Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Kai žmonės parduotuvėje pradeda prašyti Galaxy telefonų vietoje Android, Samsung gali atsipūsti, nes Galaxy S5 pardavimai jau yra garantuoti nepriklausomai nuo pačio telefono ar jo naudotojų nuomonės. Įdomu, kad Samsung ne tik nenori atsipūsti, bet netgi priešingai, pasakodami apie Galaxy S5 daugiausiai akcentavo dėmesį klientų pastaboms ir norams.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Samsung Galaxy S5 man primena senąjį S2 modelį, tik dabar su didesniu 5.1 colių ekranu. Minimalistinis telefono dizainas: stačiakampis su apvalintais kampais ir mygtuku priekyje. Vienintelis labiau išsiskiriantis dizaino elementas yra odą imituojanti minkšta nugarėlė, kuri yra žymiai malonesnė laikyti rankoje, neslysta ir mažiau barška už senųjų modelių plastmases. Telefonas atrodo ypatingai plonas ir lengvas, dažnai net pamiršdavau, kad jį turiu kišenėje.

Samsung Galaxy S5 korpusas yra atsparus vandeniui. Smagu pažaisti, specialiai po pirties telefoną “netyčia” įmesti į ežerą. Sako, dar duše gali žiūrėti video arba skambinti. Really? Papildoma apsauga nekenktų, bet žymiai dažniau susiduri su jos nepatogumu, turi pastoviai atkimšti ir užkimšti USB jungtį. Ypač kai Galaxy S5 neturi bevielio krovimo, todėl dažnas USB naudojimas ir krapštymasis su dangteliu yra neišvengiamas.

Panaši situacija yra su piršto antspaudo skaitytuvu. Smagu pažaisti pirmą dieną, bet praktiškai naudoti šią funkciją nėra patogu. Negali atrakinti telefono viena ranka, dažnai pirštas neatpažįstamas iš pirmo karto. Galiausiai, Lietuvoje neturime mokėjimų sistemų ar panašių dalykų, kurie išnaudotų šią galimybę.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Man patiko didžiulis 5.1 colių Galaxy S5 ekranas. Čia gamintojas tikrai pasistengė, turime ne tik didelę rezoliuciją, bet labai gražiai ir sodriai atvaizduojamas spalvas. Ekranas yra gerai įžiūrimas lauke, puikiai atvaizduoja juodą spalvą. Pagaliau neerzina akių per dideliu kontrastu kaip senieji Samsung modeliai. Svarbiausiai, ekranas yra didesnis, bet pats telefonas išaugo tik vos keliais milimetrais į aukštį lyginant su Lumia 920 ar Galaxy S4.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Didžiausi Samsung Galaxy S5 pasikeitimai slepiasi programinėje dalyje. Įsivaizduojat, visai sklandžiai pradėjo veikti Android’as su TouchWiz’u, menu ir klaviatūra sukasi be strigimų, netgi užrakinimo ekranas nelagina! Samsung visiškai pakeitė savo politiką, ne tik negrūda visokių nereikalingų funkcijų nuo pirmo ekrano, bet netgi jas išjungė ir suslėpė kažkur sistemos kamputyje, jei netyčia atsirastų koks žmogus, kuriam puslapių vartymas akimis ir panašios labiausiai keiktos TouchWiz funkcijos prigijo. Kitiems dabar nereikia erzintis. Nereikia ieškoti nustatymų ar programėlių, nes įdiegtos programėlės telpa viename telefono puslapyje, o nustatymai taip pat sugrupuoti į žymiai paprastesnę naudotojo sąsają.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Tiesa, ilgiau maigant Galaxy S5 pradedi pastebėti vis dar ne iki galo ištaisytas spragas. Ypač Samsung programėlės mėgsta pastriginėti arba išmesti nesąmoningas klaidas. Pvz.: Samsung apps parduotuvėje 5MB programėlė kartais diegiasi 2 minutes, kas yra visiškai nesuprantama tokios spartos telefone su 2,5GHz Snapdragon 801 procesoriumi, 2GB RAM ir WiFi AC ryšiu. Kartą diegimas iš vis pakibo, teko atšaukti ir diegti per naujo. Taip pat vieną vakarą telefonas pats prisiuntė Samsung programėlių ir atnaujinimų, kurių aš neprašiau.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Didelis dėmesys Galaxy S5 yra skiriamas sportui ir sveikatai. Telefonas turi pulso matuoklį, Samsung health programėlę ir dar daugybę trečių šalių fitness apps gamintojas savo parduotuvėje siūlo nemokamai. Realiai pulsą matuoti gali bet koks telefonas su blykste ir kamera, tereik susirasti tam skirtą programėlę. Galaxy S5 šį funkcionalumą siūlo iš kart ir dar turi papildomą jutiklį, todėl nereikia pirštu terlioti telefono kameros. Tik jutiklis yra labai arti kameros, tai terliojimas tampa labiau naudotojo atsargumo klausimu. Aš prie telefono pasiėmiau dar ir Gear Fit apyrankę, kad galėčiau patogiai išbandyti sportui skirtas galimybes.

