“Samsung” S3030 Tobi – mobilusis vaikams.

Samsung S3030 Tobi   mobilusis vaikams.

„Samsung“ kompanija pristatė S3030 Tobi telefono modelį, kuris skirtas vaikams ir yra visapusiškai saugus.  “Samsung” neatskleidė daug naujojo S3030 Tobi savybių, bet prasitarė, jog telefonas patiks vaikams, bus paprastas ir linksmas. Jis naudos animuotus veikėjus sukurtose temose, jų bus trys – ocean, monster, snowman. Beto šis mobilusis telefonas turės naująją vartotojo sąsają, kuri, kaip sako  „Samsung“ niekados nebuvo naudota telefone. Kol kas žinių apie telefono kainą nėra.

S3030 Tobi telefono dangtelius bus galima keisti, į įvairius spalvingus ir linksmus viršelius. O į galinį telefono dangtelį galėsite įsidėti nuotrauką, nes jis bus skaidrus.  Jais pradės prekiauti Italijoje bei Jungtinėje karalystėje jau šį mėnesį. Prekybą kitose Europos šalyse numatoma šiais metais. “Tobį” bus galima įsigyti 6 spalvų.

Dėl saugumo S3030 Tobi modelis turės SOS pagalbos skambučio ir SMS funkcijas. Kas vaikai neskambintų ten kur nereikia, taipogi bus įdiegta netikro skambučio funkcija. Įdomusis „Samsung“ telefonas bus pagamintas iš perdirbtų medžiagų kurios nesukelia alergijos, bei bio-plastiko, o dažai – ne cheminiai.

Samsung S3030 Tobi   mobilusis vaikams. Samsung S3030 Tobi   mobilusis vaikams.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>