Steve Wozniak: Android geriausi smartphone šiandien

Steve Wozniak: Android geriausi smartphone šiandien

Jei pats Apple įkūrėjas pripažįsta, kad šiandien Google Android daugeliu aspektu pralenkė pačių kurtą iPhone. Reiškiasi, kad Google tikrai laimėjo smartphonų karą?

Speaking to The Daily Beast, Woz openly chatted about the pros and cons of Android. “My primary phone is the iPhone,” Woz said. “I love the beauty of it. But I wish it did all the things my Android does, I really do.”

What things, Woz, what things? Turns out he’s particularly impressed by, of all things, the voice recognition, GPS navigation and, since the launch of the iPhone 4S, battery life. [Gizmodo]

Kaip sako Woz: “iPhone galbūt ir gražus, bet tik Android deramai atlieka visas tikro smartphone funkcijas”. Žinoma, neskuba siūlyti visiems savo iPhonus iškeisti į Android, nes tam yra puiki priežastis.

Ultimately, while he admits that iOS is more immediately user-friendly, he went on to explain that with Android phones “if you’re willing to do the work to understand it a little bit, well I hate to say it, but there’s more available in some ways.”

Android kaip Linux ir visas kiti technikos mėgėjų dalykai yra labai galingi ir siūlo labai plačias galimybes, bet jas išnaudoti reikia taip pat mokėti. Visai kaip rašiau apie Galaxy S2, kuris yra visiškas šlamštas, neskaitant kokybiškos kameros ir audio kokybės. Stringa, išsikrauna akumuliatorius per kelias valandas, nevykusi TouchWiz UI ir dar krūva katastrofinių problemų.

Steve Wozniak: Android geriausi smartphone šiandien

Nebent žmogui tikrai yra įdomi technika, Android, jis turi pakankamai žinių jį prisitaikyti pagal savo norus, tada žinoma, kad joks masėms pritaikytas telefonas ar OS nepralenks to, ką pats sau asmeniškai susikursi. Visai kaip aš į Galaxy S2 įrašiau standartinį Google Android 4.0.3 ICS, kuris veikia ypač sparčiai, turi gražią ir patogią Google UI. Dar keli mod’ai, pagal mano norus, ir telefonas tapo dar spartesnis, o akumuliatorius veikia net 3-5 paras! Taip, nei iPhone, nei Nokia N9 net iš tolo negalėtų su tokiu lygintis. Kartu tik labai mažai daliai žmonių įdomu iš vis žaisti su Android OS perrašymu, mod’inimu, dar mažesnė dalis net norėdami negalėtų to tinkamai pasidaryti, dėl žinių stygiaus.

Darydamas bet ką ar nesuprasdamas ką darai, gali labai lengvai dar pabloginti taip prastus originalaus gamintojo sukurto ROM rezultatus. Taigi žmonėms, kurie patys nesidomi telefonais ir jų OS, reiktų aparato, kur viską už juos jau būtų nusprendęs ir padaręs gamintojas. Tuo aspektu geresnių už Nokia N9 ar iPhone 4 vargiai ir rasi, tas pats nemodifikuotas Galaxy S2 šalia jų atrodytų kaip paskutinis šlamštas, o Android OS lyg kažkoks nesusipratimas… Kaip galbūt F1 automobilis yra žymiai tobulesnis už bet kokį kitą, bet ne kiekvienam F1 suvaldyti… Kaip profesionalūs DSLR fotoaparatai geresni už muilines, bet ne kiekvienam su tokiais nuotraukas daryti… Pagaunat kampą?

