Vido W10 Elite – Microsoft Surface 3 už pusę kainos!

Vido W10 Elite  Microsoft Surface 3 už pusę kainos!

Apie mėnesį naudoju Vido W10 Elite, kuris tapo mano mėgiamiausiu Windows 10 tablet’u. Microsoft Surface 3 alternatyva už pusę kainos!

Vido W10 Elite  Microsoft Surface 3 už pusę kainos!

Vienintelė MS Surface problema yra kaina, o pigių kiniškų tablet – kokybė. Aš savo nešiojamą kompą jau prieš kelis metus pakeičiau Windows tabletu tik todėl, kad pastarasis buvo du kart kompaktiškesnis ir pigesnis už bet kokį ultrabooką, todėl idealus daiktas mobilumo atžvilgiu. Lengva nešiotis, negaila daužyti. Dar pirmasis Onda Windows tablet veikė netgi geriau už daugumą to meto nešiojamų ir turėjo patogesnę UI. Deje, su Win 10 modeliais viskas apsivertė, geležies specikacijos kilo su kiekvienu išleidimu, bet realybėje Windows 10 tiesiog nebuvo maloni operacinė naudoti, nei sparti, nei patogi touch ekrane…

Iki Intel gerai paspartino savo Intel Atom liniją, o Microsoft beveik sutaisė visas Windows 10 touch problemas. Pridėkim puikų dizainą, super ekraną, ir štai mano naujausias mėgiamiausias tablet – Vido W10 Elite! Sveria pusę kilo, veikia 8 valandas, ir malonu jame vartyti web puslapius, žurnalus, gali paleisti betkokį video su Windows. Pasijungti ekraną per HDMI ir naudoti vietoje nešiojamo kompiuterio, kuris dabar visai nurašytas. Neturi šansų varžytis su Vido tableto mobilumu, o namuose vėl nereikalingas, nes desktop ir žymiai spartesnis, ir žymiai patogesnis su dedikuota klaviatūra, pele ir 34 colių ekranu.

Vido W10 Elite  Microsoft Surface 3 už pusę kainos!

Video apžvalga, apibendrinanti mėnesio įspūdžius naudojant Vido Elite Pro. Pavidoliai gonna pavid!

Ir šį kartą ne šiaip pavydės, o tiesiog kaip apžvalga, taip tablet turbūt buvo per geras, kad būtų realybė. Mažiau nei per mėnesi Vido W10 Elite buvo iššluotas visuose kinų parduotuvėse. Aš jį Rugsėjo pradžioje siunčiau iš Gearbest už $329, bet kinai jau patvirtino, kad šio modelio tiesiog daugiau neplanuoja turėti stock. Galbūt Vido ruošia dar geresnį atnaujintą variantą, galbūt, ir žymiai labiau tikėtina, kad tablet’as buvo tiesiog per geras ir pigus pardavinėti tik už $329 US. Arčiausios alternatyvos Teclast Tbook 16S – $257.54 ir naujas CHUWI HI10 PLUS – $227.32. Abu su per pus mažesnius SSD, tik 64GB, tik Intel X5 vietoje X7. Dar svarbiau, kad ne specifikacijose laimė. Pagrindinis Vido skirtumas ir išskirtinumas yra bendra aprato kokybė. Vido Elite tiesiog malonu laikyti rankose, dėl puikus korpuso irsvorio balanso, malonu žiūrėti į laminuotą ekraną ant super ryškios IPS panelės, ir viskas tiesiog veikia, sukasi sklandžiai su USB 3.0, atitinkamo lygio X7 procesoriumi ir pakankamai dideliu, sparčiu SSD. Čia slypi visa Vido Elite paslaptis, tablet’as buvo vos brangesnis už kinų konkurentus, o štai malonumu naudoti galėjo lygintis su Microsfot produktais visai kitoje lygoje.

5 Komentarai

 1. bbd, rasho tada kai jau nerbera stocke… susikishk ta planshete :D

 2. Justas Mikalauskas

  Netgi truputį geresnis.
  Cube I7 4G – US$479.99

 3. ta windows plansete tiktai 15min skirta skaityti, daugiau nieko su ja nenuveiksi. Programeliu beveik nera, niekam neidomi ta windows mobile platforma. Yra tiktai dvi operacines sistemos mobiliems irenginiams : android ir ios arba ios ir android!

 4. Justas Mikalauskas

  Apžvalgą reikėjo pažiūrėti prieš komentuojant… Pilną Windows PC OS naudoja kaip ir visi nešiojami kompai. Ir lyginama čia ne su tabletais, o ultrabookais.

 5. kam lygini su ultrabook, jei cia net juo nekvepia? Nei tabletas (del susiktu windowsu), nei nesiojamas, vienu zodziu, sudas

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>