SteelSeries 7H USB žaidimų ausinės su mikrofonu

SteelSeries 7H USB žaidimų ausinės su mikrofonu

Prieš porą savaičių į mano namus atkeliavo naujausias Steelseries 7H USB gaming headset’as. Per tas kelias dienas naudojimo jis paliko tik labai gerus įspūdžius ir sukūrė puikų naujosios Steelseries H serijos įvaizdį.SteelSeries 7H USB žaidimų ausinės su mikrofonu

7H USB yra aukščiausios klasės H ausinių linijos modelis. Taigi siūlo krūvą papildomų funkcijų ir priedų.

SteelSeries 7H USB žaidimų ausinės su mikrofonu

Galime pradėti nuo medžiaginio laido su ilgintuvu, keičiamų paminkštinimų (odinių ir velveto) iki USB 7.1 virtualaus garso plokštės. Taip pat papildomos funkcijos, kaip galimybė atjungti laidą nuo ausinių, paslėpti mikrofoną, išardyti lankelį, patogesniam transportavimui. Žinoma, visos įprastinės funkcijos: garso reguliavimas, mikrofono mygtukas.

SteelSeries 7H USB žaidimų ausinės su mikrofonu

Viena įdomesnių galimybių yra keičiami paminkštinimai. Jie leidžia iš vienų ausinių pasidaryti lyg dvi visiškai skirtingas, priklausomai nuo aplinkybių. Odiniai paminkštinimai izoliuoja garsą, taigi slopinamas aplinkos triukšmas, ir aplinkiniai negirdi jūsų klausimos muzikos ar žaidimo garsų.

SteelSeries 7H USB žaidimų ausinės su mikrofonu

Velvetiniai veikia kaip atviro tipo ausinės ir leidžia neprarasti ryšio su aplinka. Kas turbūt labiausiai praverčia žaidžiant su draugais kompiuterinėje ar lan party. Žinoma, patys žaidėjai kartais mėgsta skirtingas medžiagas. Vieni tvirtins, kad velvetas visada minkštesnis ar malonesnis, o aš sakau, kad odiniai yra žymiai patvaresni ir karštą vasaros dieną neįsigeria prakaitu, nenusitrina ir nekaupia nešvarumų, gerai izoliuoja kompo aušintuvų triukšmą. Žodžiu, ausinių tipą ir medžiagas galima keisti tiesiog pagal savo skonį ar net nuotaiką ir aplinkybes.

SteelSeries 7H USB žaidimų ausinės su mikrofonu

Kita labai maloni smulkmena – paslepiamas mikrofonas. Kai reikia, jį tiesiog išsitrauki, o kai klausai muzikos ar žaidi vieno žaidėjo režimo žaidimus, jis gražiai pasislepia korpuse. Dėl keičiamo ilgio laido Steelseries 7H galima būtų naudoti netgi su nešiojamais muzikais grotuvais ir kitais įrenginiais kaip paprasčiausias ausines. Deja, pastebėjau, kad praktiškai tą daryti trukto laisvas mikrofono kištukas, kuris pastoviai daužėsi į telefono ekraną kišenėje, kai bandžiau 7H naudoti su telefono muzikos grotuvu.

SteelSeries 7H USB žaidimų ausinės su mikrofonu

Keičiamo ilgio laido tikroji paskirtis yra naudoti su nešiojamu ir staliniu kompiuteriu. Prie nešiojamo kompo ausines jungiame tiesiai, o jei reikia pasiekti stalinio kompo garso plokštę kažkur po stalu, yra pridėtas laido ilgintuvas.

SteelSeries 7H USB žaidimų ausinės su mikrofonu

Aš manau, kad 7H USB versijas yra skirta būtent nešiojamiems PC. USB virtualaus garso plokštė leidžia net paprasčiausiame lapyje turėti 7.1 garsą. Ne stebuklas, bet vis tiek geriau už dažną nešiojamuose integruoto garso kokybę. Taip pat truputį paįvairiną filmų žiūrėjimą ir veikia su keliasi žaidimais (be ne visais ir tikrai nesitikėkit, kad galėtų pakeisti kelis šimtus kainuojančias stalinių PC garso plokštes).  Dėl tos pačios priežasties, didžiąją laiko dalį naudojau dedikuotą X-Fi plokštę (išbandžiau tiek įprastai mano naudojamą X-Fi Fatal1ty, tiek naująją X-Fi Elite).

SteelSeries 7H USB žaidimų ausinės su mikrofonu

Galbūt prieš aprašydamas garso įspūdžius, paminėsiu, kad ausinės buvo ypač patogios. Man patiko jų dizainas, gudriai sukurtas lankelis, kuris tolygiai prisispaudžia per visą galvą ir todėl greitai iš vis pamiršti, kad kažką turi ant galvos. Taip pat 7H yra juokingai lengvas ir kompaktiškas modelis lyginant su konkurentų panašios klasės headset’ais.

