Visa tiesa apie OnePlus 7 (Pro) @ Comic Con Baltics 2019

Visa tiesa apie OnePlus 7 (Pro) @ Comic Con Baltics 2019

Kol praeitą mėnesį laukiau Xiaomi Mi9T Pro pasirodymo prekyboje, sugalvojau, pabandyti OnePlus 7. Youtube tiek visi giria šį telefoną, ir visai gal įdomu palyginti su Xiaomi Mi9T Pro po to… bet gal geriau nebūčiau bandęs OnePlus 7 iš vis, nes tokio baisaus telefono dar reiktų paieškoti net 100 eur super biudžetinių kiniškų smartphone ruože. Rimtai, mano senas Pocofone F1 visais aspektais triuškina OnePlus 7, tai ką jį ir belyginti su šių metų modeliais kaip Mi9T Pro. Beja, Mi9T Pro jau tik 300 eur su kodu checkout: GBM9TPRO1

Visa tiesa apie OnePlus 7 (Pro) @ Comic Con Baltics 2019

Žodžiu, smagu parodose patestuoti telefonus, ypač kameras, nes visada yra ką fotografuoti. Kaip tik gavau OnePlus 7, ir turėjau progą apsilankyti Comic Con 2019. Smagi paroda, smagiai fotografuoji, kol namie grįžęs persikėliau foto ir video į kompą. Ir tik tada pamačiau visą “OnePlus 7 grožį”.

Grynai vos 1 iš 9 foto atrodo padoriai, visos kitos arba su blogu exposure, arba spalvomis, ar dar kažkokia problema. Ir to net nepastebėjau parodoje, nes tas išgirtas Amoled ekranas net spalvų normaliai nerodo. Pigūs Pocofone ir Redmi turi geresnius IPS ekranus, kas liečia spalvas. Taip pat OnePlus 7 reklamuoja 90Hz ekraną, bet paprastas ne Pro modelis neturi net šitos funkcijos. Užtenka ir 60Hz suprasti visą OnePlus reklamos esmę. Tai OnePlus 7 užkėlė menu ir puslapių prasukimo greitį iki dangaus. Panašiai kaip kompo nustatymuose gali reguliuoti pelės ratuko greitį, tik nėra prasmės jo užkelti, nes kompas nuo to greitesnis nepasidarys, netgi daugiau laiko sugaiši pastoviai prasukdamas turinį, ir turėdamas atsukinėti puslapius ir menu.. Lygiai tas pats su OnePlus, jei darysi palyginimą, atrodys sparčiau puslapius suka už bet kokį kitą telefoną, bet visas skirtumas yra užkeltas scroll greitis, kuris jokio realaus greičio neprideda, tik erzina telefono naudojimo patogumo prasme.

Visa tiesa apie OnePlus 7 (Pro) @ Comic Con Baltics 2019
Visas Comic Con Baltics 2019 foto albumas su OnePlus7

Apie video net neverta pradėti. Kamera neturi AI, kuris yra įprastas jau visuose smartphones virš metų, bet tik ne OnePlus 7. Todėl visi video sugadinti blogo white balance, o slow motion šitas spartuolis filmuoja iš vis vos 240fps! Taip, OnePlus giriasi Snapdragon SD855 – pačiu sparčiausiu CPU, ir neturi nei 1000 fps (kas jau buvo telefonuose su SD845 praeitais metais) ir nenaudoja Vision AI, kuri iš vis poros metų senumo funkcija.

Visa tiesa apie OnePlus 7 (Pro) @ Comic Con Baltics 2019

Dar svarbiau, nufilmuoti video suspausti kažkokiu potato formatu, kurio net VLC neatidaro nei Mac, nei Windows.. tuo labiau negalėjau redaguoti su FCPX, ir tik atsitiktinai radau, kad handbrake sugebėjo atspausti šitas bylas iki įkeliamų į FCPX. Taip pat Google temos apie kameros ir video problemas tęsiasi nuo OnePlus 5T porą metų atgal, nei jose radau patarimų, kaip problemas pataisyti, nei tuo labiau patiems OnePlus  rūpi tokie paprasčiausi dalykai.

Ir aišku, OxygenOS, ten sparčiausia, plikiausia, pati geriausia Android versija? Žinot, kas dar naudoja tokią OS? Visi NO NAME kinų brandai, kurie būtent nenori nieko daryti su software, tai savo telefonuose įrašuo tiesiog pliką Android, kuris būtent neturi net paprasčiausių funkcijų kaip AI camera, kuri yra įprasta jau net pačiuose pigiausiuose Redmi nuo Redmi 5 Note laikų.