Visi nauji Gear 2, Gear Neo laikrodžiai ir Gear Fit apyrankė turi tas pačias sportui reikalingas funkcijas, o būtent Gear Fit mane labiau sudomino savo išskirtiniu dizainu. Pirma patraukliai atrodanti išmanioji apyrankė, pirmas praktiškai pritaikytas lenktas AMOLED ekranas. Pirmas išmanus dėvimas aparatas, kurį malonu dėvėti, ir gali nešioti vien tik dėl grožio ar galimybės pasimaivyti.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Atrodyti gražiai ir protingai yra pagrindinė Gear Fit funkcija, nes nei sportui ši apyrankė tinka, nei tuo labiau išmaniąja gali vadintis. Gear Fit yra bukas laikrodis su gražiu, dideliu ir spalvotu AMOLED ekranu. Pulso matuoklis rodo pieno riebumą, nes paklaida gali būti virš 20 kartų/min. Aktyvumo sekimas yra dar juokingesnis, nes ne apyrankė seka, kada ir kiek bėgi, eini, miegi… o pats turi paspausti miego mygtuką prieš eidamas miegoti, tada atsibudęs nepamiršti skubėti spausti stop, nes kitaip apyrankė toliau skaičiuos miego laiką nors ir tris paras iš eilės. Lygiai ta pati situacija su sportu, jei nepaspaudi, kad dabar bėgsi, tai Gear fit nieko ir neseks. Jei nepaspausi, kad jau baigei bėgioti, tai automobilio greitį apyrankė priskaičiuos kaip maratono rekordą. Meluoju, nes  jokių rekordų nėra, kažkodėl dalis apyrankės informacijos niekaip nepersikėlė į telefoną, o kas persikėlė, tai vis tiek nebuvo niekaip naudingai panaudota. Programa bukai rodė kilometrų ir valandų skaičių lenteles. Nauda iš to? Nei jokios analizės, nei patarimų, net elementaraus suprantamo informacijos atvaizdavimo, o tada ir visiškai jokios vertės sporto atžvilgiu.

Didžią laiką dalį Gear Fit naudoji tik kaip mandrą laikrodį. Kai tik pakeli ranką, automatiškai užsidega ekranas su laiku ir data, dar gali užsidėti mažą orų ikonėlę. Nuspaudus telefono paieškos mygtuką, Galaxy S5 pradeda skambėti ir vibruoti. Taip pat apyrankė vibruoja, kai gauni kalendoriaus priminimą, skambutį ar facebook pranešimą. Žodžiu, rodo kiek ir kokių naujų pranešimų turi telefone. Dar suvibruoja, jei pameta bluetooth ryšį su telefonu, tai lyg primena, kad pamiršai telefoną, arba tiesiog nervina, kai vaikštai po namus telefoną palikęs ant stalo…

