Samsung Galaxy S2 – “Varguolių telefonas 2012″

Samsung Galaxy S2  Varguolių telefonas 2012

Ne paslaptis, kad visi Android’ai yra skirti varguoliams, bet laikas nuo laiko pasirodo ypač į varguolius orientuotas modelis. 2011 metais šį titulą buvo galima drąsiai atiduoti “HTC Desire”, o 2012-tiems jau galime nominuoti “Samsung Galaxy S2″?   

Samsung Galaxy S2  Varguolių telefonas 2012

Kodėl HTC Desire buvo praeitų metų varguolių telefonas? Praktiškai visi tokį turėjo. Pilko ir nuobodaus dizaino aparatas. Svarbiausiai, net ir tokie dar dorai neveikė be įvairių laužymų (root, custom recovery ir ROM perrašymų). Už tai vėliau dėvėti nebekainavo ir tūkstančio litų. Buvo ypač populiarūs, o tai reiškė, kad ant šio modelio veikė visos Android programos, buvo ypač didelis custom ROM ir modifikacijų pasirinkimas.

Samsung Galaxy S2  Varguolių telefonas 2012

Visai kaip šiandien Samsung Galaxy SII jau galima rasti po 1000lt skelbimuose. Aš tokį nusipirkau vos už 1330lt naują. Dabar tikiu, kad maždaug tiek šis lygiai toks pats pilko dizaino Android aparatas ir buvo vertas. Ne, kosminių Samsung svajonių su 2400lt išleidimo dieną konkuruoti su iPhuonu. Ypač kai tuo metu telefonas dorai net neveikė!

Didelio įspūdžio nepaliko net antras bandymas nemažai atnaujinto Galaxy SII birželį. Taip, tuo metu jau buvo ištaisytos praktiškai visos operacinės klaidos. Telefonas veikė gana sparčiai, buvo žymiai maloniau juo naudotis.

Vis tiek prireikė dar apie 6 mėnesių, kol Galaxy S2 kaina nukrito iki kažko panašaus į tikrą aparato vertę. Šiandien tai vienas geriausiai parduodamas Android išmanusis telefonas. Per beveik metus šį aparatą įsigijo milijonai vartotojų, jau prikūrė nemažą pasirinkimą custom ROM, mod’ų. Netgi spėjo nuportinti naujausią Android 4.0 Ice Cream Sandwitch. Dabar aparato vertė tikrai panaši į tą prašomą tūkstančio su trupučiu kainą.

Samsung Galaxy S2  Varguolių telefonas 2012

Pradėkime, kad šis aparatas turi vieną geriausių kamerų šiandienos rinkoje. Vien tai gali sudominti cameraphone gerbėjus.

Samsung Galaxy S2  Varguolių telefonas 2012

Tikrai stebėtinai aukšta nuotraukų kokybė, lenkianti net tokius telefonus kaip Sony Xperia Arc ar Nokia N9. Žinoma, dar įspūdingesnė 1080p filmavimo galimybė.

Samsung Galaxy S2  Varguolių telefonas 2012

Audio kokybė ir muzikinės Samsung Galaxy SII galimybės taip pat rikiuojasi kartu su šiandienos geriausiais garso srityje kartu su Nokia N9. Puiki garso kokybė tiek muzikos klausant su Koss Porta Pro ausinėms, tiek telefoną per 3,5mm prijungus tiesiai prie automobilio garso įrangos.

Samsung Galaxy S2  Varguolių telefonas 2012

Neprastas 4.3 colių Amoled ekranas. Nėra pats geriausias šiandien rinkoje, bet pakankamai dorai atvaizduoja tikroviškas spalvas bei yra pakenčiamai įžiūrimas lauke saulės atokaitoje. Žodžiu, tinkamas patogiai naršyti internetą, peržiūrėti paštą, žinutes ar skambinti.

Samsung Galaxy S2  Varguolių telefonas 2012

Didesnis ekranas patogus naršyti internetą, bet tikra palapinė nešiotis džinsų kišenėje. Didžiausias Galaxy SII minusas (man) yra jo dydis, nei patogu tampytis tokią plytą kišenėje, nei kartais net naudoti viena ranka. Dar pridėkim visiškai nuobodų korpuso dizainą. Ypač nešvarumus renkantį ekraną bei kokybės įspūdžio nepaliekančią korpuso plastmasę.

Samsung Galaxy S2  Varguolių telefonas 2012

Iš kitos pusės, po +4,6 colio: Galaxy Nexus, Sony Nozomi, Motorola RAZR, HTC Classic sniego kastuvų pristatymo. Vilties lieka maža, kad artimiausiais metais galima būtų tikėtis kažko kompaktiškesnio už tą patį Galaxy S2. Kas Samsung telefono geresniu nepadaro, bet tiesiog kitokių aparatų nėra, tai renkiesi tada to meto mažiausią blogį.