47 Komentarai

 1. paskutinėje pastraipoje turbūt pirmą kartą taip gražiai atsiliepei apie iPhone :) viskas logiška, visokių žmonių yra su įvairiais poreikiais, todėl iPhone ir Android gali sugyventi ir abu reikalingi

  • Realiai jau seniausiai tas pats buvo rašyta.
   http://www.topzone.lt/mac-vs-pc-fanu-karai

   Tik Apple fanai net neskaitydavo, o savo komentarą pradėdavo iš kart “Mac geriausias”, “Mac visi profesionalai naudoja”… Dabar Jobsas numirė, Woz pripažįsta tiesą, kad Obuoliai gal gražūs, gal paprasti naudotis, bet tuo viskas ir baigiasi… Turbūt tikrai pasaulio pabaiga artėja šiais metais. :D

 2. Nu teisingai Tu čia parašei :)

 3. Nueik i apple forumus kas antras pranesimas kaip nujailbreakint kaip ka padaryti, o androiduose nueik forumus tik kelis rasi nors dauguma modinasi androida, tai va iphone nera dar tokz ir perkandamas visiems.
  O del palyginimu nusiperki mersa bet vistiek pavydi tam kas turi ferrari, čia tas pats su telefonais, nusiperki kručiausia android bet vistiek nori naujiausio iPhone:D

 4. Orginalai, tai jaigu tu sakai, jog pasidariai tobula smartphon’a, tai gal gali su visais pasidalinti savo ziniom kaip ir ka naudojai?

  Tuom pc ir apple fanai manau ir skirias, kad apple fanai daugiau viskuom dalinasi, o android tiesiog pasidaro kazka iskirtinio ir saugo labiau uz patentuota produkta :(

  Ir siaip as manau jog visi zmones nori pirkti toki daigta kuris yra paruostas naudojimui, o ne parsinese namo dar bandyti ji suprogramuoti taip kad jis veiktu. Ir lyginant kaina, tai iphone 4s nedaug ka brangesnis uz ta pati galaxy s2, bet nusipirkes telefona gauni pilnai sutvarkyt soft’a, ko tu kaip supranti negali pasakyti apie galaxy s2 :)

  • Apple fanai dalinasi ir taip akivaizdžiais dalykais.. Kaip jų tame telefone kažko ypatingo neišrasi. Gali Jailbreak padaryti, gali kažką įrašyti, bet ne pakeisti iš esmės toje OS kažką.

   Tuo tarpu, jie nesupranta, kad su Android nėra universalaus gido paspausk A, B, C ir turėsi geresnį telefoną už iPhone. Čia svarbu ką konkretus žmogus naudoja tame telefone, kokios jam funkcijos rūpi, kurios yra visai nereikalingos. Pagal tai įsirašai kas tau reikalinga, kas tau rūpi, pagal tai tų dalykų sparta atsiranda, akumuliatoriaus laikas prailgėja, nes nėra krūvos nereikalingų dalykų, kurie užima vieta, naudoja resursus, o tu jų net nenaudoji pvz. man visai nereikalingi Samsung TouchWiz, facebook, visokie media scannner, Samsung auto updates ir t.t. Ar nereikalinga, kad telefono CPU suktųsi dideliu dažniu standby ir t.t.

   Tai tik gerai supratęs kokio telefono tau reikia ir kaip jis veikia, kaip padaryti, kad veiktų kaip nori. Gali pagaliau pasidaryti tokį telefoną, pagal savo poreikius ir norus.

   • Kažką painioji Originalas ;) Kaip tik su Android nelabai ką padarysi jį nulaužęs, apart ištrinti kas nereikalinga ir piktogramas pasikeisti. Neteko girdėti, kad kas Android modifikuotų, kad šis leistų automobilį užkurti aplikaciją paleidus, ar radiaciją matuotų, daktarams operacijas daryti padėtų. Tad Android dar oi kaip toli, iki kažkokio padoresnio modifikavimo. Apple pagal nutylėjimą neturi kvailų reklaminių ar šlamštinių programėlių, baterija veikai maksimaliai ir t. t.

    Beje, dėl GPS – tai reiktų ne apie GPS konkrečiai kalbėti, bet apie Google Maps, nes būtent šios programos lyginamos iOS ir Android’e. Jei aplamai imti, tai kol ant Android nebus TomTom, tol galima sakyti Androidas visai neturi GPS’o.