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Galiausiai, turime 16MPx kamerą su sparčiu autofocus, HDR funkcija ir 4K video įrašymu. Telefonas sufokusuoja vaizdą per mažiau nei pusę sekundės. Kas yra didelis pliusas, kai nori spėti pagauti kadrą. Ypač lyginant su konkurentų Android’ais, Sony ir LG flėgmomis, tai gali būti pranašumas. Iš kitos pusės, Lumia 920 jau virš metų siūlo panašią spartą, Nokia net nesigiria tokiomis smulkmenomis.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Dieną Galaxy S5 nuotraukos atrodo labai gerai. Ryškus, detalus vaizdas, sodrios spalvos. Tinkamai parinktas baltos spalvos balansas. Nėra prie ko prisikabinti, puikus rezultatas net lyginant su iPhone 5S ar Lumia 920. HDR funkcija tikrai padeda išaugti papildomą detalumą šešėliuose fotografuojant tiesioginėje saulės atokaitoje. Deja, dauguma paskutinės savaitės dienų buvo apniukusios ir lietingos. Čia Galaxy S5 nuotraukos išlaiko ryškumą ir detalumą, bet keistai atrodo lyg mažiausiai per -1EV tamsesnės. Peržiūrėjus nuotraukų informaciją, pasimato Samsung sukčiavimas, kai debesuotą vakarą telefonas toliau bando išlaikyti ypač žemą 40ISO ir labai trumpą išlaikymą 1/280s, kas padeda neišlieti vaizdo, lyg sumažinti triukšmą ir neprarasti detalumo, bet jis prarandamas dėl nuotraukų tamsumo.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Tas geriausiai matosi prastomis apšvietimo sąlygomis. Tiksliau, visiškai nieko nesimato daugiau juodų kontūrų kadre. Net pakankamai gerai apšviestoje salėje, nuotrauka atrodo žymiai per tamsi, o ISO 1000 sulieja paskutines detales.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Galaxy S5 palyginimas su Lumia 920 iliustruoja tą patį.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Foto problemos kartojasi video režime, ypač 4k vaizdas yra per tamsus ir drebantis. Manau, kol kas net nėra prasmės naudoti 4K telefone. Patys Samsung pagal nutylėjimą siūlo filmuoti įprastu 1080p.

Dar galima paminėti kameros naudotojo sąsaja, kuri vienodai suprastinta vos iki  kelių režimų ir funkcijų. Kas žymiai palengvina kameros naudojimą. Tik juokinga, kai atsidarai nustatymų meniu ir randi visas likusias funkcijas sušluotas į jį. Ieškoti norimo rankinio režimo nustatymo meniu per visą ekraną nėra ypatingai patogu.

Samsung Galaxy S5 kaip tik šią savaitę pasirodė prekyboje Lietuvoje. Be sutarties kainuoja 2399Lt. Lyginant su praeitų metų modeliais, naujasis Galaxy yra didžiulis žingsnis į priekį: ekranas yra įžiūrimas lauke, neerzina akių, operacinė ir pagrindinės programos veikia sklandžiai, nauju TouchWiz naudotis yra žymiai paprasčiau ir patogiau. Gal tik kamera nuvylė, iš aukščiausios serijos Galaxy modelio tikrai tikėjausi daugiau.  Manau, vis tiek Samsung su Galaxy S5 pasuko teisinga kryptimi, turi gerų idėjų, belieka dirbti ir sutvarkyti viską iki galo pradedant programėlių klaidom ir baigiant  apyrankės galimybių išnaudojimu. Vertinant Gear Fit, turime labai gražų, patrauklų nešiojamą kompiuterį. Jei jis dar ir veiktų praktiškai, būtų ne gaila sumokėti visus už jį prašomus papildomus 700 litų, o kol kas Gear Fit gali konkuruoti tik su mandrais laikrodžiais.

52 Komentarai

 1. nezinau nezinau ieskau dabar telefono ir renkuosi tarp sio galaxy s5 ir tarp galaxy s4, s5 kainuoja 2300, o s4 1200 lt, bliamba kaip ka belyginciau vistiek nesurandu preteksto kodel 1000 lt daugiau tureciau moketi uz s5 uz ale geresne kamera, uz ale siek tiek stipresni proca ir dar nereikalingus sudukus ka siulo s5, nu tikrai laukiau butent kada pasirodys s5, bet jis nuvyle konkreciai.. nieko tokio nepasiule, del ko butu galima moketi 2300lt, taigi manau ramia sazine teks imti s4 nes dabar tiesiog super ju kaina tik 1200 lt ir 1000 lt atsideti kitiems pirkiniams bus arba tiesiog i taupykle..