Samsung Galaxy S2  Varguolių telefonas 2012

Jei apie blogumus. Tai Samsung TouchWiz OS vis dar tokia pat apgailėtina. Krūva nereikalingų programų, kurios dubliuoja įprastas Gmail, Google maps, calander ir t.t. Trys langai programų, o naudingų vos kelios (ir tos visos standartinės Google Android)! Būtų maža problema, jei tos Samsung programėlės pastoviai kažko nedarytų fone, neeikvotų telefono resursų ir netrumpintų akumuliatoriaus laiko. Kartais iš vis nepradangintų interneto ryšio ar kitų funkcijų, kol nepadaro savo superstų updat’ų!

Faktas, kad kaip HTC Desire su įprastine HTC Sense versija neveikia. Taip didžiausia Galaxy S II problema yra tas Samsungo suniokotas Android’as. Panašiai kaip Windows nešiojamo kompo šiandien jau nebeįmanoma nusipirkti be krūvos bloatware ir kito niekam nereikalingo šlamšto.  Taip Samsung vis netiki, kad jų TouchWiz ir kreivos programos lygiai taip pat yra niekam nereikalingos.

Gera žinia ta, kad jau šiandien yra sukurta krūvos puikių Gingerbread alternatyvų standartiniam Samsung ROM. Mano mėgiamiausias – Oxygen. Netgi bandomos Android 4.0 Ice Cream Sandwich Beta versijos!

Samsung Galaxy S2  Varguolių telefonas 2012

Turint galvoje, kad Samsung Galaxy S2 jau dabar kainuoja vos tūkstantį su trupučiu. Kitais metais kainų ir populiarumo tendencijos turėtų būti ypač panašios į HTC Desire istoriją. Užtikrintai 2012 metų varguolių telefonas – Samsung Galaxy SII? Būtent kodėl tik dabar beveik po metų nuo pirmojo telefono bandymo pagaliau prisiruošiau parašyti pilną Galaxy SII apžvalgą. :)

P.S. Taip, parduodu HTC Desire. Idealus stovis, pilnas komplektas, dar galioja garantija. Daugiau informacijos ir kontaktai čia.

Samsung Galaxy S2  Varguolių telefonas 2012

107 Komentarai

 1. Tai jau dabar desire gaidys? Bene Nokia N9 davė? :D

  • Desire nuo pradžių man nepatiko, dėl kameros, audio kokybės, HTC Sense OS… Bet iš visų Android (2010 balandį pirkau) buvo mažiausiai blogas ir dar tilpo į kišenę su 3,7 colių ekranu, o HTC Sense problemų lengva atsikratyti persirašius ROM. Kaip kamera nebuvo bloga, tiesiog reikėjo išimti dangtelio stikliuką, kuris gadindavo nuotraukas ir buvo visai nereikalingas.

   Žodžiu, todėl varguolių telefonas, kad reikėjo perrašyti OS ir dar nemažai padirbti, kol padarai normalų telefoną. Šiaip tada po išleidimo iš kart pirkau, tai dar 1800Lt kainavo. Po to metų tik atpigo iki tūkstančio ir visi pradėjo pirkti masiškai. Visai kaip Galaxy SII panaši istorija turbūt laukia kitais metais.

   Jei pažiūrėsi pirmą įrašą mano apie Desire, tai bus tas pats įrašyta apie visus minusus. Aš nežinau iš kur žmonės sugalvoja “Geriausias telefonas ever, nes Originalas tokį turi”. :D Rimtai, čia ne viename forume ar komentaruose matęs tokių gandų ir po to gal net kaip argumentų.

 2. Kai rinkaus tarp galaxy s2 ir htc sensation tai galaxy s2 atbaide savo plasmasem tai isigyjau sensation ir likau tikrai patekintas, prieš tai turėjau desire hd buvo gan nepatogus.

  • Hmm.. Pats renkuosi tarp Sensation ir S2 (tiksliau kaip ir S2 jau pasirinkau, bet…). Gal rankose esi laikęs juos abu? ROM originalus ar kokį kitą įrašei? Kokie šeip pastebėjimai?

 3. Man rodos kainavo 1390 Lt.

 4. http://www.gsmarena.com/8mp_shootout_2011-review-673.php
  8mpix kameru palyginimas, laimi iPhone4s, antroje vietoje SII.
  Atsilieki originalai su naujienomis :)

  p.s. pats paemiau ta pati SII uz 1390lt, tai kad meiles obuoliui neturiu.

 5. Ne skaičiais foto ar video kokybė vertinama. Galaxy S2 vien dėl DoF lenkia visus konkurentus, kur iš kart gražesni portretai, kitos foto su švelniu fonu. Lygiai tas pats su video, kur kartais net panašu, kad su DSLR filmuota, o ne telefonu.

  iPhone tik ant popieriaus ar tokiuose testuose ir gali surinkti tašku daugiau. Kaip iPhuoną perka Apple fanai, o kas renkasi iš Android, WP7 ar Nokia iš vis turbūt net tarp kandidatų nededa Obuolio.