   • Jei neteko girdėti, tai gal pats nežinai, o ne “nėra”..? :D Pilnas internetas Android projektų nuo PS3, TV valdymo iki RC automobilių ir iš vis robotų su Kinect, GPS…

    Vėl iPhone nei Google Maps turi naujausius, nei kažką be TomTom, kuri nėra net kažkuo ypatinga navigacija, o kainuoja be proto.. Kai šiaip vertėtų apsišviesti prieš tokius komentarus rašant, dabar eilinis Apple fanboy komentaras “nieko nematau, nieko nežinau, Apple the best”… :D

    Tai ar nėra, ar miške gyveni? :D Kaip visas supratimas iPhone vartotojo baigiasi “ištrinti kas nereikalinga ir piktogramas pasikeisti.”… Kadangi iPhone tikrai nepakeisi tuo atžvilgiu daug net su Jailbreak, o iš Android gali pasidaryti tą patį iPhone, Windows Phone 7 ar kas tik užplauks į galvą…

    Kaip Android ne tik telefonuose sukasi, o jau routerius, TV dar įvairius dalykus veža, ką seniai darė Linux. Privalumas kas moka tuo naudotis ir didžiausia problema, kas neturi žalio supratimo, nes sugadinti viską labai lengva. Tuo tarpu, iPhone app galimybės labai ribotos, todėl sugadinti kažką realiai labai sunku, net su Cydia dar gana ribotos galimybės ir todėl paprastiems žmonėms tinka ir patinka. Vaikai ir kačiukai gali žaisti, nes orangutang proof daiktas. :)

    • Originalas > nepasakok pasakų, kad tik Android laužėjams, o iOS – vartotojams:) Kaip ir minėjau – piktogramų ar temos pakeitimas, ar programėlė, kuri per BT mašinėlę valdo – nėra laužimas. Nebent tu pamatai komandinę eilutę ir jau įsivaizduoji esąs hakeris, kaip ir puse čia sėdinčių :)

     Šiandien iOS laužimo galimybės yra gerokai didesnės. Tik ne kreivarankiams tą suprasti ar panaudoti. Vat, pvz. kai Android vartotojai galės savo telefone iOS paleisti (kaip kad dabar iOS vartotojai gali greta įsidiegti Android), tada ir bus laužimas. Nes tokio lygio laužimai, kokie yra dabar su Android, su iPhone dar 2008 m. buvo, kai galėjai pasiimti pwnagetools, ir pasidaryti savo custom OS, su kokiomis tik nori modifikacijomis ir paplatinti internete (ir dabar aišku tą gali padaryti).

     Android bendruomenė, net nesugeba visiems atnaujinimų įkelti, kai tuo tarpu iOS bendruomenė jau senai padarė naujausios iOS versijos kastratą ir nuportino į patį pirmą iPhone, kad tas veiktų su naujom galimybėm ir gan sparčiai, ar kad 3G skraidytų, kai su paskutiniu oficialiu atnaujinimu lagina.

     Dėl GPS -> skirtingai nei Android parduotuvėje, App Store yra n skirtingų ir pačių populiariausių navigacijų, o Android be savo Google Mapsų (kuriuos jau beje Bing perspjovė rodydama geresnį detalumą ir artumą net tokioje Lietuvoje) turi Sygic, kuris nei kažkuo geras, nei kažkuo labai blogas.

     O dėl kreivų rankų – kas neturi žalio supratimo, visuomet viską sugadins.

    • iPhuonu nesugadins, nes net jailbreakinti nemokės, o Apple Store apps yra cenzūruojamos ir apribotos kaip tik įmanoma… Ko nėra ant Android Market, kur gali parsiųsti programą, kuri pakeičia Google programas ar visą telefono išvaizdą ir kitas svarbias funkcijas net be jokių laužymų. Dėl ko su Android paprastas vartotojas sudirba tą telefoną greit, kad akumas išsikrauna, viskas stringa ir t.t.
     Tai iPhone privalumas paprastam žmogui ta app cenzūra.