  • Zinok S4 su garantija is skelbimu gali rast apie 1k kaina. o S5 nelabai apsimoka moket tokia suma… nebent palauktum koki pusmeti tai ir skelbimuose atsiras pigiau.

   • tai kad realiai as nieko ten tokio nematau kad reiktu pirkti s5 ir moketi tiek daug virsaus kaip sakoma..
    manau siuo metu s4 tiek parduotuve kainos labai geros nu 1200lt tikrai super kainos, aisku skelbimuose ir uz 1000 lt galetum rasti manau :)

  • gal kas zinot koki appsa reik atsisiust kad butu toks meniu nustatymu fonas juodas? be to…. as si telefona pirkausi ne del dizaino ar dar ko….cia yra visos imanomos funkcijos akliesiems ir silpnaregiams….kitais telefonais nesigaus man paciai naudotis…paciai sms skaityt…. uz sita samsungui nerealus didelis aciuuuu…. didinasi viskas bet kurioj vietos pakstelejus 3 kartus… suuuper

 2. Nu nešvari apžvalga atrodo, daug infomacijos prieštaraujančios relybei… Nieko naujo neparode, turint s4 tikrai neverta keist. Na bet kokiu atveju po s3 i samsung puse nebežiuriu… neverti jie tos kainos.

 3. JAV kainuoja $600-$650, taigi kaina yra visai normali, bet tik ne mūsų šalyje, kur visada kosminis antkainis.

 4. Dabar kurio aš laukiu labai telefono tai OnePlus One. Tikrai manau bus geras flagmanas su ypač gera kamera, galingu procesorium Snapdragon 801 2.5 Ghz keturių branduollių, su 3 GB RAM, 3100 mAh baterija, 5.5″ 1080p JDI ekranu, 13 MP f/2.0 Sony Exmor IMX214 camera, ir StyleSwap keičiamais galiniais dangteliais. http://forums.oneplus.net/threads/photomania-oneplus-one-camera-photos-from-france.1930/
  http://phandroid.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2014/04/OnePlus-One-1.jpg

 5. Nemanau, kad S5 (kaip ir s4 ir s3) nevertas visu tu liaupsinimu. Manes jie visiskai nedomina. Kam pirkti samsung kai uz tokia kaina galima nusipirkti normalu telefona, o ne prastos plastmases gabala su odos ir metalo imitacija. Pvz: Sony telefonai tikrai jauciasi solidesni, pagaminti is normaliu medziagu ir geresnis UI nei samsung.

 6. Nemanai, kad nevertas? lol… turbut norejai parasyt – nemanau, kad vertas?

 7. Taip, bet nepavyko redaguoti komentaro

 8. Su sventem visus tuos kurie zino kas yra tikras daiktas ir renkasi geriausia LUMIA!!

 9. Man atrodo geresnis variantas htc one (m8)

 10. O man atrodo šūds HTC One M8… :)
  4MPx kamera kai anekdotas, ne tik rezoliucijos net telefono FHD ekranui neužtenka, bet dar ir kokybė blogesnė, triukšmas net dienos foto matosi… Pats telefono dizainas baisus, ypač M8 atnaujintas modelis dar nepatogesnis rankoje laikyti su aliuminiais kraštais, o ekrano rėmelis kai 2005 metais.

 11. Turiu ir l920 ir s5. S5 gali krauti belaidziu budu tik reik papildoma dangteli nusipirkti. Kas sako kad s5 plasmases gabalas tai geriau patylekit, labai kokybiskai surinktas, niekz nebraska, galinis dangtelis super malonus nepaliekantis jokiu pirsto antspaudu,kaip tuo tarpu l920 renka visus antspaudus ir gali taip pat pasakyti kad yra plasmases gabalas.. foto detalesnes pas s5, prie prasto apsvietimo fotkina abudu vienodai, filmavimas panasus, gal vel pas s5 detalesnis bet blogesne stabilizacija. Tai tikrai geras telefonas, veikiantis puikiai. Siunciausi daug programu is pardos ir nebuvo tokiu bairiu kad 5 mb reiktu 2 minutes instaliuoti. Daug kas pasakys kad pas l920 foto nustatymai geresni, bes telefonams svarbiausia auto rezimas! O visokie islaikymai, iso ir tt vaiku zaidimas.

