli portalai kaip Bittech, kur testus daro inžinieriai, o tekstus rašo žurnalistai.. kitur žurnalistas nuo A iki Z rašo, bet ką jis parašys, jei net nėra žaidęs niekad šaudyklės ar net nemoka geresnės pelės, ausinių naudoti, tai ką kalbėti apie vertinimą..? Tuo labiau apie pačias žinias, kaip PC turėtų veikti, kaip veikia, kaip vartotojas norėtų, kad veiktų..

  Tai toks žurnalistas paima atvirkščiai užsideda ausines ir rašo, kad labai patogios. :D Arba rašo šiaip iš lempos ir PR lapo, nes gi visi darbai pabosta, jei dirbi tik dėl pinigų.. O PR visada tiek man, tiek visiems žurnalistams duoda pačio gamintojo parašyta 'apžvalgą', ką jie ten įdėjo naujo ir ką padarė, kuo tas naudinga.. Aš pvz. net neskaitau, nes man neįdomu, bet tuo pačiu jei pažiūriu į lapą ir žinomą žurnalą, tai vos ne copy paste ta apžvalga, nes kažkas tingėjo turbūt ją iš vis daryti, o atidirbti 8h reikėjo..? Arba paprasčiausiai pats neturėjo kompetencijos parašyti. Žodžiu, kai pats nueisi į virtuvę, tai po to nebevalgysi ir restorane.. ar nueisi rašyti, tai po to nebepirksi niekada jokio PC žurnalo. :D

  Kaip minėjau, yra retos išimtys, kur dirba savo srities specai.. bet kai jų apžvalgos nesutampa su 90%, tai eilinis vartotojas ir nekreipia dėmesio arba sako, nesąmonė, pas visus ta plokštė laimi, o ten rašo, kad bloga…

 45. taip, mano specialybė kompų inžinerija – hardware ir software. Taip pat mėgau MP FPS ir dar dabar pažaidžiu. Turbūt drąsiai galiu rašyti apie ausinių ar pelių tinkamumą konkretiems games ir patogumą. :)

  Fotografuoti ne didelis mėgėjas, tai tik retais atvejais peržvelgiu ką nors, kaip namų vartotojas, kaip prieš sau perkant. Taip pat čia blogas, kur vien savo malonumui rašoma apie ką nori, kaip nori, o ne toks darbas.

 46. Deja, profesionalams skirtus straipsnius rašo tik tos srities profesionalai (kitaip ir negali būti), todėl eilinį kartą nusikalbėjai…

 47. Bandžiau kelias minutes Bamba ir ROCCAT (tą ties kaire mambai). Ir ką žinau. Tiek Mamba tiek ROCCAT žiauriai lipo prie rankos. Gal labiau patiko ROCCAT, kadangi puikiai uždengė delną ir neprivertė laikyt fuckio ant ratuko(beveik visos pelės, apart mamba ir Roccat mane versdavo prie to taikytis :/), bet Mamba irgi žiauriai lipo prie rankos, tik va kaina tai išties didelė, lyginant Roccat'a su Mamba. labiau linkęs būčiau prie Roccat(žinant tai, kad kaina 199 lyginant su 400<) bet Mamba irgi mano radare su naujo PC struktūra

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>