     Kaip minėjau, net nesupranti, kas yra tie Custom ROMS ir keitimas OS. :) Tai nei ikonų keitimas, nei kitų OS rašymas dual boot ar emuliavimas. Tai yra pačios OS keitimas kaip pvz. Xperia Play padarė žaidimų konsolę/telefoną, kaip kinų gamintojai daro custom tablet’us, video grotuvus, routerius, robotus ir dar krūvą dalykų su Android.

     iPhone OS niekur daugiau nerašoma, nei pačių Apple telefone, nes pirma niekam nereikalinga ant kitų device, o kita, tai galimybės ypatingai ribotos. Kaip automobiliai valdomi visai ne iPhono, o trečios šalies hardware ir soft, kuris leidžia prie auto ar namų funkcijų prisijungti per interntą. Čia iPhone tėra paprastas terminalas prisijungimo prie jos.. To net nesupranti, kaip tikras apple fanboy jau klykauji “bet iPhone geriausias, bet daugiau apps yra”.. Tikrai, gal brainwashina apple tuos naudotojus? :D

     • Pasikartosiu – ikonėlių pakeitimas, na ok, UI pakeitimas nėra kažkoks laužimas, bet smagu, kad tau taip atrodo :) ant iPhone taip pat yra krūva programėlių, kurios pakeičia iOS išvaizdą, padaro panašią į HTC, Windows Phone ar kokią tik nori, esamą ar išgalvotą.

      Ir kas gi tavo manymu yra Custom ROMS? :) Nes man atrodo vaikine, nelabai tu gaudaisi. Custom Roms tiesiog išmeta gamintojo įdėtą UI ir papildomą crap softą ir palieka basic, ką duoda Google ar priklausomai nuo modifikavimų prideda kelias naujesnes funkcijas, ar funkcijų kurių nėra turimoje versijoje, nes gamintojas pamiršo ir apleido, nusprendė nebesupportinti turimo devaiso. Vėl gi tai nėra laužimas, nes tu nieko nelauži. Ir kuo Custom Roms skiriasi, nuo Apple custom IPSW failų, kuriuos iPhone bendruomenė kuria, kad tarkim perkelti 5.x versijos navarotus į pirmą iPhone, nes jis nebesupportinamas ar padaryti 3G veikiantį sparčiai, nes Apple tyčia ar netyčia jį sulėtino?

      Tad pasikartosiu, kai Android bendruomenė sugebės kažką tokio kaip custom bootą padaryti, tai ir bus TIKRAS LAUŽIMAS. Nes tai, ką dabar Android bendruomenė daro, panašu į tai, ką Apple fanatikai dar 2007-2008 darė ir nevadino tai kažkuo sudėtingu, na nebent esi visiškai idiotas ir nesugebi programėlės atsisiųsti. Net ir SIRI įdiegimas į iphone 4 ar 3GS yra laužimas, nes tu kažką savo rankom darai, o ne programėles diegi.

      Beje, kaip tavo galva mobile OS kišimas visur kur galima daro ją lanksčią? Turėsi gaidį, kuris tinka viskam, ir su viskuo iki galo patogiai neveikia :) Juk net dar nelaginančio Android įrenginio nėra, kaip kad nekimbančių ir nelaginančių Windows :)

 5. Nereikia nieko lauzyt ir veiks originalai viskas stabiliai, Pasiklausk nors vieno kuris asinaujines nesiskustu, visiems lusta nuo 4.0.3. Sulaukit officialaus firmwaro is samsungo tada jau kita sneka bus. Apple apskritai viska gamina debilams, kuriu IQ kaip darzelinuko, tai tik parodo kokia yra beviltiska rinka, o jei pas kazka yra koses galvoje, tai ir pirks kitus Unix seimos produktus.