 12. Na džiaugiuos, kad Samsung susiprotėjo ir pakeitė nustatymų meniu.

 13. @jonas Keli konkretūs pavyzdžiai, kur visada užstringa, tai Shealth paspaudus more apps, parduotuvė kraunasi +10 sekundžių, po to work trainer diegėsi dvi minutes. Dauguma elementarių Samsung programėlių labai prastai veikia pvz.: video apps iš vis beveik pusę minutės kraunasi, jei nori peržiūrėti naujus video iš kameros.

  Apžvalgoje nespėjau įkelti video, nes tik savaitę telefoną turiu, bet per 10min. video filmuojant, net kelis kart pakibo telefonas rimtai, ypač dažnai Samsung programėles demonstruojant. Taigi tai nėra kažkoks vienetinis atvejis ar interneto, konkrečios programėlės problema.

 14. Nu nzn koki tu ten s5 turi, bet man s health krauna max 2-3 sek. Video apps uzkrauna is karto! Filmuojant dar nei ksrto nebuvo pakibe.

  Taigi manau atsargiai su tokiais komentarais, nes labai jau nerimtai atrodo!

 15. Programėlės stringa random t.y. vieną dieną veikai neblogai, kitą kartą reikia laukti apie dešimt sekundžių kažką kraunant lygiai toje pačioje vietoje. Internetas visada WiFi AC 100mb/s namuose.

  Dažniausiai problemos su Samsung apps kaip sHealth, store, kartais nuotraukų galerija arba video grotuvas ilgai kraunasi, bet būna net Google programos stringa arba iš vis pakimba, lūžta. Nesuprasi, Android ar Samsung TouchWiz problema.

  Man net nėra svarbu, tiesiog giriasi super procesoriais, internetu, bet realybėje trūksta išbaigtumo. iPhone ar Windows Phone tokių nesąmonių seniai nebūna, o su Android’u lūžtančios programos ir kitų gamintojų telefonuose nėra naujiena.

 16. MELUOJI. Tiksliau 100% tirstini spalvas. Idek video apzvalga su tais visais taremais strigimais.Nes tave zinant, tau ir vos juntamas sekundes dalies uzdelsimas gali but traktuotas kaip didziausia kancia, belekoks lagas ir pan.

 17. Aš rašiau, kad šiaip operacinė ir programėlės veikia sklandžiai, tas pats Google Play, Samsung app store, bet gana dažnai pasireiškia nesąmonės, kurias užfiksavau video. Kai sugalvoja Google Play krautis dešimt sekundžių, tada stringa net programėlės aprašymas, o po to vėl kategorijos, aprašymai sukasi sklandžiai.

  Nėra taip, kad telefonas pastoviai stringa, bet nereik bandyti kažko apgaudinėti, kad jis veikia sklandžiai. Vien per 10 minučių apžvalgos filmavimą, keturis akivaizdžius strigimus/bugus parodžiau. Kaip minėjau, per savaitę naudojimo, netgi pasitaikė, kad programėlės užstrigo diegimas, teko perkrauti Samsung store, tada tik įsidiegė. Arba dvi minutes 5MB app diegiesi, nors per kelias sekundes įprastai toks app turėtų pasileisti.

  Kas Galaxy S3 ar S4 naudoja, iš vis žino, kaip net atrakinimo ekranas ar klaviatūra užstringa. Tuo aspektu, Galaxy S5 dar nepasitaikė panašaus žiaurumo problemų. Kas naudoja naują iPhone ar Lumia, įpratę visada veikiantį telefoną turėti, dėl ko tokios Android nesąmonės ypatingai į akis krenta.