  • kaip tau S2 gali buti geresnis dof, jei jis turi F2.65, o iphone4s – f2.4, nokia n9 – is viso f2.2. Plius dar ant iphone pilna programeliu, kurios paturbina nuotraukas tiesiai telefone. O ant Androido vien tik visok crapas ir dar mokamas. Plius tam S2 nieko baterija nelaiko. O tie dual core niekam telefone nereikalingi – tik eikvoja baterija, bet jokio greicio nepriduoda.

   • Skiriasi matricos dydis ir židinio nuotolis, taigi ant popieriaus aperture Nokia N9 lyg šviesiausia, bet nuotraukose to nesimato. Galaxy S2 akivaizdžiai turi geriausią depth of field iš visų mano bandytų telefonų, antroje vietoje turbūt bus Xperia Arc. DoF aspektu Galaxy SII netgi geriau atrodo už Nokia N8.

    Jei lyginsim kameros įsijungimo laiką, tai pliusas Nokia N9. Jei lyginsime nuotraukų detalumą ir kokybę, tai turbūt vis dar Nokia N8 laimėtų.

    Žodžiu, subjektyvus vertinimas geriausio cameraphone. Visada priklausys, ko žmogui reikia. Šiaip jei paprastai foto dėti į blogą, facebook ir pan. tai visur sumažintos nuotraukos, ryškumas idealus visų 8MPx bus, tada liks tik spalvų ir DoF skirtumai akivaizdžiai pastebimi. Vėl Galaxy vienos geriausių spalvų, o DoF iš vis pastebimai lenkia visus konkurentus. Mano vertinimu, todėl geriausias cameraphone šiandien yra SII įvertinus bendrą nuotraukų kokybę ir stilių. Kam labiau reikia nuotraukų detalumo, ryškumo ir geros blykstės, tai vis dar Nokia N8. Kam reikia tiesiog sparčios kameros – Nokia n9.

    • Tavo nuomone :D Tu iphono net rankose nelaikes 4s, nekalbu apie isvis testavima, nes apart stumimo, kad daug kainuoja nieko pasakyt negali. Beje, kaina didele, bet ir isliekamojo verte nemaza, cia tik android sudai per metus sugeba 3 kartus kaina numust, ko nepasakysi apie iphonus.

     O jei jau lygini iphona, s2 ir n9 tai ir lygink popieriui, nes iphono nesi bandes, o su telefonais kuriuos pats isbandei yra daugiau nei kvaila ;)

     P.S. Jei nebutum aklas ir maziau cia fotografu apsimestum, tai pamatytum, kad 4s pakrauna stipriai tiek tavo s2 tiek n9, youtubei pilna comparisonu, tiek foto tiek video.

     • Tai sakau, pasilaikyk savo nuomonę, mažiau svaigęs, kaip ir kas TAU atrodo. Jei nei vieno neturėjęs, tik youtube ir tematęs, dar pasakoja… :)

 6. Aš kaip tik atvirkščiai pasielgiau nei tu :D pasiemiau nauja samsunga s2 pamaigiau savaite tai taip nepatiko del savo korpuso ir dydžio beto supratau kad 1800lt leist už telefona tikra nesamone tai kol buvo kaip naujas prakaliau susigražinau beveik visus pinigus ir pajemiau nauja desire uz 850lt :D ir esu patenkintas nes jis nei kišenes plešo nei ka beto amoled ekranas beveik nenusileidžia s2 :) Ir bent jau man kad kameros nereikia tai desire dar ir geresnis uz s2 :) del muzikos tai su custom room kuriame yra Beats programa tai del muzikos neturiu pretenziju :)

  • Jei moteriskas timpas nesioji tai toks plonas telefonas kaip sgs2 ir plesys kisenes.lietuviai ziuriu vis dar kaimo poniatkem gyvena.priburia nesamoniu ir pateikineja kaip faktus.

 7. Iš esmės HTC Desire gali viską tą patį kaip ir Galaxy S2, toks pats AMOLED 800×480 ekranas. Android 2.3 Gingerbread ir apps veikia vienodai sparčiai, jei Oxygen naudoji.

  Skirtumas tik kameros ir muzikos kokybėje su Galaxy lyginant. Man abu dalykai vieni svarbiausių telefone, dėl ko pasikeičiau į Galaxy.

  Kas daug nefotkina ir nefilmuoja, tai pilnai patenkinti gali būti ir su Desire 5MPx bei 720p video.

 8. Tai vis del to i plytgali iskeitei? :D
  Tiek gi varei kad perdidelis jis =/

 9. Kur cia galima uz 1330 paimt? Virsiu i varguoli irgi kaledoms. Kelias tas pats Desire->SGS2 :)

 10. PM pavaryk, ar irgi paslaptis ?

 11. Ydomu nuo kada “varguoliai” gali ypirkti telefonus po 1300lt :D
  cia gal apie londono “varguolius” ar sveicarijos kalba eina nes lietuvoi tokiu “varguoliu” ne su ziburiu nerasi :D

 12. samsung turiu s2 labai super telefonas, zmona irgi paeme toki pati esame labai patenkinti esame

 13. HTC HD2. Va čia tai varguolio telefonas, kuris jau du metus neatsilieka nuo naujai išleidžiamų smartfonų.

 14. Originalai, gali ir man i PM parduotuves adresa numest? Speju ebay uk? Nes Orange dezute telefono.

  • Kaip nesupranti, kad dabar manęs dvidešimt tokių jau klausė ir jei pasakysiu, tai tik kažkam nemokamą reklamą daryčiau. Aš sakiau, kad parašysiu ir galiu paminėti jūsų parduotuvę. Pažadėjo pažiūrėti, pagalvoti ir tiek.