  • :D :D Jo…debilai perka veikiantį daiktą, juo džiaugiasi ir naudoja, milijonai kuria jam programėles, modifikacijas. Net patį Android’ą įdiegti į iPhone gali, ar Windows, ar naudoti VPN, ar dar n dalykų daryti. Kai tuo tarpu “nedebilai” perka pusiau veikiantį daiktą, tikisi updeito (kurio veikiausiai ir nebus, nes Samsung S3 Barselonoje rodys), susigalvoja kaip pakeisti ikonėles ir ištrinti 3 nereikalingas programas :) Ir “ne debilams” skirtas įrenginys dažniausiai kainuoja daugiau ir funkcijas iš tos pačios Apple nusikopinęs :)

   Beje, iOS kaip ir OS X yra UNIX pagrindu sukurta operacinė, taip kad nuo Androido skiriasi tik tuo, kad moka veikti nelagindama ir nepakipdama. Dar nemačiau nei vieno, kuris su Custom rom’u į dieną negautų po 1-2 errorų, nepamatytų pakibusių programų ir t. t. Čia žinoma, jei telefoną ne skambinimui, o darbui naudoji.

   Svajok toliau, kaip sakoma

   • Na jau na jau. Į 300lt kainuojantį galaxy mini įsirašiau custom cyanogenmod 7.1, tai dar nemačiau nei vieno error’o, telefonas veikia nuostabiai, procesoriaus dažnį pasikėliau nuo 600Mhz iki 748Mhz, akumuliatorius su įjungtu 3G veikia dvi paras, be 3G galima ir dar vieną parą pridėt, susireguliavau aplinka taip, kaip man patinka, su backup’ais gali per 10 min pasikeisti rom’a į tau tuo metu reikalingą (ar nori greitesnio, ar nori kad akumuliatorius ilgiau veiktų, ar nori pasimaivyti prieš draugus su visais eyecandy) ir turėti visada pasiekiamas tas pačias programas, kontaktus, nustatymus ir tt.. Su root galiu blokuotis reklamas tiek naršant, tiek pačiuose nemokamuose apps’uose, pasikeisti viso telefono font’ą (naujasis ICS fontas tikrai labai mielas akiai), net vidinę telefono atminį susiparticionuot.. Tai va jei šūdarankis esi, tai ir būna problemų, o jei investuoji valanda/dvi į androidą, gauni nuostabų telefoną, bet n kartų pigiau, nei bet kurios kartos iPhone. Naaa, bet aišku, prieš klasiokus ar kiemo draugus nepasirodysi su tokiu galaxy mini, juk visi seilėjasi tik dėl obuolio..

    • Ledas > tame ir esmė, kad su Android gauni šūdą, kurį reikia pačiam optimizuotis, kai tuo tarpu su iPhone gauni iškart gerai veikiantį daiktą, o keisti ikonėlės, fontus, garsus, UI išvaizdą, pridėti funkcionalumą ar išjungti nenorimas funkcijas, kad padidėtų sparta irgi gali, jei tik nori ir tik moki.

 6. Kodel tai kas paprasta yra debilams, o tai kas sunku tipo su dideliu IQ. Pagal tave tai kas vairuoja paprastas masinas yra debilai, o kad vairuoja sunkvezimius protingi, nes sunkvezimius sunkiau vairuoti.
  O kad del IQ tai zmonems su per dideliu IQ nera tokie tobuli, gal jie supranta daugiau moksle ir raketu gamyboj, bet jiems yra sunku bendrauti :)

  • Sunku bendrauti del to kad tokie debilai vistiek jo nesupras, tiesiog nera apie ka su tokiais sneketi. IR taip, furas daug kartu sunkiau vairuoti negu lengvasias mashinas ir cia nera ko gincitis, kazin kodel jie tada yra skaitomi profesionalais ir jiems reikalingos atskiros kategorijos

   • Turejau omeny zmones su didesniu nei 130 IQ ir normalius 100-120. “Didiemas protams” yra sunku bendrauti :)

 7. Keistai tu čia varai ant SGS2, nes VISI draugai, kurie naudojasi, liko su stockiniu variantu – nebuvo dėl ko lyst į vidurius.

 8. Originalai koks pagal tave geriausias android telefonas kuri šiandien galima nusipirkti?

  • Tokį, kad nusipirkti ir naudoti gali iš kart, tai tik Xperia Arc arba Arc S, kur sparčiai veikia, UI nebloga ir akumuliatorius normalus.

