TELE2: Išankstinio mokėjimo 3G internetas + Konkursas

TELE2: Išankstinio mokėjimo 3G internetas + Konkursas

Tele 2 pristatė išankstinio mokėjimo 3G internetą. Turbūt tai pirma tokio tipo paslauga Lietuvoje, taigi pasiūlė šį naująjį stebuklą išbandyti man. 

TELE2: Išankstinio mokėjimo 3G internetas + Konkursas

Viskas labai paprasta. Perkate išankstinio mokėjimo kortelę, dedate į savo naudojamą prietaisą, pildot sąskaita ir naudojatės internetu. Nereikia pasirašyti jokių sutarčių ar dar kažko, galite tiesiog užsukti į bet kokį Tele 2 saloną ir už 5Lt nusipirkti kortelę arba už 149Lt gauti visą pakuotę su USB 3G modemu.

TELE2: Išankstinio mokėjimo 3G internetas + Konkursas

3G modemus gavau net du, taigi vienas pateks į topzone.lt prizinį fondą. Konkurso sąlygas rasite šio įrašo apačioje.

TELE2: Išankstinio mokėjimo 3G internetas + Konkursas

Pats modemas veikia labai paprastai: įdeda SIM kortelę, prietaisą jungiate į kompiuterio USB lizdą, viskas. Kompiuteris modemą atpažins kaip USB atmintį, kuri automatiškai paleis Tele2 prisijungimo programos diegimą ir suderins visus interneto nustatymus. Beliks paspausti mygtuką ‘Connect’.

TELE2: Išankstinio mokėjimo 3G internetas + Konkursas

Vienintelė problemėlė, kad mus tada iš kart nukreipia į tele2 puslapį užsiregistruoti, kuris dorai net neveikė (ar bent man neveikė). Na, bet paskambinus į pagalbos centrą, šią problemą per porą dienų pataisė. Žodžiu, teoriškai pradėti naudotis paslauga yra ypatingai paprasta. Deja, to pats negalėjau išbandyti ir įvertinti.

TELE2: Išankstinio mokėjimo 3G internetas + Konkursas

Užregistruojame savo naująją interneto kortelę, iš kart joje rasime kelis litus. Galime norimam laikotarpiui užsakyti interneto paslaugą ir pradėti ja naudotis. Ten pati rasime visą reikalingą informaciją apie sąskaitą, bei galėsime ją papildyti internetu. Jei yra noras, paprastai parduotuvėje ar kioske, kaip bet kokio telefono ID kortelę.

TELE2: Išankstinio mokėjimo 3G internetas + Konkursas TELE2: Išankstinio mokėjimo 3G internetas + Konkursas

Išbandžiau siuntimo ir išsiuntimo greičius, taip pat pateikiau palyginimą su Bitės Labas 3G alternatyva.  Greičiai tikrai neblogi, netgi viršijo mano lūkesčius. Be vargo veikia visos interneto pramogos nuo Youtube HD video iki video pokalbių. Vienintelių multiplayer video žaidimų nelabai pažaisite, dėl nemažo informacijos siuntimo 100-200ms vėlinimo, visa kita su 2Mb/s eina kaip per sviestą. :)

TELE2: Išankstinio mokėjimo 3G internetas + Konkursas

Deja, yra dar vienas kabliukas ar visiškai nelogiška, dar neapgalvota tokių planų dalis. Jūs gaunate visai neblogus mobilaus interneto greičius, bet TIK 1GB parsiunčiamų duomenų limitą! 1GB dienai? Puiku. 1GB savaitei? Galbūt dar pakenčiama.. bet vienas 1GB mėnesiui už 19Lt? Gal baikit juokus!?