   Kaina šiaip pas juos oficialiai didesnė, bet kartais užtenka pasiderėti ir jau keliasdešimt litų sutaupysi. :) Taip pilna jei ne po 1330lt, tai 1400Lt tų smulkių parduotuvėlių tik Google netingėk paieškoti.

 15. taip stume stume originalas ant samsungo galaxy s 2 dabar ir pats nusipirko. LOOSER…. :D as savo jau pardaviau uz 1600lt ir taupau galaxiu s3 :)

 16. Na, truputi klysti, S2 naudoja SUPER AMOLED ir tai tik Samsung tel naudojami ekrenai, pagal spalvas ir kokybe dagumai dar toli iki to. Desire beveik visi buvo su SLCD. Taip pat nutyli apie vidine atminti, ram kieki, jau nekalbant apie cpu sparta. Visa tai su talpesniu akumuliatoriumi ir lengvesniam korpuse.
  Pats naudojau desire, dabar S2, cia kaip lyginti opel su bmw :-)

 17. Galvojau pirkti Galaxy s2 taipogi , bet paskui tai mobili akcijas pradejo daryti ir naujus telefonus skelbimose dabar gali rasti po 1200~1300Lt , o naudotus po 1080 Lt.(nekaltinu ju :D)
  SGH-S2 dabar jau, net seimomis perka kiekvienas po toki :D
  Ir pagalvojus dabar , kas desis kitais metais su kaina tai…
  Siaip tikejausi tokio topico apie SGH-S2 :D
  Tai turiu klausima koks telefonas prilgygtu funkcijom ir ekranu SGH-S2 ir nebutu varguolio , o kazkas unique dabar?

  • Sony ir Afrikoje Sony. :) Xperia Arc S labai geras. Jei grynai unikalu stiliaus telefona – Nokia N9.

   Kokie HTC dabar is vis tik benamiams, o Samsung varguoliu seimoms. :)

   • N9 totalus flegma + ne android. Tad ne variantas. Jei jau ziurint i betka, tai iphone 4s dabar prie lyderio (vertinant visa “paketa” OS, market, programu kieki, HW build quality).
    O kainos, tai po ~1500 pilna su normaliom garantijom (pradine kaina, pries derybas :) )

    • iPhone net neprašiau.. bet tas tikrai kaimiečiams, kur visos mados pavėluotai ateina. Kur žmonės tik įsivaizduoja, kad kažką išmano ar atrodys čia madingi su iPhone, kur prieš 5 metus gal ir buvo kažkas naujo, o ne šiandien kai tik kaimus žinia pasiekė..

 18. Jau spėjau ir custom ROM įsidiegti. Dabar visai kitas reikalas be viso Samsung bloatware. :)

 19. tu orgas miui isidiek vat cia kazkas unikalaus nei tie perdirbti visi… as juos jau visus isbandes alei iki vieno… taciau prie miui gryztu pastoviai vien del lankstumo.. P.S miui beta versija ir su kamera bedos :( taciau viskas ateityje :)

 20. O IceCream Sandwich aplha 7 ar kitu beta Rom versiju nebandei? :) Gaila nera dar originalaus google dabaigto ICS Rom .

 21. originalus rom yra bet tik google nexus o kitoms platformoms nera…. ice cram alpha 7 yra gan gerai veikentis jei nekreipsim demesi i kameros veikima ir jei telefonu neskambini :D nes mikrafas neveikia

 22. Originalas, kodel nepasirinkai SE ARC S? Vienoj savo apzvalgoj isgyrei ji :) Pats renkuosi is kazko panasaus, galva baigia apsisukt, neapsisprendziu…

  • Arc S ir SII tokio pat dydžio, beveik viskas tas pats, bet SII geresnė kamera (DoF, 1080p) ir didesnis ROM pasirinkimas, hackinimo galimybės. Arc geriau veikia out of box, kas nenori hackinti, flashinti, tai rekomenduoju Arc S. Ypač jei neflashinsi, tai tikrai norėsi kada nusikirsti pirštus, dėl to Samsung ROM ir TouchWiz, pasirinkęs SII. :)

 23. O kai nebebūsi varguolis, tai imsi iphone 4S /5 ? :)

 24. Sakai, kad Desire praktiskai visi turejo… Nu nezinau tarp kokiu tu ten gyveni kad sakai visi turejo. Aisku, kai specialybe susijusi su kompais, tai ten visi gykai, tai aisku kad tures, bet tarkim tarp mano pazystamu desire vos keli turejo.