   Tik jei neturi jokio supratimo žmogus, tai gali nesunkiai sugadinti ir tą Xperia Arc. Labai geras palyginimas būtų PC ir Mac, tai žmonės, kurie verkia dėl Windows virusų ar problemų, tai jas patys prisidarė. Čia nieko nepadarysi, tada pirk kokį nukarpytą Linux netbook ar tai Mac’ą. Tas pats su Android, tada lieka tik iPhone ar Nokia N9, kurie iš kart veikia ir sugadinti juos sunku, nes ten viskas apribota kaip sugalvojo gamintojas.

 9. Realiai, android vyrauja develop’inimas kaip ir linux’e, čia ir galima išradinėt kažką naujo. O iPhone, beveik nėr ko…

  • Nu tai ka ir su android developinsi, na galima savo custom roma sukurti, na ir tiek, o jei apie programeliu developinima kalbi tai ir ant android ir ant iphone gali kurti pats savo appsus.

   • Custom rom ir yra pats įdomumas, ir dzin kad tu ten susikursi ta cydia app, bet realiai nieko gero su ja nepadarysi.

    • Niekas nedraudžia pačios iOS modifikuoti ir platinti :) Jei nemoki – nekliedėk, kad negalima. Pasiimi pwnagetools ir pasidarai custom iOS, su norimais navarotais.

     • Labai pasidarysi tu ten su tom applo nesamonėm. Parodyk dabar bent 5 custom iOS. nerasi, tik jailbroken ir kitoks stuffas.

 10. įrašiau standartinį Google Android 4.0.3 ICS,

  Tu čia apie CyanogenMOD ar jau yra kurnors originali ICS ?

 11. sveik as apie iphone ir android forume parasyta pirmoji zinute sazininga ir grazi. as pats turiu iphona ir android iphone jailbreik yra paprasta o su android modeliaias ant kokio papulsi rootinimas yra skirtingas ir kartais varginanciai ilgas ir uzima laiko….aiskus iphone yra grazus os man per daug paprasta ko negaleciau paskyt apie android nes ji biski isplestesne.iphone tai koreikia paparstam pasiturinciam zmogui ir netik o android tas patsi tik tiems kam reikia isukio kaska pasidaryti sau pakonstruoti …kaip sakoma prisiminti vaikyste kai konstravai modeliukus ar ka panasaus o juk mes visi sirdyje esam vaikia tik zaislu kainos skiriasi ir beto kurie lankomes sioje svetaineje tuom ir domimes kas naujo ir ka galim install’ioti downgrau’dinti ir panasiai ar jailbrack’inti it .t.t

 12. > Taigi žmonėms, kurie patys nesidomi telefonais ir jų OS, reiktų aparato, kur viską už juos jau būtų nusprendęs ir padaręs gamintojas.

  Android gamintojai (išskyrus Google Nexus seriją), ne ką mažiau bando spręsti už varototojus su visais savo custom UIs, nuosavais app marketais ir t.t. :)

  • Android gali iš martket parsiųsti visokių programų, kurios visą vartotojo sąsają pakeičia pačios OS pvz. Launcher Pro, Lockscreen ir panašios. Gali parsiųsti tokią, kuri akumą nusodina iš kart ar ką nors rimtai sugadina telefone, nes turi tam visas teises.

   Kai iPhone ar Nokia N9 gali parsiųsti tik programėles, kurios niekaip telefono nekeičia, tiesiog atsidarai programėlę, po to ją uždarai ir viskas… Jos neturi jokių teisių ir net galimybių keisti pačios OS menu, ekranus ir kitus dalykus, neturi teisių keisti CPU ar akumuliatoriaus ir kitus svarbius parametrus, dėl ko negali sugadinti tų telefonų.