Ir kaip tada gaunasi, kad visas youtube prikrautas šimtų video, kur visi liaupsina OnePlus7 be galo ir krašto, dauguma savo telefonus iškeičia į OnePlus7, o Original’as vienas neįvertina tokio smartphone stebuklo? Viskas grįžta prie to pačio, kaip šiandien veikia apžvalgos tech pasaulyje. Tai yra sponsored turinys, kuris tik apsimeta apžvalga. Visai kaip apžvalgos topzone visos dingo, kurios tik buvo nepatogios gamintojui, nes kai kurie brandai net sugebėjo iškelti milijoninius ieškinius “dėl prarastų pardavimų, dėl blogų apžvvalgų”. Akivaizdu, kad jei tokia politika daromos apžvalgos, net nebesvarbu, kokį leisti tą produktą, jie visi bus puikūs ir geri, ir tuo labiau mylimi pirmą naudojimo mėnesį, jei už tai primokėsi. Taip gaunasi, kad OnePlus 7 buvo geriausias, kol sekantį mėnesį jau visi puolė keisti telefonus į Samsung Note 10… pasaka be galo. Net ir Xiaomi pradėjo gaminti vienodą sponsored turinį liaupsindami savo telefonus tuose pačiuose kanaluose. Laimė, nereikia net priekomos naudoti Xiaomi telefoną jau beveik metus, kurio tiesiog kamera geresnė, akumuliatorius laiko dvi dienas, ir ekranas tiesiog veikia be jokių 90Hz ir kitų fantastinių specifikacijų. O gearbest jau siūlo naują Xiaomi Mi9T Pro – 300 eur (nulaidos kodas checkout: GBM9TPRO1), kuriuo pakeisiu savo Pocofone F1, labiausiai dėl trečios ultrawide kameros, ekrano be notch ir greičiau išleisto MIUI11, kurį būtent šis modelis gaus pirmiausias.

10 Komentarai

 1. Justas Mikalauskas

  OnePlus 7T po trijų mėnesių, dar blogiau.

 2. Na ką, ar turi xiaomi tavo slideri sone? padaryk atrakinimo palyginima…

  o atrakinima be patvirtinimo galima lengvai pasirinkti, tai saugumo funkcija…

  https://photos.app.goo.gl/koNAHsFs3qCpSyjE9

  ir man idomu ar kuris nors xiaomi darbuotojas ar fanas kaip tu bent suskaiciuotu kiek jie modeliu turi isleide ir kiek palaikymas trunka? ar po metų kitų galima tikėtis security ir kitu atnaujinimu? nzn, turiu oneplus 6 telefoną ir tai yra geriausias telefonas kokį esu turėjęs. xiaomi tikrai puikiai išnaudoja software/hardware, bet ar tikrai jie tokie patogūs ir neperkrauti? tarkim elementari skambinimo funkcija iki šiol nesutvarkyta, kai numeris su 86 tavo kontaktuose ir nerodo, kas skambina…

 3. “O gearbest jau siūlo naują Xiaomi Mi9T Pro – 300 eur (nulaidos kodas checkout: GBM9TPRO1)”

  Kodas GBM9TPRO1 neveikia darant checkout. Galutine kaina $369 arba 338 eur

 4. XIAOMI MI 9 T PRO 6 + 128 gb blue
  Coupon: GBM9TPRO4

  My 9 T PRO 6 + 64 red
  Coupon: GBM9TPRO2

  Xiaomi MI 9T PRO 6+64GB Blue
  Kupon; GBM9TPRO1

  GBM9TPRO3 – juodam 64gb

 5. Justas Mikalauskas

  Arba mi9T už 234 eur!
  Kodas: MI9T64BLUE

  Juodas: GBMI9T500
  269 eur 128GB Juodas: MI9T128BLACK

 6. Totalus briedas surašytas, net gėda buvo skaityti ir dėl to ne iki galo perskaičiau.
  Asmeninė nuomonė yra asmeninė, bet kai tai pateikiama lyg aksioma – tai yra melas.

 7. Palyginai tu cia Amoled ir IPS :D IPS visada issiskirdavo ryskiomis spalvomis, bet ir turi minusu kaip energijos suvartojimas ir su ekrano apsvietimu buna problemu

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>