 25. ir aplamai ish kur atsirado tas priezodis VARGUOLIU? sakyciau mazvaikiu nusipezejimas..

 26. Originalai, dar butu idomu, kad istestuotom kaip veikia GPS sitam telefone ir pasakytum kokia programa geriausia navigacijai.

 27. “This Samsung Galaxy S II Started Burning In a Man’s Pocket And Almost Blew His Nuts Off” :D

 28. Nusisnekat zmones totaliai, teoriskai ir praktiskai s2 yra geriausias fonas siuo metu, lankstumu, kamera, ekranu, sparta kokybe ir tt. Tik debilas rasytu apie s2 su STOCK romu reviewa, jie yra tam sukurti kad juos rootintum ir isnaudotum viska is pamatu :) 2 branduoliai po 1.6mhz undervoltinti, telas laiko 2 paras heavy use. Varguoliu telas? Varguoliai taip tik sneka kurie 1500lt uzdirba ber 3 menesius ir viska isleidzia ant vaiku pampersu :)

 29. O ką gali pasakyti apie bateriją? Tikrai Galaxy S2 toks jau nedraugiškas baterijos atžvilgiu? Ar čia vėlgi dėl to labiausia kaltas stokinis romas?

 30. Ko tu nori iš tokio dual core ir GPU grabo.. Kasdien krausi ir krausi, čia su bet kokiu ROM. O su stock tai ir paros gali neatlaikyti. :D

 31. jus man atsakykit kodel man 2 paros ir apytiksliai 7 val laikydavo. nors ir interneta ziurejau ir zaidimus pazaisdavau?

 32. nu originalai pasisiuklinai cia su savo tuo samsungu :) juokinga tai kad forume ant ju stumiai kad net mirgejo… o kodel ne savo isgirta arc isigijai ? :)

 33. Varguolių? O koks turi būt telefonas, kad būtų ne varguolių? Inkustruotos brangakmeniais ar vien už prekės ženklą didinantis kainą vos ne dvigubai? SGS 2 yra šiuo metu vienas iš geriausių telefonų pardavime, o tai, kad jis nėra ypatingai brangūs nepadaro jo varguolių telefonu. Nepatinka pilkas dizainas? Gal tau margučio reikia, kokius nokia pardavinėja? Žinai, tikrai užknisa, kad tu gini tuos, kurie tau duoda telefonus nemokamai, Jeigu Apple duotu iphone 4s + ipad 2 tai po savaitės atsirastų straipsnis apie tai, koks visgi magiškas yra kiekvienas Apple produktas ir kaip jis vertas kiekvieno cento.

  • bet neduoda iPhuono… :D Samsung leido tiek Galaxy SII prototipą pirmam išbandyti pavasarį, tiek vasarą buvo atsiuntęs patį telefoną, kai pasirodė prekyboje Lietuvoje. Tik ne tas svarbu, o esmė yra pačiame produkte ir jo išbaigtume. Kol kas Samsung telefonai nemažai patobulėjo, nuo savo ankstesnių Windows Mobile ar Symbian variantų dar prieš porą metų, bet vis tiek iki pilnos laimės jiems dar tiek pat darbo reiktų įdėti. Dabar daug dalykų tame Galaxy SII yra blogai, pradedant standartine OS ir Samsung bloatware, kurio net neįmanoma lengvai panaikinti, neperrašant ROM.

   “Jei Originalas naudoja” tai dar nereiškia, kad tas telefonas geriausias. Tiesiog galbūt man patinka palaužyti Android, dėl ko dabar laužau Galaxy SII, nes Desire jau pabodo.

   • Taip, jei nori lauzyt – obuolys tam netinka. Bet paprastam zmogui, kuriam reikia patikimo ir patogaus daikto, iphone’as idealus pasirinkimas (atmetus kainos minusa).

    • Tai kad „iPhone“ telefonus 3 kartus labiau laužyti ir modifikuoti gali nei Android’ą. Ką ten ant Android’o laužti gali? Pakeisti ikonėlių spalvas, pridėti melodiją ir pašalinti nepatikusias programas, kurios su OS kartu ateina? Padaryt, kad piratinės programos veiktų? Čia laužimas???

     Va, pvz kai padaro kad SIRI automobilį užveda vartotojui balsui paliepus, tai laužimas. Kai softą modifikuoja ir prijungtas įrenginys žmogaus pulsą ar radiacijos lygį matuoja – tai laužimas. Kai leidžiama kitą OS įdiegti (pvz Android į iPhone), tai irgi laužimas. Kai padaroma OS ir naujesnės versijos „navarotai“ nuportinami į senesnę versiją, kad veiktų su pirmu iPhone 5.0 versija, tai irgi laužimas. Android’o bendruomenė labai primityvius dalykus laužimu vadina ir tuo didžiuojasi :) Su iPhone Android lygio laužimus penkiamečiai vaikai daro.