TELE2: Išankstinio mokėjimo 3G internetas + Konkursas

Mano patiko išankstinio mokėjimo interneto idėja. Puikiai pravers pvz.: išvažiavus savaitei atostogų, savaitgalį kaime ar šiaip nusipirkus dar vieną iPad’ą ar panašų daiktą. Kai nori naudotis internetu, tiesiog nusiperki kortelę, įsimeti kelis litus ir užsisakai paslaugą savaitei. Nereik sutarčių ar sukti galvos, dėl mėnesinių mokesčių, kai paslaugos nenaudoji. Deja, Tele2 planai neįtikina, kad tokios jų šiandieninės kainos ar apribojimai yra tinkami naudoti kasdien. 19lt/mėn galbūt nėra daug, bet už tokią sumą norėtųsi gauti bent 20GB/mėn srauto, nes 1GB/mėn šiandien atrodo daugiau, nei juokingai net sumaniųjų telefonų masteliu, o ką tada ir bekalbėti apie nešiojamus kompus…

Jei perskaitėte apžvalgą iki šios vietos, jūsų laukia prizas. :) Dabar paskelbsiu konkurso sąlygas Tele2 modemui su Sim kortele ir keliais litais joje laimėti. Visai neseniai universitete diskutavom, tai kas tas yra “internetas”. Prisijuokėm išgirdę įvairiausių spėjimų ir atsakymų. Taigi tą patį padarykime čia. Jums tereikia suprantamai ar įdomiai paaiškinti, kas yra tas ‘internetas’? Galite rašyti, piešti, dainuoti, o gal net nufotografuoti ar nufilmuoti ‘internetą’… Viską siųskite el. pašto adresu TELE2: Išankstinio mokėjimo 3G internetas + Konkursas iki 12 25 (šeštadienio vakaro). Laiško temoje (subject) būtinai įrašykite “Tele2 interneto konkursui”. Sekančią dieną išrinksime nugalėtoją.

40 Komentarai

 1. Man idomu, kaip su 4g… ar irgi velinimas bus netinkamas zaidimams?

 2. Vodafone dar geresnį išankstinį jau seniai siūlo, neprilygsta nebent greičiu

 3. Greitis labai mažas to Vodafone ir nėra plano už GB..
  Vodafone Mobile Mono Iki 0,5 Mb/s 1 Lt/val.

  Ten kur palyginimui pateikta Bitės Labas, tai 7GB/mėn – 7Lt. Po to už viršytus GB taip pat 1GB – 1Lt. Išeina pigiau, o greitis kartais dar ir geresnis 0,5-1Mb/s.

  Tele 2 Pildyk Naršyk ir yra 3GB/mėn – 3Lt. Tik nebandžiau, tai nežinau greičių.

  Šitas modemas veikia su bet kokia sim. Tai gali nusipirkti ir naudoti Pildyk ar ką tik nori kito. Tai lyginant su Pildyk ar Labas tos kainos ar limitai atrodo neproporcingai. Nors greitis didesnis, bet 1GB mėnesiui, tai 100% neužteks ypač su tokiais greičiais. Turbūt protingiausia jiems būtų pakelti limitą.

 4. Na bet matosi kad visas straipnis "sponsored by tele2" :D

  O tie labas bandymai, gal ne 3G rysiu daryti? Kazko labai jau mazi…

 5. Ka ten per telika reklamoje Tele2 svaigo apie 70-80Mbps greicius prezentacijos metu dar ten kazkoki brieda….ar ten kazkoks 4G?

 6. Prisijungi telefona prie kompo su Tele2 Pildyk, ir naudoji 3.5G interneta, kurio greitis siekia 4Mb/s (pats tikrinau). Kol neatpigs tokie zaisliukai, kolkas puiki alternatyva.

 7. Ten nesąmonė, Omnitel gal jau du metus demonstruoja tą 4G… Dabar jau net Tele2 turi, bet esmė, kad vistiek mes paprasti žmonės dar net neaišku kada jį praktikoje matysime. Kadangi standartai ir viskas yra, bet neleidžia ryšiu tarnybos dar pradėti tos technologijos naudojimo. Yra leidimai tik bandymams ir tobulinimui. Operatoriai bando išspausti bent reklamą iš to leidimo. Parodo karts nuo karto per TV, jau patiki žmonės, kad x tinklas siūlo 100Mb/s, net iki galo neišklausę…

 8. Ten naujasis 4G ryšys paremtas LTE technologija.
  Beje modemas kol kas kainuoja apie 300 eurų.

 9. Tele2 Pildyk,
  akcijinis WAP GPRS, 3LT – 3GB menesiui.

 10. O su tokiais modemais veikia Ežio/Labas internetai? Nes dabar naudojuos nešiojamam kompe internetu per telefono modemą, kas nėra labai patogu…

 11. Čia kažkur dalino tuos modemus veltui, kad jau 3 konkursas per kelias dienas kur šį modemą duoda kaip prizą :o)

 12. Labas čia pigiausias planas 1Gb-1Lt, tai greičiai ir turi būti tik iki 1Mb/s.
  Jei mokėsi 3,5Lt/val, bus 3,5Mb/s. Jei mokėsi ~40Lt/mėn, bus 5-7Mb/s.

