Siuntimo iš Kinijos mitai / Siuntimas iš Gearbest, BG 2019

Siuntimo iš Kinijos mitai / Siuntimas iš Gearbest, BG 2019

Jei Jums vis dar kyla klausimas, ar tikrai nebus muitų užsakant (telefoną/droną/kompiuterį) iš Gearbest ir Banggood Kinijos parduotuvių? Tai šis straipsnis yra BŪTENT JUMS, ir jis pateikia informaciją kaip vyksta visas pirkimas iš Kinijos būtent dabar 2019-tųjų Spalį. O ne kažkoks nesąmoningas straipsnis trijų metų senumo, kurių prisikaupė pilnas internetas, bet visa info seniai penkis kartus pasikeitė ir neatitinka realybės. Taigi nuo pradžių, kaip vyksta pirkimas iš Kinijos šiandien 2019 Spalį, ir kaip prekes užsakinėti BE MUITŲKINŲ parduotuvių.

Kaip galit pastebėti iš pirmos nuotraukos, pas mane prekės nuo telefonų iki dronų iš Kinijos parduotuvių ateina kiekvieną mėnesį. Būtent paskutiniais metais ypač daug apžvelgiu kiniškų produktų, nes pirkimas iš Kiniškų parduotuvių tapo paprastesnis ir patogesnis nei daugumos lietuviškų! Šiandien kai kurias prekes iš Gearbest galima gauti per DVI DARBO DIENAS! BE jokių MUITŲ! Ir čia ne joks stebuklas, o tiesiog kinų parduotuves populiarias prekes sandėliuoja Europoje.

Siuntimo iš Kinijos mitai / Siuntimas iš Gearbest, BG 2019

Paimkim Xiaomi dviratį ar paspirtuką kaip pavyzdį Gearbest parduotuvėje. Produkto puslapyje rasite, kad daiktas yra Lenkijos sandėlyje, ir pristatymas iki Lietuvos trunka 2-5 darbo dienas! Aišku, siunčiant iš Lenkijos nėra jokių muitų, nes muitinė netikrina tokių siuntinių iš Europos sąjungos šalių. Per šią vasarą iš Geabest pirkau virš dešimties elektrinių dviračių, vidutiniškai iš Lenkijos sandėlio jie atkeliavo per 3-4 darbo dienas!

Siuntimo iš Kinijos mitai / Siuntimas iš Gearbest, BG 2019

Dabar paimkime super populiarų Xiaomi Mi9T Pro telefoną, kuris su akcija kainuoja tik 300 eurus! (Telia šiandien toks pats 473 Eurai!). Ir kitas dažnas klausimas, kaip pasinaudoti tokių Gearbest akcijų kodais, tai nuolaidos kodas rašosi paskutiniame užsakymo lange. O akcijos kodų galit ieškoti topzone forume arba mūsų facebook puslapyje. Dar yra shipping draudimas, ir pabraukiau nuotraukoje, jo niekada nenaudoju, nes mokant Paypal iš kart gauni pinigų grąžinimo garantiją, jei kažkas nutiktų siuntimo metu. (Taip pat Paypal pridėjęs Monese kortelę, kuri siūlo valiutų konvertavimą nemokamai, tai yra žymiai geresniu kursu nei Swedbank, Paypal ar tos pačios kinų parduotuvės).

Siuntimo iš Kinijos mitai / Siuntimas iš Gearbest, BG 2019

O Xiaomi Mi9T Pro telefonas šiuo atveju yra Kinijos sandėlyje, bet pasirinkus EU Priority Line siuntimą, jis bus nusiųstas į Gearbest sandėlį Europoje, ir tik tada išsiųstas į Lietuvą. To pasekoje, telefonas vėl ateis iš Gearbest Europos sandėlio BE JOKIŲ MUITŲ. Vienintelis skirtumas, kad dabar siuntimo trukmė gali būti 15-25 darbo dienų. Vidutiniškai mano užsakymai per EU Priority line Vilnių pasiekia per 10-14 darbo dienų.