     • Čia šneki jau apie advanced laužytojus :) For beginners ir šeip megėjams apple per sudėtinga daugeliu atveju, neskaitant elementarių “laužymų” pagal instrukcijas pažingsniui. O va android vos ne kiekvienas gali kažką pradėti maklint, kiekvienas pagal savo galimybes.
      O jei šnekant apie advanced laužymą, tai ką su iphonu gali padaryt, tą ir su android. Tad android’as vilioja platesnę auditoriją.

 34. Nėra geresnio už Nokia 3310.

 35. endris > o kuo iPhone laužimas sunkus? Ta prasme kuri dalis sunkesnė, ar kad laidu baltu su PC sujungti, ar kad kai programa liepia paspausti ir 5 sek. vienu metu palaikyti du mygtukus nuspaustus, o po to palaikyti tik vieną mygtuką dar 5 sek. ? ;) Manau, tiek pat lengva kiek ir su Android’u, o po to dar lengviau – viskas ko reikia jau beveik iškart į Cydia sudėta, nereikia po skirtingus ten forumus vaikščioti, norint kažką surasti.

  • Pabandyk pažaist su pririštu 4s, naudodamas kito operatoriaus kortele.
   O po pasirodymo, kai praeina metai ar du, tikiu, kad jau paprasta ten viska daryt buna.

 36. Justai, tu tikras varguolis. Nežinau ar kokius nors mokslus esi baigęs, bet iš tavo rašliavų to negalėčiau pasakyti. Pasitaisyk! Sėkmės!

 37. Man tai HTC HD2 patinka. Nesensta ta plytka :DDD
  Visi firmware eina kaip is pypkes :D

 38. Turiu Sensation ir SII, Bet Sensation parduodu tik delto kad nera custom rom ir mod. Ir apzvalga visiskai nepatiko(sorry). Man touchwiz labai patinka, daug geriau nei HTC Sense.

 39. turiu iPhone 4, ir turiu galimybe iskeisti ji i galaxy s2. jau pasidomejau, kad s2 praktiskai viskuo geresnis, taciau ant klaustuko tik kaina. Zinau, kad iphono kaina krenta tikrai negreit, ir kazin ar nusileis zemiau 1000, o kaip s2? ar nebus, kad uz poros menesiu kainuos 700lt? kaip manot, ar apsimoka keist?

 40. Telefonas varguoliams uz 1000lt, nu, nu :D

 41. Idomus vertinmas, jeigu manai, kad S2 geresnis, tai koks skirtumas, kad po poros menesiu jis kainuos 700lt :)

  As pats keisciau, nors nesu nusistates pries iphone,bet manau,kad pervertinami jie :)

 42. kas per debilizmas, nuo kada isigijus samsung telefona tampi varguoliu? kvaili zmones perka ta iphone vien del to, kad tipo prestizas, nors pagal specifikacijas, kokybe jis vertas ne daugiau 1400lt, va ka reiskia geras marketingas ^^

 43. cia wisi telefonai taip iseina kaD WARGUOLIU nes wisi gali juos isigyti man patinka samsung s2 nes didelis ir nereikia ziuret kaip pro wilko aki,o tau tai suprantu duoda tel isbandyt tai nemokamai gauni tai kas cia warguolis is musu

  • Varguolio pirmas požymis yra ne pinigų kiekis, o būtent jo mąstymas ir tokie komentarai. Nėra ko čia susireikšminti. :)

   Įraše tiesiog norėjau pasakyti, kad telefonas dabar jau dvigubai atpigęs, puikiai patenka į tokią kategoriją, kai yra prieinamas daugumai Android fanų.. Bet kartu tebus Android fanų žaisliukas laužymui, bet ne geras modelis paprastam žmogui ar tuo labiau geresnis už iPhone, Nokia n9 ir pan. Galaxy bus geras tik tiems, kurie nori jį laužyti, rašytis custom ROMS ir pasidaryti telefoną patys, kuris jiems geriausiai tinka ir patinka, bet visiškai niekam daugiau…

   Kaip Samsung tikrai taikosi į varguolius, nes tuščiai kopina Apple ir tik giriasi specifikacijomis ar kaina. Patys nesupranta, kad esmė ir laimė visai ne tose specifikacijose…

  • Tik varguoliai skaito telefonų review, kai praeina vos ne metai po telefono pasirodymo. Po tiek laiko ne varguoliai jau pasikeitę būna į kažką naujo ar mažų mažiausiai patys iki soties išbandę modelį (kam žiūrėt review, jei pats tokį turėjai prieš pusmetį?). Dabar yra Galaxy Nexus, už mėnesio Galaxy S3… Pastarasis po gero pusmečio ar metų, manau, irgi pretenduos į “varguolio telefoną”.

  • as ie pats turiu samsung galaxy s 2 o s3 nekokybiskas

 44. Su 2.3 Gingerbread atsiranda galimybe Lietuviu kalba pasirinkt telefone?

 45. Nesuprantu kodėl ant jo stumiat ,ant tu sušiktų iPhonų varykit visą brudą , nes iPhonai visiškas šlamštas.Šį samsungą turiu ir labai džiaugiuosi , greitas , geras telefonas.Kamera fantastiška , ekranas didelis , o nokia n9 gal ir geras , bet šis samsung daug už jį pranašesnis ir už tuos iPuodus. Ir varguoliai neipirktų telefono už 1400Lt. Ir nematau panašumo su iphonu.