 13. Gerb. Ponai. Kai du pešasi visada laimi trečias.Nera geresnio kaip Win Phone. Nepaliginsi su Jūsų žaisliukai.Tai tik pramogai skirti irengineliai. O WP pramogai ir darbui. Kaip Jūsų sinchronizasijos ir kt. Tik per internetą, kad viską pasiimtu iš Jūsų ir reikalui esant, patikrintu. Tai totaliniam sekimui kiekvieno asmens. Taip kad nesvaikite. Ypač senesnes OS: WMobile, nepritaitikitos sekimui.

  • ZOMG, tik ne šita nesamonė. Išbandyk visas 3 OS, ir pamatysi kas iš tikro geriausias yra o ne tas nesamoningas WP7 su kuria nieko padoraus nenuveiksi. App nėra. Mods nėra. Navigacija lėva. Android turi visko daugiau už tą tavo WP apps daugiau žymiai modinasi žyyyyyyymiai geriau, + darbui pritaikytas daug geriau. Ir įdomiai gaunas, kažkodėl tavo OS nėra minima jokiuose testuose testinant smarfonus. So… Jeigu entry level’io useris esi kuris nemato kas yra kas, pats laikas atsimerkti ir atrasti tai kas iš tikro yra gera ir naudinga, o ne tai kas sukurta paprastiem 3310 useriam.

 14. iphone viskas veikia kazkaip maloniau, tarkim muzikos grotuvas iphone praktiškai idealus, visos reikalingos funkcijos, o ant androido toli gražu. Iphuonas labiau išbaigtas. Androidas lengviau modifikuojamas.

  • iPhuonas bugovas. Ten viskas sukurta tiem žmonėm kas yra paprasta, už tat net iPhone naudojas 5 metų pypliai. O tu parodyk bent vieną kur su android naudotųsi. Dėja, nerasi.

   • Tai telefonai tam ir yra kuriami paprasti, kad lengva butu naudotis. Pagal tave Irmantai turetu but mokoma mokyklose kaip naudotis android?
    Telefonas nera medicinos studijos kurioms reikia min 10metu.
    Reikia dziaugtis, kad zmones is lb sunkiu dalyku sugeba padaryti paprastus.

 15. visiskai sutinku su Mindaugu respectas

 16. Aš irgi. Iš visos šios diskusijos teisiausias, mano galva, yra Mindaugas.

 17. Rinkaus tik is Android irenginiu tai Evo 3D vakar isigijau nes analogines OS su patikusiu aparatu neradau.
  Ir cia ne i tema parasysiu.
  Ant pc reikia wifi adapterio USB ar PCI (nezinau kuris geriau butu bet kad butu su b/g/n ) , mano netas sviesolaidinis down 50Mb/s Up 23Mb/s .
  Keli variantai:
  http://www.skytech.lt/tplink-tlwn722…s-p-49853.html
  http://www.skytech.lt/edimax-nlite-w…s-p-15112.html

 18. pats google dabar kalba ,kad stengsis supaprstinti androida.

 19. Apie metus laiko SGS2 turejau,ir lauziau ir roootinau,ir ivairius custom romus bandziau,bet niekad nebuvo,kaip tu sakai,kad persikrauna,luzta,baterija per kelias valandas seda…as turbut nebuciau is tu,kurie taves klausia patarimo,koks siai dienai android telefonas geriausias,nes tu su savo saliskumu tik apsimeluotum.siai dienai naudoju Note, tai jei nori,os ir louncheriai tave mato kaip tab,jei nori,kaip telefona,dar didesnes galimybes.iOS ,wp7 pernelyg daug ribojimu turi tiems,kas isnaudoja dauguma smartphono galimybiu.

