Samsung Galaxy SII automobilinis GPS laikiklis

Samsung Galaxy SII automobilinis GPS laikiklis

HTC Desire Garmin Nuvi DIY laikiklis susilaukė didelės sėkmės. Pats gidas tinka įvairiausiems telefonų modeliams. Šį kartą sugalvojau pasidaryti tokį patį naujam Galaxy S2, netgi truputį patobulinti.

Samsung Galaxy SII automobilinis GPS laikiklis

eBay reikia susirasti tas pačias detales: Garmin Nuvi laikiklis ir konkrečiam telefonui skirtas hardcase. Belieka nupjauti nereikalingus Garmin Nuvi atsikišimus, kad liktų tik ideali plokščia dalis, prie kurios galėsime klijuoti hardcasą. Čia sugalvojau pridėti papildomą žingsnį – abiejų paviršių nušveitimą švitriniu popieriumi, kad nuvalyti dažus, pašiaušti paviršių ir paruošti klijavimui. Kitu atveju, pasimokiau su HTC Desire modeliu, paprastas klijavimas kartais ilgai neatlaiko.

Samsung Galaxy SII automobilinis GPS laikiklis

Dėl šventos ramybės galime uždėti svorį ir palikti dienai susiklijuoti ir išdžiūti.

Samsung Galaxy SII automobilinis GPS laikiklis

Viskas! Turime idealų automobilinį savo telefono laikiklį, kuriame net rasime išpjovas kamerai, mygtukams, garsiakalbiui ir mikrofonui. O visas gėris pasidaryti nekainuoja ir 20Lt!

Samsung Galaxy SII automobilinis GPS laikiklis

Video. Man automobilyje labiausiai patinka Android navigacija, ypač Aura Sygic.

Kam šiandien reikalingi atskiri GPS’ai, kai turi telefoną kaip Desire, Galaxy SII ar panašų..? Šiaip aš naudoju Aura Sygic anglų kalba. Filmuke, dėl įdomumo nustačiau lietuvišką vertimą. Žinoma, iš visų galimų ~20 kalbų, tik lietuvių būtinai turi būti įgarsinta tikros kaimo bobutės..?

19 Komentarai

 1. Nusiperki sita:

  http://i.ebayimg.com/00/s/NjAwWDYwMA==/$(KGrHqR,!jYE650+ky(LBOw8p)Tig!~~60_12.JPG

  ir paskui kiekvienam telefonui gali imti vis kita laikikli:

  http://www.neotechs.co.uk/ebay/vent/desire/3.jpg

  O klijavimas SUPER GLUE tikrai ilgai nelaikys.

  • Ir barški ir dar telefonui netinka, pagal mygtukų, kameros ir kito išpjovimus…

   • Niekas cia nebarska, ir skyles atitinka viskas. As tik parodziau laikikli, kaip jis nusiima/uzsideda ir fsio. Ant vieno laikiklio eina desire ir sgs2. Greit nusiima uzsideda, nei klijuot ko reikia nei bijoti kad nukris (o aisku su super glue nukris:) )

    Pats laikiklis kuris keiciasi, cia desires: http://www.neotechs.co.uk/ebay/vent/desire/3.jpg

    • Nusipirk, tada pasakok. Aš sakau, kad totalus šūdas ir netiks idealiai telefonui bei pats laikiklis barškalas. Dar kainuoja brangiau, o čia keli doleriai, kelios minutės ir pasidarai iš hardcase idealų laikiklį savo telefono modeliui.

     • Bled, nusipirkes ir naudoju! Desire ir samsunga ant vieno lango laikiklio tik skirtingi case’ai. Nei klijuot nei xujuot ka reikia, as ta norejau pasakyti, o kaina to laikiklio tikrai pigesne nei geltono

     • Panasu turiu motorolai . Jauciasi drebejimas nuo bosso ir kai per duobes vaziuoju . Bet seip yra visai stabilus , ir puikiai tinka mano telefonui .

 2. didesnio s*do apzvelgt jau nebeimanoma? kas retkarciais kazka naudinga galetum?

 3. Jezus, zinai ka? eik tu na.chui! Tai ar tu durnas ar kas tau yra, nesuprantu, nematai nieko naudingo tai KO TU SKAITAI? ar kad parasyt ta savo debiliska komentara ateini? gal kitas zmogus suko kiausinius kaip cia normalu laikikli pasidaryt savo sgs2 ir jam tiko. Siulau issitrint savo GALVA, rasyt SAVO apzvalgas, ir paciam jas SKAITYT!

 4. Kur pirkai ta geltona case galaxiui savo? Labai graziai atrodo, noreciau ir as toki nusipirkt :)

 5. kaip tik ieškojau negriozdiško ir pigaus laikiklio, užsisakiau

 6. gal ir kvailas klausimas, bet tarkim ta Aura Sygic GPS programa ar reikalauja pastovaus interneto ryšio, kaip kad Google Maps kad krautų žemėlapius ar ne?

 7. Keistas tu, šūdams neva taškai tūkstančius, o jau originalaus laikiklio neperki :)

  • Ką iš vis tokiems suprasti apie custom rankų darbą? :D Jei net norėtum, tai nėra nei Samsung, nei kiniškų tų laikiklių normalių išskirtinai vienam modeliui sukurtų, kad gerai tiktų visi išpjovimai ir kokybė normali būtų, nebarškėtų.

 8. o kokia jis cia versija idomu naudoja kad lt igarsinimas

 9. O, varguolis su varguoliu telefonu :)

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>