 46. Hmm ,gal gali pasakyti ką daro tas ”HTC SENSE” ?

 47. Nauja galaxy S2 iš Olandijos salono už 2100 Litu ir esu tikrai patenkintas

 48. ka cia visi svaigstat apie tuos iphonus,neverti demesio.kaip kad kazkas sake paziur.youtoobe,s2 greitesnis uz iphone,+ iphone apsai dauguma mokami andr. markete, o s2 ir …. nemokami, beto pats bandziau, ir abu turiu.o kas del kainos tai cia tik lietuvoj tokios nesamoningos(2400lt).as pats givenu londone, ir kai per radia kas 15 minuciu girdi reklama “jei norite isigiti iphon 4, tai dabar pats geriausias metas” zodziu eini ir pasiimi(jei ne kvailas),juos ten kaip saldainius dalino pries pasirodant iphone 4s,tai dabar kikvienas snarglys juos turi ir net bomzas.

 49. Sveiki, kalusymas kaip panaikinti SMS garsini pranesima kai ateina SMS, nors isjungias visas melodijas, bet kai gaunu zinute vis tiek man pranesa balsu nuo ko gavau. Aciu

 50. ieskau tokio kaip sg s2 tik kad tilptu i kisene, galit pasiulyt modeli ?

  • Telpa tas SGS2 į kišenę. Na nebent nešioji standartinius džinsus, kurie yra pakankamai aptempti. Aš dažniausiai nešioju džinsų tipo kelnes ir SGS2 ten telpa laisviausiai.

 51. Dvieju branduoliu procesoriaus nereikia paprastiems vartotojams, ne developeriams, skaitmeniniu signalu analizuotojams, o paprastiems kaip Jus vartotojams, kuries svarbu kad angry birds paleistu be lago. Ir iPhone vien delto niekada netaps pagrindiniu developeriu telefonu, del nebuvimo open source, crappy Objective C programavimo kalbos ir neadekvaciu kainai vidiniu “organu”. turint omeny, kad is to pacio samsung didele dauguma detaliu sakosi.

 52. Jūs visai lenkai kad rašot, jog Android skirti varguoliams? Sušikti Apple gerbėjai, Android bent siūlo nemokamų programų, o ne tai kai Apple viską apmokestina. Supisti lenkai, gal truputėlio demokratijos, ne komunizmo?

 53. Laba diena,
  Įsigijau tą populiarųjį S2 telefoną ir susidūriau su keista problema. Telefonas vienoje žinutėje neišsiunčia daugiau nei 3 sms’us. Kai simbolių kiekis pasiekia 3 sms’us, tada žinutės talpa 1 kb ir jos negalima išsiųsti. Kame problema ar aš kažko nesuprantu? Nustatymuose žiūrėjau ir nieko neradau :(

 54. Ačiū, Jonai, už išsamų ir greitą atsakymą. :)

 55. Nežinau, bet man regis žmonės kurie aukština Iphone, truputi turi narcizo kompleksa, nes kitaip tariant koks protingas žmogus gali už aparatą mokėti kelis tukstancius litu ir gauti aparata, kuris absoliuciai Europos rinkai nera pritaikytas (veikti veikia, bet orientuotas i JAV ir azijos rinkas)
  Nes paprasciausiai telefonas yra rysio priemone, o ne ivaizdzio dalis, jeigu mane tenkina samsung ar htc dar nereiskia, kad as varguolis ar dar koks nors, galbut as tiesiog zmogus, kuris supranta, kad geriau jau isleisti rysio priemonei dvigumai ar trigubai maziau, o likusiu pinigelius investuoti i savo kitu poreikiu tenkinima, o ne kaip dabar tenka daznai pastebeti gyvenime, turi zmogus iphone, naudoja isankstinio mokejimo kortele , paskambina ir sako kalbet greitai, nes nebeturiu pinigu saskaiteleje ir papildyti galesiu tik po algos, vat cia ir pasireiskia varguolio sindromas….

 56. ”VARGUOLIAI”, kas neperskaito – Pilko ir nuobodaus dizaino aparatas.
  Tagi ne apie kaina cia esme.

 57. Na ten kur buvo rasoma kad uzknisa tos nereikalingos programos tj ka ju istrint tipo negalima? Nu as savo samsung galaxy 5 pratryniau jas ir dabar visai patogus telefonas. norejau pirkt ta s2 bet man labiau ispudi parode samsung galaxy 5 nera bent jau tiek tu programu tik 2 puslapiai buvo (dabar 1 su puse ). Tik tiek galiu pasakyt man jis patiko. Nera didelis ir seip visai daug smugiu atlaiko. Buvo du kartus is antro auksto iskrites ant asfalto ir dar daug kritimu is ranku.