Galima sakyti dvi savaitės, ir viskas vyksta taip greitai, kad būtent šitų siuntinių Lietuvos muitinė netikrina, nes jie ateina iš Europos sandėlio. Štai pagriebiau arčiausią OnePlus 7 telefono pakuotę, kurioje aiškiai matosi, kad siuntėjas yra kinų įmonė, bet jos sandėlio adresas yra Estijoje, ir dėl to šis siuntinys net neina per Lietuvos muitinę, ir jam negali būti jokių muitų Europos sąjungos šalyse.

Siuntimo iš Kinijos mitai / Siuntimas iš Gearbest, BG 2019

Apibendrinant, jei perkate Gearbest, ir renkatės Europoje sandėlį (pvz.: Poland, Germany) arba “EU Priority line” siuntimo būdą, 100% garantuota, kad NEBUS papildomų MOKESČIŲ ir MUITŲ!

Lygiai tokią pat sistemą naudoja banggood, kur dažniausiai užsakinėju dronus. Šiuo metu pvz.: labai populiarus Xiaomi Fimi A3 dronas. Vėl pasinaudoju nuolaidos kodu iš topzone forumo.

Siuntimo iš Kinijos mitai / Siuntimas iš Gearbest, BG 2019

Tada pasirenku EU Priority Line siuntimą, ir matau, kad siuntinys bus pristatytas per 7-15 darbo dienų. Vėl neperku papildomo draudimo, nes apmokėjimą darau su Paypal.

Siuntimo iš Kinijos mitai / Siuntimas iš Gearbest, BG 2019

Ir džiaugiuosi dronu po savaitės, ir sutaupęs su nuolaidos kodu, ir be jokių muitų!

Vienintelis dalykas užsakant prekes iš Kinijos parduotuvių, į kurį reiktų atkreipti dėmesį. Tai įsitikinti, kad prekė yra parduotuvės sandėlyje. Žemiau pateikiau naują produktą, kurį atrodo galima užsakyti, bet jei atidžiau pasižiūrėsite į siuntimo detales, pamatysit, kad išsiuntimas planuojamas tik Spalio 16-19 dieną, nors šiandien yra Spalio 4. Tai reiškia, kad parduotuvė tik planuoja gauti šį produktą po dviejų savaičių, ir tai dar nereiškia, kad gaus, nes data gali tiesiog dar toliau nusikelti.

Siuntimo iš Kinijos mitai / Siuntimas iš Gearbest, BG 2019

Dėl to aš niekada neužsakinėjų produktų, kurių nėra tuo metu parduotuvėje. Visi produktai, kurie yra sandėlyje, rodys išsiuntimą sekančią darbo dieną. Arba daugiausiai dvi darbo dienas į priekį.

Taip pat nuolaidos kodai ir akcijos galioja tik konkretiems modeliams. Jei akcija paskelbta Xiaomi Mi 9T mėlynos spalvos telefonui, tai reiškia, kad kodas ir visos sąlygos galioja tik mėlynos spalvos telefonui ir tik pateiktai produkto nuorodai iš konkretaus sandėlio. Ir ypač su Xiaomi telefonais dažnai būna taip, kad kai kurios spalvos specialiai yra “retos”, tai yra telefonas gali būti brangesnis vien dėl spalvos arba jo gali tekti laukti žymiai ilgiau pasirodant prekyboje.

Galiausiai, jei vis dar turite klausimą apie pirkimą iš Kinijos parduotuvių: Gearbest, banggood. Palikite savo komentarą žemiau. Taip pat būtent forume ir facebook puslapyje dažniausiai skelbiame visas akcijas ir nuolaidos kodus. Tai rekomenduoju sekti, jei planuojate pirkti kažką iš kinų parduotuvių, ypač kai kaip tik šiuo metu artėja Spalio 11 dienos išpardavimas, arba kaip Kinai vadina laiminga 11.11 akcijų diena.