 20. Kaip apmaudu darosi kai android geekai visus ios ir wp7 vartotojus debilais apvadina. Jiems mat per lengva naudotis.. nori, kad paprasti vartotojai pasiėmę telefoną, ji laužytu, rootintu, naudotu ten kažkokias komandines eilutes. Bl!! KAM to reikia?! verslininkams? mokytojams? chirurgams? dėstytojams? architektams? inžinieriams? Ne, to reikia geekams-graužikams, kuriems svarbu iščiulpti visas “smartphono” reikalingas-nereikalingas galimybes leidžiant prie jo laisvus vakarus ir savaitgalius. Matai, jis gali rootinti savo telefoną kada ir kiek tik nori per dieną, jei lis – dėsiu CyanogenMod, jei saulė švies – įsikelsiu MIUI, jei bus šmaikšti nuotaika – įvarysiu DarkyROM. O jei pvz.: mokytojas nori iš telefono tokų funkcijų kaip pasitikrint pašta, prisijungti prie mokyklos duomenų bazės, pasitikrinti orus, naudotis gps, įsijungti žodyna, bet jam nei rūpi nei reikia laužyt telefoną, kad patogiai naudotis juom. Tai ka, jis – debilas? Pagaliau originalas supranta, kad eiliniam vartotojui reikia veikiančio aparato tiesiai iš dėžės, bet dar kitiems tai nesuvokiama.
  Pabaigai, prisiminkite istoriją. 1980 metais geekai cypė prieš kompiuterines peles, jiems spaudinėt ekrane langelius iš principo buvo nei patogu nei kieta, tiesiog “lame”, tvirtino, kad pelės niekad nepritams asmeniniams kompiuteriams valdyt. Na, o kuris iš jūsų kompiuterių kaubojų nenaudojate pelės šiais laikais, o po kompiuterį naršote per ctrl, alt, tab, next klavišus? Windows’uose iki šiol galima viską pasiekti per klaviatūra.

  • Šis straipsnis būtent apie tai, kai žmonės manęs pastoviai klausia, kodėl tu visiems rekomenduoji Nokia N9, o pats perki Galaxy S2.

   Tai tame esmė, kad +90% pasaulio neįdomi ta technika ir jie perka Nokia N9, iPhone, nes ten viskas paprasta, kad net vaikai supranta. Ypač tie 90% dažniausiai klausia tokių klausimų.

   Tik tiek keli entuziastai, kuriems įdomu kompiuteriai, tokie telefonai, tai mėgsta jos susirinkti custom ir pasidaryti kaip patys nori, nes tada jiems tas aparatas 10 kart geresnis už iPhuoną. Tik tokie žmonės iš kart žino, ko jie nori ir ką jie darys su tuo aparatu. Jie nei klausia, nei giriasi kas geriausias…

   Tik nereiškia, kad paprastas žmogus sugebės tą patį padaryti ar reiškia, kad Galaxy S2 yra geresnis už iPhone. Realiai blogesnis, nes paprasto žmogaus rankose viskuo pralošia ir dar gali būti lengvai sugadintas iki iš vis lagų plytos… Tai tik tokie nežiniukai nusiperka Android ar Windows PC, prisigiria, sugadina ir po to aukština Mac ir iPhone, kad “negenda”, o Android baisu… Nors “baisu” ir “nemoku naudotis” kaip diena ir naktis skiriasi. :)

   • Originalai :) Jei tu nemoki, nereiškia, kad kiti negali su iPhone prisidaryti to ko nori :) Nustebtum pasidomėjęs, ką galima padaryti su iPhone :) Bet na, tau juk principo reikalas Apple heitinti ir trolinti :)

 21. papirko Woza googlas :D

  • Tai Wozas debilas yra :) Senai iš jo visi juokiasi. Žmogaus logika nepriekaištinga: SIRI lievai, nes kai važiuoja ryšio nėra. O Google Maps – zjb, nors kai važiuoja irgi ryšio nėra. Bet matyt destination įvedė dar namuose būdamas, todėl jam Google Maps zjb. Parodykit jam kas nors TomTom, nugrius pamatęs.

   Ir šiaip, save laikydamas gan protingu žmogumi, turėtų žinoti, kad SIRI turi offline rėžimą, tad paprašyti, kad paskambintų žmonai galima ir be interneto. Bet matyt vienam iš Apple įkūrėjų reikia ant Apple kiekvienai progai esant pavaryti (nes S. Jobsas jį pasiuntė) ir nueit į Settings ir padaryti Disable ant Siri, kad įprastas Voice veiktų – neįmanoma.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>