 58. Varguolių telefonas? Tikrasis varguolių telefonas – iphone. Nes varguoliai visiškai neatsižvelgdami į jo nelankstumą ir užkeltas kainas dėl vardo, perka jį iš paskutinių santaupų Šventų Kalėdų ar gimtadienio proga, kad ale užmaskuotų savo varguoliškumą, paskui neturi kaip užmokėt už naują ekraną, nes pirmą savaitę bėgant į atobusą iškrenta ant šaligatvio ir lieka žavi mozaika (true story). Lyginau iphone 4s ir S2, nepalyginama, man asmeniškai labai geras s2, gal net šiek tiek permažas s2 ekranas, į kišenes kažkaip laisvai telpa, ir pats prisilietimas malonesnis, geresnis reagavimas, atsparus, nešioju be jokios apsauginės plėvelės, jokių įbrėžimų, kiek kartų kritęs – nieko, plastmasės korpuso atrodo įtartinai, bet kaip jau sakiau, daug kartų krito – nieko. Greitas, aiškus, yra nereikalingų programų, bet niekas nekliudo jų ištrint… Žodžiu, ne varguolių telefonas, nesamones šneki.

 59. Jus visi iš eilės varguoliai, tiek iphone, tiek samsung fanai, nes mokate tūkstančius už telefoną, o vėliau ieškote nemokamų programėlių.

 60. skaičiau skaičiau ir vienas klausimas iškilo…visi tiek vartojate žodį varguolis, bet gal bent vienas paaiškins šio žodžio reikšmę? :)

 61. kad ir kaip varytumet ant iphone… vistik aparatas geras. ar tam gerumui adekvati kaina, cia jau kitas klausimas. Gaila man tik samsungo.. stengesi, dare kad butu nepanasus.. realiai nepanasus ir gavosi.. korpusas pigiai atrodo, baisu kad neperluzhtu isidedant i kisene, ale vistiek milijarda baudos sumoket tures… Iphone geras tuo, kad jame niekas “neluzhta”, nestringa, vienu zodziu aparatas kuriuo gali pasitiket, bet issidirbinet su juo negali. Tad tas kas megsta susikonfigurint pagal save, tikrai rinksis galaxy s2, persirasys ROM, ir bus patenkintas nes tai bus JO telefonas, i ji ideta darbo ir triuso. O kai pasiimi telefa ir jame nieko negali keist.. jis toks kaip ir svetimas. Svetimas, brangus ale veikia nepriekaistingai.

 62. Kas jus suprantat.ka jus tam iphone randat?Fal obuoliu nemokamu?Ar uz tai mokat kad jo ikurejas mire?Susimastykit o samsung s2 neminekit be reikalo arrba tik geruoju

 63. Pasiskelbsiu ir as. Pries koki menesiuka pasiemiau ta s2. Is pradziu kelnes pilnos laimes, db jau aprimau, kartais dar pasistebiu jo tobulu lieknumu ir lengvumu, bet tai tik smulkmenos. Minusai: baterija- kol naudojau kaip isprotejes, nespejau kraut, dabar reguliariai, kas vakara pakraunu, nes antros dienos nemanau, kad temptu. Dar minusas kraunant ir naudojant arba tiesiog zaidziant pradeda kaist. Negaliu nepaminet uzstrigimu, kai telefonas uzsala ir ismeta lentele, jog si programa netiketai sustojo veikt, tikekimes jelly beansas viska sutvarkys. :) labai didelis minusas gorilla glass. Sudas!! Pora savaiciu be pleveles ir jau labai menki ibrezimai atsirado, o dar ir tepasi neblogai nors isgirtas tas GGbuvo nezmoniskai. Ir sioks toks nusivylimas, jog ekranas truputi Pliu mazokas galetu but kaip LTE versijoj 4.5″ bet cia toks asmeninis trukumas. Pliusai

 64. Dar vienas jo minusas: taip nenori klausyt kai rasai ilga teksta! Atsiprasysiu is kart uz klaidas ir uz ta komentara nepilna. (neissigaskit del minusu tie kas ruosiasi pirkt nes pliusu tikrai daugiau, o ir minusai ant visu aparatu skirtingi.)

 65. Pliusu taip ir neidejo :DDD tai trumpai, ju yra visur: ekrane, korpuse bei viduje. Plonas, lengvas. Ryskus ekranas, gerai groja muzika, smagu ziuret filmus, zaist zaidimus, narsyt internete. Gera kamera. Patiko viskas, kadangi pirmas touch telefonas. :)) aisku kam ko reikia, man mano lukescius patenkino, nesigailiu nusipirkes. :)

 66. Man geras kad ir iki dabar…. Matau tema senoka, turiu ir s3 na geri tie samsungai, tikrai geri. Turi minusu kaip ir visi telefonai, nurodykit nors viena be minusu telefona? Jug cia kiekvienam indivudualiai interpretuojas tas minusavimas. Galaxy s2 tikrai nera varguoliu tel, varguoliui tel pavadinciau, nokia agregatu turetojus….
  Kai moki vidutiniskai ir gauni SHU*A….

 67. Nusipirkit s/e Xperia S Lt26 ir vargo nematysit!

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>