 18. Butu normalus android telefonas, o ne samsung, nebutu tokiu nesamoniu

 19. M8>S5. Taip, M8 griozdiškesnis ir su apgailėtina kamera, tačiau bent jau atrodo ir jaučiasi rankoje kaip rimtas telefonas. Veikia sklandžiai, kaip ir turėtų, o ne kaip Samsungai su savo random žagsėjimu. Sense UI labai išbaigtas ir padarytas profesionaliai, priešingai, nei Samsung, kurie net ikonėlių sulygiuoti nemoka…
  Žoždiu, išvada tokia – jeigu dideli ekrano rėmeliai netrukdo ir nereikia superinės kameros, svarbu kad fotkės būtų pakenčiamos ir tiktų įdėti į facebook ir pan. nesąmones, tai S5 fufelis iš karto atkrenta.

 20. Juokina, perka telefoną virš poros tūkstančių, ir dar aiškina, kad kamera truputį neveikia, dizainas truputį šūdas… :D

  Gal tada paprasčiau nusipirkti iPhone, Ir nereiks savęs apgaudinėti, kad su Android beveik tas pats..?

 21. Jeigu čia man, tai to M8 net nepirkau. Kamera truputį šūdas, tiesa, bet dizainas tikrai nėra blogas. Taip, vieta nėra labai praktiškai išnaudota, tačiau telefonas tvirtas ir jaučiasi, jog nėra pagamintas iš pigaus š kaip Samsungai.
  Kad ir pačioje Lumia 920, kraštai dideli. Apie svorį net nekalbu. Tačiau tau tai jokių problemų nesukelia, bet vat jau kai pas kitus telefonus panašiai, tai ajajajaj….

 22. Tu pjautuvas ar laikei ta s5 kad komentuoji? Koks tau plasmaskes gabalas? Visi galaxy mini plasmasket. S5 padarytas tikrai kokybiskai, pramerkit akis obuoliai jus. Galinis dangtelis nerenka visai pirstu antspaudu, ai tingiu cia aiskint.. jirms tik metalas gerai atrodo, juokdariai ir tiek

 23. Mano s2 irgi nerenka galinis dangtelis pirštų antspaudų.. ir aš nelabai suprantu kodėl tai pliusas? a jūs į nugarėlę žiūrit nuolat? aš tai į ekraną ir va, kad jis būtu lyg vsad nuvaytas su kokiu purškalu kuris alkogolio savy turi blizga ir slysta net :D nu bet S5 man vienintelis vėl patinka nie S3 nei S4 nelipo laikas S2 pasikeist…
  Ir jūs mažiau žmonės nervinkitės ką Justas Mikalauskas aka Originalas rašo jis gi laboratorijoje sukurtas jis mano milisekundės lagus ir pnš :D geras tas S5

 24. Gal ir geras, bet nematau tikslo pirkti, kai kitu gamintoju flagmanai geresni

 25. Va čia tai telefonas ir dar už tokią kainą europoje. Flagship killer!!! http://oneplus.net/one

 26. Geriau palaukti iphone 6 ir ekranas jau bus tikrai geras ir visa kita.Keliu simtu litu skirtumas manau vertas sumoketi uz iphone varda