  Gal dar nuo šio modemo priklauso, nes su telefonu Labas traukia 0,5-1Mb/s. Dar kartą išbandžiau, random tie greičiai. Bitės Labas, kaip sakiau, dažniausiai 0,5-1Mb/s.

  <img src="http://farm6.static.flickr.com/5167/5283128103_8985ea5bfd.jpg"&gt;

 13. net neverta naudotis… 1gb i menisi… ir traukia turbut tik ant kalno, prie siustuvo :D

 14. Įdėk speedtest net rezultatą čia. :)

 15. Skaipas neveikia? WTF? tuoj idesiu isbandes

 16. Dar Mezon siulo isankstinio mokejimo 4G interneta, 2 ct už MB, greitis iki 10 Mb/s, bet jis veikia tik didziausiuose miestuose.. nors ir su Tele 2 ne visur tas 3G yra.

 17. Modemas tipo atnaujintas, bet nieko nesiskiria nuo seno, esmė šiemet buvo, kad dabar yra ir išankstinis apmokėjimas. Kai seniau turėdavai naudoti telefono kortelę ar pasirašyti sutartį.

  Beje, pats modemas galėtų būti koks modernesnis, mažesnis arba bent užsilenkti kaip kiti. Kadangi dabar labai juokingai atrodo įkištas į mano Toshiba R630. Kai toks mažas PC ir tokio dydžio griozdas iš USB kyšo. Prieš metus ar porą, tai tiko prie kompų po 3kg ir storumo kaip enciklopedijų, bet šiandien iš kart į akis krenta, kad nedera ar, kad paseno..

 18. Turbūt dar nuo vietos ir oro sąlygų priklauso, tai kadangi neveikė didžią laiko dalį, tik šiandien sutvarkė, tai nebandžiau kažkur daugiau, tik Vilniuje, namie.

 19. Nesupratau vieno, kodėl autorius neto tele2 kortelę lygino su balso paslaugą teikiančia Labas kortele. Bitė turi išankstinio interneto korteles jau nuo preitų metų, tai manau būtų buvę arčiau tiesos lyginti su "lyiagesnio" svorio reikalu. Aš pati naudojuosi Bitės išankstinio VMC paslauga, galima pasirinkt vieną iš dviejų planų, vieną greitą, kitą lėtesnį ir duomenų limito nėra. čia matavau užsmiestyje. Na greitis nėra kosminis, tačiau ping'as minimalus ir plius kaip provincijoje manau labai normaliai.
  <img src="http://img225.imageshack.us/img225/9123/52511931.png"&gt;

 20. Bitė turbūt vistiek nesiūlo be sutarties greitesnio, nei 3,5Mb/s.

  Šiaip reiks gal pabandyti nusipirkti Pildyk kortelę ir pažiūrėti greičius. Ypač jei tik 3Lt/mėn kainuoja tas intikas, o greičiai dar ir didesni.

 21. Su Bites vodafone, vidutiniu rysiu.

  <img src="http://www.speedtest.net/result/1081953765.png"&gt;

 22. O mano nuomone, tai ar bitė ar tele2 ar omnitel, tas pats. Turiu omniconnect, jau 2 metus, nes neturiu kitos prieigos. Turiu 5GB duomenų, ir patikėkit, kaip naudojantis greičiu iki 4 Mb/s (planas iki 7Mb/s), tai yra labai mažai. Visur minusai, minusai ir tik minusai:

  1 – nepastovus ryšys;

  2 – kai tik pikas, galit pamiršt apie “Youtube”, ką ten “Youtube”, puslapius krauna amžinybę;

  3 – o toks duomenų kiekis, tik mobiliakui( na omnike bent jau naktį nuo vidurnakčio iki 6:00 neriboja, tai visus siuntimus ir vykdau). O su 1 GB siūlomu tele2…