Šiame straipsnyje paminėjau tik dvi kinų parduotuves, kurias pats naudoju dažniausiai, jų yra žymiai daugiau. Bet kiekviena turi savo užsakymo ir siuntimo niuansus, ir kaip jau užsiminiau šiame straipsnyje, reikia būti atidiems užsakinėjant prekes, ar jos yra sandėlyje, nes kai kurios parduotuvės ir aliexpress pardavėjai, netgi specialiai nurodo melagingą info apie pristatymo laiką arba prekių buvimą sandėlyje. Ypač populiaru yra įsikelti ką tik pristatytų telefonų modelių skelbimus, kurie prekyboje galbūt pasirodys tik po mėnesio, ir prie siuntimo nurodyti, kad maksimalus pristatymo laikas nuo 15 iki 90 ties dienų. Būtent tada telefonas ateina ne po dviejų savaičių, o po dviejų mėnesių.

Siuntimo iš Kinijos mitai / Siuntimas iš Gearbest, BG 2019

Tas pats su pastebimai žemesnėmis telefonų kainomis, tokių tiesiog nebūna, arba melagingai nurodomas telefono modelis (tarkim kinų rinkai skirtas Xiaomi perflashintas į Global), arba melaginga pristatymo data pvz.: maksimalus pristatymas 2-3 mėnesiai, arba melagingas siuntimas, nes būtent EU priority line paslauga kainuoja kelis eurus už pristatymo greitį ir patogumą. Bet tas aktualu tik perkant parduotuvėse, kurios pastoviai pasižymi sukčiavimu kaip tomtop, aliexpress dažniausiai minimi probleminiai pavyzdžiai.  Tuo tarpu, Gearbest ir banggood praktiškai visos prekės šiandien jau parduodamos per priority line, klientų patogumui, ir mokant paypal visada turi pinigų grąžinimo garantiją. Būtent paypal priėmimas pirmas iš klientų aptarnavimo kokybės ženklų kinų parduotuvėje.

14 Komentarai

 1. O 11.11 ne lapkričio 11?

 2. Justas Mikalauskas

  Sumaišiau mėnesius. :D

  Šiaip vis tiek bus nauji kuponai ir kitą savaitę.

 3. Bet kad dauguma GB shippingas eina Priority Line, be EU. Tai jau muitas kabins…

 4. Klausimas pusiau ne i tema, bet kaip su garantija? Pvz perkant Xiaomi telefona, ar galima kreiptis kazkur Lietuvoje?

  • Justas Mikalauskas

   Paypal mokėk ir gausi customer protection nuo visko.

   Bet nei karto dar neteko taisyti Xiaomi, o šiaip oficialiai ką tik buvo naujeina, kad MTTC tapo oficialus servisas Xiaomi Lietuvoje.

 5. Pirmą kartą bandžiau pirkti xiaomi telefoną iš ali, tokią brangią prekę ir dėl pvm galėjo užstrigti,nes muitai telefonams netaikomas,pardavėjas grybą pjovė neatsakė beveik 2sav,pradėjau rašyti apie atšaukimą, tuomet jau pradėjo atsakinėti,galiausiai parašė kad įvyko klaida ir neturi sandėlyje prekės, beveik visą mėnesį sugaišau. Gearbest atrodė įtartinai,bet po šio straipsnio labiau pasitikiu, nes trūko tokios info. Net nežinojau kad paypal viską padengia,o Tu gal turi omenyje kad disputui turi pusę metų laiko iškelti ir tik pusę metų ta “garantija” tegalioja? Ar reikia turėti verified accounta?ar bet kam galioja prekės garantija? Pats gearbest teigia 1m garantiją duodantis

 6. O jei Gearbest tai prekei siūlo tik tokį siuntimą:
  Registered Air Mail ?

  Jis jau ne tas pats kas EU priority line ?

 7. Išpirko visus 9T Pro už gerą kainą :|

 8. Tai “Priority Line” ir “EU Priority Line” niekuo nesiskiria? Abiem atvejais muitas netaikomas? Nes as kiek ziurejau mane dominanciu prekiu, tai siuntimui niekur nera prieraso “EU”.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>