 27. Ir vėl prasideda… Visi Samsungai vienodi. Ar Galaxy Mini, ar Galaxy S5, visi iš vienodų medžiagų pagaminti ir naudoja tokį patį dizainą. Ir aš iš viso nesakiau, kad gerai atrodo tik metalas. Puikūs korpusai, tiek dizaino, tiek kokybės prasme gali būti ir iš plastmasės, tiesa, aukštesnės kokybės, nei Galaxy *insert name here*. Pvz. beveik visų Lumia ir iPhone 5C kokybė tikrai puiki, nors jie pagaminti iš plastmasės.
  Ir kas juokingiausia, kad buvau pavadintas “obuoliu”… Taip išeina, kad visi, kurie nemėgsta Samsung, yra Apple fanai? Pasakysiu naujieną – netgi didžiausi Android fanboy’ai nekenčia Samsung, po to, ką jie padarė su Androidu savo telefonuose.
  O ką Originalas rašo apie lagus – tai visiška tiesa. Nors dažniausiai jie ir minimalūs, tačiau bet koks mažytis pastrigimas sudaro gremėzdiškos ir prastos OS įspūdį. Būtų biudžetinis telefonas – tada dar būtų galima pasiteisinti, bet kai flagmanas, kainuojantis 2k litų lagina, tai Dieve padėk. Ir kas trukdo Samsungui pagaliau padaryti kokybišką dizainą ir OS? Tokia didelė kompanija su tiek pinigų, bet vis toliau tyčiojasi iš savęs. Google sugebėjo padaryti nelaginančią OS (ok, ne iki galo, bet veikia sklandžiai). HTC Sense ir netgi LG TouchWiz kopija veikia beveik taip pat kaip stock Android. Taigi kas trukdo Samsungui pagaliau sutvarkyti tokias problemas? Spėju tragiška programuotojų komanda. Na, gal, ne tokia tragiška, kaip dizainerių. Nors turbūt dizainerių Samsungas neturi, viską daro tie patys programuotojai, kuriantys tą apgailėtiną softą. O galutiniam variante viskas puikiai atsispindi – nevienodo stiliaus perkrauti meniu, nesulygiuotos ikonos ir tekstas, nevienodi šriftai ir t.t.
  Taigi, išvada tokia – Samsung yra apgailėtina kompanija, įkyriai kopijuojanti Apple, tačiau vieno esminio dalyko ir nenukopijuojanti – įrenginių išbaigtumo ir paprastumo. Jie visiškai neturi savitumo ir originalumo, tiesiog iš paskos bėga paskui traukinį. Sakykit ką norit, bet taip ir yra. Galbūt pas čiurkas populiarūs visi tie blizgučiai, nereikalingos funkcijos, idiotiškos reklamos, tačiau daugumai kitų žmonių tai atrodo graudžiai. Na, o kita dalis susigundo pigia reklama ir įsivaizduoja, jog naudoja aukščiausio lygio prekę. Tačiau giliai širdyje patys jaučia, kad fuflo nusipirko ir gina savo šlamštą.

 28. Labai tiksliai pasakyta, visiskai pritariu. Mano nuomone, Samsungus daugiausiai perka tie, kas nenusimano/nesidomi telefonais, mato, kad visur reklamuojami, bandoma juos visiems ikisti tai ir perka.

 29. na taip,viskas kaka apart no name htc :D pofik kad kaina du gabalai,moraliskai pasenes kaip koks BB,pofik kad dizainas kaip kokios Motorolos 8 metu senumo,kad kamera nuo Siemens laiku islikusi.bet tai kam viso to reikia? svarbiausia jausti rankoj DAIGTA ir batarkes info meniu lange lyg ir sriftas vienodas :D nes kazkur kazkokie geekai isrinko ale metu telefonu….. ir kas idomiausia,visa sita crap pezalus skiedzia kiekvienoj temoj apie telefonus ir ypac samsung.kas tikriausiai parodo nepilno proto buvima :D

 30. Tavo fuflungas yra labiau no name, nei HTC ir beveik visi tai pripažįsta, išskyrus kvailus fanatikus, kurie patys save apgaudinėja.
  Kuo jis morališkai pasenęs? Kuo jo diainas blogas? Taip, kamera nėra labai gera, tačiau tikrai ne nuo Siemens laikų.
  Jeigu tau patinka tas fuflo ir kreivas softas, tai puiku. Nesvarbu, kas ką mano, bet telefone už tokią kainą viskas turi būti išbaigta ir padaryta profesionaliai. TAŠKAS. Būtent todėl Apple fanboy’ai ir nemėgsta Androido, kad kažkada pabandė Samsung.
  Stock Android, Sense UI, Windows Phone ir iOS normaliai padaryti, UI nelagina ir dizainas ne kreivas, tai kodėl Samsung sunku pasimokyt? Apgailėtinai atrodo, kai kiekviename lange ir meniu kitoks stilius, o kartais iš vis betvarkė. Intuityvimo 0. Viskas kurta tokiu principu: mesk į sieną ir žiūrėk, kas prilips.
  Apple labai gerai mąstė, kai manė, jog dizainas lygiai taip pat svarbus kaip ir kodas. Ir rezultatas – software išbaigtas, paprastas ir atrodo puikiai. Hardware – kokybiškas, dėmesys atkreiptas net į mažiausius dalykus. Ir tai sudaro gero daikto įspūdį. Dabar taip elgiasi ir kiti didieji gamintojai. O fuflung kaip buvo, taip ir liko užstrigę geriausiu atveju 90s, su savo kreivu šlamštu.
  Kitoje žinutėje, prašyčiau, nekiškit to HTC. Niekada nesakiau, kad tai vienintelis normalus telefonas. Tiesiog čia užsivedė kalba, kad fuflungas su savo nesąmonėm yra geriau.