  Žodžiu omnikas užmiestyje (12km nuo traukinių stoties) veikia iki 4 Mb/s, tai apie tele 2 manau nėr ko ir kalbėt.

  http://img233.imageshack.us/i/image1ed.jpg/ http://img573.imageshack.us/i/image2tu.jpg/

 23. Originalas > tundra tu tundra :) dar prieš pusę metų bitė visur reklamas statė ir skelbėsi, kaip greičiausia ir iki 21,6Mb/s internetą siūlantį be jokio įsipareigojimo. O beplanį VMC jau trečius metus dalina, gali tiek už valandą, tiek už megabaitus mokėti, kaip tik tau patogiau. Tai gal tu bent aplankyk VMC tinklalapį ir po to kliedėk, nes tavo apžvalgos – vienpusės ir užsakytos, realaus turinio ir vertės – nulis, tavo asmeninė nuomonė – niekam neįdomi, nes ji kvaila ir nelogiška. Kas tau ką davė – apie tą ir seilinį kaip kad geriausia daiktą. Bėda ta, kad geri gamintojai mato tokius kaip tu, tad nei rimtesni operatoriai, nei gamintojai tau nieko bandymams ir neduoda, todėl pastoviai čia kleidi apie nokia, tele2, android gerumus :D :D

  Būtum buvęs įtrauktas prie tų, kuriems omnitelis padovanojo po iPhone 4, tai lietusi per krašuts pas tave bloge, koks tas iphone geras :D :D

 24. Tau turbūt du padovanojo, nes ne dar ir čia liejasi apie iPhone gerumą.. :D

  Antra, tai viena yra mokėti už megus ar minutes ir visai kita turėti išankstinio mokėjimo planą, kur užsakai dienai, savaitei ar mėnesiui tą intiką.. Omnitel panašų turi, o Bitėje Vodafone planai nėra tas pats.

 25. Bet zmogus teisybe pasake.

 26. Pas mane Pildyk rodo, kad Norvegijoje esu.. :D

  <img src="http://www.speedtest.net/result/1088019581.png"&gt;

 27. pas mane uzmiestyje su bite vmc stereo planu 7MB/s traukia o originalas cia kazkokius blemba tele2 kur 2MB/s traukia tik

 28. Gal Tele2 ir Bite siūlo spartesnį internetą nei Omnitel, bet Omnitel turi didesni 3G ryšio padengimą. Atsižvelgiant į tai kad toks internetas yra orentuotas į keliaujančius ir provincijų gyventojus, manau kad Omnitel internetas kol kas lyderis šiame reikale.

 29. Na visgi ribojamas. Parsiuntus 15 GB, mažinamas parsiuntimo greitis. Omnitelyje, jei siunti naktį, nieks nei jokių duomenų neriboja, nei parsiuntimo greičio. Manau šitie planai iš esmės identiški. Beje pas mane greitis užmiestyje laikosi apie 4 megabitus omnike.

  P.S. O šiaip manau reikia laukti kitų metų, ir gal jau pagaliau sulauksim 4G. Bent jau omnitelis žada. Tik va kaip bus su kainelėm?

 30. Gal kas galit patarti – noriu bevielio ineto, kuri naudociau tik lauke, kai vaikas kvepuoja oru, o man reikia dirbti. Jokiu filmu ar pan. siustis neplanuoju – reikes tik narsyti inete (online zodynuose) ir reikia, kad narsymas nebutu labai jau letas. Plius nesinori brangiai moketi uz toki malonuma – naudociau tik kelias valandas per diena ir tai ne kasdien. Koki plana/tiekeja patartumet? Gyvenu Kaune. Galeciau ir sutarti pasirasyti jei su sutartim butu pigiau.

 31. nu ka. pasiemiau ta tele2 interneta, nes vistiek tuos 15lt perveda i pildyk saskaita atgal. ka galiu pasakyti… pigiai ir gerai buna tik mokyklos valgykloj :)) kas kur nori tas ten ir eina valgyt :)))

 32. tele 2 internetas,nesamone kazkokia, 3G rysi retai kada sugauni,viskas praktiskai per GPRS.Taip kad, skaitau,ismeciau tik pinigus.O pirkau stipresni uz 149lt.Tad-nepatariu.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>