SteelSeries 7H USB žaidimų ausinės su mikrofonu

Steelseries nesidrovi pasigirti super specifikacijomis (atkuriami dažniai: 18 – 28.000 Hz), bet realybė vis tiek galima pastebėti nežymų skirtumą tarp 7H ir Sennheiser PC350, kitų prabangesnių modelių. Tuo pačiu, iš visų mano kada bandytų ausinių ir headset’ų, 7H skamba geriausiai po PC350. Vienintelis skirtumas ir privalumas ar trūkumas yra dirbtinai pasodrinti žemi ir aukšti dažniai. Kas žaidimuose yra nemažas pranašumas, nes išryškina priešų žingsnius, sprogimus ir net tolimą peilio ar ginklo pertaisymo žvangtelėjimą. Iš kitos pusės, po tokių patobulinimų muzika skamba tiesiog ne taip (kaip ją girdi per konkurentų HiFi ausines ar audio sistemas).

Steelseries 7H ir 7H USB modelius jau galima rasti Lietuvos parduotuvėse, kaina 301Lt ir 391Lt atitinkamai. Abu variantai yra daugiau, nei verti dėmesio: puiki korpuso ir medžiagų kokybė, visos reikalingos papildomos funkcijos PC žaidimams. Svarbiausiai, labai lengvi ir patogiai ant galvos gulinčios ausinės, kurias iš vis galima pamiršti, bet net užsimiršus nuo nelaimingų atsitikimų per žaidimų pertraukėles jus ir headset’ą saugo nesunkiai ištraukiamas laidas. Pridėkime gražiai integruotą, paslepiamą mikrofoną, ir drąsiai 7H galime tituluoti geriausiu šiandienos gaming headset! Jei naudojate nešiojamą kompą, papildomą 100lt verta investuoti į 7H USB versiją. Štai su staliniu PC tą patį šimtą geriau pridėti prie kokybiškesnės X-Fi garso plokštės įsigijimo biudžeto, jei tokios dar neturite.

SteelSeries 7H USB žaidimų ausinės su mikrofonu SteelSeries 7H USB žaidimų ausinės su mikrofonu

20 Komentarai

 1. Gan neblogos atrodo iš apžvalgos. O kaip manot ar šių ausinių garso kokybė yra geresnė lyginant su Sennheiser hd 448 naudojant viskam (žaidimams, muzikai, filmams)?

  • Garso kokybė panašiausia į HD448, kaip ir pačios ausinės panašios, panašus dydis ir paminkštinimai. Tik 7H pasirodė patogesnės, lengvesnės ir turi mikrofoną. Šaudyklėse pranašumą, lengviau išgirsti priešų krebždesį ir nustatyti buvimo vietą, bet muzika su standartiniu EQ nustatymu truputį prasčiau skamba, nei HD448.

 2. Dar pačių SS atstovų filmukas, kur vaizdžiai galima pamatyti kaip išsiardo, kaip pasislepia mikrafas.

 3. Geras daikciukas, tik gaila kad kaina didoka jei butu dvigubai mazesne tikrai paimciau.

 4. Turint galvoje, kad paprasčiausios normalios ausinės kaip Sennehiser HD448 kainuoja 220Lt, tai šitos už 300Lt su visais priedais, funkcijomis ir mikrofonu netgi pigesnės, nei galėtų kainuoti..

  Aišku dar truputį prisidėjus litų jau išeina Sennheiser PC350 kaip mano naudojamos. Antra, tai iš visų normalių ausinių vis tiek nebus naudos, jei kompe neturi normalios garso plokštės, nes nuo jos daugiausiai priklauso viskas, o ne nuo pačių ausinių. Ausinės turi būti tik patogios ir normalios kokybės, bet pagrindinį garso kokybės ir efektų žaidimuose, filmuose skirtumą sudaro garso plokštė.

 5. Moket 300 litu uz ausines, tai eina na.. Nors kita vertus, galbut jos labai jau ilgaamzes.

 6. Mantai,kas turi per daug $$$,tas ausines perką už kelis tūkstančius.

 7. Be 200lt aš iš vis ausinių normalių nesu matęs.. nebent kinų ar kokios Philips tuos pačius vaikus juokinti, kur naujos jau visos barška, o garso kokybė.. ten jos iš vis nėra.

 8. Kinai yra vieni iš lyderių audiofilinėj in-ear technikoj, nešiojamuose ampuose, dacuose…

 9. Virtualus 7.1 garsas? Skamba kaip marketingas. Ar klystu?

  • Visur jis virtualus, nes ausys tik dvi, taigi 3D pojūtis iš dviejų garso kanalų sudaromas..

   Skirtumas tik tame, kokią 3D technologiją naudoja žaidimai. Tai SS garso plokštės to 3D retas game palaikys, kai pvz. Creative X-Fi dauguma palaiko.

 10. Vaikams juokinti :D Nusiperki ausines paprastas, ir vargo nematai. Cia originalo išmyslas ‘vaikams juokinti’ .

 11. Lampart,o kam žmonės perka brangias ausines? Tos pačios įrašų studijos,su kokiomis dirbą. Jei tau skirtūmo nesigirdi,tarp maximinių už 50lt ir tarp normalios kokybės ausinių,tai nežinau,reikią dažniau ausis plautis.

 12. Kaip tas bicas uzsidejo ausines tai isties atrode ziauriai patogiai :D

 13. Tu pabandyk šitas ausines palyginti su SteelSeries Siberia V2 : )

 14. Po Sauliaus komentarų labai tiktu riebus double facepalm.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>