 31. Nuejau i Skytech hypermaxima, ten stovi du S5 su nuosavu 4 kvadratu reklamos. Priejau, vos paemus pirmaji su besisukanciu demo video ekrane nustebau koks pigus tas galinis dangtelis ale oda, kazkaip primine SNES kopijos zaidimu kasete. Zinoma, pabandziau ieiti i meniu… ir ka jus manot? Konkreciai uzluzo, issoko kazkokiu neaiskiu juostu ant ekrano ir jokios reakcijos. Nusivyles paemiau kita salia stovinti samsunga. Na sis buvo padoresnis. Sulagino tik kamera ir meniu. Reziume: kam reklamuoti produkta, kuris iki galo neisbaigtas. Aisku dabar visi sakys, kad stenduose stovintys telefonai buna isrape’inti vartotoju. Bet juk tie S5 pries dvi dienas ten buvo pastatyti….

 32. O as dziaugiuosi del samsung, pats nenaudoju bet samsung labai myliu nes samsung gedimu deka vis dar galima padoriai gyventi. o labiausiai man patinka samsung klijai aplink cpu kurie kaisdami pleciasi ir nuzudo telefona.

 33. Sudiniausias telefas pasaulyje.. isvaizda kaip is 1999 metu. kaina 3x didesne nei tokiu pat parametru kitu gamintoju. Ka jau kalbeti, akd samsungas-nieko blogiau ir nerasi.

 34. Reiks ir man tuoj keist S2 i s5,kol kas geriausia kamera telefe!

 35. arba nebuti klaunu ir fotografavimui pirkti tam skirtus irenginius.

 36. Jo, veidrodini tik ir prisitampysi visur!!! O telefa visada kartu nesiojiesi!

 37. Įdomu, kai žmonės po Samsung įrašais komentuoja apie “geriausias kameras”, pačios apžvalgos net neskaitę. :)

 38. GsmArena yra geras palyginimas,apskritai perziurejus dauguma testu, dazniausiai laimi S5!

 39. vis svarstau ka pirkti iphone 5s ar samsung s5,iki dabar naudojausi samsung s2. skaitant komentarus ir paziurejus apzvalga susidarau vis stipresne nuomone kad iphone 5s nors ir senesnis bet vistiek geresnis. telefone man svarbiausia kad niekas nelagintu, butu paprasta naudotis. norejau paklausti Jusu patarimo visiskam apsisprendimui, ka Jus siulytumet pirkti samsung s5 ar iphone 5s?

 40. taip pat dar vienas esminis dalykas kad nelagintu klavetura rasant..

 41. Jei nori tiesiog veikiančio ir paprasto telefono, tai Apple žymiai labiau šiuos kriterijus atitinka. Dar Windows Phone orientuojasi į naudojimo paprastumą ir patogumą.

  Galaxy privalumai praktiškai priešingi, didesnis ekranas, daugiau funkcijų, bet viskas tik padidina telefono sudėtingumą ir galimybę strigti, ar net visai užlūžti.

 42. Kur matyta, kad buitinės technikos gamintojas gamintų telefonus? Lai gamina skalbimo mašinas ir šaldytuvus toliau :) Gerai, kad dar Miele nepradėjo gamint telefonų, tai nors gera technika… O čia gamina viską ir daug :D Ir kas kenčia mielieji samsung’o gerbėjai? Kokybė :D he he he :D :D :D

 43. Nusipirkau sia savaite SAMSUNG S5 mini ir skambinant nera saukimo… bei negalima issiust sms… Po keletos dienu vargo man ji pakeite i NAUJA? bet ta pati problema – NERA SAUKIMO. Kas per velnias????? Gal kas galetu man paaiskinti, ka tai reiskia…

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>